Автор Тема: Лечение на рак с масло от канабис  (Прочетена 130695 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #45 -: Февруари 06, 2013, 10:30:09 pm »
Светльо, благодаря, че предлагаш хуманен начин на решилите да сложат край на живота си - да ползват татул, не боли. ;D :D

Кажи нещо повече за безсънието - причините. Как се лекува?

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #46 -: Февруари 07, 2013, 03:38:59 pm »
Оо батка, не се лъжи по това, че"безсъние" е една дума и предполага зад нея да стои една болест! Причинява се от всичко- притеснения, интоксикации невралгични проблеми, метаболични проблеми.....Докато не се установи откъде идва със сигурност, всичко което се прилага е временно! Това е симптом, който може да идва от всичко и от всякъде! Мен мисълта ми за татула беше че помогна лично на моето безсъние, което е на невралгична почва. Иначе обичайните форми на безсъние са свързани с неправилната работа на черния дроб. В това отношение татулът съдържа токсини, които бързо действат и бързо се излъчват след това- според мен това стимулира и черния дроб малко или много и има малко по- комплексно въздействие от обикновения атропин от аптеката. Това е мое мнение. За себе си знам, че не вреди на черният дроб, а веднъж като го взема, държи няколко часа, след което месеци наред си спя като агънце!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #47 -: Февруари 16, 2013, 11:53:47 am »
http://30dumi.eu/2013/02/prezidenta-t-na-chehiya-podpisa-zakona-za-izpolzvaneto-na-marihuana-v-meditsinata/
Чехите проявиха разум по въпроса. За разлика от нашите.

FreeEnergy

  • Гост
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #48 -: Март 11, 2013, 12:53:40 pm »
Добри хора, а някой знае ли дали филма "Run From the" Cure го има на български? Мисля че го бях виждал преди, но не го откривам. Трябва ми спешно за да предотвратя животопроменяща операция.

Също и филма "Лечение на рак от отвътре навън, DIR. Майк Андерсън, DVD, 2008" или "Healing Cancer From Inside Out".

Благодаря ви предварително.

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #49 -: Март 12, 2013, 07:01:43 am »
Run from the Cure - http://vimeo.com/50416533
Другия филм го има само на английски.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #50 -: Март 16, 2013, 01:14:14 am »
Има логика маслото от коноп да помага при всичко свързано с усвояването на калция! По някаква биохимична причина спомага за по-доброто усвояване на калция, а калция е едно много важно и участващо навсякъде в организма ни вещество! Има го дори в спермата! :-[ В светлината на това кости, зъби, сърце, нервна и сърдечно- съдова система, стомах и черва, мозък, черен дроб..........всичко се повлиява положително от канабиса! Жалко само, че тези дето го пушат много пъти се оливат и им действа кофти!!! А тук като чета с какъв ентусиазъм се опитвате да извлечете това масло от конопено семе и ме хваща жал :( Защо просто не се огледате да видите къде има див коноп, да му изтръскате семената или да му оберете връхчетата и да ги сдъвчите?! Или ако държите да правите настойка просто да ги счукате и да ги сложите на болното място?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #51 -: Октомври 06, 2013, 12:14:03 pm »
Цитат
06.10.2013

Румъния стана десетата страна в Европейския съюз, която позволи употребата на някои  лекарства за епилепсия, рак и склероза с марихуана.
Не става дума за използване на марихуаната като наркотик, а за употребата и като лекарствено средство, пише  EVZ.ro
Преди това марихуаната беше забранена в Румъния за използване във всичките и форми.
http://30dumi.eu/2013/10/vazhno-reshenie-ruma-niya-e-legalizira-lekarstvenata-marihuana/

Е отиването до Румъния не е кой знае какъв проблем.

veni

  • Гост
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #52 -: Август 31, 2015, 04:46:27 pm »
Някой може ли да ми каже колко време е необходимо, за да започне да действа това масло? Имам предвид черното, дето е като грес.
Баща ми приема двойна доза - сутрин и вечер от 5 дни насам. Само се моля да има време да му подейства. С рак на белия дроб е. Няма разсейки. Не е правил химиотерапия.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #53 -: Август 31, 2015, 06:02:15 pm »
Не зная колко е ефективно маслото от канабис, но мога да дам съвет в случая:

Рак означава слаб имунитет. По-надолу от това няма. Т.е. мозъкът не може да изпълнява програмата на защита на организма. Причините са много. У всеки човек ката ден се образуват около 300 ракови клетки при делението на работните клетки. При "копи-пейст" винаги има брак. Имунната система обаче ги унищожава до крак. Когато обаче организмът се подкисели и или токсикира перманентно, клетките не могат да усвояват кислорода и от аеробни се превръщат в анаеробни, т.е. без кислородни. Тогава обаче клетките не умират, а мутират и започват да живеят без кислород, като усвояват в пъти повече глюкоза /поради липсата на кислород/. Това е процесът на появата на туморите.

И като знаем механизмът трябва да го разрушим. Най-общо казано трябва незабавно да се приведе организма в алкална среда и туморите не могат да живеят в нея. Трябва незабавно да се спре приемът на захари и глюкоза, защото това е тяхната храна. Когато се промени средата, променят се и клетките. Те отново мутират и стават нормални.

Трябва да се подхожда комплексно, а не да се разчита единствено на масло от канабис. По-подробно може да прочетеш книгата "Храни и природни средства за борба с рака". Написана е от патило, а не от "лекар", на което цялото семейство, като от епидемия е починало от рак, за разлика от автора на книгата.

Прочети и книгата "Терапията Герсон". Не случайно при тази терапия се ползват зеленчукови сокове, а не плодови, като при Лидия Ковачева.


« Последна редакция: Септември 01, 2015, 02:15:35 am от atos »

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #54 -: Август 31, 2015, 11:03:18 pm »
Veni, погледнете и тази тема (от последното мнение на 1-ва страница на caduceus и нататък): http://garaja.net/viewtopic.php?f=4&t=44
Става въпрос за лечение с кленов сироп + сода бикарбонат.

Неактивен nedbmw

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 37
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #55 -: Септември 01, 2015, 08:21:17 am »
Рецепта за лекуване при Рак на кожата дадена нявремето от ясновидеца дядо Влайчо от с. Коньово Новозагорско доказва, че може да се лекува рак с канабис. Рецептата е следната: " Счукайте стара сланина размесете с кълчища и леко наложете върху раната. Дръжте един час и промийте с отвара от тетра"

veni

  • Гост
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #56 -: Септември 01, 2015, 10:25:44 am »
Благодаря за съветите!
Изчетохме камара книги. Терапии Герсон-мерсон - всичко. Баща ми не е правил химиотерапия. Лекуваше се само с народни средства - джиджифил, сода, прополис и т.н. и т.н. Знаем и за захарите, и за алкалната среда и се опитваме да го спазваме.

Скенера през април показа стопиране на процеса и дори леко намаляване.
За лош късмет през м. май почина негов познат със същото заболяване и от там се почна - падна му духа, мотивацията, надеждата.... Човекът буквално се депресира и започна светкавично да се влошава. В резултат - последната рентгенова снимка показва разрастване. Към момента дишането е затруднено, което го нямаше преди.

Та сега се лекуваме с въпросното масло/грес. Аз малко и като плацебо се надявам за му подейства - да си върне надеждата и хъса да се бори.

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #57 -: Септември 01, 2015, 12:26:24 pm »
Всеки ден излиза изследване че помага .засилва апетита бори се срещу раковите клетки така че продължавайте успех.

veni

  • Гост
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #58 -: Септември 02, 2015, 10:38:58 am »
А дали е удачно да комбинираме маслото с кленов сироп със сода?

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Лечение на рак с масло от канабис
« Отговор #59 -: Септември 02, 2015, 11:01:39 am »
Не е ясно. Ние сме ползвали само кленов сироп + сода и имаше добър ефект. По принцип един час /някъде препоръчват и повече/  преди и след вземането на сместа не се яде нищо, може да се пие вода. Ако правите експерименти и с масло от канабис, по-добре според мен да е между двете вземания на сода+ сироп, примерно на обед /а содената смес сутрин и вечер/. Както си решите вие, нямам личен опит с това и не мога да коментирам.
Успех!