Автор Тема: Старгейт?  (Прочетена 9280 пъти)

Неактивен Discorder

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 87
  • Пол: Мъж
  • Реалността ще се нагласява според това, което пре
Старгейт?
« -: Септември 09, 2013, 11:00:45 am »
http://www.rings.bg/2013/09/08/jena-teleport-me-or-whats-that-stargat/


http://www.kryonbg.info/Stargate

Моля за мнения от колеги, които се чувстват в час с оргонната техника. Това има ли основания да прави нещо?

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Старгейт?
« Отговор #1 -: Септември 09, 2013, 01:08:43 pm »
Много сериозна разработка. Не само тази конструкция, но и други сходни на нея РАБОТЯТ.
Под въпрос е - за мен - крайният резултат, "продукт", рефлекс на съзнанието и подсъзнанието на съответните вибрации, и като резонно "продължение" - как се екстраполира всичко това върху Хипер-съзнанието ни.
Познавам (вероятно е още жив) наш български изобретател, който пред моите очи лично демонстрира работещи на грави-механично ниво подобни модели на сходни конструкции.
Те се завъртаха под въздействие на собствения ми поглед в избрана от мен посока.
Трябва да си прегледам визитките - имам тази на този наш човек. Пък дано се отзове на който от вас реши да му се представи ... помня, че живее в София, жк Младост 4.

Неактивен Discorder

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 87
  • Пол: Мъж
  • Реалността ще се нагласява според това, което пре
Re: Старгейт?
« Отговор #2 -: Септември 09, 2013, 01:55:14 pm »
Опитвам се да взема решение дали да ида на семинар...

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Старгейт?
« Отговор #3 -: Септември 09, 2013, 02:53:56 pm »
Споменатия наш човек е Веселин Арнаудов (през 1994 год. беше вече пенсионер), има своя фирма "SALTGEM"
Ето какво открих за него в мрежата:
SALTGEM – Веселин Арнаудов
http://homepyramides.hit.bg/index.html
http://homepyramides.hit.bg/bhpt.html
http://homepyramides.hit.bg/bhpp.html
http://homepyramides.hit.bg/bhpn.html
...
За семинарите по тази тема нищо не мога да кажа...
Уви, все още не мога да намеря визитката с адреса му в Младост 4.
« Последна редакция: Септември 09, 2013, 02:55:43 pm от Maistora52 »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Старгейт?
« Отговор #4 -: Септември 09, 2013, 09:27:04 pm »
Опитвам се да взема решение дали да ида на семинар...
Има поне хиляда причини, да не ти пожелая да отиваш. Аман от духовни просветители и всякакви фокусници, манипулиращи подсъзнанието и фините енергии. Най-лесно се нишкуват хора, когато си направят някакъв егрегор. Отиваш там и си напълно отворена система, надявайки се на някакво чудо или свръх преживяване, като ония дето ходят в Бали да им правят инициации, а дефакто, шест години стават роби на тамошния черен магьосник. И къФ е тоя Крион? Яде ли се, пие ли се ;) Ей момчета, не влизайте в такива филми, не си отдавайте силата на други. Те всички само това искат и нищо друго, нищо. Искат да ви издоят енергийно, като кравички и ще го направят без дори да се усетите. Само за ясновиждащ е безопасно да изследва подобни неща, защото ако има нещо нередно, веднага ще го "види" и ще се отдръпне. Ама вие си решавате в крайна сметка. Ако толкова ви сърби, почешете се ;)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Старгейт?
« Отговор #5 -: Септември 09, 2013, 10:18:35 pm »
Discorder много се съмнявам че тоя е ученик на ОШО и така не се създават 10000 буди това не е начина.

Неактивен Discorder

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 87
  • Пол: Мъж
  • Реалността ще се нагласява според това, което пре
Re: Старгейт?
« Отговор #6 -: Септември 09, 2013, 10:43:03 pm »
Мен и без това ми минаха тез мераци, но все пак благодаря за съвета :)
По принцип съм скептичен относно тоя тип "ченълинг" ма тва е друга тема, интересно ми беше това "чудо" какво върши.

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: Старгейт?
« Отговор #7 -: Септември 09, 2013, 11:07:44 pm »
Вижте най-отдолу на страницата за какви цени става на въпрос, ако решиш да си купиш един "старгейт"  :o :o :o :o :o :o :o
http://stargatesinternational.com/own-a-stargate/

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Старгейт?
« Отговор #8 -: Септември 10, 2013, 06:47:10 am »
За подобен род семинари - всички сте единодушни, че това са вампирски сборища - и това е добре, българинът не се подлъгва лесно.
Друг е въпросът с конструкциите. Началото им датира от времената на древен Египет - Старото царство. Пирамидите са огромни такива съоръжения с доказани свойства - и да убиват и да съживяват. Трябва да се внимава - да не се "вдене" някой в първия вид сходна конструкция. Защото влиянието е на ниво ДНК, не се усеща веднага, но след седмица до месец със сигурност са започнали "промените". Във всеки случай само енергийно хармонични хора биха усетили ефектите. Настроението е прекият индикатор. Хубаво и радостно настроение - градивна енергетика, обратното води до летален изход.
Знаете, че от доста време се правят изследвания (в най-престижните лаборатории по света) - как влияят различни пространствени конфигурации на различни вещества, продукти и биологични организми. Но никой нищо не казва за резултатите. Имаше само едно съобщение, че в конструкция от метални пръти уподобяваща Голямата пирамида в Египет, сурово парче месо поставено на определено място (енергиен фокус) не се разваляло и не гниело...
В крайна сметка всичко според мен е строго индивидуално... на един може да помогне, но на друг да навреди.

Неактивен Discorder

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 87
  • Пол: Мъж
  • Реалността ще се нагласява според това, което пре
Re: Старгейт?
« Отговор #9 -: Септември 10, 2013, 10:31:17 am »
Майсторе, напоследък нещо ми се възроди интереса към енергетичното въздействие на геометрични структури.  8) Бях зарязал темата за доста дълго понеже просто ми беше бръмнала главата. Сега почвам да се подсещам за разни идеи които ми се въртяха тогава и ми се набиват няколко асоциативни нишки. Ето какво: Според мен феномените отнесени към т.нар. свещена геометрия като например "ефект на пирамидите" са пряко свързани с "ефект на кухинните структури " на Виктор Гребенников, за който имаше тема някъде тук, както и с (любимите ми) резонансни кухини и стоящи вълни. Един приятел, чието мнение по тези въпроси много ценя, дори намекна, че прословутото http://www.kosmodisk.bg всъщност работи на този принцип тъй-като пластмасовите сегменти от които е направен са кухи и са изчислени да резонират с определени биологично активни електромагнитни честоти, приложени към дадени точки на тялото.
By the way, къде изчезна  Caduceus, сигурен съм че щеше да има какво да сподели...
« Последна редакция: Септември 10, 2013, 03:10:04 pm от Maistora52 »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Старгейт?
« Отговор #10 -: Септември 10, 2013, 01:05:58 pm »
Ами пиша си в моя си форум garaja.net, за какво ми е тук да образовам хора, които на всичко отгоре не го искат? Аз работя практически - понякога бъркам, понякога успявам - но това е нормално. Тука обаче всички искат нещо наготово и да го направят у тях с техните недостатъчни знания - и когато не могат, ти излизаш виновен. Направо се ядосвам, като гледам как се водят по акъла на Спирит 1 например и режат стъкла за Тестатика във вид на електростатичен генератор, което е безумно, защото просто не е истина.
По повод това геометрично чудо от пръчки  ;D мога да кажа, че е елементарен оргонен концентратор от най-прост лещов вид. Ако искаш да си играеш с нещо наистина силно, ползвай яйцето на Нострадамус / в което е седял когато е виждал/ или спиралното огледало на Козирев /което е по-лесно и евтино за изработка. Но трябва доста да се внимава - прекомерното натрупване на енергия в слаби меридианни вериги и кухи органи, които не са достатъчно тренирани, води освен до главоболие и до реална - и то не временна, а постоянна промяна на възприятието. Това на прост език се нарича изкукване  ;D, а на езотеричен -  фиксиране на събирателната точка в неподходящо и неконтролирано от собствената вътрешна сила положение.
Този форум е за техници със стандартна насоченост, които искат да си навиват бобинки и трудно чуват такива неща, за които пишеш. Необходима е доста повече енергия от това което имат, за да им се вдигне осъзнаването. Дай Боже да го направят някога.

Поздрави