Автор Тема: Влияние на постоянното магнитно поле над човека  (Прочетена 8362 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Прочетох тази статия http://30dumi.eu/2013/02/5-realni-lechebni-metoda-prilichashti-na-zlobna-shega-ii/ и веднага се сетих за едни мошеници от преди време дето ме зарибяваха да си купя разни полезни за здравето магнитни джаджи от уж супер високотехнологични магнити на супер баснословна цена. Основното което запомних беше, че в скафандрите на американските космонавти-астронавти имало такива магнити. Обаче сега след тази статия взех да се замислям, дали да не си набутам няколко магнита по джобовете. Само се притеснявам да не стане някой сакатлък като мине някой автобус или камион покрай мен.       
« Последна редакция: Февруари 25, 2013, 06:57:55 pm от Maistora52 »

Strashimir

  • Гост
Re: Влияние на постоянното магнитно поле над човека
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2013, 03:23:26 pm »
... Само се притеснявам да не стане някой сакатлък като мине някой автобус или камион покрай мен.     

Тъкмо ще се возиш безплатно, залепен за превозното средство :-)
« Последна редакция: Февруари 25, 2013, 06:58:20 pm от Maistora52 »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Влияние на постоянното магнитно поле над човека
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2013, 07:09:24 pm »
Всъщност, магнитите въздействат на всички органи и системи, които съдържат вода и желязо. А човешкият организъм е бъкан с тях.
Д.р Ливайн се възползва от този факт и те зарибява не с принципа на действие на магнитните си "джунджурии", а с тяхната цена... Всички си мислят, ей, щом е скъпо, значи е велико!!! - ха-ха!
Ами направете си всякакви възможни магнитни "гривнички, препаски, коланчета" и др. и където е удобно - поставете ги - обаче така, че магнитите да са разположени един срещу друг Север-Юг - а не с едноименни полюси. и още - не трябва да са силни магнитите. Две най-обикновени феритни дискчета от високоговорители, зашити в гривничка за китката и готово.
И се слагат по за няколко часа на ден - не непрекъснато.
Има много приятно действие на самочувствието. Пробвал съм го.

Неактивен ivobg

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 36
  • Пол: Мъж
    • http://newenergybg.com/
  • Скайп: ivo.bg2006
Преди време доста често се възползвах от възможностите на тази компания (BACK INTERNATIONAL) да посетя различни части на България и дори Сърбия и Гърция!
Слушането на беседите за магнитните им уреди е част от цената, която трябва да изтърпиш, най-вече заради безкрайно евтиният транспорт до различните забележителности, които човек иска да посети, но както винаги не му стигат финансовите възможности!
Истината е , че те не са мошеници в истинският смисъл на думата!
Мога  да го докажа и с тестовете, които съм направил лично, на почти всичките им продукти!
Но това е друга тема, съвсем различна от влиянието на магнитното поле върху човекът!
И така, ако се ползват магнитни гривни или други (постелки, стелки за обувки) в никакъв случай сумарната мощност на магнитите не трябва да надхвърля 400 гауса (около 10 пъти над стандартното земно поле).
НАД тази магнитна напрегнатост, в организмът на човека,  започва усилено протичане на различни биотокове, което в най-безобидният случай причинява главоболие повишено кръвно налягане (или обратното), но при продължително въздействие може да предизвика дори левкемия.
С други думи, ВСИЧКО Е В ДОЗИРОВКАТА!