Автор Тема: Хармонизатор на околната среда - реплика по Слим Спълинг и R2  (Прочетена 20839 пъти)

rooster

  • Гост
caduceus, вече два месеца след като направи тестовия хармонизатор, предполагам, че имаш наблюдения. Сподели моля те впечатления за хармонизатора.

Това за увеличаване на силата на тенсор полето на пръстен при сплескана оплетка вярно ли е според твоите замервания?

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Няма особена разлика при сплескването. Важен е контактът и съвпадането на фокусите на пръстените вътре в Аку-вака, за да може да се движи оптимално тороидалното поле. Имам наблюдения, но не са за форум  ;) 

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравейте,
След поредица експерименти и разсъждения стигнах до следните изводи в земни условия:
оргонната материя е елетронеутрална (няма заряд) и е 23-25 обемни процента
гравитация 73-75 обемни %
други 4-5%
подобни съотношения имаме при атмосферата:
21%-кислород
79%-азот
други 3-4%
Колега caduceus ни си правил количествени измервания, не спазваш количествените пропорции 1:1:3 и нещата ти бягат, обвиняват те неоснователно. Отстрани тези дребни пропуски и оспи публиката!
« Последна редакция: Юли 09, 2012, 09:59:02 pm от mi68 »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
 ;D ;D ;D
Тука направо ме уби! Не вдянах какви точно количествени измервания да правя, че да ги успя  ;D Дай малко пояснения - пропорции на хармонизатора ли имаш предвид?

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравей колега caduceus,
радиоестезично можеш да направиш много измервания, в количествано съотношение за две минути. Това правило важи навсякъде. Примерно за хармонизатора: повърхнината на медния проводник към обема на въздуха, казваш сплесканоста няма значение, направи измерване за 3секунди и дай оптималното съотношение. Говориш за положителна и отрицателна од, направи измерване и дай пропорцията спрямо електомагнетизма в тегловни или обемни единици, все пак светът е материален. Пример от моята практика стигнах до извада, че съотношението между идуктивна и безиндуктивна бобина е 4:1. Ако имам бобина 1хенри и работя с 50Хц то половината от без индуктивната бобина е 0,25 хенри. Ако работя на 1мХц то индуктивноста е 0,5 милихенри-безиндуктивната е 0,12 милихенри.
Свойството фракталност (пропорционалност) него спазваш, резултатите са ти нестабилни ако щеш с оптимизаторите на гориво. За тези дребни пропуски ти правя забележка.
Форумът трябва да е грамотен и да не се превръща в засекретен занаят. 
   

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Виж, mi68 - ако съм казал всичко което знам и съм установил за работата на хармонизатора или оптимизатора и ти си го повторил - можеш да съдиш какви са ми резултатите. Като не съм казал, а ти не си го повторил - как разбра че са нестабилни? Пипна ли, видя ли на практика как работят тия устройства? Измери ли количествено параметри на полето, заряда и т.н - и с какво го направи? Как и кога стана това, че да правиш такива генерални изводи? Бобините ти нямат нищо общо с темата, а всяка теория е само един празен звук, докато няма практическо приложение
« Последна редакция: Юли 10, 2012, 04:34:06 pm от caduceus »