Автор Тема: Генератор Zapper на д-р Хулда Кларки и за медицината изобщо  (Прочетена 70394 пъти)

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Ако ще говорим за карма то е добре да знаем че това което ни се случва е поради това което сме "сега" и във всеки момент ни се случват неща поради това което сме самите ние.  Това което сме правили преди , в миналото ни също е причина да сме с моралния облик който имаме в момента. В една свята книга е записано че човек е такъв каквито са мислите му. Всичко това ме навежда на убеждението че каквото и да е било до сега и каквито и да са били тенденциите за бъдещето ми поради това което съм бил до сега - всичко това може да бъде драматично променено като променя себе си - начина си на мислене и подхода към живота. Болестите и каквито и да е проблеми - те идват защото им отваряме врата чрез начин на мислене и поведение. Страхът , стреса, гневът, омразата, цинизма, проклинянето и др.  - това са все неща които отварят врати за злото в живота ни. Понякога страдаме поради някаква собствена непредпазливост... Това са неща които се случват на всички нас и единственият изход е да погледнем с любов и мир към всичко в живота ни. Към себе си и другите. Може би това няма да промени злите хора и да ги направи добри - но това ще промени преди всичко нас самите.  Със сигурност може да бъде създадена технология която напълно да излекува човек от рак и от всяка болест на органична основа и тя да е достъпна за всички хора.  Но ако сме изцелени  все едно дали сме го получили чрез технология или вяра - трябва да променяме и подобряваме себе си за да запазим постигнатото...
« Последна редакция: Април 08, 2009, 10:22:49 am от teofilius »

Valeria

  • Гост
Много благодаря за отзивчивостта. Това ми дава надежди и някакво успокоение. Това с пирамидата как трябва да се изработи? За комунигата не е проблем. За съжаление има и разсейки. Но още се надявам да помогна.

Valeria

  • Гост
От Плевен съм. Все пак мисля, че е по-добре да пробвам всичко вместо да чакам на докторите, на които май не им пука много. Има много хора, които са се излекували. Едва ли е станало от самосебе си. Преди малко получих този линк.http://www.curenaturalicancro.com/video-drsimoncini-cancer-convention-2008.html

Какво мислите за това

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Ами нищо не пречи да опиташ и това. И аз гледах преди време подобно клипче в youtube, но не помня как се казваше. Пак ставаше дума за содата за хляб като терапия против рак. Пробвайте и това.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
 Петър е който спомена за карма. Обикновено понятиато "Карма " се свързва с идеята и разните учения за прераждане идващи от източните религии. Аз лично не вярвам че има прераждане или нещо подобно. Често проблеми и болести се предават на генетичен принцип но изобщо няма да си правя труда да споря за тези неща . Нямам намерение да говоря и за религия. Просто казвам че с начина си на мислене и поведение в голяма степен можем да променяме нашето здравословно състояние и не само но и финансово и във всеки аспект на живота. Заперите които правя помагат на много хора да се излекуват напълно и то от хронични и тежки заболявания но макар  и малцина - има процент от хора за които изглежда са " не особено полезни".  Ще се постарая скоро да имам апарат излъчващ поле подобно на плазмената търба на Райф така че да имам съвършенни и универсални резултати. Поне ще се опитам да постигна такъв резултат. Все пак установената медицина има своите ограничения като не е задължително да я отхвърляме но е редно да се замислим.  Например как става така че мой клиент само ползвайки обикновен запер и билките на Хулда Кларк излекува за кратко време три годишната си дъщеря която е била с левкемия и на химиотерепия. Бащата прекратява всякаква химиотерапия която е била твърде мъчителна за дететето и успява с нетрадиционен подход и получава пълно излекуване.  Е при някой хора неусъвършенстваният елементарен запер и този вид билки не успяват да помогнат но докато човек е жив има надежда и ако до тогава мога да предложа по-съвършен вариант , ще го направя независимо от критиките и скептицизма.
« Последна редакция: Април 08, 2009, 09:46:50 pm от teofilius »

Valeria

  • Гост
Хулда Кларк подхожда така, защото смята, че всички видове рак се дължат на вируси или паразити. Но може би не всички имат такъв произход.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Теофиле, пиши ме и мен в тая група - на разработващите лесен лек за повече болести  :) Може да направим и пръстена на д-р Дотто накрая... Имам доста добра представа как се енергизират храни и лекарства, мога да измервам крайния резултат, както и да дам мнение в конкретни случаи кое е полезно и кое - вредно по радиестезичен път.   
Валерия - пробвайте все пак с Луи Куне и парните бани, както и отварата. Препоръчвам ти - купи си и книгата, не е скъпа, нещата са описани подробно

ПП
Виж си и личните съобщения
« Последна редакция: Април 09, 2009, 01:15:08 pm от caduceus »

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Ами нека всеки от нас който се интересува и работи в тази област даде най-доброто от себе си в това в което е най-добър и накъдето го тегли сърцето. Нищо не е за пренебрегване. Ще съдействам напълно. Вече имам аудио файл с четири компилации от честоти в звукомия диапазон в който от 1, 3 и 7 секунди се изреждат честоти от примерно 77 до 17777Хц . и др. варианти. Сега ще трябва само да направя излъчвателя на скаларно поле но ще е другата седмица защото съм затрупан с работа сега.

mi68

  • Гост
Включвам се по темата по-отдалеч.Най-важния въпрос какво да се прави?Да се вземе правилно решение трябва да се знаят законите(космоса)но мянаме информация(изключвам ясновидци) и трябва да обобщим опита и литературата.ДУХЪТ управлява материята,болестите се дават да не се греши-здрав дух в здраво тяло обратната сентенция е глупост.Ще преследвам до 10 коляно за болести.Разследването от къде идват болестите може да зацикли,лекуване по метода тип технократски са извесни,лекарства и полета.Да наблегнем на духовното лекуване то почива на следния факт. Сгъстяване инплозия концентриране материя,обратно експлозия разширение поле.За съществуване на материалното тяло то трябва да е компакно да не се разпада да смуче,но има фактори насочени обратно бацили микроби и т.н.влючвам и енергийни вируси.Най-важното нещо е ЛЮБОВТА да възприемещ нещата каквито са и най-важната жлеза сърцето.Трябва ДУХЪТ да направи връзка с раковото място и сърцето в смисъл на привличане(гравитация) и ракът от само себе си изчезва съответно с леко неразположение.Заболяването от рак говори за липса на Любов,направете разследване и поправете нещата.Здрав дух в здраво тяло.
« Последна редакция: Април 12, 2009, 07:49:35 pm от mi68 »

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
"Трябва ДУХЪТ да направи връзка с раковото място.."
От седмици в мен се въртят някои размишления и повода бе темата за рака.  От една страна рака се причинява от вирус когато има благоприятни условия. Но Всъщност рака е органична тъкан от човешкото тяло която се е изолирала от останалото тяло и живее и се храни само за себе си и за сметка на цялото тяло.  Духът-подсъзнанието е който управлява  в нас процеси като дишане, сърдечен ритъм, кръвно налягане и изобщо всички имунни и каквито и да е процеси в организъма ни. Това става защото има връзка , мозък - тяло. Връзката е двустранна и дори и много по-финна. Мозък - клетки. Нашето подсъзнание знае как да управлява здравословно всяка наша клетка която е в състава ни но когато се прекъсне връзката между тях - клетката се превръща в тумор. Тумора расте като отделен изолиран организъм за сметка на тялото. Тумора расте защото е органична тъкан която не е под контрола на мозъка и в частост , подсъзнанието.  Ако вместо да атакуваме тумора направим така че да има връзка на комуникация между мозъка и тумора, тогава подсъзнанието ще вземе контрол и или ще го превърне в нормална тъкан или ще го разруши. Като че ли по-вероятно е първото но незнам. Чисто психологически онази телесна част върху която съсредоточим вниманието си и нищо повече,подсъзнанието добива повече контрол и концентриран контрол над нея. Лично ми се е случвало при някаква болка като се концентрирам върху самата болка тя се стопява и отминава. Ако насочим вниманието си върху дадена телесна част , върху усещанията за тази част - тя с загрява а чрез представата за дадено усещане можем да променяме доста жизнени параметри.
  От друга страна си мисля за уред с електромагнитно поле което да е посредник между мозъка и частта от тялото където има тумор или друг здравословен проблем. Мисля че всеки здравословен проблем е свързан със намаляване на контрола на мозъка(подсъзнанието) върху дадена телесна част...  Мислите , емоционалното ни и др. състояние и др. пък провокират такова положение на нещата...

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Колеги,
по принцип сте прави, но е трудно за обикновения човек да събуди духа или да действа на подсъзнателно ниво когато го боли... 90 % от хората нямат идея за какво си говорите, а повечето от тях са болни - някои още непроявено. Дали е кармично, дали друго - няма особено значение. Какво да правят те, ако не са дорасли до вътрешното разбиране на причините? Аз смятам, че е наш дълг да помагаме с каквото можем, дори и на физическо ниво - пък не е рядкост след това човекът да се ориентира и към духовното начало. Имаше такава книга май - "Болестта като път"... Може пък нашата карма да е пък служенето на тях - но само да даваме акъл работа не върши, или върши в много редки случаи като този на Венцислав Евтимов, йогата. Така че - дали със запери, дали с пирамиди и оргонни концентратори, диети, билки и т.н. - няма значение методиката, важно е да се помага реално! Другото са пожелания и разсъждения на свободни литературни теми :)
Теофиле,
виж заперите със оргонит към тях - стимулират имунната система, не само убиват паразитите. Ако нещо не е ясно - пиши на лични или по скайпа
Поздрави
« Последна редакция: Април 13, 2009, 10:48:10 am от caduceus »

Неактивен Петър

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 170
Много благодаря за отзивчивостта. Това ми дава надежди и някакво успокоение. Това с пирамидата как трябва да се изработи? За комунигата не е проблем. За съжаление има и разсейки. Но още се надявам да помогна.

Информацията е стара - може би от преди 3-4 години.
« Последна редакция: Април 13, 2009, 04:47:15 pm от Петър »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Книгата посочена в статията е тук
http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%E3%E5%F0%E0%F1%E8%EC%EE%E2

Свързано със пасивно натрупване на свободна енергия е повишаването на потенциалите на батерия на върха на пирамидата в сравнение с основата.

Неактивен Петър

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 170
Качвам едно файлче (извадка) от книгата на Богомил Герасимов "Тайнствената сила на пирамидите" за тези които биха решили да си направят, но не им се чете цялата книга.
« Последна редакция: Май 14, 2009, 11:35:40 pm от Петър »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Преведох и резюмирам за общо ползване материала /видеото/ от линка посочен от Валерия, пост 38. Конференция за рака и лекция на д-р Симончини.

Ракът се предизвиква според него от Фунгус - това е гъбична култура, която расте като плътна маса в организма и се развива. Содата бикарбонат, приета инжекционно /мисля че по кръвен път казаха че се разпространява/ като разтвор, променя условията в организма И ПО-ТОЧНО КИСЕЛИННО-АЛКАЛНИЯ БАЛАНС!!! Така ги трепе и изчезват след два-три месеца окончателно от само себе си - съответно и туморът. Фунгите са много видове, но всички виреят в кисела среда - във видеото дават като пример че във всички заболели от рак се открива гъбата Кандида албиканс. Образуват колонии и се развиват като живо същество, на практика са средното звено между растение и животно.
Когато става дума за повърхностен рак - на кожата и т.н., се използва 7 % йодна тинктура като се маже. Това ликвидира гъбата.

Сещам се, че някой развиваше в Б-я такива теории за т.нар. от народа "вълча гъба", която предизвиквала най-различни болести и лекарите лекували тях, а причината си е една. Подобна е и тезата на доктор Луи Куне в книгата "Водолечение".

Горе долу това е - сбито максимално.