Автор Тема: Да преоткрием Тесла чрез Капанадзе  (Прочетена 188046 пъти)

Неактивен ventsy74

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 422
Re: Да преоткрием Тесла чрез Капанадзе
« Отговор #225 -: Септември 18, 2017, 12:02:03 pm »
Неслучайно Тесла е казал че изобретението му ще си умре заедно със него. Човечеството не е готово за този вид енергия.
Какво бихте направили ако си имате един такъв генератор?

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Да преоткрием Тесла чрез Капанадзе
« Отговор #226 -: Септември 18, 2017, 09:30:41 pm »
Здравей колега  ventsy74,
Няма да се връзваме, просто ще работим да стигнем нивото на Тесла.
Система с разпределени параметри може да вибрира на обертонове, ето нелинейна система и усилване на енергията. Проблемът е, че трудно се контролира процеса, взривява се установката.

Система със съсредоточени параметри не трепти на обертонове, освен ако не се промени някой параметър (параметричен резонанс).
СЕ е около нас, но мързела също!
« Последна редакция: Септември 19, 2017, 01:11:24 pm от atos »

Неактивен ventsy74

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 422
Re: Да преоткрием Тесла чрез Капанадзе
« Отговор #227 -: Октомври 10, 2017, 11:22:57 am »
Момци как ще стигнете нивото на Тесла.Някак все се въртим около отговора но дали случайно дали не все ни убягва. Тук всеки следващ писател или драскач отрича предния дори без да се замисли или може би нарочно. Преди 7 години пуснах тема тук за турчина които направи магнитния двигател Муамар Йълдъз. Е модератора тогава ми писа че това е форум за свободна енергия а не било незнам си какво (за цигани) и. Т. Н. Колега Ctah предполагам знаеш много неща и си стигнал до много изводи. Еедин въпрос към теб. Има ли го натиска от мъжете в черно.

AN_nedev

  • Гост
Re: Да преоткрием Тесла чрез Капанадзе
« Отговор #228 -: Октомври 10, 2017, 12:23:23 pm »
.. Е модератора тогава ми писа че това е форум за свободна енергия а не било незнам си какво (за цигани) и. Т. Н. Колега Ctah предполагам знаеш много неща и си стигнал до много изводи. Еедин въпрос към теб. Има ли го натиска от мъжете в черно.
Ти как мислиш ventsy74? Това е лиричен въпрос, и никой не може да ти отговори! Ако не си разбрал, тук трябва да си "натискаш парцалите" и не трябва да знаеш много, иначе ще бъдеш баннат като колегата Ctah, GMG и т.н.

Нищо свободно няма в този форум и живот колега!

Един съвет - ако искаш да пишеш свободно и да общуваш с нормални хора, които наистина работят и експериментират, направи си блог или иди в analogov.com

Не е оптимистично, но все е нещо ;)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Да преоткрием Тесла чрез Капанадзе
« Отговор #229 -: Октомври 10, 2017, 07:33:05 pm »
 AN_nedev, откъде-накъде споменаваш и коментираш членове, които даже и не си заварил във форума?
Освен ако не си мултиакаунт на някой от тях, разбира се!

Естествено - получаваш БАН!

Самата тема (само)я заключвам (засега), понеже е толкова абсурдна, колкото..."Да преоткрием Бетовен чрез Кондю" !