Автор Тема: Тайни Проекти - Емилия Манолова  (Прочетена 16150 пъти)

Неактивен Радeв

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 640
  • Пол: Мъж
  • Скайп: Radoslav_Debian
Тайни Проекти - Емилия Манолова
« -: Юни 19, 2012, 11:07:59 pm »
Една много интересна  книги, която чак сега прочетох. Скептично подхосих към нея в началото, след като прелистих за схеми на СЕ устройства и т.н. :)
Просто прекалено много мъдрост за в една книга!

elektros

  • Гост
Re: Тайни Проекти - Емилия Манолова
« Отговор #1 -: Март 27, 2014, 07:37:57 pm »
Тази книга е изключително интересна, но според мен истината в нея  съществува, въпроса е къде точно колко точно.....Ако всичко, което е написано е вярно, излиза, че целия ни живот и съществуване са измислен сценарий на зли висши сили и нищо не зависи от нас.... Отнема време да се прочете, някой има има ли мнение по темата?

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Re: Тайни Проекти - Емилия Манолова
« Отговор #2 -: Март 31, 2014, 01:56:47 pm »
 
Тази книга е изключително интересна, но според мен истината в нея  съществува, въпроса е къде точно колко точно...
   Отговорил си си сам. Навсякъде почти има поне по малко истина. Това го четох преди няколко години. Според мен тука истината е твърде оскъдна. Самата книга е преписвана от материали от интернет.  Аз не бих я чел отново. В момента разглеждам една друга. Също доста съмнителна, но поне за мен по-интересна. Дори си има автор- Пенчо Бинев. Но и цена и е сложил добра- 35 лв. Официалното и представяне е на 21.05. Въпреки цената и труда си, човека я е представил свободно в интернет страницата си http://pbinev.com