Автор Тема: Човешката енергетика - забравен инструмент за получаване на Свободна Енергия  (Прочетена 12259 пъти)

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Човешката енергетика - забравен инструмент за получаване на Свободна Енергия.
Когато нещо не се обяснява по нормален начин с научни пособия, инструменти и цифри, човек направо го удря на религиозни теми и шемети от всякакъв вид и порядък, че и безпорядък.
Искам тук сериозно и обосновано, да се изкажат всички с паранормална сензорика, парапсихични наблюдения и факти от живота им, които да потвърждават наличието, вида и формата на различни енерго-информационни феномени неподвластни на изучаване по класическите досега способи.
За нещо твърде сходно съобщава още Платон, относно преданията за хората на Атлантида.
Не можем да изхвърлим всичко това с "лека ръка" само защото уредите ни не го улавят или не му въздействат...
Между впрочем - има вече много сериозни наблюдения и резултати в тази насока в много от най-сериозните лаборатории на университети и институти по целия свят.
Аз лично "не си затварям очите" пред тези феномени, защото много съм опитвал, много съм намерил и много съм разбрал.

Неактивен Toshe

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 27
Погледнах заглавието на темата и за най-началното нещо бих включил в нея темата за живеенето без храна (и вода), което смятам за нещо съвсем възможно. За момента е абсолютно безпредметно, да пиша за собствен опит на седмица без храна, в които не съм свалил и един килограм..... защото нямам време да докажа нищо в момента. И мен матрицата на семейството, децата, парите и всякакви отговорности ме завъртяла на максимум, както повечето от нас.

Първият филм, който ми допадна по темата
е Am Anfang war das Licht / В началото беше светлина (2010)
http://kolibka.com/download.php?mid=10418
Това е доста кадърно направен немски филм.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Следващият видео материал за живеенето без храна е на една от най-известните хора в това, австралийката Джасмухин (Jasmuheen) която провежда множество семинари по цял свят. Това е запис  от семинарите от миналата година в София. За съжаление аз съм скептик относно методът и всичко, което проповядва. Изгледах първата лекция просто защото съм свикнал да използвам стария метод от 5-6 клас който всички сме учили по математика за допускане на противното и ми се видя всичко прекалено много New Age, но пък за някой може това да му допада. Никога не съм бил фен на всякакви мантри, визуализации, внушения и прочие, които ни казват колко сме божествени, безгранични и прочие. По скоро бих направил няколко серии лицеви опори.
------------------------------------------------------------------------------------------------
За Хара Рама Манек  слънцеядите сме чули всички. В google e пълно с информация. Все пак въпреки, че смятам, че това нещо е полезно и може би намалява много използването на храна, то също това ми се вижда един бавен и неефективен път, който е труден за практикуване, освен ако не живеете на някое равно поле и си нямате друга работа. Виждам, че много българи правят опити и вече изпробват метода. Има различни споделяния от резултатите в нета, но не съм видял някой да има много сериозен резултат. Може би са постижими много добри резултати, но не живеейки в панелката в София и гледайки слънцето, докатото дишаме софийски въздух.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Пускам и една книга за гладуването. Малко е блудкава на моменти, но пък авторът е може би човекът с най-голям практически опит в гладуването в нашата страна, който без да променя дневните си навици, работа и т.н. провежда по две гладувания годишно от над 60 дни през  При тези гладувания той не се стопява, ами примерно спада от 90 на 75 килограма. Достига и до гладувания по 72-73 дни по спомен.
Тайните на гладуването Aнгел Aнгелов http://star05.net/infusions/booklib/book.php?book_id=97&action=download
---------------------------------------------------------------------------------------------------
По мое наблюдение от 15 години дали се храниш с прана или пържоли, то организма остарява почти с еднаква скорост. Самият процес е заложен в ДНК спиралата и е много добре изучен. Да той се повлиява от много вещества, сън и т.н. Дори гените се изменят според това колко часа спим само за няколко дни. Постигането на поддържане на човешкото тяло без храна, включително и без вода е просто различен метод на хранен и не показва някакъв огромен напредък в енергетиката или еволюцията на тялото. Това има положителни влияния върху здравето, както има и гладуването, гимнастиката, доброто настроение, но все тая. Все пак това е смяна на източника на хранене, който не ни прави по-добри, по-осъзнати и по-свободни, по-съзидателни..... по големи творци или каквото и да било.

Публикувам вече и копирана извадка от една от най-важните книги, които съм чел относно човешката енергетика и тяло.
Линкове към книгите http://bg.falundafa.org/falun-dafa-books.html

"Някои хора повдигнаха въпроса за Бигу. Явлението Бигу съществува. То съществува не само в общността на самоусъвършенстващите се, но и сред значителен брой хора в цялото човешко общество. Някои не ядат и не пият в продължение на няколко години или повече от десетилетие и въпреки това живеят много добре. Има хора, които говорят за Бигу като за показател за определено ниво, докато други го разглеждат като знак за пречистване на тялото. Трети твърдят, че то е процес в усъвършенстването на високо ниво. Всъщност не е нито едно от трите. Какво е тогава? В действителност Бигу се отнася до специален метод за самоусъвършенстване в специфична обстановка. При какви обстоятелства се използва? В древен Китай, особено преди основаването на религиите, много практикуващи си служили с формата на тайната практика или уе-
диненото самоусъвършенстване в отдалечени планини или пещери, далеч от човешките селища. След като избирали да го правят по този начин, възниквал въпросът за снабдяването с храна. Ако някой не използвал метода Бигу, изобщо не можел да се самоусъвършенства и умирал от глад и жажда. Пътувах от Чонгчин до Ухан, за да преподавам Фа, и се качих на кораб, който се придвижваше на изток по река
Яндзъ. Видях няколко пещери от двете страни на Трите клисури в средните части на планините; такива има и в много от известните планини. В миналото, след като се качвал в пещера с помощта на въже, практикуващият го прерязвал, за да остане да практикува там. Ако не можел да успее в самоусъвършенстването, този човек умирал в пещерата. При такива много специални обстоятелства човек прибягвал до
този специфичен метод за самоусъвършенстване, без храна или вода.
Много практики са преминали през процес на унаследяване, ето защо включват Бигу. Много практики не го включват. Днес повечето практики, които са станали публични, не го включват. Казахме, че човек трябва да се посвети само на една практика и не бива да се поддава на човешките си желания. Може да смятате, че Бигу е нещо хубаво и да го преследвате. За какво го искате? Някои хора мислят, че е нещо добро, любопитстват и може би смятат, че уменията им са достатъчно добри, за да се самоизтъкват. Има хора с всякакъв начин на мислене. Дори ако този метод се използва в самоусъвършенстването, човек трябва да изразходва собствената си енергия, за да поддържа физическото тяло. Следователно не си струва усилията. Знаете, че особено след основаването на религиите, по време на седенето в транс или на уединеното самоусъвършенстване в храм, хората били снабдявани с храна и чай. Тук този въпрос не стои. По-специално ние се самоусъвършенстваме
сред обикновеното човешко общество. Изобщо няма нужда да използвате този метод. Освен това, ако вашата школа за практикуване не го включва, не бива произволно да постъпвате както си поискате. Ако наистина искате да практикувате Бигу обаче, може да го направите. Доколкото знам, обикновено когато майстор преподава практика на високо ниво и истински води ученика, и ако нечия школа за
практикуване включва Бигу, може да възникне това явление. Въпреки това човек не може да го популяризира сред обществото; обикновено той отвежда ученика да практикува Бигу тайно или сам. Сега има Чигонг майстори, които също преподават Бигу. Бигу ли е това на
практика? В края на краищата – не. Кой е успял с него? Виждал съм много хора, настанени в болница, и животът на мнозина е бил застрашен. Защо е възникнала тази ситуация? Не съществува ли явлението Бигу? Да, съществува. Но трябва да се отбележи следното: на никого не е позволено произволно да подкопава състоянието на нашето обикновено човешко общество – не е позволено то да се смущава. Без да коментираме за колко хора в цялата страна не би било необходимо да ядат и пият, бих казал, че нещата щяха да станат много по-лесни, ако хората в областта на Чангчун нямаха нужда да ядат и пият! Не би било необходимо да се тревожим за приготвянето на храна. Фермерите се потят толкова много на полето, а сега никой не би имал нужда да яде. Това наистина би направило нещата много по-лесни, тъй
като хората само ще работят, без да има нужда да се хранят. Как може да се позволи това? Ще бъде ли това човешко общество? Това определено е забранено, защото такава широкомащабна намеса в обикновеното човешко общество не е позволена. Когато някои Чигонг майстори преподават Бигу, животът на много хора е застрашен. Някои просто са привързани към преследването на Бигу и тази при-
вързаност не е премахната измежду много други привързаности на обикновените хора. Устата на този човек ще се изпълни със слюнка, когато види апетитна храна. Щом се появи това желание, той не може да го контролира и ще е неспокоен, докато не я изяде. Когато апетитът му се появи, ще иска да яде; в противен случай ще чувства гладен. Но ако яде, ще повърне. Тъй като не може да яде, ще се изнерви
силно и доста ще се уплаши. Много хора са настанени в болница и всъщност животът на мнозина е в опасност. Има хора, които ме търсят и ме молят да се погрижа за тези объркани случаи, а аз не съм склонен да го направя. Някои Чигонг майстори просто правят нещата безотговорно. Никой не е склонен да се грижи за тези проблеми заради тях.
Нещо повече, ако попаднете в беда при практикуването на Бигу, не идва ли това от вашия собствен стремеж? Казахме, че тези явления наистина съществуват, но те не са така наречените „състояние на високо ниво“ или „специални реакции“. Това е само метод за практикуване, използван при специални обстоятелства, ето защо не може да се популяризира широко. Голям брой хора преследват Бигу и го
класифицират като така нареченото Бигу или полу-Бигу, като го категоризират на различни нива. Някои твърдят, че имат нужда само да пият вода, докато други казват, че се нуждаят единствено от плодове. Всички тези неща са фалшиви Бигу и с течение на времето са обречени на провал. Истинският практикуващ стои в пещера без да пие или яде – това е истинското Бигу."





Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Следвам нишката от темата за хомеопатията.
angelmr, искането ти беше, както казах заобикаляне на въпросът за лекуването на животни с хомеопатия. То тук по въпроса, защото никой няма да убеди другия в правотата си.
Seeker, четеш ми мненията, като дявола евнгелието. Изобщо не говоря за религии, най-малко, защото има много локални богове. Източникът обаче е Един  и мисля, че ме разбра но.....както и да е. Да спрем спора.
Скоро смятам да ви дам възможност сами да проверите някои фини въздействия, върху човешката енергетика, но това ще стане, след като аз самия, направя един експеримент ( вероятно утре). Ще ви запозная с действието на черномагическите масонски символи. Не се плашете, няма да ви навреди ;) Този опит го направих преди три години, но понеже се работи с фантом, трябва да проверя първо дали този, който ще ви предложа е работещ.
Toshe, слънцеяда Хара Манек, при посещението си в БГ, нощуваше у една позната хомеопатка. Яде пържоли и баници та ушите му плющят :D
Този тип са го обработили в САЩ, да не казва най-важното нещо при слънцеяденето, а именно, че не трябва да правиш, никакъв секс, иначе ще се прецакаш. То затова и няма да видите хора с резултати.
Майсторе, поздравления за темата. Знам, че си по-различен човек.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
И така, сега ще си направим, малък експеримент. За целта трябва, да си принтирате това изображение. Може и черно бяло да е.

Изображението го направете, да е около 7-8см и го изрежете, без остри ъгли. Трябва ви и втори човек до вас.
Оставете  листчето, някъде до вас. Застанете на един крак и разперете ръце. Накарайте човекът до вас, да ви натисне едната ръка надолу. Ще изгубите равновесие. След това вземете листчето в ръка с изображението към дланта. Повторете опита. Можете да направите опита и с други хора. Знайте, че енергията от изображението се запазва за известно време във вас, така че между опитите оставете пауза от минута. Ще изчакам, преди да дам друга информация.
« Последна редакция: Март 21, 2013, 06:53:23 pm от edin »

Ctah

  • Гост
Цитат
Застанете на един крак и разперете ръце
Всичко направих както казваш, ама има леко странични ефекти >:(
Цитат
Ще изчакам, преди да дам друга информация
Давай я по-бързо, че се не трае :(

Въпрос   - 
  Към някой, който може да вземе отношение:
Не може ли да се филтрират субекти или лица, които нямат отношение към същността на форума?

Надявам се този пост и близките НЕМУ съсредоточени, надлъжни, стоящи, скаларни и псевдопродълговати постове да бъдат премахнати в близките 24 часа  - тенкс!
« Последна редакция: Март 22, 2013, 02:10:40 am от Ctah »

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
И така, сега ще си направим, малък експеримент. За целта трябва, да си принтирате това изображение. Може и черно бяло да е.

Изображението го направете, да е около 7-8см и го изрежете, без остри ъгли. Трябва ви и втори човек до вас.
Оставете  листчето, някъде до вас. Застанете на един крак и разперете ръце. Накарайте човекът до вас, да ви натисне едната ръка надолу. Ще изгубите равновесие. След това вземете листчето в ръка с изображението към дланта. Повторете опита. Можете да направите опита и с други хора. Знайте, че енергията от изображението се запазва за известно време във вас, така че между опитите оставете пауза от минута. Ще изчакам, преди да дам друга информация.



     От снимката колко вата може да извадим??? Може ли да захраним например: вентилаторна печка (тип духалка), бойлер, климатик или поне малко бързоварче? Ако не може със снимка кажете ми моля ви колко и какви молитви да ударя за да ги захраня?

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Велики сте! Нямам думи... Толкова ми стана смешно, че чак ми се насълзиха очите...
Алхимията напредва и няма удържане. Трябва да извикаме Стивън Фрейн (Динамо) да обясни и покаже тоя номер... само той може! Обаче няма да го обясни, защото това са си фокуси! И те са патент само на и за фокусниците.
Мерлин, чувството ти за ирония е велико! Имам още да се уча. Помагай!

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Техничар човек може да види идеи от всякакви форми. Горната рисунка ми прилича на раздута в средата тръба. Ако пуснем струя флуид от горе надолу, то в раздутата част ще има понижено налягане. Остава да пробием една дупка в раздутата част и да заварим към нея друга тръба под ъгъл. Така ще засмучем флуид от околното пространство и той под ъгъл плавно ще се включи в общия поток. Може и СЕ-то да изскочи отнякъде.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Изображението е на гривна, "Sport balanse". По едно време беше доста нашумяла. В холограмата и има скрит масонски символ. Дават я за подобряване на физическата кондиция, но.....едно дава, а друго взема. Ако не я носите постоянно, няма проблеми. Само не разбрах, кой направи опита, освен Chat, преди да се изкаже? Предложих ви опита, заради някой, който искаше стрелки да мърдат и лампи да светят, в най-лошия случай, скакалци и жаби, да бъдат детектора. Е, сега вие можете да сте детектора на фините въздействия. Явно късно разбрах, че темата е иронична, но откак се помня, така се случва, че все последен се смея.
И макар, че темата е иронична, по иронична случайност, тя съвсем точно удря в десятката. Да, човек е най-мощния източник на енергия, която е универсална и само знаещ, как да борави с нея, може да я трансформира и насочи, където пожелае. простичък пример са жертвоприношенията, в частност войните на елита.
Не е страшно, че правят такива неща, страшното е че невежите си мислят, че са просто ходещи мръвки и толкоз. Колко от вас са правили курбан за здраве или са били на такъв? Че това си е жертвоприношение. Ти искаш нещо, обаче за да се случи е необходима енергия. От къде се взема тази енергия? От смъртта на животното! Енергията на жертвата, няма да загрее водата в тенжерата директно, но може да се преобразува във финанси ( който са форма на енергията и нищо друго) и по причинноследствените връзки , ти да имаш възможност да си купиш, дори генератор на Кеше, защото магията е пренасочване на енергиите, което вие всеки ден правите без да осъзнавате. Болшинството от човечеството отрича такива информации, а сегашното дередже показва, кой има и кой няма и защо най-вече. Но това "защо" болшинството продължава да го отрича и да се върти в кръг, като куче гонещо опашката си. И не ме разбирайте погрешно, не ви внушавам да правите кървави неща. Това беше само пример изясняващ как енергийната универсална субстанция на живо същество, може да се използва в нашето измерение.
Мерси за вниманието и внимавайте, какво пишете, че интернета е усилвател на мисъл формите. Не си увреждайте енергетиката.
До тук съм със смущаващите си изказвания.
« Последна редакция: Март 22, 2013, 10:56:36 am от edin »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Еdin, никой не те иронизира теб лично, братко! Недей се сърди. Темата също въобще не е иронична, НО:
Когато говорим за човешка енергетика, трябва да сме наясно, че тя е на друго ниво, енергията й е от друг порядък. И едва ли нейните носители са електрони. Има обаче част от спектъра на човешкото излъчване и на нивото на фотони... Не говорим за топлинно излъчване, а за Аура.
Енергията, която в разните си форми захранва бита ни, или убива директно или от разстояние, бих я нарекъл "груба" енергия, поради нейният носител. Ел. ток в котлона няма да предизвика в теб главоболие, обаче една индуктивност в Мега Херци може направо да те разнебити. Колегата Ми68 наскоро имаше подобен инцидент при неговите експерименти.
И след  като знаем, че човек излъчва някакви винаги различни спектрални енергийни потоци, задаваме въпроса, как да впрегнем и употребим тази енергия. Това с холограмите и другите знаци, има своята обоснованост, и трябва да продължим изследванията. Малко е рано за това, но...
Но знаците, пентаклите и всевъзможните други "резки и чертички" са на ниво менталност, ако искаш наречи го ейдетическо (образно) мислене, и за да стигнем до там - чисто технократично - трябва преди това да обследваме и изучим и чрез множество експерименти по-грубите човешки енергийни "фракции" - например тези най-близко до инфрачервения спектър - усещането ни за топлина и студ.
Много хора с по-чувствителна сензорика улавят тези "вълни" например с ръце (дланите и пръстите най-вече) и могат да диагностицират заболявания в човешкото тяло... Имам личен опит...
Е, оттук е само една крачка до създаването на специални уреди, които да правят същото... Има цяла "сюрия" от схеми с интеграли и операционни усилватели, които "прихващат" т.нар. акупунктурни точки по тялото ни. Това е посоката...
Ще дойде време, когато и "записаните" енергии в разни "знаци, черти и резки" ще намерят своите апарати за изследване, но нека караме постепенно, за да разбулваме тъмнината, а не да я усилваме.
Има например информация от италиански учени, които са създали апаратура, способна да "чете" "записаните" вибрации (шумове, музикални тонове, реч) в пластовете маслени бои, с които художниците са рисували своите картини... При засъхването на маслените бои, се получават много фини микрокристални структури, които между временно са уловили дадена звукова "картина"...
Ето такива работи са интересни тук...
Другото, това дето някой си, бил "записал" в тези гривнички някаква Хипер енергия е чиста фалшификация... Тук положението е същото, както с фалшивите апаратчета за "уж" СЕ на разни шмекери...
И да знаеш, темата е много, много по-сериозна, от наглед при първи прочит...
Друг е въпросът "как Дяволът чете Евангелието?!"

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Има два вида хора. Едните са трудолюбиви, добродушни и любвеобилни, а другите са егоисти, властни и мързеливи. Втората група хора се храни от труда на първата като за целта има разработени многобройни методи за манипулации. Природен закон е подобното да ражда подобно. Напоследък втората група хора е станала много плодовита и така броят на лежащите на чужд труд расте. Блага обаче се правят само с труд и ако броят на реално трудещите се намалява, то те се претоварват докато лентяите се чудят какви забавления да си измислят и как да отклонят общественото внимание в тяхна полза.
   Заключение: Всеки, който се занимава с манипулации на други хора, с магии и жертвоприношения по същество е един некадърен мързел и глезльо искащ блага по лесен начин и ако може веднага. Докато всеки свестен човек е щастлив ако се труди и не му отнемат плодовете на труда му.
   Аз имам известен опит с човешката енергетика, защото както и на Стефан Маринов, така и на мен са ми правили черна магия и с мен са се занимавали разни специални служби. И какво от това? Само некадърникът се страхува от конкуренция и търси начин да я препъне. Тя простотията ходи по хората - докато се бием помежду си можем да пропуснем избягването на космическа катастрофа например. Само задружните усилия водят до благополучие, но за жалост има и агресивни и недоизрастнали духовно хора.
   Човек е там, където е насочено вниманието му. Достатъчно е да гледаш редовно телевизия и вече си психически деформиран. Затова предлагам като противодействие да се съсредоточим върху работата си, но и да си отваряме очите като не позволяваме на манипулаторите да ни губят времето, да ни крадат и да ни отклоняват от труда, водещ към благополучие.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
По долу ще опиша един факт но първо ще съобщя в  ;D стил до какво фундаментално откритие достигнах след усилено мислене! Предполагам че и вие сте достигнали до същото но без усилено мислене!      "Зорът който изпитва личният ни автомобил докато изкачва голям наклон е право пропорционален на free енергията която получава при спускане по същия"   Забележете че зорът и free енергията са отъждествени а не разхода на гориво! И ако все още не сте ме разбрали , да уточня, то си е баш зор да създадеш нещо! А как да измерим умствената енергия която е изразходвана????????!!!!!!!!!!!!!!   И в крайна сметка от тая частица умствена енергия може да се облагодетелства цял свят! Е ако това не е free здраве му кажи! Как ви изглежда подобна философия?!   А сега за факта: Преди години имах автомобил Skoda S 100. Прибрах се от работа със същия,паркирах пред входа на блока, пих си ракията, вечерях, погледах филма от 20 часа и си легнах! Добре спах но съня който сънувах помня до ден днешен! Сънувах че задна лява гума на шкодата паркирана пак там е спукана! Сутринта ставам да отида на работа но уви! Гумата наистина беше спукана!!!!!!!! Никога повече не ми се е случвало подобно нещо! След ремонта установих че някъде през последните метри съм намерил пирона но как това се е трансформирало в съня ми???????????

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Има два вида зрение - пряко, с очите и административната част на мисловността, и непряко или подсъзнателно - за него психолозите казват: "Мозъкът (подсъзнание+съзнание+свръхсъзнание)  вижда и чува всичко, което става и е около нас."
Пирона си видял, но нещо друго е ангажирало повече вниманието ти в онзи момент, и не си взел веднага съответните мерки.

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
   Тази сутрин гледах по bTV Иван Стойчев, който се представи като "слънцеяд". Той явно не е информиран за методите на внушения с цел навреждане. Това е тъй-наречената хипноза от разстояние или магия, която практикуват както земни така и извънземни индивиди. Това се прави за да се отслабят съпротивителните сили на атакувания, защото гладен и недоспал човек по-лесно става жертва на "магьосника", който прилага и заплахи за "стрес - тест" като в крайната фаза се правят жертвоприношения за директен енергиен удар на предварително отслабен и уплашен човек. Но вие тези неща ги знаете от филмите по телевизията.
   Хайде сега да помислим научно. В предаването се каза, че водородът от изпитата вода бил достатъчен за енергията на тялото. Да, обаче има един природен закон - законът за запазването на масата. Нашето тяло е затворена система, която от време на време се отваря и обменя вещества (маса) с околното пространство. Ако от тялото ни излиза вода, трябва и да влиза вода. При дишането ние отделяме ВЪГЛЕРОД - кислородната молекула, която вдишваме идва, хваща един въглерод и излиза обратно като въглероден двуокис. Така тялото губи въглерод и ако не ядем въглерод, ще отслабнем, защото тялото до голяма степен е въглеродно. Затова трябва да се яде като дишането е показател колко да ядем. Ако дишаме много, трябва и много да ядем, а дишаме много при физическо натоварване. Дори йоги, изпаднали в летаргичен сън ако дишат, отслабват. Има и по-тежки случаи с продължително не-дишане, но ние сме се родили работа да вършим, а работата иска енергия. Така че, яжте и не се поддавайте на внушения. Спете достатъчно, спортувайте и не бъдете роби. България не трябва да остане само територия както им се иска на някои външни сили.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Това Нещо, трябва да се гледа от всеки, и да стане отново "Настолна книга" или "Наръчник за Живот" не само на Посветените, Просветените и Просветлените, но и на цялото тотално бедстващо човечество:
"Арканум – Тайната на Тайните"
http://www.youtube.com/watch?v=CT0pYlBweEQ
А който има лична опитност и разбиране в тази насока, нека си изтегли този едночасов клип, че същият и подобните му бързо-бързо ги изтриват... Аз си го изтеглих и сега е в ход записът на текста на субтитрите.
...
Имам в крайна сметка и един въпрос: Слънцеядите дали правят секс заради желанието за оргазъм, или не?
Който познава такъв "слънцеяд" лично, да разучи тайно и да докладва.
После и аз ще докладвам, кое, колко, как и защо?
« Последна редакция: Март 30, 2013, 02:14:28 pm от Maistora52 »