Автор Тема: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников  (Прочетена 214155 пъти)

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #225 -: Декември 05, 2017, 02:37:50 am »
    Ако наистина торсионните полета, са информационни полета, а не енергийни и се разпространяват в пространството мигновено със скорост многократно превишаваща скоростта на светлината, то на базата на ефекта на кухинните структури на Гребенников може да се направи предавател за мигновена връзка на далечни космически разстояния, без никакво забавяне на сигнала.
    Идеята е вместо да се излъчват модулирани електрически колебания, които се движат в пространството със скорост близка до скоростта на светлината в зависимост от средата на разпространение, да се излъчва подходящо модулиран, „накъсан“ лъч от микровихри, които, както предполагаме, преминават през всякакви прегради мигновено без забавяне.
Такъв лъч може да бъде спрян, само от лъч със същото естество насочен срещу него, но с по-голям интнзитет. Имам някаква идея за такъв предавател и приемник, но е проблем, как ще се изпробва на големи разстояния.
« Последна редакция: Декември 05, 2017, 05:36:27 pm от atos »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #226 -: Декември 05, 2017, 09:40:52 am »
Благодаря, smsi-h - ще ги погледна. Минах набързо, има нови за мен неща относно АG-то  :)
mito_kupona
Микровихрите за които говориш /или както им казва Тесла - вихрови етерни обекти/ се движат със около 16 км/сек, по негови думи. Т.е. не стават за далечна връзка - те са енергийни образувания и имат крайна скорост. Виж, чисто информационното поле е друго нещо - там нещата стават веднага, без ограничение на разстоянието, тъй като връзката е подпространствена и в района между световете - т.нар. разделителна ципа. Във физиката теоретизирането по този въпрос е познато като парадокс на Айнщайн - Подолски - Розен. Мисловната дейност на тия хора обаче е породена от експериментални данни  ;) Малко инфо:
http://www.mystics.eu/fizika/54-paradoks-na-ainshtain-podolski-rozen.html
Смътно си спомням за изтекло твърдение от вътрешни източници, че аварийната връзка на главнокомандващите големите държави е на този принцип, с цел да се избегне заглушаване или забавяне при евентуални военни проблеми. Говоря за куфарчетата, дето вървят с президента  :)
Поздрави!

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #227 -: Декември 05, 2017, 10:03:17 am »
ЕПС се основава на естествените излъчвания, които идват от материята. Обикновено в тях няма подреденост и лъченията са разни видове с разни честоти, които постоянно претърпяват промени докато преминават през материята. Аурата се основава на тези излъчвания, при което меките частици се разпадат до фотони.

Обаче, когато повърхността на материята се състои от ритмично повтарящи се структури, излъчването също става структурирано и възниква наслагване на вълните, интерференчен модел с минимуми и максимуми, стоящи вълни и т.н., които могат да бъдат усетени от по-чувствителните.

При наелектризирането на такива подредени структури излъчването им се усилва, но ефектът е много по-мощен при импрегниране с определени енергии (предимно Ин съставляваща; меки електрони чрез заравяне под земята или чрез възбуждане на водна повърхност), за което говори Кадуцеус.
За улесняване на процеса може да се използва генератор на бял шум (обикновен разрядник) в тестовата зона, което по принцип не е много желателно, но пък има голям шанс да стартира процеса поне за начално изучаване.
Вниманието при всички положения трябва да е повишено и да се отреагира адекватно при възникване на застрашаваща ситуация. Примерно при прилошаване или друг дискомфорт от излъчванията, опитите да се прекратят и да се потърси друг подход, промяна в конструкцията. Възникването на работното поле със сигурност няма да остане незабялязано - кинетични ефекти с повдигане/подскачане на платформата, рефракционни ефекти като при миражите (заради пренасищането на излъчващата зона с меки частици), като в никакъв случай не трябва да се внася ръката в тази зона, че не е ясно какъв ще е резултата. Възможна е появата и на големи ел. разряди, особено при рязък колапс на полето. Но да се стигне до там, пък ще му мислим :)

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #228 -: Декември 05, 2017, 10:51:41 am »
Експеримента с подредени една върху друга 5-6 изградени празни пчелни пити не е трудно да се направи.

smsi-h

  • Гост
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #229 -: Декември 05, 2017, 12:59:48 pm »
Експеримента с подредени една върху друга 5-6 изградени празни пчелни пити не е трудно да се направи.
Е и... Аз съм го правил, Кадуцеуса също. Резултата - ами никаква поява на левитиращи свойства. Много са хитри тез пичове, в едното видео показват някакъв пакет и до пакета купища пчелни пити; демек да си помислиш, че няколко пчелни пити една върху друга и обвити в метално фолио водят до левитация - вятър и мъгла. Тъкмо заради това видео разбрах, че момченцата си правят фейк и реклама с подтекст "дайте си паричките".

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #230 -: Декември 05, 2017, 01:45:16 pm »
Нормално - наредените една над друга пити са за обезболителя, няма как такава конфигурация да предизвика анти-г. При тях се използва полезното излъчване на восъка, концентрирано от килийките.

Трябва си метална структура, която да поеме големи количества отрицателни меки заряди, което ще позволи да възникне необходимото излъчване. Не съм сигурен дали за целта може да се използва нещо различно от метал, но едва ли.
Даже си мисля, че увитата във фолио пита при устройството на Авион, не е вършила никаква работа, а нещата са станали заради правилно взаимодействие между фолиото и мрежата (както и снега отдолу).

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #231 -: Декември 05, 2017, 02:14:28 pm »
Обезболителя няма нищо общо със анти-G ефекта и си работи прекрасно - моят е на над 10 г и вероятно са го изяли бубулечките на вилата, не съм ходил скоро  :) Той е част от експериментите, които трябва да се направят за да се разбере ефекта на ЕПС - и то без никакви самодейности, само да се повтори схемата едно към едно. Работата е много тънка при наместването на питите, защото мръдване с 2-3 мм губи ефекта. Действа се полека и се трупат една по една, като се тества след всяка силата на излъчването. Аз тогава ползвах облегалките на два стола, за да мога да меря и пипам под и над конструкцията какво става. Ако открия снимки от някой стар телефон, може да пусна да видите  :) Всичко си е истина, ВСГ не лъже - работа трябва.
Поздрави!
 

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #232 -: Декември 05, 2017, 07:15:06 pm »
Трябва да се разбере нещо на глобално ниво, не е сложно, но умствено втълпения ни начин на мислене прави аналогии, които не са полезни за разбирането!
Торсионните полета НЕ СА информационни полета (само техен продукт), но информацията за техния "отпечатък" присъства в пространствено-времевата матрица и всяка промяна в тях се "записва" мигновено (терминът не е точен, понеже предполага необходимост от време все пак), без оглед на разстояние, понеже нещата са "над пространствени" (както спомена вече Кадуцеус).
Тук няма ЛЪЧИ и ИЗЛЪЧВАНЕ - тези понятия нямат място тук! Информация - да! Промяна на информацията - да!
Измененията в матричната информационна "решетка" (не е точен термин) не се ТРАНСЛИРАТ от нещо, те просто СЕ СЛУЧВАТ (във всяка една "точка" от пространството), това именно е трудното за разбиране...

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #233 -: Декември 05, 2017, 09:47:00 pm »
Е и... Аз съм го правил, Кадуцеуса също. Резултата - ами никаква поява на левитиращи свойства.

Работата е много тънка при наместването на питите, защото мръдване с 2-3 мм губи ефекта. Действа се полека и се трупат една по една, като се тества след всяка силата на излъчването. Аз тогава ползвах облегалките на два стола, за да мога да меря и пипам под и над конструкцията какво става. Ако открия снимки от някой стар телефон, може да пусна да видите  :) Всичко си е истина, ВСГ не лъже - работа трябва.

Имам оригинални восъчни пити в изобилие. Колко полека трябва да действам и колко да ги натрупам? За мръдване имам тука един шублер, но ако трябва ще взема и микрометър. Какви столове да ползвам пластмасови или дървени? Пипането под и над конструкцията полека ли трябва да става или няма изисквания?
И тъй като става въпрос за ВСГ, за ранее спосибо. ;)

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #234 -: Декември 06, 2017, 05:36:39 am »
Имам оригинални восъчни пити в изобилие. Колко полека трябва да действам и колко да ги натрупам? За мръдване имам тука един шублер, но ако трябва ще взема и микрометър. Какви столове да ползвам пластмасови или дървени? Пипането под и над конструкцията полека ли трябва да става или няма изисквания?
И тъй като става въпрос за ВСГ, за ранее спосибо. ;)

Аз бих си купил 6 бр. би ли продал?
Според мен трябва да са изградени, а не само основата.
Ако това е вярно, човек с поне до някъде развита чувствителност трябва да може да го усети - с ръка, с глава, с махало, багети, линеал. Всякак да се пробва.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #235 -: Декември 06, 2017, 12:24:59 pm »
Здравствуйте, ndm  :)
Нещата са доста прости, но при тестването се изисква чувствителност на ръката към енергийни полета, или работа с махало, багета и др. Повечето хора след малко опити започват да усещат пряко /както и ВСГ впрочем го е правил/, с поднасяне на отворена длан към излъчвателя. При навлизане в зоната на полето се усеща по-плътно пространство, полъх, боцкане в пръстите, изтръпване и др - индивидуално е.
Как става работата с питите.
Намирате си шест /това препоръчва ВСГ - а и аз установих, че от повече няма особена полза/ восъчни пчелни пити с изградени килийки - на руски "сушь". Моите бяха с дървена рамка отстрани. Вземате два стола, обръщате ги с облегалките един към друг на 25-30 см и  и започвате да нареждате питите една върху друга на ръба на облегалките като пакет, с леко разминаване по надлъжната ос, примерно два-три мм. Идеята е килийкате на две последователни пити да не  са симетрични по оста, а ръбовете на едната пита да се паднат в средата на килийките на другата. Няма как да стане идеално, но това е принципът.
Та така се нареждат, с отместване на втората примерно вляво, третата нормално, четвъртата пак вляво, петата нормално, шестата пак вляво. Може и вдясно да ги местиш, няма значение - важното е да се разминават.
Целият пакет се прави постепенно, като се наместват питите и се тества излъчването под тях - трябва да се увеличава с бройката. При наместване на всяка пита, се фиксира с тиксо рамката отстрани да не мърда /аз тогава ползвах хартиено широко, но може и алуминиево - важното е да не се разтяга/. След фиксиране на всичките пити, се доукрепва цялото нещо и се слага в шперплатов сандък или дори метална кутия. Не е добре в кашон, защото има ЕПС смущения от двуслойната мукава и нагънатата хартия между нея. Така че, кой в каквото има - но тънък шперплат е ОК.
Пакетът се закрепва със страничната си част към някаква дъска или летва, а тя облегалката на стол - така че като седнеш, да ти е над главата на 10-15 см максимум. Добра идея е да се направи регулируема височината, да се намества спрямо човека. Разстоянието между главата и пакета не бива да е много голямо, защото се губи част от ефекта.
Обезболителят работи, като променя леко посоката на част от излъчването, идващо от слънцето към земята. Това е енергиен поток с ян характеристика и влияе предимно на горната част на тялото. Един вид, елементарна оргонна леща от подръчни материали  :)
Поздрави!

KURTI

  • Гост
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #236 -: Декември 06, 2017, 02:46:57 pm »
Имам оригинални восъчни пити в изобилие. Колко полека трябва да действам и колко да ги натрупам? За мръдване имам тука един шублер, но ако трябва ще взема и микрометър. Какви столове да ползвам пластмасови или дървени? Пипането под и над конструкцията полека ли трябва да става или няма изисквания?
Имаш браво от мен за страхотните и
на място зададени въпроси. ;)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #237 -: Декември 06, 2017, 02:56:26 pm »
Аааааа....., леле-майкоууу..... ;D  :D  ;D, к'ва стана тя...  ;D

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #238 -: Декември 06, 2017, 06:05:47 pm »

Обезболителят работи, като променя леко посоката на част от излъчването, идващо от слънцето към земята. Това е енергиен поток с ян характеристика и влияе предимно на горната част на тялото. Един вид, елементарна оргонна леща от подръчни материали  :)
Поздрави!

ма какъв обезболител, нали уж за демонстриране на ефекта на антигравитация ставаше въпрос?

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Антигравитационното устройство на В.С.Гребенников
« Отговор #239 -: Декември 06, 2017, 06:21:21 pm »
EDM electronics
Уааа, айде на селооо  ;D ;D Май така стана вече

x_name41
Аз като говоря, че не четете и нивото е елементарно... Това е едно от нещата на ВСГ което прилага ЕПС ефекта, залегнал в платформата му. Айде поне малко усилия де  :)