Автор Тема: Съвет относно рак на простатата.  (Прочетена 23356 пъти)

Неактивен scarface

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 51
Съвет относно рак на простатата.
« -: Февруари 09, 2013, 04:39:13 pm »
Здравейте.
Наскоро майка ми ми съобщи, че баща ми е с някакво образувание на простатата. За сега не знам дали е злокачествено, но се притеснявам и искам да попитам какво бихте направили вие на мое място? Кои от рецептите в интернет за лечение на рак е сигурно че работят? Моля за малко помощ.
 

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2013, 04:59:56 pm »
http://radar.bg/bg/2013-01-30/article/4444910_%D0%A3%D0%9D%D0%98%D0%9A%D0%90%D0%9B%D0%9D%D0%9E__%D0%9E%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%BE%D1%82_%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BF%D0%B8%D0%BE%D0%BD_%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0_%D1%80%D0%B0%D0%BA.html
Това излекува мой приятел. но е доста скъпо.
Друго в Асеновград на ул. Чая 5 един старец билкар продава една гъба "била много добра" но нямам наблюдения.
Трето котешка стъпка.

intercorp

  • Гост
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2013, 08:21:08 pm »
  Здравей Scarface,
Това е линк към тема тук във форума, която пряко касае твоя въпрос.
http://mazeto.net/index.php/topic,6231.msg34999.html#msg34999
касае се точно за рак на простата, ако такъв е случая при баща ти.

Неактивен nedbmw

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 37
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2013, 11:03:50 pm »
Баща ми има рак на простатата във втори стадий Т2. Преди година и половина го открихме. Отначало го лекувахме с пречистена газ за осветление, а също пие и едни билки... Алое вера и разни там други лекове сложени във вино Станимашка малага, отделно му бият по касата всеки месец едни скъпи хормони(добре, че не ги плащаме), които подтискат простатната жлеза. Абе за сега е добре има вече апетит, понапълня малко, ходи по малка нужда по рядко вечер, всеки шест месеца му правят изследвания и казват, че резултатите са добри, ама знае ли се, то и вяра трябва у човека за живот, пък той баща ми от как се пенсионира преди 12-13 години постепенно губи желание за живот. Така, че приятелю Scarface пробвай всичко възможно и много на доктори не вярвай, щото те в голяма част от тях са по неуки от нас. :o
« Последна редакция: Февруари 12, 2013, 09:38:04 am от Maistora52 »

Неактивен peter3

  • Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #4 -: Февруари 12, 2013, 12:23:24 am »
Здравейте, това с което мога да помогна е да линкна една книга за лечение на РАК по метода на Бреус. Метода се състои в около 40 дена соколечение по строго определена програма. Най-интересна е историята покрай тази книга. Има много такива подобни методи на гладо/соко/водо/…..лечения, за които бях скептичен (въпреки, че съм привърженик на здравословния начин на живот). Този който обърна моите представи, е един приятел сериозно пострадал от рак на дебелото черво. Проблемът му се оказа много сериозен, ракът бързо се разви в последна фаза (разсейки в съседни органи). Човека живее в САЩ и е доста състоятелен, абе има сериозна здравна осигуровка и можа да си позволи лечение в една от добрите болници там. Един сеанс на лечение по „най-модерна технология” струвал 300000$...!!! (облъчван с радиация, тъпкан с разни химии и омайван с приказки как ще „светни” като му сложат следващото „високо технологично” лекарство ). Направили му два сеанса, и искали да му направят още два, ама работата не отивала на добре, влошил се още повече, болката от лечението била ужасна, искали да му слагат морфин (или нещо подобно забравих вече) и той се отказа от лечението. Което не било никак лесно, каза ми, че го тормозели постоянно, наел даже адвокат за да прекрати лечението, каза ми „тъй и тъй ще се мре поне да не ме мъчат”. И така случайно попаднал на „Лечение на рак по метода на Breuss”, каза ми, че спазвал стриктно записаното в книгата, и след 40 ден или 45 (ще трябва да проверя) от рака нямало и помен. Това е историята накратко, ако има интерес пишете.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2013, 08:48:53 am »
Преди 14 г. моят баща почина от рак на простатата. При самата операция лекарите бяха длъжни да направят изследване на тумора -  от кой вид е. Тогава ни излъгаха, че са го направили и казаха, че нямало нищо страшно. Без да знаем, не предприехме адекватно лечение и той така си отиде, а и не знаехме какво да правим, нямахме познания в медицината, напълно се доверявахме на "специалистите". Ракът се разпространи в гръбначния стълб, баща ми се парализира. После ракът се разпространи в мозъка и това беше краят.
След няколко години, по друг повод проверих в регистъра на болницата в Ст. Загора за изследването на баща ми. Оказа се, че никога не е имало такова изследване. Били сме излъгани - долна лъжа на лекари от мързел, от нехание, от безчовечие и мн.др.
"Много ги обичам лекарите"  "Много им вярвам" !

После си дадох сметка, че ако не аз, няма кой друг адекватно да се погрижи за собственото ми здраве и това на близките ми занапред. С годините се пообразовах и натрупах практически опит. Ако тогава имах тази информация и познания, вероятно баща ми щеше да е още жив.

Имам приятели лекари. Личният ми лекар е в това число. Много пъти ми е ставало смешно, като чуя как разсъждават във връзка с подхода и лечението на болестите. Те дори не могат и на себе си да помогнат. Не знаят как. Пият лекарства, които подтискат симтомите на болестите им и твърдят, че това било лечение  :D. Подтискането на симтомите давало нормален живот, без да те притеснява болестта. И трябва да се правиш на глупав, като не забелязваш, че с времето нещата стават по-зле и броят на болестите расте. Но те като си мислят, че знаят всичко, считат, че от това по-добро за себе си не биха могли да направят. Само че статистиката в САЩ показва, че лекарите имат 10 г. по-кратък живот от пациентите, което показва какво?
За мен критерият за добър лекар /има такива/ е този, който е успял да излекува себе си, на него бих повярвал.

А лечението на рака е един голям бизнес. Да, в САЩ наистина струва на данъкоплатеца около 300 000 $. Не съм чул обаче илюминат да умре от рак, което значи, че лечението е известно, но е тайно.

nedbmw,
Противопаразитното лечение с пречистена газ е от руската школа. С нея са лекували Сталин от чести ангини.
От къде се намира тая пречистена газ?
« Последна редакция: Февруари 12, 2013, 09:42:31 am от Maistora52 »

Неактивен nedbmw

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 37
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #6 -: Февруари 12, 2013, 10:17:32 am »
Ами намира се по железариите  :), само че я пречистваме, като я прекарваме през филтърна хартия и активен въглен и така няколко пъти и тогава се пие. Има доста инфо в нета и книги за лечение с газ.  Аз също съм разочарован много от онкологията в Стара Загора. Има там един изрод  др. Петров, който се държи изключително арогантно към болните и техните роднини.  Ако нещо не си разбрал и посмееш нещо да го питаш, обикновено получаваш някакъв унизителен отговор, като на обречен.
« Последна редакция: Февруари 12, 2013, 01:23:35 pm от Maistora52 »

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #7 -: Февруари 12, 2013, 02:55:08 pm »
 Според мен най-лесно се газта се пречиства с дестилация, но в домашни условия може би както казва nedbmw.
   peter3, книжката е интересна, но май липсват страници.

Неактивен peter3

  • Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #8 -: Февруари 12, 2013, 11:26:38 pm »
Здравейте, превода на книгата е на един мой приятел, моят английски е незадоволителен, и затова го помолих да преведе книгата която ми пратиха от САЩ, като оригиналното заглавие е с името на файла. Това е пълния превод на книгата, от нея най- същественото са рецептите за „гладуване”. За мен тази книга е ценна защото имам лично потвърждение, че метода действа. Давал съм я на много хора, но почти не знам някой да я е пробвал, но знам, че някой от тези хора вече не са между живите. Смятам, че това съмнение към тези методи на лечение е нормално за повечето хора, когато чуят диагнозата РАК за тях светът се срива, човек се отчайва или примирява и реагират по единствения начин по който са реагирали при предните си здравословни проблеми, отиват при лекаря и очакват, че „ТОЙ” ще реши проблема (всеки смята, че ще му се размине) въпреки убийствената статистика за излекуваните от рак. Не казвам, че не трябва да се ходи при лекар, напротив; ако лекаря е човек (както каза колегата EDM electronics ), и разбере, че не може да помогне с неговите медицински методи да съдейства на човека с алтернативните. А аз съм убеден че те действат, метода the_breuss_cancer_cure буквално „изкара от гроба” моя приятел и вече повече от 4 години  си е наред. Така че нека всеки си направи сам преценка, но да знае РАКА Е ЛИЧИМ надежда има.
« Последна редакция: Февруари 13, 2013, 11:13:49 am от Maistora52 »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #9 -: Февруари 13, 2013, 12:33:06 am »
peter3, ти и приятелят ти сте направили едно добро дело. Преводът на книгата е полезна информация. Щом ми остане време ще я прочета.
Аз бих дал съвет, вместо да се ходи на лекар, да не се губи ценно време и нуждаещият трябва незабавно да се захваща за работа. Първо да си осигури екологично прясна растителна храна от домашна ферма. Да приложи всичко познато от алтернативната медицина, а то включва: 1. противопаразитно лечение с различни видове отрови за причинителите на рака, 2. последващо продължително гладуване - пълно , на сокове или по Д-р Герсон или по тази книга, която все още не съм чел, 3. процедури за повишаване на имунитета, които включват преди всичко вяра, радост, хъс, закаляване чрез горещо-студено, циркулаторно дишане и др. И всичко това докато пусне "бяла перушина", докато болният стане по-здрав от здравите.

Вярно не е за всеки. Има хора, които дори цигарите не могат да откажат - повечето са такива, а това е прекалено голямо изпитание за тях. Но животът е борба и ще оцелеят само силните, умните и трудолюбивите. Не че всички не биха могли да бъдат такива, но това кой какъв е, е състояние на духа, комплекс от много качества, които се придобиват кумулативно с всяка реинкарнация. Иначе физически телата не се различават особено, освен генетичната обремененост, която е около 20% от здравето.

Има много хора излекували се от тази коварна болест на съвремието, която се предизвиква основно от няколко вируса, но оцеляват не ония с конкретната терапия, а тези които вярват и имат голямо желание да останат живи, не се предават и са готови на всичко - че то какво има да губи човек в такъв момент, всякакъв риск си струва, дори и да умреш от глад /което е невъзможно/.

И добре е да се знае и най-важното: страхът, като форма на стреса оказва най-пагубно въздействие върху имунитета. Ако той присъства по време на лечението, резултатът е съмнителен. Ако липсва и се направи каквото трябва при утвърдени терапии - успехът е сигурен.

Аз препоръчвам да се чете Малахов. Много пенсионирани лекари са започнали да разбират медицина, едва след като са прочели книгите му след края на проф. си кариера. Има много такива признания. Там руснакът е описал всичко подробно.
Препоръчвам и книгата на проф. Столешников. Тези за мен са лекарите, които наистина разбират от медицина. Всичко е доказано при тях с практика-лечение върху себе си. Коя болница може да излекува ревматоидния артрит, който е автоимунно заболяване? - никоя. Но Столешников го може........Д-р Герсон също....
« Последна редакция: Февруари 13, 2013, 11:48:00 am от EDM electronics »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #10 -: Февруари 13, 2013, 11:19:37 am »
EDM, дай моля те ако има някакъв линк за теглене на книгите на Малахов и Столешников.

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #11 -: Февруари 13, 2013, 02:04:57 pm »

Неактивен coke2k

  • Експериментатор
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 583
  • Пол: Мъж
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #12 -: Февруари 13, 2013, 02:12:43 pm »
Maistora52, прави ли се копие на сайта някъде? Просто питам защото тази медицина е точно толкова опасна за някои хора, колкото и Свободната Енергия и да не се случи по някаква причина нещо да се изтрие "случайно".
Поздрави

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #13 -: Февруари 13, 2013, 02:24:49 pm »
Да, прави се копие на сайта, но там няма НИКАКЪВ СВОБОДЕН достъп, освен от админа и модератора.
« Последна редакция: Февруари 13, 2013, 04:22:33 pm от Maistora52 »

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Re: Съвет относно рак на простатата.
« Отговор #14 -: Февруари 13, 2013, 03:35:51 pm »
Не разбрах, къде няма достъп, но, ако е за сайта който ви дадох, ето ви направо 2 книжки от там.