Автор Тема: Помощ, за грец на траф?  (Прочетена 16063 пъти)

Seeker

  • Гост
Re: Помощ, за грец на траф?
« Отговор #15 -: Януари 20, 2013, 09:49:10 am »
В дълбоки води навлизаш, момко!
 Вероятно ще се удавиш. Вервай ми...
В дълбоки води по-лесно се плува, вервай ми :)  и навигацията е по-лесна.  Единственото за което може да се притеснява е безопасноста на изделието, първо от поражение от ел.ток, и второ от взрив на ННО. За първото  се вземат мерки да се заземи и да няма оголени кабели, а за второто се ползват арестери, бъблъри и най-вече да няма големи мъртви обеми пълни с ННО.Също така газа да не се осветява пряко от силна светлина. Про използването на ННО има едно противоречие - налягането на газовете да не надхвърлят 0,1 бар, а скоростта на изтичане преди пламъка да е повече от 10м/с. Това са две противоречиви изисквания, но компромис може да се намери. 

N9301S

  • Гост
Re: Помощ, за грец на траф?
« Отговор #16 -: Януари 20, 2013, 11:52:06 am »
:) идеята е да захраня електролизер от 220в и да си топля къщата.



п.п. Моля да ме извините за кратките постове!
(трудно се оправям с клавиатурата :) )

 Е за тва става дума!
Момчето ще се" удави" Финансово! Иначе няма никакъв проблем.
Ако ще се прави електролизер на 220В за какви електрожени,какви захранвания става дума????????
Трябва ти само грец! 10 лева струва.
Но да се греем с оксиводород май всички вече разбрахме, че е изключително сложно - пак от финансова гледна точка.
 Не се заяждам.Ако не вярвате на мене питайте ЕММ.Всъщност ето отговор


Здравейте на всички. Не може да се сгреете с ННО,  най-много да стопите нещо. Използвайте окси-водорода за друго не за ОТОПЛЕНИЕ
Дори да нагрявате керамика на 3000 гр. енергията която ще вложите е голяма, а с тази енергия по друг начин ще отдадете повече топлина на 50гр. 
Много хора пишат и говорят без да са направили елементарни измервания.
Нека да си казваме истината за това кой какво е направил, за да не подвеждаме бъдещите изобретатели.
Не е въпроса да нагрявате на висока температура, а колко енергия сте похарчили когато говорим а отопление

пп  Най-интересният парадокс обаче е, че аз още не съм се отказал! ХАХАХА
« Последна редакция: Януари 20, 2013, 12:01:36 pm от N9301S »