Автор Тема: Антигравитация и Свободна Енергия  (Прочетена 98247 пъти)

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #150 -: Юни 29, 2018, 07:27:30 pm »
Гравитацията лесно се преборва !
Нужен е маховик които контрулируемо да се измества в подходящия момент,създадения дисбаланс би могъл да пребори гравитацията!
Маховика може да е свързан към ДВГ,но ако има СЕ още по добре...

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #151 -: Юни 29, 2018, 08:11:41 pm »
Dr. Steven M. Greer твърди всяко НЛО не е просто неиндентифициран летящ обект а Антигравитационнен двигател в комплект с източник на безплатна енергия има във всяко наблюдавано или свалено НЛО

Наскоро гледах филмът, в който разкрива тези неща. Източникът на енергия, мязал на парче плексиглас и дълго са се чудили военните, какво е това, докато им става ясно, че този източник, може да захрани от ръчен часовник, до цял град. Аз отдавна стигнах до извода, че в бобини, няма СЕ. СЕ има в.....точния материал, наслоен, върху точния материал. И стигаме до двата полюса и това което се излъчва между тях. Кешето е набарал нещо, някаква информация, но и той не е съвсем наясно, какво точно и затова пуска фитили, белким някой късметлия хване бика за рогата и случайно налучка, точната формула. Хитрец излезе той, но пътят е верен.

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #152 -: Юни 29, 2018, 09:10:32 pm »
Хипарх
Относно разликата в енергийната структура и съдържание на металите в рудниците и обработените, виж завещанието на Николас Фламел - той твърди, че в естествените находища има астрален живот, а металите след обработка вече са мъртви. Точно затова не може да се направи СЕ или алхимична трансмутация с такъв метал... От умрели хора бебе не става, трябват живи - и да пошават малко по правилния начин  ;D Това става чрез телуричната обработка и после свързване по дадена технология - на Весо може да му е интересно като химик ;) Това има пряка връзка и с антигравитацията, показано е директно и от Луи Рота с анти-G машината му.
Поздрави!

Благодаря за инфото Кадуцеус, непременно ще прегледам за Фламел. Най-хубавото е, че металите могат да бъдат възвърнати към живот, иначе трябваше да се мисли съвсем различен подход.

Vdomov, заловяването/пленяването или пък попадането на части от катастрофирало НЛО, можем да ги причислим към почти невъзможните неща... освен, ако някой не попадне на миниатюрно НЛО, като случая в Кера ;): http://mysteriousuniverse.org/2011/07/the-bizarre-case-of-the-kera-ufo-encounters/

Кешето е набарал нещо, някаква информация, но и той не е съвсем наясно, какво точно и затова пуска фитили, белким някой късметлия хване бика за рогата и случайно налучка, точната формула. Хитрец излезе той, но пътят е верен.

И аз така мисля. Той работи с форма на металите, наречена gans - това е ефирно полупихтиесто в-во, което се получава във водата при електролиза с въглерод (примерно графитена пръчка) и съответния метал. За да се получи качествен ганс, водата трябва да е много добре снабдена с кислород, което може да се осигури от аквариумна помпичка. При модифицирането на метала в тази му нова форма от него може да бъде освободена "есенциалната" енергия, която може да се използва или поне така излизат нещата. Но действително той не казва всичко.
Качвам някои снимки на ганс домашно производство.

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #153 -: Юни 29, 2018, 09:24:33 pm »
Според мен трябва да се даде точното определене. Какво е гравитация и след това механизъма на противодействие антигравитация.
 Ще бъде по достъпен.
 Някой знае ли що е гравитация?

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #154 -: Юни 29, 2018, 09:50:00 pm »


 Някой знае ли що е гравитация?

Науката казва, "Всемирно привличане", обаче не дава обяснение, на какво се дължи. Само е известно, че гравитацията е пропорционална на масата. Остава да си изясним, какво е типично за всички неща. Това всетипично нещо, ще даде отговор, кое е причината. Имам предвид не масата, а нещо в това, което изгражда всяка частица. Общото което е известно за всичко, са електромагнитните вълни. Електро - магнитни!!! Притежава ги всяка частица. Да погледнем обикновения магнит. Той е известен с това, че единствен, може да взаимодейства и с отблъскване. Какво липсва при него, че да има това свойство? Липсва електро-то!!! Ако махнем електрическата съставка на една вълна, тя ще бъде в състояние да работи и на отблъскване. Как да стане това обаче????? Единственото, което някак ми идва на ум е плазмата, но пък тя излъчва електромагнитни вълни. Затова пък има друго свойство. Плазмата е диамагнетик и поставена в магнитно поле, се намагнетизира обратно на него. Това означава, че плазмено огнище, ще се отблъсква от земния магнетизъм.
« Последна редакция: Юни 29, 2018, 10:05:04 pm от edin »

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #155 -: Юни 29, 2018, 10:58:34 pm »
Като стана въпрос за чичко Кеше, ето една нова негова анимация относно вижданията му за нанопокритията :): https://www.youtube.com/watch?v=U7YG-vMm_q8

Анимацията има доста добри попадения, и тези, които са запознати с етерните теории, ще схванат нещата (илюстрирани са етерните вихри, които създават нови частици). Изглежда нанопокритието е чудесен акумулатор на меки електрони от светлина в целия видим спектър, много добре илюстрирани чрез разноцветните образувания между наночастиците.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #156 -: Юни 29, 2018, 11:31:29 pm »
Общото което е известно за всичко, са електромагнитните вълни. Електро - магнитни!!! Притежава ги всяка частица.


http://mazeto.net/index.php/topic,1812.msg58964.html#msg58964

Edin, преди години направих една публикация (третия параграф) която може да ви бъде интересна, а може би и на други колеги също:  http://mazeto.net/index.php/topic,1812.msg58964.html#msg58964

От друга страна, когато се говори за вълни, а по принцип дори за всеки един природен феномен, е добре да се даде (първо) някакво физическо определение та да се види дали ние разбираме какво е понятието вълна и какво представлява нейната динамика в една триизмерна флуидна структура. Понеже вие, (настойчво) говорите че всичко в природата еволюира от вълни, с различни честотни характеристики ( което като теория се споделя много умни глави през вековете ), представете такава дефиниция да видим дали може да получим мисловно разбиране за такова (на пръв поглед) "елементарно" нещо като вълната, в един триизмерна флуид, които може да има, или не, еднаква обемана плътност.

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #157 -: Юни 29, 2018, 11:58:36 pm »
За да проумеем антигравитацията, която според мен не съществува, защото отрицателни величини в природата не съществуват, трябва да осъзнаем, какво е гравитация, какъв е механизма на гравитацията. Учените от 17 век, са знаели, какво е гравитация, да речем Ломоносов, но слабоумници, няма да ги изреждам, от тогава до сега изкривиха напълно истината и ни водят към каменната ера, не знам умишлено или не. Ако не, това е трагедия. За знаещите руски в тези две филмчета https://www.youtube.com/watch?v=HETcwoDKr4g
https://www.youtube.com/watch?v=AA-ECUpj3xk ще научите истинския механизъм на гравитацията, който се основава не на привличането между телата, а на отблъскването им. А на това клипче е показан принципа на гравитацията или синхраонизирани вибрации на телата, което е в основата на гравитацията. https://www.youtube.com/watch?v=tJaTxfRPvGI

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #158 -: Юни 30, 2018, 08:52:03 am »
...Това става чрез телуричната обработка и после свързване по дадена технология - на Весо може да му е интересно като химик...

Да, наистина ми е много интересно, особено ако дадеш нещо конкретно като пример, а не само празни приказки и позоваване на някой от твоите "авторитети". Каква е разликата в свойствата между един жив и един нежив метал например? (Ама дай нещо различно, освен клатене на махалце.) И в какъв вид, според теб, съществуват металите в мините? Защото всичките метали, освен златото, са в свързано състояние - чисти метали там няма. Т.е. ако си мислиш, че под формата на химични съединения са "живи", а под формата на метали - "умрели", ОК.

Трансмутация викаш? Ами тогава ти би трябвало да си най-богатия човек на Земята, понеже от живи метали, клатейки ги по необходимия начин да си си направил тонове злато. Ето - владееш оргона, знаеш теорията, живееш на сигурно място, предпазено от кем-бъстъри, пиеш най-здравословната вода на света, караш най-икономичния автомобил в Европа, хапваш ягоди по едно кило всяка - давай!

На мен като доказателство искам да ми предоставиш само 1 /един/ килограм "умряло" 24-каратово злато (като обем се събира в шепичка - при плътност 19,3 г/см3 заема обем едва 52 см3) - пускам го на атомно–емисионния спектрометър, публикувам диаграмата във форума и публично си изяждам всички дипломи.

Ето - ръкавицата е хвърлена. Тук във форума, пред всички колеги.
Покажи убедителен резултат от трансмутация.
« Последна редакция: Юни 30, 2018, 09:10:47 am от PyroVeso »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #159 -: Юни 30, 2018, 10:20:23 am »
Пировесо
Съжалявам, че въобще се опитах да ти покажа нещо интересно - което може да разшири умствения хоризонт на един нормален, средноинтелигентен човек. Явно не бива. Начинът на говорене разкрива много, без оглед на личните претенции и образование - просто виж каква злост има в поста ти... И дали това е нормален отговор на доброто ми желние да знаеш малко повече - което по принцип не е излишно за никого  :)
Успех.
ПП
Линк относно Фламел - за който още може да мисли с горната глава:
http://www.levity.com/alchemy/testament_russian.html


Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #160 -: Юни 30, 2018, 12:09:36 pm »
Caduceus,
бях абсолютно сигурен, че отговорът ти ще е нещо подобно ;) (отново празни приказки и изместване на темата).

Отново повтарям, че ако човек не учи физика и химия в училище, животът му ще е изпълнен с чудеса и вълшебства.

Т.нар. "ганс" на hyparh е най-обикновен (неразтворим във вода) карбонат на съответния метал. И ако учителите на колегата бяха създали необходимите условия той да може в 7-ми клас да направи няклко утайки (примерно да смеси разтвор на син камък с разтвор на сода за хляб), щеше прекрасно да знае какво е това "ганс".

Hyparh, я залей малка част от медния "ганс" с известно количесто амоняк (от аптеката). Ще бъдеш свидетел на ново "чудо" - "ганс"-ът ще стане тъмно син и отново ще се разтвори! Дали ще изгуби част от жизнената си енергия или просто ще се превърне в координационно съединение, наречено купро-амино.. и така нататъка?

Съжалявам, че ви разбивам детските излюзии.
Според мен за да вървим към истината, първо трябва да отрежем кривите пътища, които водят встрани от нея, иначе и 10 живота няма да ни стигнат.

Ма карайте както си я знаете де...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #161 -: Юни 30, 2018, 01:04:20 pm »
Линк относно Фламел - за който още може да мисли с горната глава:
http://www.levity.com/alchemy/testament_russian.html
Ндаа... няма смисъ изобщо да се опитвам:
Цитат
...которые ты не сможешь наблюдать, если только не очистишь предварительно свое сердце и не откроешь его для Бога в благодарность за такой великий дар.
Дори и този поставя условието че трябва да вярваш, че е задължително да вярваш, за да се получат нещата. Гледаш ли накриво - химията не става.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #162 -: Юни 30, 2018, 01:19:01 pm »
Молете се смирено, искайте в молитвите си, и ще ви се даде!
Сега пробвам!
Между другото, по неволя ми се наложи да се докосна до Фалун Дафа.
Истинност, доброта, търпение!!
Каквото и да значи това, още не съм проумял!
« Последна редакция: Юли 01, 2018, 12:59:49 am от atos »

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #163 -: Юни 30, 2018, 02:56:00 pm »
PypoVeso, не бива така да се гавриш с колегите. Нали тук сме се събрали за общо благо, за креативност. А и е нужно смирение, смирение пред ударѐните свише. Ни едно от словата на избраните, не съм го намерил изпразнено от съдържание. Все пак хората се опитват да ти разширяват умствения хоризонт, а ти направо се гавриш с тях. Явно небива така. С тази злостност, с тази гавра в постовете ти, докъде ще стигнем, а? Това са ненормални отговори, въпреки огромното им добро желание да научиш и ти малко повече.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #164 -: Юни 30, 2018, 03:41:28 pm »
Атос
Виждаш ли, до какви резултати води търпението спрямо тролове и спамери... До сегашното състояние на форума - неработещ на практика, чиста говорилня.
А имаше време, в което няколко души запалихме свръхбедни водогоривни смеси, правеха се Тесла трафове, модифицираха се двигатели, показваха се печки на водно-маслена емулсия, плазмени свещи с ел-дъгово въртящо поле... Къде са сега тези хора???

Жалки сте, спамерчета негодни, нищо не става от вас - и чеп за зеле даже  :)
А аз отивам да работя.