Автор Тема: Лечение на рак с масло от канабис  (Прочетена 130669 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #105 -: Август 13, 2016, 10:59:10 am »
Между другото, туй дето го правиш, се нарича, енергиен вампиризъм. Знам, че и това няма да разбереш. Човек си има граници на съзнанието.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #106 -: Август 14, 2016, 02:35:51 am »
edin, много си краен в изказите си!
Подобна рязкост не е уместна, по-добре обяснявай, пък който е дорасъл - да разбира! Но не се дръж надменно и пренебрежително...Защото твоят път може да е верен, но не е ЕДИНСТВЕН!
Наистина, логично е да не сънуват картинно, но слепите имат много повече шанс да "погледнат вътре" в себе си, отколкото нас - зрящите, по простата причина, че не ги разсейва ВИЗУАЛНОСТТА! Те се доверяват на усещания, които при нас са отдавна притъпени...
Може дори някои от тях да имат визуални спомени от предишен живот, нищо, че не биха ги разбрали в сегашното си съществуване!

PyroVeso, има път, наречен "личен опит", има и друг, наречен "аналитично мислене"...съчетаването на двата е успешно!
Слепецът не може да си представи и ФОРМА на телата, не само цветове! Не може да си представи и разстояние.
Представи си от колко информация е лишен мозъкът, за да се развие интелектуално...и все пак се развива:)

П.П.Последните постове не са за тук!
Ценни са с разсъждения, но ви препоръчвам да отворите друга тема и аз ще ги преместя там!






Мариана Петрова

  • Гост
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #107 -: Август 26, 2016, 08:11:26 pm »
Чехия е по близо 100-120 лева е билета в една посока. И там марихуаната е легализирана от почти 1 година.
 
@ piton2012
Чети внимателно постовете и няма да задаваш излишни въпроси.

Зъбите са отделно, те не се третират с конопено масло. За зъбите се ползва определен режим на хранене описан във филма.
Конопа е за мазане при различни форми кожни тумори. А за детето с тумор в мозъка е дадено само  едно инфо и нищо повече.
За сега аз ползвам конопено масло, получено от семки, но се оказва че съдържанието на ТНС и някой смоли е недостатъчно за да се получи показания на клипа ефект.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #108 -: Август 26, 2016, 09:33:20 pm »
@atos,
А, той edin си е такъв! :) С него се знаем от доста отдавна... Предпочита нещата, които не ги разбира или го плашат да ги "демонизира" и така да приключи случая с тях. Да ги сметне за обяснени и вече отхвърлени, а той следователно - над тях.
Съответно и етикетче да им сложи. Петър Дънов според него е черен магьосник, един колега от форума в незавидно положение - ченге, а ето - аз пък излязох енергиен вампир.. :)
Информационен - да, бих могъл да се нарека, но енергиен - сори, не се признавам за виновен! :)
Енергията ако може да се дава, взема, отнема насилствено и т.н., то информацията може само да се придобива - от всеки който се е докоснал до нея. В този смисъл нейното придобиване винаги е взаимно-изгодно.

Да не говорим на мен като цена какво са ми излизали тези понякога 3-4 часови регресивни хипнози и LBL - усещането е като изцеден лимон по 1000. Никой от клиентите за подобно нещо не е дошъл не-доброволно, и никой не се е оплакал от липса на енергия, кондиция, работоспособност, виталност, способност за концентрация, либидо или каквото и да било друго след това. Това от което повечето от тях са били разтърсени до дъното на душата си, са собствените им разкази и спомени, които понякога са влизали в пряк конфликт с представите им за света, с религиозната им вяра, ако имат такава, и т.н.

Наистина слепи по рождение не са ми попадали (предполагам - чисто статистически), но ако животът ме срещне с такива хора - непременно ще ги помоля да опитаме. Но така или иначе информацията от тях ще бъде оскъдна, тъй като не разполагаме с нещо изключително важно - ОБЩ (ВИЗУАЛЕН) РЕЧНИК. Те могат и да виждат цветовете в съзнанието си, но когато никога през живота си не са ДОГОВАРЯЛИ с друго човешко същество, че именно това им възприятие означава цветове, как ще каже на някого: "аз видях зелен цвят"? Как ще каже "тъмно е" или "светло е", като изобщо няма такова понятие в речника си. Забележете - няма "понятие в речника", а не "усещане"!

И наистина - тази полемика не е за тази тема.

velkov92

  • Гост
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #109 -: Септември 02, 2016, 09:50:44 am »
Здравейте казвам се Иван преди време попаднах на супер нов продукт който ми беше препоръчан от познат който го е използвал за лична употреба и останах много доволен от резултата това е сайта на продукта дано помогна и на някой друг : http://www.cbdoil.bg/

Ружка

  • Гост
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #110 -: Февруари 13, 2017, 05:20:09 pm »
Благодаря Иван, обаче това масло в сайта е без ТНС (тетрахидроканабинол). Пък съдейки по рецептите на Рик Симпсън точно ТНС в канабиса лекува рак, не ли е така?

Гоголова

  • Гост
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #111 -: Юни 12, 2017, 09:42:07 pm »
Имам съсед който отглежда лавандула,сам си отделя маслото с някаква система,според вас дали вместо лавандула сложим канабис ще отделим маслото

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #112 -: Юни 12, 2017, 10:46:14 pm »
Гоголова, не ви трябва масло от канабис, а THC (тетрахидроканабинол). THC се извлича като се вари канабиса в разтопено краве масло. Като го поварите, ТHC ще се разтвори в кравето масло, а после с кравето масло правете каквото пожелаете. Внимавайте с дозите, защото маслото е доста по-силно от това да пушиш канабиса. Ефекта е по-силен и трае повече.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #113 -: Юни 13, 2017, 01:38:49 am »
nizo, би ли споделил с нас тази технология (ако имаш достъп до подробностите), би била полезна за някои потребители?

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #114 -: Юни 13, 2017, 07:40:12 pm »
Здравейте,преди години един приятел ми каза как става и аз го запомних,ще пробвам да обясня ..
Значи взема се материала -листа, съцветия/колкото повече-толко повече/ предполагам че се нарязва на ситно ,слага се в съд /тенджера например/ залива се с вода и се слага на бавен огън.
Когато водата с материала се загрее,да кажем на около 50-60 градуса се слага краве масло, ако материала е много може да се сложат 4-5 опаковки масло....
цялото чудо се вари на бавен огън като се разбърква постоянно и така 2-3 часа.
След което се прецежда получената течност в съд, която се слага някъде да изстива /може и в хладилник /.на другия ден маслото се е утаило на повърхността, а водата е под него... внимателно се изважда маслото, а водата се изхвърля - тъй като ТХЦ е маслоразтворимо - то цялата магия се е събрала там !
Маслото може да се ползва така в рецепти за кекс, курабии и др.
Но моя приятел ми разказваше, че маслото може да се филтрира на водна баня с филтър за кафе или др. така полученото масло няма да е с неприятен вкус ...
Моя приятел, за да не нарушава закона - събираше див коноп, на който тхц е много ниско, и това мисля че не е наказуемо от закона, но за целта трябва да се събере количество!

Това е единият начин. Другият начин е с газ или спирт - но незнам как точно става!
Надявам се, да съм помогнал в борбата срещу рака!
Успех!

« Последна редакция: Юни 13, 2017, 09:14:53 pm от Maistora52 »

Гоголова

  • Гост
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #115 -: Юни 13, 2017, 07:56:13 pm »
Благодаря,трябва ми точно за болен от рак..съпруга ми, в момента пие масло на швейцарска фирма 10мл 159лв 10%CBD, та не трябва да е с извлек на THC, метода дето е написан с краве масло не го знаех. Материалът трябва да е Индика, този сорт е с повече CBD, само незнам как да го различа :)
« Последна редакция: Юни 13, 2017, 09:15:52 pm от Maistora52 »

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #116 -: Юни 13, 2017, 08:02:43 pm »


Гоголова

  • Гост
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #117 -: Юни 13, 2017, 08:09:01 pm »
Аха, ще сравнявам материала, дано съм уцелила. Да, точно така, Индика трябва да е за лечение на рак
« Последна редакция: Юни 13, 2017, 09:16:27 pm от Maistora52 »