Автор Тема: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников  (Прочетена 214095 пъти)

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #255 -: Декември 10, 2017, 02:25:16 pm »
Значи аз съм абсолютно ЗА създаването, усъвършенстването и АБСОЛЮТНОТО споделяне на антигравитационна а също и СЕ технология към целия свят.  Нямам преки доказателства но моето предположение а не твърдо твърдение :) е че платформата на Гребенников е усилвател на телекинетични способности които всеки човек има в по-малка или по-голяма степен. Сама по себе си клетъчната технология може да създава някаква тяга но не толкова колкото когато е свързана с човешкото съзнание. Ако приемем че платформата сама по себе си създава тяга то заставайки на нея ще е много трудно да се осъществи балансиран полет но ако съзнанието контролира тягата и баланса става много лесно. Дори наличието на 10% от материала или конструкцията като топология създаваща антигравитационна тяга и взаимодействието и с човешкото съзнание ще предизвика разрастване на тази способност за левитация и телекинеза която в неактивно състояние дреме във всеки човек. По-големия проблем в случая не е че има хора и организации които ще са против а това че практикуването на тези и други способности е отключване на естествените вродени ни защити спрямо демонични и зложелателни същества от духовното измерение. Не след дълго това няма да е проблем и няма да е нещо кой-знае колко впечатлително но не и в момента и настоящото ни духовно състояние като хора. Работя върху изцяло технологични решения в областта на антигравитацията и нищо няма да скрия но по-мое мнение, допускам и да не е точно така но считам че платформата на Гребенников с полето което излъчва усилва естествената способност на човека да левитира или да предизвиква телекинеза. Защо считам че е така? В едно от видеата и обясненията Гребенников обяснява и демонстрира точно това но в много слаба степен. Преди години съм правил подобно нещо и меко казано беше десетки пъти по-впечатляващо от демонстрацията на Гребеников. Ако човек е под въздействието на поле подобно на това излъчвано от платформата смятам че ефекта ще е много по-голям. Съвременен вариант и усъвършенстван на тази платформа може би ще е малка кутийка с копче която човек носи в джоба си и при активиране ще му даде способността само със съзнанието си или сам той да лети-левитира или да мести околните предмети както си пожелае в пространството. Звучи като фантастика но е възможно дори и без допълнителни средства и технологии но първо ще се случат някои духовни и политически събития в световен мащаб преди способности които имаме в латентно състояние да престанат да са забранен плод и това е за наше добро...

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #256 -: Декември 10, 2017, 04:22:32 pm »
По принцип да - съществуват и ментални усилватели, тествани при телепатия и телекинеза, а платформата със сигурност има и този страничен ефект - но тук говорим за сериозна тяга от около 100 кг /ВСГ казва директно - почти един центнер/. Ефектът на резонансно натрупване е получен частично и по време на изследванията му със т.нар. по-късно от пресата "хиперболоид на Гребенников". Говоря за опита със двата конуса, единият от които в музея, а другият в землянка на около 700 км от него. Натрупването на енергия в пространството между тях води до стоящи вълни, в една от които се пада жилищен блок, където се разразяват спонтанни явления подобни на т.нар. "полтергайст". Конусът в землянката е бил буквално смазан в стената и.
Тук няма намеса на човек, просто схема и опит - подобен на този на Тесла с Тунгуския метеорит  :) Така че... Фантастиката е хубаво нещо, но фактите са други.
Поздрави!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #257 -: Декември 10, 2017, 07:40:53 pm »
Ок, но тук нямаме "ТЯГА" като термин, който е в противоречие с концепцията на Гребенников...
По-скоро има създаване на липса за нужда от "тяга"!
Самата идея за тяга ни праща в един коловоз за противопоставяне на енергии или полета, докато става дума за "заобикаляне", оттам идват и шаблонизациите в мисленето (не визирам Теофилос и Кадуцеус).

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #258 -: Декември 11, 2017, 10:14:22 am »
ОК, терминът "тяга" в стандартното му разбиране е неточен. ВСГ сам казва, че на практика платформата се издухва от енергийния поток идващ от земята подобно на платно /най-просто казано - нека не навлизаме в подробностите при теория на платното и крилото, там естествено има и аеродинамична съставляваща, особено при течения под ъгъл спрямо плоскостта на ветрилото/.
Когато си покажел леко главата през енергийната защита-мехур при полет, му миришело на треви - аромат, носен от този "вятър" от степта. Говорим за явление при полет на няколкостотин метра над земята, когато няма как да мирише на нищо по нормален начин.
Така че, тяга в стандартния смисъл не е точно казано - но работата не опира до просто олекване и носене като балон, това е друго явление при някои случаи на левитация /когато се обърнат енергийните полюси в тялото и така се неутрализира естествената етерна поляризация Небе-Земя, водеща до нормалната гравитация/. При ВСГ си имаме и напор нагоре, който може да се насочва напред, както и да се управлява силата му чрез въртене по оста на "надкрилките" - жалузи, за промяна на активната площ спрямо "вятъра" отдолу. И да, няма друго - само те са!  :)
Поздрави! 

Неактивен ventsy74

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 422
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #259 -: Декември 12, 2017, 01:34:48 pm »
Привет на всички
Аз имам едно малко по различно обяснение на нещата при Гребенников.
 Ако допуснем за момент че гравитацията е просто думичка измислена от Аинщайн,а истинската думичка за "гравитация" е "натиск"ефирен атмосферен натиск то тогава платформата не разрежда ли плътността на ефира? Всъщност всички отговори на това са сред природата стига да ги разбираш а ние хората за съжаление не ги разбираме.Или по скоро ги разбираме грешно.Пример за това са жертвоприношенията към бог.Кои би допуснал че висше същество би пожелало смъртта на друго за да се чувства по добре.Но на темата.Аз лично съм против развиването на тази технология.Защо?
Ами просто тя съществува отдавна но ние не знаем.И не е за обикновените, защото представете си всеки един арабин закачил на кръста колана с експлозив да разполага с такава платформа .А представете си американското правителство с тяхната жажда за господство.Дали биха използвали тази технология за мирна цел.?

Всъщност защо не се концентрирате върху безплатната енергия там нещата са доста грубовати със всичките тия енергийни оператори и тия цени на тока.Пък ако искате да летите, пробвайте с водка или пушете марихуана.
« Последна редакция: Декември 18, 2017, 12:15:36 am от atos »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #260 -: Декември 12, 2017, 03:34:03 pm »
Ами защото, Венци, принципът, по който платформата на Гребенников функционира е (най-общо казано на прост език) управление/създаване на гравитационни сили, което е в основата на една от концепциите за СЕ!

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #261 -: Декември 12, 2017, 05:51:11 pm »
ventsy74, ако терористите искат да убиват хора има много начини, малки радиоуправляеми самолетчета, дронове и т.н. А тези, които ги подтикват да вършат тези престъпления, са от „необикновенните“ хора, за които ти говориш.
   С, какво се различават „необикновените“ хора от нас, обикновените. Тези „необикновени“ хора, са една малка банда международни престъпници, психопати, безкруполни крадци и убиици на милиони невинни хора. Не си мисли, че като влязат в тоалетната снасят златни яйца, и те изхвърлят екстременти, даже много по-миризливи от нашите, без извинение. Единственната разлика между тях и нас е, че те, са психопати, и  от там идват всичките им „качества“, като алчност, безкруполност, мания за власт, равнодушие към страданието на хората и други подобни „ценности“, които, са близки до еврогейските ценности.....
 Технологията на Гребенников сме длъжни да я открием и внедрим за благото на цялото човечество, тя е моста за овладяване на космоса и от там за нашето оцеляване, като вид. В близките столетия или хилядолетия, все някой ден ще се наложи да напуснем Земята завинаги, а може и по-скоро, АКО ПРОДЪЛЖАВАМЕ ДА УНИЩОЖАВАМЕ ПЛАНЕТАТА СИ, САМИ.

Неактивен ventsy74

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 422
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #262 -: Декември 12, 2017, 06:26:03 pm »
Мито ти наистина ли вярваш че тези летящи обекти ,които наричаме НЛО са всъщност извънземни?Не са ли това всъщност част от хората (престъпната шайка) тези за които ти говориш Тези ,който командват тази планета?Мито я се замисли над това: Ако въпросните хора имат тази технология а те я имат ,ще искат ли и ние простосмъртните да я имаме? Ако не дай Боже един ден се наложи да напуснем тази планета, всички на тази планета ли ще напуснем или само избраните (познай от кого). И ако допуснем, че всички се изнесем на друга планета, няма ли да повторим и там грешката с настоящата ни планета?


Мито, за по образна представа за това, за което говоря си представи нещата така.
Ако допуснем че земята е жив организъм с разум и ако кръвта на този организъм е петрола, който ние извличаме, това какви ни прави?

« Последна редакция: Декември 12, 2017, 07:54:31 pm от atos »

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #263 -: Декември 12, 2017, 09:47:16 pm »
Не мисля, че с платформа на ВСГ може просто така да станеш невидим и да правиш каквото си поискаш.
Първо, Гребенников е ставал невидим, когато е високо в небето и гледан от земята. Т.е. разстоянието, от което бива наблюдаван, има значение за това как ще се виждат той и платформата му. При снимката му от вестника си е напълно видим, дори без изкривявания. Същото е като да наблюдаваш полученият образ от увеличително стъкло или вдлъбнато огледало - с отстоянието образът се променя в зависимост от фокусното разстояние. В случая от значение е фокусното разстояние на обгръщащият го "мехур".
Второ, дори и да успееш да станеш невидим от съвсем близко разстояние, така че дори стоящи непосредствено до теб да не могат да те забележат (което не мисля, че е постижимо точно с тази технология), то ефектите от взаимодействието на "ципата" на измененото пространство с околната материя, могат да бъдат катастрофални предимно за окръжаващите обекти/субекти.

Виж с манипулиране на самата светлина, може и да се постигне нещо такова :) Многократно отразяване на UV лъчи в определен честотен диапазон през серия параболични метални огледала, заредени с високо отрицателно напрежение, може да са в състояние да напраявт даден обект напълно невидим. Механизмът е избиване на отразяващите светлината частици от материята (които не са нейните градивни, т.е. след въздействието материята ще бъде напълно осезаема макар и невидима) с помощта на получените чрез отраженията силно проникващи светлинни молекули в UV диапазона.


Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #264 -: Декември 12, 2017, 10:11:36 pm »
Хипарх, плашиш ме на моменти... :o

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #265 -: Декември 12, 2017, 11:31:39 pm »
Няма нищо страшно, мен. Всичко е наука – съвсем разбираема и обяснима, стига да се хванат основите на тези екзотични проявления.
Самите експерименти по нея вече могат да бъдат доста по-сложни за гаражно изпълнение... но не и невъзможни.

Преди време (няколко години) бях чел как експериментатор успява да създаде лъчи, които правят предмети невидими. Описанието беше на маса с шкафчета и инструменти, която при облъчване постепенно започнала да става прозрачна – първо самата маса, а в последствие и инструментите в нея. Наскоро се сетих за този случай и реших го да потърся из материалите, които съм чел – безуспешно. Все си мислех, че е от "Изгубените открития", но поне по ключови думи не успях да намеря нищо такова там. Явно е било другаде.
Но по случайно (или не) стечение на обстоятелствата, открих много по-пълно обяснение на друго място :) Сигурен съм, че става въпрос за една и съща технология.
Все пак, ако някой се сети къде може да се открие описаният с масата експеримент, ще съм му благодарен да сподели.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #266 -: Декември 13, 2017, 09:26:16 am »
С Хипарх ако се съберем някой ден в един екип + няколко инж. и техници да правят това дето го мислим, + 50-100 бона за материали /и от време на време по нещо русо за успокоение на душата  ;D/, ще ви направим СЕ, летяща чиния, невидимост, няколкостотин години живот и още каквото там поискате. Дето майтап, там и истина  :)

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #267 -: Декември 13, 2017, 10:48:50 am »
Русото е важно за практикуване техниките на Мантак Чиа (това е пряко свързано с подмладяването и удължаването на живота) :) А пък, ако си пуснат и дълги до земята коси, може да основем новото VRIL общество :D

Екипът и необходимата работна площ наистина са много важни. Тесният гараж става за някой друг опит, обаче тръгне ли човек да изработва прототипи или завършени устройства, осъзнава, че просто не разполага с необходимото пространство.
Въртят ми се едни планове за преформяне на плевнята, която в момента е претъпкана с какви ли не непотребни неща, в работилница, където ще има значително повече място за оборудване.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #268 -: Декември 30, 2017, 04:52:11 pm »
С пожелание за щастлива и успешна Нова година, и скоро да се разхождаме с разни такива:

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #269 -: Декември 30, 2017, 09:14:38 pm »
Това можеш да си го купиш безплатно от съседния гараж, със съдействието на принадлежащото му мазе.
С Хипарх ако се съберем някой ден в един екип + няколко инж. и техници да правят това дето го мислим, + 50-100 бона за материали /и от време на време по нещо русо за успокоение на душата  ;D/, ще ви направим СЕ, летяща чиния, невидимост, няколкостотин години живот и още каквото там поискате. Дето майтап, там и истина  :)
Скоро ще се открива и щанд в плевнята, там ще има и промоции за първите юнаци. А между другото има и изработени, и изпитани оптимизатори, но не на всички двигатели, затова внимавайте от къде ще купите хвърчилото, после не отговарям.
« Последна редакция: Декември 30, 2017, 09:32:33 pm от ndm »