Автор Тема: GAP power - Magnetic Amplification and Neutralization  (Прочетена 14629 пъти)

varvarin

  • Гост
GAP power - Magnetic Amplification and Neutralization
« -: Май 10, 2010, 01:10:21 pm »
Здравейте,

Аз мисля че тези измервания нямат нищо общо с реалността. Те се правят при статично положение когато процесите вече са установени. Както добре е известно електрическата енергия се преобразува в магнитна и обратно само когато има промяна на тока. При установен ток (постоянен) в трансформаторите, единственото в което се преобразува ел. енергията е топлина. Не виждам някак да се отчита преобразуването на електрична енергия в магнитна. Освен това, така измерената сила е максималната стойност, която на практика в динамичен режим не може да се достигне при по високи обороти поради индуктивността на намотките. Изобщо ако силата която действа на ротора е от порядъка измерен в клиповете то ротора трябваше да се разлети както не е натоварен. Според мен ефективността на устройството трябва да се оцени в динамичен режим, а не чрез измерване на силите в статичен режим.

Поздрави на всички!
« Последна редакция: Май 12, 2010, 09:57:17 pm от altium »

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: GAP power - Magnetic Amplification and Neutralization
« Отговор #1 -: Август 05, 2011, 01:12:46 pm »
Смятам, че тази тема заслужава внимание. Ето още един сайт с обяснение на принципа:

http://www.youtube.com/watch?v=tM_HRwqKzFk&feature=related - FREE ENERGY # 24 Working Magnetic Overunity Device - Magnetic Neutralization
http://www.gap-power.com/index.html - официален сайт
« Последна редакция: Август 05, 2011, 07:41:43 pm от altium »

Неактивен Радeв

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 640
  • Пол: Мъж
  • Скайп: Radoslav_Debian
Re: GAP power - Magnetic Amplification and Neutralization
« Отговор #2 -: Август 06, 2011, 08:11:17 am »
Бобина коло неодимов магнит и кратък импулс неутрализира?
"95.31 percent of the power produced by the above motor is generated by the permanent magnet."
T.e. трябват ни 5% да вземам и да самозахраним. :)