Автор Тема: Психо-физиологични аспекти на антигравитацията  (Прочетена 10891 пъти)

elektros

  • Гост
Искам да ви припомня една  юношеска закачка, не знам дали всички я знаете.  Ситуацията е следната - на обикновен стол е седнал възможно най-пълния човек от една група, примерно 100кг. Около него прави се нареждат 4-5 човека. Първия си поставя ръката върху седналия здравеняк и постепенно започва да натиска. Следва втория, после третия, четвъртия, петия... Усилието постепенно се усилва, след това всички в същия ред си слагат и другата ръка, като пак постепенно увеличават натиска... Това става в интервал 2-3 минути. В последната фаза всички натискат почти с пълна сила главата на човека в продължение на поне 30 секунди. След това, по сигнал, всички рязко си махат ръцете... И какво става? Здравеняка от 100кг - двама го хващат под мишниците с ПО ЕДИН ПРЪСТ и го вдигат във въздуха... Човека тежи не повече от 10 кг в продължение на 10 секунди, може и повече....Някой може ли да обясни какво се случва? Опита лично аз съм го правил поне 50 пъти и всеки път има резултат.....
« Последна редакция: Октомври 24, 2013, 08:15:19 am от Maistora52 »

@praktik

  • Гост
Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #1 -: Септември 06, 2013, 08:58:42 pm »
elektros  А със неодушевен предмет, става ли? - ако не става, значи астралните полета на човека се активират и повлияват на теглото  :)
« Последна редакция: Октомври 24, 2013, 08:16:40 am от Maistora52 »

elektros

  • Гост
Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #2 -: Септември 06, 2013, 09:09:53 pm »
Е ти ме утрепа... Утре ще наредя 50-60 тухли четворки, ще извикам комшиите и ще натискаме... Представяш ли си да вземат да се вдигнат и да се разлетят във въздуха.... :D :D :D Ама ще включим и един усилвател 2 по100 вата с генератор на ниска честота... ;)
« Последна редакция: Октомври 24, 2013, 08:16:55 am от Maistora52 »

Strashimir

  • Гост
Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #3 -: Септември 06, 2013, 10:30:05 pm »
elektros  А със неодушевен предмет, става ли ? ако не става, значи астралните полета на човека се активират и повлияват на теглото  :)

По-скоро ще се е напрегнала мускулатурата на човека, за да противодейства на натиска. При внезапното отпадне на натиска или по-скоро промяна на неговия вектор на 180 градуса, човека, който е седял на стола и е бил натискан продължително едва ли не става сам :-) Един вид отскача поради напрегнатите коремни, бедрени, гръбни, вратни и кой знае още какви мускулни групи....

Поне аз така си го представям. Затова опита с тухлите би бил много показателен !!!!
« Последна редакция: Октомври 24, 2013, 08:17:08 am от Maistora52 »

elektros

  • Гост
Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #4 -: Септември 06, 2013, 11:07:51 pm »
Не е свързано с мускули според мен, по-скоро нещо в черепната кутия сработва.....Направете експеримента, може би не ви се вярва, само че това е най-лесно да се провери. И държа после да чуя вашите коментари! И като подробност- колкото по-дълго натискате опитното зайче, толкова по-дълго ще лети във въздуха с минимална помощ....
« Последна редакция: Октомври 24, 2013, 08:17:22 am от Maistora52 »

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #5 -: Септември 06, 2013, 11:30:51 pm »
praktik е напълно прав! Спомнете си за възможностите на йогите да левитират. Това е във възможностите на всеки от нас, но са необходими много упражнения. При екстрени ситуации човек демонстрира невероятни способности.
« Последна редакция: Октомври 24, 2013, 08:17:35 am от Maistora52 »

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2013, 09:19:39 am »
На тези два клипа главата на "пациента" не се докосва  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=QZ9InzTLNjs
http://www.youtube.com/watch?v=9Pq6x087sk4
« Последна редакция: Октомври 24, 2013, 08:17:54 am от Maistora52 »

Неактивен Orenda

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 147
Re: Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #7 -: Октомври 24, 2013, 06:39:41 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=0blGRs_4_U8&feature=youtu.be
Някакви предположения и обяснения за опита?
Направо съм потресен
Събрах хора които не вярваха, накарах ги да го направят и това е резултатът.
Как работи?......

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2013, 07:01:57 pm »
Здравейте,
 Екстрасензорно виждам екраниране на енергията на фонтанелата. С махането на ръцете енергията тръгва нагоре и тялото с лекота се дига. Това е лично наблюдение, но енергоносителя на тази енергия е сложен за разбиране и управление. За сега не ми се отдава много контрол, но това не е краят.
« Последна редакция: Октомври 25, 2013, 08:54:24 am от Maistora52 »

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #9 -: Октомври 24, 2013, 09:10:31 pm »
Ако тялото тръгва нагоре тогава теглото би трябвало да се намали. Това може да се засече с най-обикновен кантар ???

GTV

  • Гост
Re: Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #10 -: Октомври 24, 2013, 09:40:15 pm »
Мисля че решението на задачата е в повдигачите. Като ученици правихме следния опит:
 Хващате панталоните си под джобовете с изпънати ръце. Започвате да ги дърпате силно в продължение на около минута, след което ги пускате и ръцете ви започват сами да се повдигат. ;D
« Последна редакция: Октомври 24, 2013, 09:44:18 pm от GTV »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #11 -: Октомври 24, 2013, 09:48:18 pm »
GTV
Напълно си прав освен това 80 килограма човек разделен на 8 показалеца прави по 10 килограма на показалец. бариерата в случая е чисто психологична.  Ако вместо показалец се ползват по два пръста, тоест да станат 16 може да бъде пренесен човека на доста голямо разстояние.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #12 -: Октомври 25, 2013, 06:29:44 am »
GTV, и аз това си помислих.
Те тая "антигравитация" индийците отдавна са я измислили - нарича се Рикша 4х4! :) И няма нищо общо с левитационните способности на водача на "М"ПС. :)

Неактивен Orenda

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 147
Re: Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #13 -: Октомври 25, 2013, 09:59:18 am »
Здравейте, и аз като вас си ги помислих всичките тези неща които сте написали, но това което е най странното е, че човека който повдигат не се чувства тежък и не усеща повдигането. Не съм съгласен с разпределението на тежестта, защото пробвахме двама да вдигнем човек, като го хванахме под мишниците, вдигнахме го без никакво усилие, а това което беше най-странното е, че краката му останаха свити в коленете все едно още стои на стола. Човека който повдигнахме не правеше никакви усилия да запази позата си, краката просто си останаха свити. Става въпрос за това, че когато стоиш на стола и те повдигнат от него, като те хващат под мишниците краката остават на земята, освен ако не се стегнеш и не положиш усилия да останат свити. Физиологичните процеси в телата на хората които го повдигат нямат нищо общо с обекта на повдигане. Не говоря за прилива на енергия на повдигащите (когато си вдигнем ръцете те се обезкръвяват, и когато ги свалите в тях навлиза кръв изведнъж и ако в същото време искаме да вдигнем нещо, тежестта на предмета я усещаме няколко секунди по-късно) Става въпрос за състоянието на човека който повдигаме (просто ми е интересно). Не работи с неодушевени предмети, няма промяна в теглото на обекта, който повдигаме (пробвах с котката си и електронно кантарче за брашно) Котката също гледаше много странно ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Последна редакция: Октомври 25, 2013, 06:25:32 pm от Maistora52 »

Неактивен MrDeath

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 44
  • Пол: Мъж
Re: Психо-физиологични аспекти на антигравитацията
« Отговор #14 -: Октомври 25, 2013, 02:14:18 pm »
И ние пробвахме в офиса с 120 кг човек. Не можахме да го вдигнем след 20 секунди.