Справочници, схемотехника, теория > Практически опит

Относно "кервана, кучетата" и разработките на Maistora52

(1/7) > >>

Maistora52:
Здравейте!
С този пост се обръщам към всички колеги, които все още тачат доброто възпитание, почтителното взаимоотношение и добрия тон на разговорите.
Къде шеговито, къде с ирония и дори сарказъм, къде с лицемерие, че дори и открито заяждане, сме свидетели на опити за омаскаряване на разработките на едного от нас - моите... а и не само!
И за какво ли, защо ли? - нима не сме тук за да си помагаме, да се подкрепяме, дори и с една блага дума... НЕ! - някои от нас са параноично, злобно и заядливо настроени срещу всичко, което не произлиза от тях, или ... съмнително е, не са умишлено внедрени провокатори за внушаване чрез "изящно слово" на четящите и колегите във Форума, на "невъзможността да се постигне Свободна Енергия".
Мисля, че тези хора един по един ще отпадат от нашия толкова разнообразен, умен и спонтанен колектив от разработчици, търсачи на Свободна Енергия и просто Изобретатели!
Избрах за този свой пост този под-раздел, за да споделя с какво се занимавам в момента, с което и да успокоя развилняващи се от време на време страсти, че ... смешно ми е! - продавам вече тайно своите "невидими" магнитни двигатели, лъжа, че съм бил създал такива, изпаднал съм бил в състояние на болезнена "мания за величие" и/или се самозадавям от тщеславие и зор за слава...
...глупости... пълни глупости... абсолютни глупости, родени от болния мозък на едного, който по незнайни причини без да се усеща започна да цапа с баданарката по имиджа на целия Форум!
Бих му простил за болнавата злъч която избълва, ако беше "на лични", но не, той трябваше да оплесква публично, несъзнавайки, че така уронва имиджа на Форума...
... нейсе! - наложи се да му бъде забранен достъпът до Форума!
На мен лично ми е тежко и неприятно от това, защото "въпросният" е умен и начетен мъж... и така губим сериозен "кадър"... но пък, ако се замисли човек кое е по-важно, личното или общественото, отговорът ще е еднозначен.
С желанието си всички да се чувстваме комфортно в нашия Форум, и за да покажа с какво си "губя времето" в момента, а не работя по моите конструкции, пускам няколко снимки за да е видно, че съм нямал друг избор... за да може да се работи в бъдеще още по-добре, най-вече у дома.
Кратко пояснение: Всичко показано по строителните работи е плод САМО на двете ми ръце с определението "свръх тежък физически труд", който ме мъчи вече трети месец, но... напредвам!
И - от автомобилите, които също се виждат, в бъдеще един от тях ще бъде подложен на конверсията "ДВГ - Електромобил" и вграждане в него на моите разработки.
...
В смисълът на всичко горе-казано, аз не се вглеждам в днешния и даже в утрешния ден - по-често ми се случва да се вглеждам далече в бъдещето ни!
ОБЩОТО НАШЕ БЪДЕЩЕ, окъпано от СВОБОДНАТА (и безплатна за всички) ЕНЕРГИЯ.
Поздрави!

Maistora52:
С малко самоирония, бих казал, че ЦЯЛАТА МИ СВОБОДНА ЕНЕРГИЯ ПОТЪНА В ТОЗИ ИЗКОП!!!
 ;D ;D ;D
Но дерзаем! ... че "времето е близу!"

edin:

--- Цитат на: Maistora52 в Септември 03, 2013, 04:33:01 pm ---С малко самоирония, бих казал, че ЦЯЛАТА МИ СВОБОДНА ЕНЕРГИЯ ПОТЪНА В ТОЗИ ИЗКОП!!!
 ;D ;D ;D


--- Край на цитат ---
Не енергията Майсторе, там са потънали тези, които са срещнали Злото пиле ;D ;D ;D Утрепа коня бе човек ;D ;D ;D

elektros:
Това с тази арматура ми прилича на таен гараж за ремонт не само на земни автомобили......Може и някоя летяща чиния да има нужда от смяна на водата и доливане на антигравитационна течност...... ;D ;D ;D

vesod:
Аз утре ще наснимам работното място, после и къде живея, как си карам мотора и колата ще си покажа. После администратора може да прекръсти форума "бг мама 2" и да почне споделянето на плетки и гозби.Щях да забрава и котката ще Ви покажа.

Напълно безмислена тема, не ми е ясно какво искаш да кажеш/покажеш/ с нея. :o

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия