Автор Тема: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина  (Прочетена 32170 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« -: Октомври 31, 2012, 10:06:00 am »
Не зная как се нарича това мистично учение/умение от изтока, за правене на безкръвни операции с голи ръце, които заменят хирургическия нож, кръвоспиращите, анестезията, болкоуспокояващите и хирургичните игла и конци, но тези операции са неоспорим факт - и в България!

В зорите на демокрацията показаха нещо такова по националната телевизия, но то по-скоро прозвуча, като съобщение за НЛО и извънземни, последвано от тъпите подигравки на скептиците и непросветените, които са болшинство.

Прилагам няколко видеа с невероятни безкръвни операции. Добре е скептично настроените по принцип по всичко мистично и езотерично, да си отворят очите и да си отпушат ушите:
http://www.youtube.com/watch?v=-5D126gL_AE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=9KtMMBO2IAs&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=KehlTlskxts&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=4kvKWDDdumc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=u5XxHASzBV0&feature=related

и http://www.youtube.com/watch?v=YZnCqQ36rzY&feature=rellist&playnext=1&list=PL73110859299866A7

Тези операции много застрашават западната медицина. Един такъв хирург може да оперира на ден до над 100 пациента. Филипинецът Алекс Орбито е оперирал в София за 3 дни над 500 пациента.

http://www.youtube.com/watch?v=fo_NIoPKtTU

Приятно гледане!  :D

« Последна редакция: Октомври 31, 2012, 09:15:36 pm от EDM electronics »

Неактивен stoiov

  • Неактивен
  • Публикации: 3
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2012, 01:28:31 pm »
И аз не зная как се нарича метода, но това си е жива касапница.
Друг е въпросът откъде е тази кръв, ама операцията си е кървава.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2012, 08:54:53 pm »
От тази касапница една моя позната остана жива, а се беше подготвила да мре, защото искаха да й премахват жизнено важни органи.

А какви ли енергии режат плътта и после я заздравяват? Оргон ли е това, оргонит ли, не знам......
Фокуси ли правят тия филипинци или видео монтажи  :D? Какво казва науката за това? Какво казва църквата? - все неудобни въпроси.



« Последна редакция: Ноември 01, 2012, 09:09:06 am от EDM electronics »

amdatlon

  • Гост
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #3 -: Ноември 01, 2012, 12:05:03 am »
Като православен християнин ( или поне се стремя да съмм такъв), ще кажа мнение, от това което съм чел и знам.
Всякакви такива неща, магии, "лечители", екстрасенси,....... не са отречени от църквата/вярата ни.  И те, наистина ги има, или поне тези които не са шарлатани.
НО, каква е природата им?
Сатанистка, бесовска, зла.
Както има сили на доброто, така и сили на злото. Е тези са от втория тип.
Подадеш ли им се живота ти после тръгва на зле. Нищо че, примерно са ти "прибаяли", или са те "излекували" от някоя болест. То това е уловката им, видите ли ние лекуваме хората, как тогава ще сме лоши, нали правим добро!

Да обаче, това е като риболова: ето ние храним рибката с червейче :) , правим и добро, тя го вижда и се радва и отива и ..... ;D

Ето какво е писано още в Стария завет :
"не бива да се намира у тебе (такъв), който прекарва сина си или дъщеря си през огън, предсказвач, гадател, вражач, магьосник,
  омайник, ни който извиква духове, ни вълшебник, нито който пита мъртви;
 защото, всеки, който върши това, е гнусен пред Господа..."

Който има уши да слуша, нека слуша !

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #4 -: Ноември 01, 2012, 12:22:20 am »
Напълно съм съгласен с теб amdatlon 8)

Неактивен Радeв

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 640
  • Пол: Мъж
  • Скайп: Radoslav_Debian
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #5 -: Ноември 01, 2012, 02:27:30 am »
Наистина ужасяващи кадри .... Имаше и разобличени практикуващи този метод. Даже обясняваха как се криело парче месо, което след това се "изкарва"... Останалото освен да е плацебо ефект. Доказано е, че плацебото върши работа в много голям процент от случаите.
Ако приемем че наистина върши работа, то ние нищо не знаем.... Но определено това си е намесване на друг човек и не знам с какви сили работи ....
Така наречените "православни" догматици, католици и т.н все "търговци в храма" нищо не могат да ми обяснят, защото и самите те нищо не разбират ...
 Според мен всичко се лекува с правилни мисли, гладолечение, суровоядство + някоя билка. Но има едно голямо НО, тези рецепти не са универсални, всеки човек е предразположен към определени храни, билки и т.н. Така че индивидуално трябва да се работи. За мен най-големия е Петър Димков - Лечителя. Неговите методи са малка част от познанието на богомилите.
« Последна редакция: Ноември 01, 2012, 09:33:38 am от Maistora52 »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #6 -: Ноември 01, 2012, 09:05:29 am »
Като православен християнин ( или поне се стремя да съмм такъв), ще кажа мнение, от това което съм чел и знам.
Всякакви такива неща, магии, "лечители", екстрасенси,....... не са отречени от църквата/вярата ни.  И те, наистина ги има, или поне тези които не са шарлатани.
НО, каква е природата им?
Сатанистка, бесовска, зла.
Както има сили на доброто, така и сили на злото. Е тези са от втория тип.
Подадеш ли им се живота ти после тръгва на зле. Нищо че, примерно са ти "прибаяли", или са те "излекували" от някоя болест. То това е уловката им, видите ли ние лекуваме хората, как тогава ще сме лоши, нали правим добро!

Да обаче, това е като риболова: ето ние храним рибката с червейче :) , правим и добро, тя го вижда и се радва и отива и ..... ;D

Ето какво е писано още в Стария завет :
"не бива да се намира у тебе (такъв), който прекарва сина си или дъщеря си през огън, предсказвач, гадател, вражач, магьосник,
  омайник, ни който извиква духове, ни вълшебник, нито който пита мъртви;
 защото, всеки, който върши това, е гнусен пред Господа..."

Който има уши да слуша, нека слуша !

amdatlon, не видях някаква аналогия в кадрите от твоя цитат: "предсказвач, гадател, вражач, магьосник,
  омайник, ни който извиква духове, ни вълшебник, нито който пита мъртви"
, макар и да очаквах подобна реакция от някой църковен догматик.
Забравили са в Стария завет да напишат и "хирург без нож" ;D.

Не ми се губи време да споря с хора от твоята категория, а и не намирам смисъл.
amdatlon, много ми приличаш на един твой съратник - VITAN, ако не сте едно и също лице.

Радeв, това което виждам е конвейр. За какво плацебо говориш? Плацебото изисква време. Или и ти не вярваш на очите си  ;D?
« Последна редакция: Ноември 01, 2012, 09:15:46 am от EDM electronics »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #7 -: Ноември 01, 2012, 10:05:35 am »
Не отричам свръх-естественото! - което като такова си е съвсем естествено, но наблюдавано под друг "ъгъл". Въпросът не опира до това - вярваме или не! - а какво знаем и какво не за всички тези уникални дебри на Реалността. "Схемата" с "безкръвните операции" на мен много ми прилича на телекинетично материализиране, т.е. преместване на определена материя от едно място на друго. Изглежда умопомрачително и невероятно, но сходни по естеството си (само че с други предмети, не с човешки органи), са и "номерата" на Стивън Фрейн (Steven Frayne) - наричан Динамо,
http://www.youtube.com/watch?v=6R0Rln_WaIA
който прави същите умопомрачителни и невероятни неща - дават го често по Дискавъри Ченъл... Почти съм сигурен, че ако реши, и той ще почне да ги "оперира" завалиите... Всички знаем, че на суб-квантово ниво няма голяма разлика между черен дроб и мобилен телефон!!! - ха-ха!
"... и нахрани пет хиляди души с три риби и пет хляба..." !!!... че и останало... "... и сакатия проходи... и слепия прогледна... и рече: - Лазаре, излез! И Лазар излезе."... само един се намерил - Тома - дето не му се вярвало, та Спасителят му рекъл, да му бръкне в раната...та да повярва!!!
И две хиляди години вече, сума ти народ все си вярва, и вярва, и вярва... само дето Истината е съвсем друга!!!
« Последна редакция: Ноември 01, 2012, 10:26:13 am от Maistora52 »

amdatlon

  • Гост
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #8 -: Ноември 01, 2012, 08:52:09 pm »
amdatlon, не видях някаква аналогия в кадрите от твоя цитат: "предсказвач, гадател, вражач, магьосник,
  омайник, ни който извиква духове, ни вълшебник, нито който пита мъртви"
, макар и да очаквах подобна реакция от някой църковен догматик.
Забравили са в Стария завет да напишат и "хирург без нож" ;D.

Не ми се губи време да споря с хора от твоята категория, а и не намирам смисъл.
amdatlon, много ми приличаш на един твой съратник - VITAN, ако не сте едно и също лице.

Ооо но ти и да искаш да спорим няма да стане, защото изобщо нямам желание да споря с никого по тези теми, тъй като нямам за цел да те убеждавам в нищо или който и да е друг.
Това го написах с цел информация/предупреждение, за да предпазя този който има ум да разбере за какво говоря.

Този VITAN  съм го срещал като име тук във форума, и толкоз. Не му познавам идеите или мненията. Толкоз по този въпрос.



Maistora52:  А не си ли се замислял, че щом толкоз народ все вярва и вярва, сигурно трябва да има нещо за да повярва човек?

Ако поста не ми е по темата може да го изтриете.
« Последна редакция: Ноември 02, 2012, 12:39:52 am от amdatlon »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #9 -: Ноември 01, 2012, 09:53:10 pm »
А кое им е лошото на лазерните операции, че се налага да се прилага чак такива садистични методи? Не може да става дума за "енергия, която реже" - това е абсурдно и в границите на фантастиката.
По-скоро с разни методи за натискане, които са много болезнени между другото, се опитват да постигнат нещо. Но не всичко може да се оправи с натискане, а си трябва и рязане. И затова има хирургия от хилядолетия.

За мен теориите за лечение на рак с билки, сода бикарбонат или диети изглеждат по-реални, но това вече е абсурдно и някак си не виждам смисъл да се обсъжда тук, излагаме се пред обществото по този начин...

altium , че пък кое им е лошото на тия операции и кое им е садистичното? Липсата на болка ли наричаш садистично или бързината?
Питам те не за друго, ами защото ми се струваш компетентен. Аз много от енергии не разбирам, но щом казваш, че няма никаква енергия значи няма. И на Caduceus енергията я няма.

Къде го видя тоя натиск? Я обясни, как с натиск се вади плака от артериите.

Мисля по-горе споменах, че моя позната бе оперирана 3 пъти за 3 дни в София от рак на пикочния мехур от този хирург и за мен не е измама. Не разбрах и какво общо има лазерната хирургия? Темата не е за изброяване на видовете хирургични методи. С лазерна и без лазерна, алтернативата и беше премахване на органи.

Прочети внимателно, темата е "истина ли е или не е". Тук не е темата за лечение на рака и содата, билките и диетата нямат нищо общо. Във видеото нямаше нито един опериран от рак. Случаите бяха на вадене на камъни от вътрешните органи и плака от кръвоносните съдове и то за броени минути напълно безболезнено.

Вярно е, че видяното не е за вярване, но е факт, истина е. Аз аргументи за противното не видях, а само празни приказки за омайници, магьосници, дяволи и пр.



Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #10 -: Ноември 01, 2012, 10:17:19 pm »
@  amdatlon
Ако разгледаме целите които си поставяме в този форум през призмата на изказването в по горната ти публикация, то ти какво търсиш в този форум. Човече бягай далеко купи си рутер и забрани в него всякакъв трафик към IP адреса на този форум. тук всичко е сатанинска работа.  Дори правата на администраторите са записани като числото 666.
за справка виж този линкhttp://fun-6.com/sme6ni-tekstove-pismo-pop.htm][url]http://fun-6.com/sme6ni-tekstove-pismo-pop.htm[/url]
А за останалите:
Тази тема май сме я дъвкали вече, аз бях пускал линкове за лечителите от остров Борнео преди година-година и половина.
На невярващите бих казал, че колкото е възможно да се получи свободна енергия толкова е възможно и да се лекува по този начин. Още господин Ръдърфорд е доказал, че ако увеличим атомите до размер на футболни топки разстоянието между тях ще достигне около 30-40 м. Какво точно пречи две толкова рехави редици да се разминат "тази на тялото на болния и тази на ръката на лечителя" само един господ знае.   

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #11 -: Ноември 01, 2012, 10:25:00 pm »
На невярващите бих казал, че колкото е възможно да се получи свободна енергия толкова е възможно и да се лекува по този начин.

Взе ми думата от устата.
Технологията на Кеше не е ли това, СЕ+медицина?

sheki

  • Гост
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #12 -: Ноември 03, 2012, 10:52:07 am »
Ако всички хора мислеха праволинейно и да вярват на единици не ми се мислеше до къде щяхме да сме. От време на време трябва да се свалят "капаците" и да изритаме от гърба си тези които ни яздят. 

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #13 -: Ноември 03, 2012, 07:44:43 pm »
Здравейте,
На мен кадрите ме харесва.  На клипа примерно се вижда как лечителя концентрира енергия и реже пациента, това е ясно, на механизма на моментното заздравяване не ми е ясно, прави времево изместване, но синхрона между ръка и съзнание ми бяга. Аз съм доволен, от тези демострации доста неща могат да се осмислят.
 Друго 666 е число на Дявола, но може се да се напише и 666 е число на Знанието, знанието може да е разрушително или съзидателно.
Излиза тесен специалист идиот в широкия смисал на думата.   

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: БЕЗКРЪВНИТЕ ОПЕРАЦИИ - лъжа или истина
« Отговор #14 -: Ноември 04, 2012, 10:32:48 am »
Алтиум, толкова ли ми е странен и неразбираем хумора А и направи ли си труда да прочетеш писмото на отец серафим. Позицията ми е диаметрално противоположна на това което смяташ.