Автор Тема: КАНДИДАТ ЗА МОДЕРАТОР  (Прочетена 5158 пъти)

Неактивен valex

• Специалист
  • Сериозен
  • Публикации: 1 109
  • Рейтинг: 153
  • изчислителна техника
Re: КАНДИДАТ ЗА МОДЕРАТОР
« Отговор #15 -: Септември 06, 2013, 02:56:04 pm »
Аз съм този, който гласува 'ЗА'. Не знам защо не давате шанс на човека да покаже колко струва. Модераторството не е като да ви управлява парите на борсата :). То си е 'наказание'. Това е доброволна РАБОТА. Не искате да дадете работа на някой? Аз лично не го познавам и не знам какво и колко може. В белите страни така се прави: всеки има шанс и този, който е по-добрия печели.
« Последна редакция: Февруари 13, 2014, 03:57:34 pm от Maistora52 »

Неактивен GTV

• Активен
  • **
  • Публикации: 281
  • Рейтинг: 28
« Отговор #16 -: Септември 06, 2013, 04:03:22 pm »
 Майсторе, ти както винаги си прав. Но изглежда че и ти допускаш някои важни грешки, макар и на пръв поглед невинни.

Дали аз или някой друг ще бъде модератор това не е толкова важно. Важното е че има нужда от специализирана модерация по разделите, защото много глупости се изписаха. Това и ме провокира да отворя тази тема.
 Всъщност  не ми е детската мечта но бих опитал :)
« Последна редакция: Септември 07, 2013, 07:43:22 pm от GTV »

Неактивен mzk

• Много Напреднал
  • Публикации: 1 613
  • Рейтинг: 131
  • http://analogov.com
    • analogov.com
« Отговор #17 -: Септември 06, 2013, 05:12:04 pm »
"Коефишънт ъф пърформънс". Терминът "COP" е изписан на латиница.

GTV, много лесно се отказваш. Я по-сериозно! Помисли за енциклопедията, която сме започнали.

Неактивен elektros

• Подготвен
  • **
  • Публикации: 186
  • Рейтинг: 59
« Отговор #18 -: Септември 06, 2013, 08:21:30 pm »
Според мен форума си има достатъчно добър модератор, моя глас е НЕ за  GTV , съжалявам приятелю,  още някой друг вагон с хляб трябва да изядеш, за да опиташ отново!

Неактивен GTV

• Активен
  • **
  • Публикации: 281
  • Рейтинг: 28
« Отговор #19 -: Септември 07, 2013, 09:39:22 pm »
"Коефишънт ъф пърформънс". Терминът "COP" е изписан на латиница.

GTV, много лесно се отказваш. Я по-сериозно! Помисли за енциклопедията, която сме започнали.

Колега MZK, след толкова релации от към СЕ съм леко разконцентриран. Но пък се радвам че енциклопедията се попълва. ;)
  И съм съвсем сериозен. :)

Неактивен Maistora52

• I'm first Omnologist in World
  • Много Напреднал
  • Публикации: 1 576
  • Рейтинг: 326
  • Захапи идеята си като булдог и... работи!
    • Магнитни двигатели
« Отговор #20 -: Септември 19, 2013, 08:05:02 am »
Моля, GTV и Giunal да прочетат точка №9 от Правилата на Форума, и да не се "занасят и отнасят" на религиозни теми.
Пояснявам за тези на които "историческата памет" е къса, не са си чели добре уроците по история в училище, не са наясно със смисъла и съдържанието на определени думи, или не са достатъчно добре политически ориентирани:
Тук е България. Официалната религиозна форма на вярата е Християнството. Всякакви призиви, възгласи, нападки, пропагандирания и агитации съдържащи чужди на официалната религия форми се изтриват незабавно. Не привнасяйте излишно напрежение като намесвате и други религии.
Не ме питайте защо, ЗАЩОТО ЩЕ ПОЛУЧИТЕ НЕЗАБАВЕН "бан".
Темата се заключва поради изчерпването й.
« Последна редакция: Септември 19, 2013, 08:55:09 am от Maistora52 »