Автор Тема: Експерименти за модулация и екраниране на гравитацията.  (Прочетена 17460 пъти)

velstar

  • Гост
 :) Като чета коментарите още повече се амбицирах, да направя експеримента и да ви покажа резултата!

EDM Electronics е прав!
Това което очаквате, да видите експеримент на летяща чиния, която да обикаля на около, не може да се направи при домашни условия! Това изисква много инвестиции, скъпи материали, лабораторни инструменти и екип от учени, които да работят с години, докато постигнат това! Теориите също се доказват в лаборатории.


Това което мога аз да покажа е прост експеримент, доказващ че е възможно да се контролира гравитацията, но не и това което очаквате...   

Теориите или хипотезите (няма голямо значение) е добре да се пишат и обсъждат, защото без хипотеза може да се работи само на сляпо, а това е глупаво и безсмислено. Именно за това пиша теории (за мен са теории, а за вас хипотези), за да се запознаете с принципите, които следвам в моите експерименти. Това е необходимо, за да избегна куп въпроси при успешен опит, и за да разберете сами, че наистина работи. Подробно бях описал принципа на антигравтация в раздела, който вече го няма... Въпреки всичката теоретична информация и практични опити, винаги ще се намерят хора, които ще кажат, че този експеримент нищо не доказва или, че го има от преди сто години, описан в класическата физика и това ще обезсмисли целия ми труд. Вече съм готов за това и го очаквам! Това е съдбата на всеки изобретател направил нещо, което останалите не разбират и отхвърлят, макар и да го виждат с очите си.
Аз не се сърдя на никой, просто ми се иска да сме по задружни!

Strashimir въпроса ти е много интересен!
Доста съм прочел, в тази област и никъде не съм срещнал да има проведен експеримент за изкуствена гравитация в космическа станция или кораб, не и така както изглежда на филмите...
Изкуствена микро-гравитация е създадена и се изследва дори сега, но с помощта на центробежна сила. В случая станцията е с кръгла форма и се върти бавно, а хората са от вътрешната страна на "центрофугата" и не усещат въртенето. Сега веднага някой ще ме упрекне, че това не е изкуствена гравитация...  Да не е, но е еквивалентна на нея и върши работа.
По въпроса, дали има генератори за насочен гравитационен лъч... Да има! Импулсния гравитационен генератор на Евгени Подклетнов създава тесен лъч от гравитационно поле, което отблъсква всякакви предмети със сила, право пропорционална на масата на телата. Линковете за този експеримент отдавна ги няма, свалиха ги бързо от Интернет. Мога да опиша с подробности какво представлява генератора, ако някой прояви интерес.
Нямам сведения как ще въздействат тези лъчи, върху живите клетки на организма. Технологията може да се използва за изкуствено гравитационно поле на борда на космически кораб, но вероятно е вредно. Вижте какво правят вълните на Хътчисън с материята. Може би, учените вече знаят какво би станало с човек, поставен под лъчите от генератора на Подклетнов.

Скоро очаквайте снимки от новия ми експеримент.

« Последна редакция: Октомври 18, 2012, 06:19:52 am от Maistora52 »

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравей колега velstar,
Аз смятам, че малко макетче може да се направи в домашни условия с цел демостриране на принципа. Голяма чиния с условия за живот в нея е явно прекалено голяма задача.
 Не бързам, очаквам опита да видя какво точно демострираш, търпелив съм.

Неактивен Discorder

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 87
  • Пол: Мъж
  • Реалността ще се нагласява според това, което пре