Автор Тема: Хармонизатор на околната среда - реплика по Слим Спълинг и R2  (Прочетена 20813 пъти)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347

Здравейте колеги,
Направих с подръчни материали една тестова, малко гаражна :)  реплика на хармонизатора за околна среда на Слим Спърлинг. Устройството е пълномащабно, ринговете са с дължина един египетски /свещен/ кубит в обиколка, засега е пасивно и не е активирано със звук или по друг начин. Ще изследвам въздействието му и ще дам резултати след време. Нарастването на оргонното вихрово поле до максималната възможна зона на действие според източниците става за месец-два.
Оригиналът:
http://www.slimspurling.com/English/tools/harmonizers.html
http://www.slimspurlingtools.de/img/200K/AH-Lost-Gold-3.jpg
http://balancingcenter.com/spurling.html

Репликата:
общ вид отстрани и отгоре
http://prikachi.com/images/393/4654393F.jpg
http://prikachi.com/images/394/4654394V.jpg

блокиране на излъчването чрез два кубита ринг с три сфери
http://prikachi.com/images/395/4654395q.jpg
http://prikachi.com/images/396/4654396Z.jpg

Очаквания - забележимо изчистване на околната среда /смог, води, всякакво замърсяване - включително и негативни излъчвания/, хармонизиране на жизненото пространство, подобрена реколта, по-жизнени растения, повишен тонус и позитивизъм при хората.

Поздрави

ПП
Моля преди да пишете първо да почетете и се запознаете с теорията.
« Последна редакция: Март 27, 2013, 06:08:56 pm от Maistora52 »

rooster

  • Гост
Здравейте Колеги,

Ето и моите размисли по хармонизатора:

Като за начало прилагам патента за хармонизатора на Слим и Катарина. На английски е, за което се извинявам, но когато ми остане време ще го преведа на български. В описанието на патента има доста интересни неща:
"1. [0012] Наскоро беше установено, че когато усуканата двойка медна жица се закали и след това сплеска с чук (да стане плоска), то лечебните свойства значително се увеличават.
 2. [0013] Освен това беше установено, че ако усуканата двойка жица се прегъне на две и след това се усучат двете вече усукани двойки т.е. двата края на вече усуканата жица (надявам се ще ме разберете като видите картинките в патента :D ), от се получава усилване на ефекта, а допълнителното сплескване - допълнително увеличава ефекта.

Освен това се посочва, че медните сфери трябва да са кухи. Направих проучване за капцитаторите на Тесла - сферата с диаметър 1м, която е била качена на кулата на Тесла е била медна и куха. 

В този руски форум http://x-faq.ru/index.php?topic=11.msg5232;topicseen#msg5232 има пост, който казва, че предлаганите на пазара хармонизатори не са правилно изработени, което ме накара да се замисля по-сериозно по въпроса:
- Както в патента, така и това, което се продава масово, според мен, не може да бъде 100% изработено/показано правилно. Хармонизаторите са едни много деликатни устройства и тази дейност се контролира от "структури/организации" ... разсъжденията и преценката оставям на вас.
- Когато се прави общата спойка, отгоре и отдолу, на трита тенсор пръстена, то се получава деформиране, което автоматично променя дължината на пръстените. А ако пръстените се слагат един над друг, тогава пък се изкривява общото (за хармонизатора) тенсор поле, тъй като пръстените не лежат вертикално в една височина.

Тук http://www.youtube.com/watch?v=7u4ZzZvmyf4 е даден домашен опит за хармонизатор, който ме навежда на следните мисли:
- Хармонизаторът би трябвало да се изработва от 6 тенсор пръстена (а не от три), чиято точна дължина няма да се промени при влагането им в завършената структура.
- Пръстените следва да са сплескани, за да се постигне усилване на тенсор полето, за което се говори в патента.
- Когато пръстените преминават през спиралата ще образуват хексагон. Вероятно ще възникнат противоречия за хексагона, че символизира звездата на Давид или пък, че е символ на негативна енергия... Аз бих отговорил, че килийките в медната пита са хексагони, каквато е и атомната структура на графита. Темата е безкрайна...

Тази медна поставка, на която стои хармонизатора, според мен също е излишна! Всяко вмешателство в тороидното поле е излишно. Медната поставка, посред мен, изкривява етерния тороид!

Ще очаквам вашите коментари по горните ми разсъждения защото определено нямам вътрешното убеждение, че всичко написано от мен е вярно :)

rooster

  • Гост
И още един личен извод - важна е дължината на крайната заготовка от медна жица, която ще се огъне за изработване на тенсор пръстен или спирала. Т.е. ако се вземат две медни жици с дължина 1 кубит и се усучат, то ще се получи по-къса от 1 кубит двойна жица. Като се запоят/заварят двата края на жицата ще се получи пръстен, който обаче няма да има обиколка 1 кубит и ще резонира на други честоти.

Затова, струва ми се най-разумно, първо да се направят ускуканите двойки медни жици, да се сплексат и едва след като няма да се правят никакви други манипулации - да се измери точната дължина, рязане, пилене и заваряне...

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Ей такива постове харесвам - инфо + разсъждения. Най-после една мъдра, конструктивна мисъл, подкрепена с факти - че такава скоро не се беше появявала в тоя форум... Поздравления, rooster!
Ако позволиш, ще дам малко коментари и пояснения как аз разбирам нещата:
1. Отивам в гаража да пробвам силата на полето на сплескана спирална двойка, спрямо нормална. При мен са сплескани така горната и долната точки на допир на трите ринга, с цел да се запази максимално еднаква формата им при сглобката.
2. Това с прегъването е вярно - правил съм намотки с до пет прегъвания и се увеличава тензорното поле /оргонното/ в центъра. Има естествено граница  :) Тук нещата се пресичат с технологията на Мировинг
3. Медните сфери са кухи, защото още Тесла е установил че вътре се натрупва оргон /космическо високочестотно лъчение, което се преобразува в оргонен високочестотен ток. В патента на Миркович със спиралния пряк етерен конвертор има такава сфера точно по тази причина, и е обяснено точно това. Който има уши - ще чуе, който трябва - ще разбере. Другите да разчепкват ван де Грааф.
4. Разбира се че никой не е луд да пусне на пазара устройство за контрол на времето и климата, което да работи като хората. Това се контролира - и аз да бях на мястото на въпросните организации, щях да го направя. Безумци има бол, не се дава пистолет на дете.
5. Изработката е тънко нещо - трябва да усещаш и измерваш нещата както качествено, така и количествено. На говедо компютър не му трябва, а и няма как да начука "google"  с копито. За него - трева, вода и крави
6. Деформиране при дебела тел и запояване на практика няма. Лекото изкривяване на пръстените не е фатално, стига центърът им да е вътре в Аку-Вак.
7. Не съм пробвал как действа модела хармонизатор от видеото /този с шестте ринга/. Ще опитам и ще кажа /ако не забравя дотогава  :)/
8. За медната поставка не съм сигурен, но има логика да е излишна. Аз не ползвам такава, ако намеря ще видя как работи антената с нея. Засега керамичната паничка за 1 лев върши работа
9. Дължината на пръстена се мери след като се навият двете жици. Допуск - до 2 мм/кубит. Като се огъне, се допират двата края и се запояват. Може и да се свържат с медно-сребърно тиксо, ако има плътен контакт. Трите пръстена се навиват надясно, за да има позитивно поле и от двете им страни. При навиване наляво центърът на едната е +, а от другата страна -
10. Задължително медната тел трябва да се посребри - макар и малко. Аз ползвам химическо посребряване с триене /препарат за поправка и полиране на сребърни съдове HG/. Това се прави за да работи хармонизаторът чрез имплантиране на сребърното излъчване като дезинфектант, а също и поради специфичните диамагнитни свойства на двойката мед-сребро. Става и със злато и платина, но е скъпо.
Поздрави
 
« Последна редакция: Май 11, 2012, 12:49:09 pm от caduceus »

rooster

  • Гост
caduceus, драго ми е, че намираш информацията и разсъжденията ми за полезни и надявам се и други ще се включат в един наистина конструктивен "brainstorming" :)

Имам обаче няколко отворени въпроса, които тук само ще маркирам, а съответно ще потърся и повече инфо за тях:
1. Ако пръстените за хармонизатора се направят сплескани, то логично ще се увеличи концентрацията на етер, но основно в равнината на пръстена т.е. ще имаме предимно равнинна оргонна концентрация. А все пак се цели 3D ефект. В патента нищо не се казва за плоски пръстени за хармонизатора.
2. Ако пръстените са плоски, как това ще се отрази на работата им с медните сфери? Нещо не ми се връзва...
3. От друга страна, увеличената концентрация етер (при три плоски пръстена) ще се фокусира в центъра на спиралата! С риск да изпадна в педантични размисли, какъв би бил ефекта ако се постави медна сфера в абсолютния център на цялата структура т.е. в средата на спиралата. Евентуално, "правата жица" на спиралата да преминава през допълнителната сфера, вътре в спиралата?!
4.
Цитат
Лекото изкривяване на пръстените не е фатално, стига центърът им да е вътре в Аку-Вак.
Ако се използват 6 пръстена (от предния ми пост), то пък тогава центровете няма да са в спиралата...
5. Ако се използват 6 пръстена, то медните сфери в горната и долната част на спиралата, би трябвало да се поставят върху образувалия се от сплесканите пръстени хексагон като по този начин концентрират и най-вече насочват движението на енергията.

Тук http://www.crystalshop.com.au/newage/articles/mac/creation/structureofcreation.html са изложени размисли върху цветето на живота (и не само), но интересната част е "триизмерната форма" наподобяваща тороид при конструкция с 24 пръстена. В статията се казва, че цветето на живота с 36 пръстена е балансирано на положителна и отрицателна енергия. Мисля да черпя идеи от цветето на живота, но там интерпретациите са толкова много, хм - а колкото повече очи гледат, толкова по-добре :)

"Единствената възможност да имате в ръцете си генератор на свободна енергия е да си го направите сами!" Питър Линдеман
« Последна редакция: Май 11, 2012, 02:57:46 pm от rooster »

emilvtc

  • Гост
2. Това с прегъването е вярно - правил съм намотки с до пет прегъвания и се увеличава тензорното поле /оргонното/ в центъра. Има естествено граница

Стана ми интересно и се чудех можеш ли да дадеш инфо как установяваш наличието и измерваш "тензорното поле"?

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
emilvtc
Всички мои технологични решения се базират на радиестезично измерване на оргона (од, прана, мана, тензорно/торсионно поле). По някаква причина съм развил и пряко усещане на енергията, дори само с допир, при подходяща осветеност виждам и полето. Вероятно е поради заниманията ми с йога, бойни спортове и чигун. При радиестезията ползвам менталния метод и числови мислени таблици.

rooster
Всичко е въпрос на практика. Нямам още отговори на твоите въпроси, ще пробвам през почивните дни.

Поздрави

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
altium
За по-лесно и умоненатоварващо нека приемем, че това е само купчина тел, а Слим Спърлинг, Боб Дратч, Друнвало Меллхиседек, както и аз в конкретния случай се занимаваме с глупости. Нямам намерение да доказвам нищо на никой, нито претендирам за нещо. Статистика може да се изследва след няколкомесечно прилагане и данни за замърсеността на въздуха и водите в региона, другото е трудно измеримо.
Поздрави

emilvtc

  • Гост
caduceus,
Разбирам, че използваш методи за пряко усещане на енергията подобни на тези, които Райхенбах преди близо 150 години е използвал.

Чудех се за 150 години човечеството не е ли открило начин за обективно (а не субективно) детектване, измерване и количествено оценяване на ОД енергията? Просто не ми се вярва да няма ...

Вярвам ще се съгласиш, че за всяко едно изследване е необходимо първо да можем да създаден дадено въздействие, да го измерим и оценим и след прилагането му да видим как и в каква степен то влияе на изследваните обекти, нали?
(Не че това не е възможно да се постигне и чисто интуитивно, но някак си е малко вероятно и трудно за възприемане от широката публика)

Относно радиестезията - можеш ли да дадеш някакво инфо относно нея? (Може да е на български, английски, испански или руски език)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Напиши в Гугъл dawsing , радиестезия, Луи Тюрен, ментална радиестезия и ще видиш колко нещо ще ти излезе за четене  :)
Методи дал господ. Уреди също - но повечето неработещи устойчиво. Или пък са секретни и не за общо ползване, руснаците със сигурност имат поне три-четири типа електронни. Аз засега карам по най-лесния за мен начин и не си усложнявам живота, но при промишлено производство на оптимизатора ми ще допра до такъв уред със сигурност  ;)
Поздрави

rooster

  • Гост
Здравейте,

Включвам се със закъснение, но ето и моите отговори на поставените въпроси.

emilvtc
Има една много хубава книжка на Бъчваров, 1160 страници само :) но пък там ако имаш желание за четене ще научиш доста. Трудовете на Луи Тюрен преведени от Стоян Бъчваров. Това си е като библия на радиестезиста. Струва 20лв и се намира в книжарниците все още. Другата е съкратен вариант на "библията", пак на Стоян Бъчваров и малко по-ясна за начинаещи.
Тук http://radionicabg.com/bg/produkti може да видиш и закупиш вълномери - по инфо от преди няколко месеца 300лв е аналоговия и 360лв цифровия. Има добри отзиви за тези устройства, но аз не съм ги ползвал и не мога да дам лична оценка.

altium
Нямам резултати, тъй като все още си чакам доставката на медните сфери за хармонизатора и тогава ще го правя.
Освен това, аз не целя чистене на въздуха - имам основателни причини да се занимавам с хармонизатора и производните му, само за да достигна до метод/начин за лечение на болести, които традиционната медицина смята за нелечими.
Ще споделя нещо, което се случи преди 3-4 дена и ме втрещи. Не претендирам за достоверност, доказване на нещо или пък за научен подход. Жена ми докато чистеше си изкриви крака в коляното, падна на земята и каза, че е почуствала как сякаш капачката на коляното й се е изместила, после е "прещракала" и се е върнала на мястото си. Виждаше се, че я боли и то много. Накарах я да легне по гръб и да сгъне крака в коляното. Сложих тензор пръстен (1 кубит, 523мм) около коляното й, поставих двете си ръце около пръстена и стартирах с рейки сеанса (практикувам рейки, 2-ра степен). В рейки съм се убедил, че работи - изпробвано е на много хора, лично. Идеята ми беше, че тензор пръстена трябва да усили енергията, която отдавам и да облекчи болката в коляното. След няма и минута жена ми започна да се смее, при което я изгледах тъпо и се зачудих дали се смее на моите "фантасмагории". Каза, че не знае защо се смее и не чувства нищо в коляното. Голям смях беше! Все още ми звучи абсурдно тъпо, но това е самата истина. След около 5 минути спрях рейки сеанса и махнах пръстена; жена ми стана леко, стъпи внимателно, каза че се чувства добре и продължи да чисти. Имаше само тъмночервено петно на коляното... Интересното е, че седмица по-рано бях прочел, че при прилагане на тензор пръстени (изгубения кубит) за емоционално влияние, по време на рейки сеанси са наблюдавани подобни душевни състояния като плач, смях, успокояване... Все още се чудя какво беше това!

emilvtc

  • Гост
rooster,
Би ли дал повече инфо за книгите, заглавия, издателство и т.н.

rooster

  • Гост
rooster,
Би ли дал повече инфо за книгите, заглавия, издателство и т.н.

Заповядай!

emilvtc

  • Гост
rooster,
Благодаря ти за инфото. Успях да си купя едната книга и до 3 дни ще ми доставят и другата.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Колеги,
понеже темата има връзка както със тензорните пръстени, така и с всякакво навиване на жици за стандартни бобини или концентриращи оргона телени конструкции, давам малко инфо за  технологията на Мировинг.

http://lib.ru/URIKOVA/NAUMKIN/mirowing.txt_with-big-pictures.html

http://nerealnost.net/forum/index.php?s=1bd2a427184a89229821ce77b514e780&showtopic=5852&st=0

Как се прави възел на Мировинг - поетапно, както и как изглежда сдвоен базов шнур и някои изделия от него, може да видите тук:

http://prikachi.com/images/315/4775315m.jpg

Проучих технологията до дъно и разбрах кое, как и защо. Ако някой има въпроси, нека пита. За момента мога да кажа, че над възела има силно позитивно излъчване на височина около два пъти дължината му. Зарежда вода, сложена над него и лекува болни места при залепване с лейкопласт над тях. При обръча /гривна, пръстен/ има фокусирано в центъра излъчване, което се предава по повърхността на която е сложен. Продължавам с тестовете, както и с изработката на другите устройства на Мировинг.

Специално искам да поздравя колегата ivchak , който /поне по моя информация/ е първият от форума, занимавал се с тези въпроси практически и с добри резултати.
 
Успехи на всички! И правете, не само пишете - това е пътят към истината
« Последна редакция: Май 17, 2012, 11:03:06 am от caduceus »