Анкета

Има ли колегата Caduceus своето място във Форума или не?

Да!
24 (72.7%)
Не!
9 (27.3%)

Общ брой гласове: 23

Гласуването приключено: Септември 21, 2014, 09:08:09 am

Автор Тема: Резултати от тестове на горивен оптимизатор от caduceus  (Прочетена 143499 пъти)

TOMOTO

  • Гост
Ей, кадуцеусе, няма да си оставиш магариите
Недей да баламосваш хората
Тук не ти е мястото

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Я какви приказки тука сте заформили докато аз работя  ;D
Райдър, карай си брат камиона и да не ти пука от тия дрънкала - колегата Томото пък не ми е виждал очите а дава мнения, Пировесо пък и той да се намеси да не мине без него - вие добре ли сте бе хора? Сериозно ли мислите, че ще се занимавам да си правя няколко ника и да си пиша сам по форумите - параноята ли ви тресе или ви е напекло слънцето...
Май на някого не му харесва че в моя форум garaja.net работим... Що така? Тролчета си нямаме като тук,  щото ги гоним на секундата и просто не виреят. Празнодумци също. Тук сте свободни да ме плюете щото само чета напоследък, но не ви прави чест изобщо. Тия дето ме одумват да се сетят че само аз направих нещо на практика, развих го в продаваемо изделие и си работя вече три години на свободния пазар, колкото и да не ви харесва.
Как се развиха оптимизаторите ми - това го пиша само за нормални хора, другите да не четат  :)
Първият проточен К1 се подобри с пак проточния модел К2 /издържлив на температра до 150 градуса и монтаж при мотора/, а после и зоновия оптимизатор К3 с два варианта - универсален К3 и специализиран К3 А, за метан. Монтажът върху горивопровода остана само при К2, а К3 се монтира на акумулатора, въздушния филтър, резервоара /газовата бутилка/. В момента вървят тестове с нов експериментален, изцяло немагнитен модел оптимизатор К4 с електронно активиране на концентриращите оргона бобини. Представлява кутия 12/8/4 см със смесена оргонно-електрическа схема, свързваща се единствено към акумулатора. Искрата става двойно по-дебела и виолетова на цвят, колега от моя форум направи и снимки с извадена свещ и добър фотоапарат още при зоновия модел К3 с монтаж на акумулатора. Първите резултати от К4 също са добри, предстои донастройка и подготовка за масови пътни тестове на десетина автомобила с различни двигатели и уредби - както са минали всички други модели преди него.

С преместването на монтажа на оптимизаторите от горивопровода към акумулатора или въздушния филтър всичките грешни теории за цепене и нареждане на въглеводородни вериги при преминаване на горивото през магнитно поле и прочее теоретични дивотии отпадат и остава само Нейно величество Истината - която съм описал надълго и нашироко в темата за обработката на горивото и въздуха, както и тук. Теория и практика трябва да вървят заедно и да се доказват взаимно - иначе не става.

В този дух на мисли, Майстора52 ако не ме банне по някаква причина, спокойно може да ми сложи и съответните за положението звездички  ;D 

Поздрави на работещите, а останалите да се замислят малко преди да пишат и най-добре да се присъединят към тях!
« Последна редакция: Юни 29, 2014, 10:48:37 am от Maistora52 »

TOMOTO

  • Гост
Напротив Асене, виждал съм ти джунджурийките и НИЩО не вършат
активиране на концентриращите оргона бобини.
Това е най-голямата заблуда и смях, само лъжеш наивниците >:(


« Последна редакция: Юни 29, 2014, 11:02:36 am от Maistora52 »

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Tomoto, в жестока грешка си, приятелю! Как да не вършат никаква работа?! Пазят те и тебе, и холандците от ChemTrails, пазят от лош оргон и от уроки, влияят на отслабването на жена ти, трансмутират калциевите и магнезиевите йони от водата до въглеводороди...
И най-вече... трансмутират паричките фенови в caduceus-ови!
« Последна редакция: Юни 29, 2014, 10:50:34 am от Maistora52 »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Нека Бог ви прости за глупостите, защото на мен ми е трудно... Все пак има една забравена тема, блокирана навремето от един от старите модератори с най-идиотското и неразбираемо изречение, което може да съществува. Вижте сами и преценете, ако имате нещо в главата, дали някой не иска да убие тази технология, произлязла оттук и с помощта на много искрени потребители, повечето от които не пишат вече /за съжаление, защото бяха ценни хора/. Защо не пишат, е друг въпрос.
http://mazeto.net/index.php?topic=6079.315
Може би това ви бърка здраво в очите, но там има анкета, мнения от истински потребители и неща които не могат да се изкривят или оплюят. Хора с телефони, имейли и имена, които са на едно звънене или две изречения разстояние. Просто е - и може веднъж завинаги да прекрати оплюването ми в тоя иначе добър форум. Ако има някой с добри намерения да потърси истината, нека го направи - иначе всички имащи тези възможности сте един дол дренки и не ви пука за истината.
Анкетата е за първия, най-стар и с най-слаби резултати оптимизатор К1. За последните модели на К3 има динотестове, изследване на К3 как влияе на водна проба в лицензирана лаборатория и т.н. Ако това интересува някого, много е лесно да се отключи посочената по горе тема и да се пуснат в нея - така и така е заключена с умисъл и въпреки нормалната логика. Тук няма да се разправям с хора които не са ми на нивото и не ме познават, а си позволяват да ме обиждат - което трябва да се наказва по принцип от модератор за да не се разваля добрият тон. Простотията и агресивното невежество не са довели до нищо добро, никого и никъде.
Със здраве.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
За сведение на непредубедените хора тук - крайното развитие на технологията с последния модел зонов оптимизатор К3, в новия ми сайт
www.optimizatori.com
Поздрави

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
   Браво caduceus. Добре си го написал -"Защо оптимизаторът е доказано работещ?
-    Направени са тестове на оптимизатора К3 за обработка  на вода в лицензирана лаборатория за изследване на храни и води, чрез престояване на водна проба върху една модулна кутия на оптимизатора К3. Резултатите недвусмислено показаха промяна към подобрение на три основни показателя – PH баланс /към алкализиране/, проводимост /към йонизиране/, твърдост /към омекотяване/."

   Коментирай го, ако е възможно! Какво е отношението на водата към оптимизатор за гориво, което не е вода? Защо се получават тези промени? База с клиенти не е показател. Можеш да добавиш в този ред и неща като "не разрушава озоновия слой", "не пречи на сезонната миграция на сьомгата" и т.н., защото един клиент така ми каза. Извинявай, но за мен това звучи не сериозно. Не казвам, че нещото няма ефект, но ако ще го обосноваваш, нека бъде подобаващо.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Не съм ничий адвокат, но знаете ли, че чистия бензин НЕ гори? Трябва му вода! ;)

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
    Тук не ставаше въпрос дали е бензин или пропан-бутан или метан. А бензина гори- трябва му кислород.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Колега, не разбра мисълта ми. Малкото вода във въглеводородните горива е от съществено значение. Ако я няма изобщо, няма горене, а щом я има, промяната на клъстерите й неминуемо ще има ефект. Правил съм много опити с моите машинарии и знам, че ефектът е голям върху водата. Затова изследванията на Кадуцеус не са стрелба в тъмното, а следват своята логика.
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 11:28:50 am от Maistora52 »

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
    Добре колега, нека не спорим. Говорим май за различни неща. А логиката който може, нека я обясни.

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Аз също се чудя от къде идва тая злоба. Човека предлага продукт и всеки може да си реши дали да купува.

Оптимизатора за който става въпрос (или поне първите разработки), май са 2 магнита, сложени така, че да се отблъскват, а горивото минава в това поле. Въпросния оптимизатор, съм го виждал на патент. Щом има патент има и голяма вероятност да работи. Кой глупак ще патентова нещо подобно?
Искам да разкажа и за едно странно нещо с което съм се сблъсквал. Има един човек на име Cory Hearter. Той обяснява, че свещенната геометрия има някакъв балансиращ енергиен ефект. Става въпрос за фигури които ума може да интерпретира по повече от един начин. В графиките могат да се видят кубове, пирамиди, многостени, триъгълници, квадрати и т.н. ... т.е. смесва се 2D с 3D. Смесват се и всякакъв род цветове. Получават се едни шарени геометрични картинки като прикачената.
Твърди се, че такава картинка има особен вид поле около нея, което може да лекува и зарежда. На пръв поглед изглежда като глупост, но всъщност има научно обяснение. Всеки цвят отразява специфична дължина на вълната. Да речем червеното е на 430nm, след това друго на 450, 460, 480, 500 и т.н. Тъй като имаме всички цветове в геометрични фигури, се получава нещо като универсален светлинен резонатор. Уж пасивно нещо ... лист хартия, но отразява светлината в строго определена последователност. Аз си принтирах едни такива резонатори и за моя изненада ефект има! Експеримента беше да сложа 2 чаши вода, едната просто на масата, другата върху резонатора. След около час опитах от 2-те чаши вода. Тази от резонатора имаше доста отчетлива мекота, свежест и приятен вкус. Общо взето идеална вода. Другата чаша в сравнение беше не толкова приятна за пиене с типичен чешмян вкус. Накарах и майка ми и баща ми да опитат също, без въобще да им казвам какво правя. Двамата обявиха водата от резонатора за свежа и по-приятна за пиене.
Интересно, но чудесата около простия лист хартия не свършват до тук. Гледайки такава геометрична, шарена фигура активира ума на 2 нива. Първо, натоварва се логическия ум, тъй като ума не може да реши какво точно гледа ... т.е. ума почва да върти различни логически схеми за да разбере какво е това. Това води до по-обширно и абстрактно мислене, стига редовно да фокусирате ума си върху подобна картина. Второ, още по-интересно ниво. Тъй като картината претоварва логическия ум, се отваря по-широк канал към подсъзнанието. Всички духовни науки се стремят към този портал. Утвържденията, визуализациите и т.н. се стремят да набият дадена идея в подсъзнанието. Ето, че тези картинки го могат и с това си качество, могат да бъдат представени като технология.
Идеята на изказването ми е да не бъдем толкова осъдителни към неща които не разбираме. Аз си признавам, че не вярвам в оптимизаторите на caduceus, но докато не ги тествам, няма как да твърдя, че не работят. Caduceus мисля, трябва да докаже оптимизаторите по научен начин с което продажбите му ще скочат.
Caduceus, ако оптимизаторите наистина работят, то предложи ги на превозвачи като Еконт, Спиди и др. Те биха имали огромен интерес към подобно нещо. Моето недоверие идва именно от това. По света има милиони хора, които биха купили такъв продукт, ти имаш мениджърски способности и въпреки това не си им го продал. Наистина е малко съмнителна тая работа. Продаваш ли я технологията и колко пари искаш и можеш ли да я докажеш пред инвеститор?

Неактивен rider777

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 44
И Спиди и Еконт не въртят по толкова километри колкото аз,,,,,,,,,,,,,,,,,,, на мен Кадуцеус ми го предложи и го сложих,,,,,,,,,,,, ефект има. Сега някой ще каже, че второто "АЗ" на Кадуцеус пише това  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Уж пасивно нещо ... лист хартия, но отразява светлината в строго определена последователност. Аз си принтирах едни такива резонатори и за моя изненада ефект има! Експеримента беше да сложа 2 чаши вода, едната просто на масата, другата върху резонатора. След около час опитах от 2-те чаши вода. Тази от резонатора имаше доста отчетлива мекота, свежест и приятен вкус. Общо взето идеална вода. Другата чаша в сравнение беше не толкова приятна за пиене с типичен чешмян вкус. Накарах и майка ми и баща ми да опитат също, без въобще да им казвам какво правя. Двамата обявиха водата от резонатора за свежа и по-приятна за пиене.
Интересно, но чудесата около простия лист хартия не свършват до тук...

Абсолютно е така и тук не става въпрос за субективно усещане, а за напълно реален ефект. Чешмяната вода коренно променя вкуса си след обработка с концентратор на положителна од енергия (нарочно използвам названието "од", а не "оргон", понеже второто наименование на тази енергия се е превърнало в нещо като табу. А поне с работата на Райхенбах са запознати повечето от пишещите тук). Тези конценратори/устройства/изделия, работещи с од, могат да бъдат най-различни - от планински кристали, запечатани в смола (оргонити), през намотки/конструкции от медни проводници със специфични форми (шнурове на Мировинг, трискелиони, хармонизатори...), до гравюри върху различни материали или просто нарисувани на лист, както nizo отбелязва. Всички тези неща представляват канализатори, концентратори или хармонизатори на тази първична енергия, заради формата си и/или материала, от който са изградени. Тук няма никаква "магия", а просто физика на най-базисно ниво. Това оползотворяване на од е известно още от древни времена, но изглежда ние тепърва ще се връщаме към корените си, за да се научим да се възползваме от нея както здравно, така и технологично. Това е, че од е доста "тънка" всепроникваща енергия и който не е запознат с методите за манипулирането й, е нормално да не вярва. Най-чувствителните към нея, могат дори да я виждат. Од е като глина, която моделира материята и познатите ни сили и енергии от ежедневието. Ако съумеем да се възползваме от нея на максимум, то и ние ще можем да си моделираме всякаква материя, сили и вариации на необходими ни енергии (електричество, гравитация, топлина, светлина и т.н.). Може да се пише много по въпроса, но който се интересува, той ще намери необходимите му материали.
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 11:36:16 am от Maistora52 »

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Nizo, мога да ти подаря 3-4 оптимизатора на кадуцея. При теб може и да подействат :), макар че на 10-ина автомобила не показаха нищо извън рамките на статистическата грешка...
Това, за което говориш при картините - с приспиването или претоварването на критичния ум е хипнотичен ефект. Постига се и с музика, и по много други начини.

Rider, не знам кое "аз" си, но ти гарантирам, че ако си освежиш филтрите, маслото, гумите, свещите и т.н. ще имаш много по-голям ефект, отколкото "оргонния"! :)
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 11:37:00 am от Maistora52 »