Автор Тема: Фондация КЕШ  (Прочетена 42769 пъти)

Hacko

  • Гост
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #30 -: Август 11, 2016, 11:53:45 am »
Вече се предлага автономно устройство до 5 киловата от фондацията. Следите ли новините или не представлява интерес 5 киловата автономни без въртящи елементи и соларни клетки и не знам си какви още неефектнивни елементи.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #31 -: Август 11, 2016, 11:55:37 am »
Ми к'во чакаш - купи едно, и после пиши отново вече от позицията на личен опит :)

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #32 -: Август 11, 2016, 03:45:19 pm »
Къде ги видя 5кВт. Само по 3кВт има в Кеше фондацията. Може ли линк?

 Юлиане, точно ти да пишеш за личен опит ми е много странно. До сега само голи приказки ръсиш из форума.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #33 -: Август 11, 2016, 04:33:10 pm »
Наско, къде го видя това "АВТОНОМНО" устройство, аз досега на Кеше устройства съм виждал само включени в мрежата. Ако на това му викаш автономия ....?

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #34 -: Август 11, 2016, 04:43:21 pm »
https://store.keshefoundation.org/store/product/magravs_power_generator/
 Но е за 3кВт. За 5 няма все още.

Неактивен bobokom

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 86
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #35 -: Август 15, 2016, 07:30:12 am »
Да, не е до 5 kW, a e до 7кW.https://www.youtube.com/watch?v=s9M63KSuylk

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #36 -: Август 15, 2016, 03:20:26 pm »
Автономно от мрежата :)

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #37 -: Август 15, 2016, 05:29:11 pm »
Схемата на автономния Маграв вече е налице (качена е преди няколко часа в сайта на фондацията): https://www.dropbox.com/s/5zzmucdlxk00ol7/Hybrid%20Magrav%20Generator%20v1.zip?dl=1

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #38 -: Август 15, 2016, 08:51:05 pm »
В крайна сметка на практика има ли някой направил тоя Кеше-генератор или всичко е картинки и обяснения за сега? Толкова години аз нищо не видях и не разбрах.

Неактивен Dedo pop

  • Активен
  • **
  • Публикации: 299
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #39 -: Август 15, 2016, 09:41:07 pm »
      Няма и няма да има.Температурите за които говорят са трудно постижими и дори постигнати живота на нагревателя е кратък.Всичко е лов на балъци.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #40 -: Август 15, 2016, 10:27:35 pm »
Въпроса е дали МОЖЕ да се направи? Ако може всеки да си го направи (ако допуснем че работи), за какво искаха по 10000 евро на машина? И колко въобще са им се вързали? Ако искат да облагодетелстват човечеството, начини има. примерно с една статия в instrutableskak стъпка по стъпка ка е прави кеш генератор. Но ако целта е генериране на кеш, ситуацията се променя:)))

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #41 -: Август 15, 2016, 11:00:51 pm »
Ами чудно ми е откъде намират сили, време и енергия да лъжат тогава? Нямат работа ли или имат мисия и някой им плаща да сеят заблуда? Да ги чертаеш тия схеми, да правиш семинари, реклами, клипове, интервюта и т.н., трябва да си доста упорит шизофреник?
Не знам, не знам какво да кажа...хем насреща нищо не съм видял, хем не зная каква им е далаверата да лъжат народа и да си губят времето с това, какво печелят?

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #42 -: Август 15, 2016, 11:15:30 pm »
Ами чудно ми е откъде намират сили, време и енергия да лъжат тогава? Нямат работа ли или имат мисия и някой им плаща да сеят заблуда? Да ги чертаеш тия схеми, да правиш семинари, реклами, клипове, интервюта и т.н., трябва да си доста упорит шизофреник?
Не знам, не знам какво да кажа...хем насреща нищо не съм видял, хем не зная каква им е далаверата да лъжат народа и да си губят времето с това, какво печелят?

"Активно мероприятие"?

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #43 -: Август 16, 2016, 01:04:00 pm »
10 години вече http://www.karfreitagsgrill.at/2015/11/11/zehn-jahre-keshe-foundation-ein-rueckblick/ А тук му обясняват на човечеца как да си иска паричките обратно щото 0.5 кг бакър за толко пари си е сума.....https://www.youtube.com/watch?v=7Hr7uKz2xgE  :'( :'( :'(

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Фондация КЕШ
« Отговор #44 -: Август 16, 2016, 03:22:13 pm »
При тази технология няма високи температури и налягания... всичко протича при нормално атм. налягане и стайна Т. Използва се съзидателния принцип и извличане на енергия от същите сили и полета, които карат електроните да се въртят около атомното ядро, както и планетите около звездата си. Един реактор на Кеше може да се направи от едно топче за тенис на маса, пълно с материя, наречена ганс (GaNS - Gas in Nano-State). Вещество в такова състояние е силен енергиен катализатор, според Кеше. По-сложните конфигурации включват система от въртящи се сфери (както и сфера в сфера) с различни видове ганс, които създават група взаимодействащи си маграв полета. Взаимодействието им с маграв полетата на Земята прави възможно създаването на система за гравитационно позициониране на апарата в пространството (дисбаланс в полетата и съответно изместване на по-лекото тяло - в случая тестовия апарат).
Важен момент при Маграв генератора е полупроводниковото (p-тип) нанопокритие от CuO върху медния проводник, от който са изградени намотките. Още преди близо век (генератора на Алфред Хъбард, както и по-съвременната версия на Уилям Барбат) са забелязани странни свойства на силно оксидираните медни проводници, при които в някои случаи се забелязвало отдаване на повече ел. енергия от вложената.
Хубавото е, че всеки може да си направи такова нанопокритие, както и веществата ганс, в домашни условия с подръчни материали.