Автор Тема: Въображаемият двигател на Vector  (Прочетена 54989 пъти)

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Въображаемият двигател на Vector
« -: Април 12, 2013, 11:26:41 pm »
Аз мога да направя самозадвижващ се мотор - изненадан съм, че никой не се сеща как да стане.  Проблема е, че ще се ускори до разхвърчане на магнитите (30 000 + rpm) 
Намерете пазар и за 1 месец съм го сглобил, но за по-малко от 10 000 лв . няма да се занимавам! Ако не ми вярвате съберете ги тез пари и ще ви дам РАБОТЕЩ такъв мотор :) Не се шегувам !
« Последна редакция: Април 14, 2013, 06:53:43 am от Maistora52 »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #1 -: Април 12, 2013, 11:38:16 pm »
Аз събрах парите.
Дай си банковата сметка, утре ще ти ги преведа. Ще ти дам и 1 000 лв. джобни, да имаш за кафе и цигари, докато правиш двигателя.
« Последна редакция: Април 14, 2013, 06:52:11 am от Maistora52 »

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #2 -: Април 13, 2013, 12:48:45 am »
Ще ти дам и 1 000 лв. джобни, да имаш за кефе и цигари, докато правиш двигателя.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ctah

  • Гост
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #3 -: Април 13, 2013, 01:15:44 am »
Аз мога да направя самозадвижващ се мотор - изненадан съм че никой не се сеща как да стане ,проблема е че ще се ускори до разхвърчане на магнитите (30 000 + rpm) 
Намерете пазар и за 1 месец съм го сглобил ,за по малко от 10 000 лв . няма да се занимая !Ако не ми вярвате съберете ги тез пари и ще ви дам РАБОТЕЩ такъв мотор :) Не се шегувам !

  Ти един Бедини не можеш да скалъпиш, а с това... ;D
Внимавай някой магнит да не те прищипе някъде :D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #4 -: Април 13, 2013, 03:15:09 am »
 ;D ;D ;D Тоо сайт почва да ме кефи 8)

Ctah

  • Гост
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #5 -: Април 13, 2013, 07:00:08 am »
Цитат
Имайте предвид, Гугъл следи форума ни (автоматично и непрестанно)

Тези които следят форума, сигурно и четат (превод не им трябва, щото им превеждат нашите дупедавци - образовани, партийно облечени и обречени, бих казал ) - Нека да четат, следят и образоват не само себе си...
Те - тези еничари в момента са в положение - "шах с пешката"
Правят всичко възможно да ремират положението, ама цикъла се задейства вече...сори!
Духат дръвцето ФБР,МБР - ЦРУ,МРУ - Данс,МАНС, и всички гадни пионки, които облагодетелстват
енергийните монополи въобще!
« Последна редакция: Април 13, 2013, 07:29:39 am от Maistora52 »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #6 -: Април 13, 2013, 07:14:16 am »
Похвално, Векторе... Похвално! Незнайно е само, защо седиш и чакаш - и изпускаш "гребена на вълната" с най-великия бизнес, който се очертава в бъдеще...
Апропо, тези 10 000 лв ги предвиждаш като себестойност на продукта, или като продажна цена? - това е важно, защото аз например веднага ти свалям моите карти: постигнал съм себестойност (труд, материали, режийни, вкл. външни услуги)  на един от моите двигатели - около 900 лв (само!) и ще е с продажна цена не повече от 1200 лв (с авторско право и ДДС). С гаранция за работоспособност - 100 години (изключвам подмяна на лагерите на всеки 2-3 години, или ако се наложи)
Хайде отваряй твоята тема! - че колегите ще се изприщят от напрежение!!!!!
... изненадан съм, че никой не се сеща как да стане, проблема е че ще се ускори до разхвърчане на магнитите (30 000 + rpm) 
И аз съм изненадан, Векторе, че никой не се сеща как да стане "пущината", но поне станах още по изненадан свидетел на разхвърчаването на магнитите още при 500-600 rpm - без малко сега да си имате друг модератор...
 ;D ;D ;D
« Последна редакция: Април 13, 2013, 07:10:58 pm от Maistora52 »

giunal

  • Гост
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #7 -: Април 13, 2013, 07:41:01 am »
Доста сте се размечтали ,гледам!!! Айде по-спокойно моля!!! Тука се пазаруват едни пари, свят да ти се завие!!! :) :)

А относно мотора на Муамар??? Защо да не се е случило нещо??? Нали знаете закона на Мърфи - едно нещо си работи до тогава докогато не ти потрябва. И целта е да те направи за резил в най-неподходящият момент!?!? Така че, нищо чудно да се е "случило" нещо. Да е настъпило някакво явление за което все още нямаме необходимият набор от знания или просто до сега не е ставало!!! Да не би от 100 години да се произвеждат магнитни само задвижващи се двигатели??? Напълно му съчувствам на колегата Муамар??? Какво ли му е на главата в този момент!!! Не бързайте, да злорадствате!!! Това е признак на ниска култура и нещо друго!!! Нищо повече!!! Ще ме извините ако съм засегнал някого!!! Нищо лично! Просто си пишем!?!?
 Пък и да ви кажа като гледам изяществото на изработките му, трябва да разполага с доста солиден паричен капитал и много добри майстори и машини за да създаде тези изделия!!! Направо му ЗАВИЖДАМ на Материалната Осигуреност и База за да работи!!! Кой от нас в България ще се похвали със такива условия!!! Пред неговите  наши те са си направо примитивни - във всяко едно отношение!!! Говоря и за финансов ресурс и за технология за изработка на Образците!!! Към това трябва да насочим Вниманието си!!! А не да злорадстваме и клеймим без да знаем действително какво става!!!
« Последна редакция: Април 13, 2013, 07:52:05 am от giunal »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #8 -: Април 13, 2013, 08:24:48 am »
Никой не злорадства Гю! Просто си говорим за монополи и продадена Чест. Иначе двигателите му си работят, но не за хората... това е проблема. Той как да се реши!? Дай някакъв акъл и ти.

giunal

  • Гост
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #9 -: Април 13, 2013, 03:11:06 pm »
Аз съм доста скептичен в това отношение!!!Проблема с монополите и свободната енергия според мен, няма да се реши лесно !!! Най вече защото поне за сега всичко зависи и се прави в услуга на парите.!!! Докато го има това необходимо зло, нещата няма да се случват в полза на човека и неговият живот. Примери безброй!!! Даже и с Муамар??? Може би на един по-далечен етап от развитието на човечеството ще се намерят хора който да Дарят придобитото знание в полза на отделният човек. Но не и при тази Глобализация и Ултраимпериализация на икономическите интереси. Все още кривата по-която се движи това явление върви на горе. Кога ще стигне връхната си точка. Не се знае. Но това зависи и от съзнанието и себеусещането на всеки един от нас. Генераторите на психична енергия в настоящият момент. За да се промени глобалното осъзнаване трябва да стане едно от тези две неща. Или катаклизъм който да промени коренно взаимодействието в човешкото общество. Или тотална промяна в начина на мислене на отделният човек а, от там и на обществото. Абе с две думи - няма оправия!!! Но все пак не се знае какво се е случило с магнитите в моторите на Муамар. Така че, да не прибързваме да даваме оценки и само да гадаем. Времето ще покаже какво е!!! За мен се случват чисто технически неща за който все още нямаме необходимите знания. И не мисля че, нещата са свързани с конспирации и тем подобни. Макар че, не трябва да се изключва и това!!!
Майсторе, да ти кажа честно не съм много вещ в магнитните двигатели. За момента те не ме интересуват. В главата ми се е загнездила мисълта за принципа на работа на Тесла Генератора и не ми дава мира. Там влагам усилията си. Но вече джоба ми много изтъня и не мога да си позволя лукса да се занимавам само с това. Трябва и да работя а, за генератора ако остане време и енергия!!! Така че, горе написаното е просто ориентир за моята мисловна насока!! Това е от мен!!!
« Последна редакция: Април 13, 2013, 03:48:59 pm от giunal »

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #10 -: Април 13, 2013, 08:11:30 pm »
Братлета,отговора е пред вас, сигурен съм, че сте гледали клиповете които и аз съм гледал, но просто не сте събрали 2 и 2 !
Пак ще повторя, мога да го направя и ще го направя, в момента съм супер зает и нямам никакво време, но някой гъзар ако изкара 10 000 лв. ще го има до седмица - машината над която сте умували години, а решението е толкова елементарно и най якото е, че просто няма начин да не работи, а от там - може до толкова много да се ъпдейтне, че да се върти безконечно хиляди години - без лагери или никакво триене ....
Знам, че ме мислите за луд , това си е ваше право , съберете сумата и ще ви дам решението .Колко човека сте в тоз форум - 1000, всеки да даде по малко и ще ги съберете :) Всъщност сега като се замисля, мотора на турчина работи по същия начин, който е в главата ми - то няма друг начин ...
Да добавя - Не искам предварително парите, понеже колегата горе ми даваше и едни 1000 лв. за кафе и цигари (не пуша,братле) докато го сглобявам!
« Последна редакция: Април 14, 2013, 06:59:27 am от Maistora52 »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #11 -: Април 13, 2013, 08:28:54 pm »
Vector
Правилното е, не някой гъзар а някой балък  :D
Защото след изявлението
Цитат
в момента съм супер зает и нямам никакво време
което сме чели много пъти вече и от други хора. Само много голям балък би се хванал на тази въдица. На бастун и шаран не се лови. Ако някой знаеше със такава сигурност,че може да направи работещо устройство, то за такъв човек това несъмнено щеше да се превърне в приоритет номер едно, преди жена, деца, преди ядене и сън даже.

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #12 -: Април 13, 2013, 08:35:29 pm »
 нямам време,братле-работя на 2 работи ,сутрин като изляза в 8 ,връщам се в 9 вечерта ,а ми излиза  още и още работа,в момента не мога да мисля за друго освен за работата си,понеже има хора който разчитат на мен ...
Само да ви го начертая и всеки в тоз форум ще разбере че идеята ми няма как да не работи ..
Няма да пиша повече -чакам да съберете сумата и ще имате мотора ! Всъщност си мисля че ако всеки има "машината" няма да имаме нужда от никакви пари .. за това не се скръндзайте :)
« Последна редакция: Април 13, 2013, 08:38:15 pm от Vector »

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #13 -: Април 13, 2013, 09:24:03 pm »
Всъщност си мисля че ако всеки има "машината" няма да имаме нужда от никакви пари .. за това не се скръндзайте :)
Напълно си прав Vector, ако можеше да направиш "машината", нямаше да има нужда да работиш на две работи!!! ;). От 8 сутринта до 9 вечерта.

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Въображаемият двигател на Vector
« Отговор #14 -: Април 13, 2013, 10:11:40 pm »
И аз като теб ,братле съм възпитан да се трудя , а идеята ми дойде тез дни ,докато чертах всевъзможни щуротии ...
Не искам да споделя идеята си ,безвъзмездно -затова ,защото помолих някой да ме "светне" как да направя Бедини мотора ,но никой не каза"чек бре, дай му кажа как става" Та за това си чакам 10 те бона :)
Разбираш ли ?Хората сме кофти пичове - Никой не иска да прави за другия нещо без да печели ,именно за това ще се тегли дълго време ..