Автор Тема: Антигравитация и Свободна Енергия  (Прочетена 99292 пъти)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 371
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #60 -: Февруари 25, 2015, 12:50:15 pm »

mentgele

  • Гост
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #61 -: Март 31, 2015, 08:56:45 pm »
Ето я моята реплика на "тортата" на Стан Дейо. Ще си поиграя като имам свободно време с мосфетите и драйверите. Като за начало мисля да достигна токове до 3 ампера и честота до 1 килохерц.

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #62 -: Март 31, 2015, 11:08:45 pm »
Макар, че не съм запознат как работи и какво може да се очаква от това устройство, поздравления за изработката! Изглежда много добре, пожелавам ти положителни резултати от експериментите.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #63 -: Март 31, 2015, 11:26:40 pm »
Хипарх, може да се предположи (като начало) появата на антигравитационен вектор над трафчетата на "тортата"...но всичко е хипотеза. Може и да греша?

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #64 -: Април 01, 2015, 10:48:33 am »
Структурата напомня донякъде обемно фрактално образувание, подобно на това от аватара на Vector. Ако се прокарат мислени траектории радиално между бобините, получаваме картикнка, подобна на прикачената. Изглежда всяка двойка бобини формира пресичащи се електромагнитни полета, едното от които е тороидално. Би трябвало да има ефект при правилно изпълнение, макар че подходът не е толкова съвършен, както директното получаване на тороидални вортекси без бобини.

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 685
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #65 -: Април 02, 2015, 12:49:29 am »
Ето я моята реплика на "тортата" на Стан Дейо. Ще си поиграя като имам свободно време с мосфетите и драйверите. Като за начало мисля да достигна токове до 3 ампера и честота до 1 килохерц.
Адмирации за вложения труд и старание. Не знам с какви напрежения ще работиш, но според мен трябва да присъства и високо напрежение. По принцип ще създадеш, около всяка двойка бобинки магнитно поле във формата на торус, но то ще е мъртво или статично. Помисли, как да раздвижиш, да ги завъртиш в противоположни посоки тези магнитни полета, единият начин, е като ги атакуваш с високо напрежение от друга бобина и подходящ алгоритъм на импулсите, защото е опасно да захранваш самите малки бобинки с високо напрежение. Когато ги завъртиш в противоположни посоки ще се получи „другото“ поле, което „в природата не съществува“ и то ще намали налягането на ефира пред уреда и нещото ще излети във въздуха, защото от противоположната страна налягането ще остане високо. Колкото повече намаляваш налягането на ефира от пред, толкова по-голяма подемна сила ще получиш.
    Тук принципа е противоположен на самолетите и ракетите, там се създава голяма тяга отзад и тя движи тялото, а тук трябва да направиш „дупка“ в ефира и тялото само ще влезе в нея, без да го буташ отзад, всъщност ще го бута ефира. Двата потока на ефира се движат един срещу друг спираловидно, когато прекъснеш единия, противоположния ще движи тялото напред.  Успех!
« Последна редакция: Април 02, 2015, 12:54:49 am от mito_kupona »

mentgele

  • Гост
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #66 -: Април 02, 2015, 08:37:18 am »
Здравейте и благодаря за добрите думи! Не търся антигравитационен ефект, така съм кръстил темата понеже се оказва, че и двете неща имат нещо общо - магнетизма. Ще обобщя накратко постовете ми по-напред. От доста време чета на различни места, че ставали интересни неща с перпендикулярни магнитни полета. Има една тема на Хипарх за манипулирането на реалността с обясненията на един англичанин - там също полетата са перпендикулярни. В проекта "Филаделфия" са използвани четири намотки - три перпендикулярни по трите оси и една модулираща, но мощностите там са огромни - 4 броя генератори по 75 киловата. При Дейо полетата пак са ПМП.
 Не знам дали четете  духовна литература ама в съвременната, за магнетизъм, вибрации и енергия се пише повече от колкото за Духа и Твореца. Та в книга седма на Крион се обяснява какво представлява Космическата Решетка и как да се разбалансира нейния потенциал. Привидно не съществува енергия около нас, защото тя е балансирана от друга с противоположна полярност. Начина за разбалансирането е с помощта на магнетизма.       
« Последна редакция: Април 02, 2015, 10:35:30 am от atos »

mentgele

  • Гост
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #67 -: Април 02, 2015, 08:59:49 am »
Повтарям накратко обясненията на майстора по магнетизма- Крион:

  "Две магнитни полета, които са събрани и са разположени по правилния начин едно спрямо друго , ще създадат "конструирано магнитно поле", което е твърде специфично. Такова поле никога не сте виждали и то не съществува в естествено състояние. Започнете с голям брой магнитни полета разположени едно срещу друго, с различна сила и конфигурация , и поставени под прав ъгъл едно спрямо друго. Разположени по правилния начин, тези две полета ще създадат един трети модел, ново поле, което е уникално и е резултат от првите две. Третото, създадено от вас поле, е полето, с което искате да си имате работа и е полето, което притежава потенциала да манипулира Решетката. Щом веднъж го създадете, ще разберете за специалните му свойства по промяната на физическата реалност около себе си. Повярвайте ми, то няма да остане незабелязано."

Единствено разположението  на Дейо се доближава до това описание - според мен. Предполагам, че полето, за което говори Дейо е същото ... " и е резултат от първите две".

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #68 -: Април 02, 2015, 10:38:39 am »
mentgele, поздравления, но все пак бъди много внимателен с тези неща...не се знае какво точно може да стане, макар и в малък мащаб.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #69 -: Април 02, 2015, 01:06:35 pm »
Колега,
като захраниш тортата с ток, пусни тук една снимка - да видим с колегите, които могат да мерят оргонни полета какво излъчване има в действащо положение. Ако генерира отнякъде негативност, поне ще знаеш да не пипаш там като Ринат Шаймуратов, дето боледувал по една седмица с неговите въртоци :) За всеки случай
Успехи!

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #70 -: Април 04, 2015, 01:08:12 am »
Моя съвет е с тея ченълинги въобще да не се занимавате, че изобщо не е сигурно до къде ще се стигне. Иначе съм срещал информация в смисъл, че нацистите са се опитвали да се свързват с някакви извънземни, но какви са били целите и резултатите, не ми се мисли.

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #71 -: Април 04, 2015, 11:15:33 am »
Целта е била господство над света, общо-взето. Медиумите от обществото VRIL, начело с Мария Орсик (или Орсич), които са черпели познания директно от "главната кухня", в това число и контактуване с напреднали цивилизации. От SS са използвали тази информация за конструирането на полу-антигравитационни, а малко по-късно и чисти антигравитационни летателни апарати, ново поколение оръжия и машини. В технологичното си развитие са впрегнали всякакви окултни познания и древни технологии, събрани от основни източници от различни държави, като Тибет, Индия и др. Въобще за няколко години са дръпнали неимоверно в тези си начинания и определено са били на прав път.
Вижда се как, ако не се подтискат, могат да станат нещата и човечеството за няколко години да достигне нови висоти в развитието си с впрягане на най-фините природни закони, но за съжаление не стоят така нещата.

ful

  • Гост
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #72 -: Април 04, 2015, 09:32:59 pm »
Създаването на антигравитационен двигател или на процес, означава обръщане на посоката
 на грав.сила те. у-вото монтирано  към дадено тяло с произволна форма (или геометрия) и маса от-
лична от 0, да го издига над повърхността на всяко тяло или да лети,ако тялото притежава гра-
витация.Антигравитационен процес може да се реализира и с използване на класически дви-
гатели без намесата на "извънземни цивилизации".Например лунната спускаема платформа
от проекта АПОЛО е разработена и реализирана теоретично от български учен роботещ в
НАСА на база управляеми 4бр реактивни двигатели. Летящите сега дронове (или съндъци)
използват симетрично разположени витлови ел.двигатели с дистационно управление. Същите методи използват и персонални(ранични) летателни у-ва.Може в бъдеще да напра-,
вят и летящо килимче,ще видим.


« Последна редакция: Април 05, 2015, 11:26:58 am от atos »

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #73 -: Април 05, 2015, 08:52:17 am »
Ful, терминът "антигравитация" не е съвсем коректен и дори внася объркване у някои. По-скоро е "промяна свойствата на ефира/етера около даден обект". Няма обръщане на посоки. Има литература по въпроса, ровене и четене иска, пък и ние сме писали доста по тази тема. Mito_kupona е описал нещата накратко в горния си пост. Може да прегледаш и темата за Гребенников, както и темите за антигравитация в http://garaja.net

ПП. Няма нужда да пренасяш ръчно думите в края на екрана. Тази, която не може да се побере, автоматично се пренася на нов ред :)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #74 -: Април 05, 2015, 11:30:15 am »
ful, темата е за създаването на "антигравитация", а не за преодоляването на гравитацията чрез конвенционални методи!
Прочети я цялата и после пиши!