Автор Тема: Уникален филм - тороиди, НЛО, Свободна енергия, изобретатели, извънземен Разум  (Прочетена 77316 пъти)

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Майсторе
Цялата плеада от тези "камъчета", които "убиват в обувката" правят или са направили една и съща грешка. Всичките те са постигнали и направили нещо, което са го оставили за себе си независимо от причините (според мен класически: пари или слава). Въпреки всичките приказки те всичките скриват достиженията си и след това замълчават или изчезват.
Майсторе, притеснявам се да не се наредиш и ти сред тези хора.
Единственият начин да се прекъсне порочната верига (има откритие, следва информиране, противопоставяне и "изчезване") е да се разпространи колкото се може по-вече. Могат да накарат да замълчат 1,2,10,100 човека, но 10000,100000 не могат.
« Последна редакция: Август 24, 2013, 09:24:38 am от Maistora52 »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Така, добре, прав си Valex... и какъв е резултатът от това че половината земя от хора знаят какво са направили и Тесла и Бедини, и Майер, и Минато, и Рийд и Бауман, и Отис Кар ... И ЯРОСТНО ГИ РЕПЛИКИРАТ... НИКАКЪВ!
Статуквото си остава!... и още повече - продължава да се "втвърдява", и все повече да ни мачка, и все повече да ни брули... Не става както ние искаме!
Какво са 10-20-2000-2 000 000-2 000 000 000 души със своите двигателчета за Свободна енергия, пред техните стотици и хиляди трилиони долари или евро... НИЩО! Статуквото си остава. Парите са в тях, в техните банки... пускат ги и ги прибират когато си поискат... Щом няма пари в обръщение, как някой ще тръгне да си купува двигател на Свободна енергия... или да го прави? - няма как да стане... просто няма пари... а и не може да си го направи сам... Да не говорим, че схемата може да придобие и друг вид - просто да се спре производството на редко-земни метали, или същите да станат (по схема) безбожно скъпи, и ... сещаш се. Има и още по-лошо... Военна инвазия!
Това "статукво" предизвика (говоря на едро!) - две Световни войни, избиването на 200-300 милиона души, съсипването на дузини държави (включително всичките от СИВ), съсипаха цялата Съветска империя, съсипаха половин Европа, цяла Африка, почти цяла Азия, цяла южна Америка... какво си говорим тук за някакви дребни мижави производства на двигатели за СЕ... и то поединично... в мазето, или в гаража...
Не могат от всичките 7,2 милиарда души на Земята - 7 милиарда от тях да си произведат САМИ двигатели за Свободна енергия... няма как да стане...
Предчувствувам и виждам дори, че вече сериозно работят по ликвидацията на "излишните" хора...
Включително и ТОТАЛЕН КОНТРОЛ над Интернет мрежата... (твърде скоро и тя ще е тяхна абсолютна собственост!)
...
Друго решение трябва да се намери, защото горното (предложено и от теб) не е решение, а по-скоро прилича на текущите (мижави за статуквото) протести не само в България, но и по целия свят...
... "кучетата" си лаят, ама "керванът" си върви... и докато има парична система няма спасение!
Търсете другото решение!
Не те нас да изтребват, а ...
...
Не започнем ли всички да мислим геополитически и геоикономически правилно - изходът е само един - робство и мизерия!
« Последна редакция: Август 24, 2013, 10:04:09 am от Maistora52 »

Velektra

  • Гост
Аз съм съгласен с Майстора!
Предлагам всички от форума да спрат да навиват бобини и да режат стъкла, да оставят на мира скаларните, векторните и темподобни полета. В най-добрия случай да си КУПЯТ! фотоволтаици и да си ги монтират на терасата.
Като направят всичко това да отидат в градината и да си прекопаят доматите.
Ние сме обречени! Всичко е разпределено и нагласено! Просто трябва да чакаме да ни мине живота, като през това време да изкараме малко благинки за някои хора.
Щом от нематериални дейности се печелят милиарди, а от производство (особено на храни) се печелят стотинки, какво да говорим повече.
Ставайте брокери, лихвари, играчи на борсата. Така без дори една сламка да повдигните, ще станете милионери.
Видяхте ли че съм оптимист?  :P

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Майсторе
КЪДЕ СА РЕПЛИКИТЕ???
СКРИТИ!!!
Аз едно работещо нещо не съм виждал. Това, което се показва излиза или фалшификат или нищо не се разбира от това, което показвазват.
Хайде поне един да "пусне" безплатно генератор на "безплатна енергия", а после просто да видим какво ще стане въпреки статуквото.
Ти казваш какво значение има след като парите са в тях. Какво ти пука за парите? Парите се използват да си купуваш "енергия".
А ние я имаме (евентуално) в неограничени количества. Следователно не ни трябват пари ако имаме "енергия". Проста логика.
Всички войни се водят за завладяваане на "енергия". Като има излишък от "енергия" -> няма смисъл да се завоюва "чужда енергия".

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
   Майсторе, няма какво да умуваме - решението е живот в комуни. Я вижте в Швейцария комуната Метернита - имат си "Тестатика" (ток без пари), имат си собствена телефонна мрежа и даже телевизия май. И освен това са обещали да раздават по един генератор на комуни, подобни на тяхната.

Velektra

  • Гост
Като си помисли човек, такива мощни технологични разузнавания има, дето се вика успяват да копират материалите на друга страна за например нова атомна бомба, нов космически кораб изобщо нова и супер секретна технология.
А една Тестатика в една швейцарска комуна да не могат да разберат как да се направи или по някой друг начин да "изтече" информация за направата и.
Затова смятам, че Тестатика е само реклама, мит или надежда(което не е малко все пак).

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Valex,
не очаквай да видиш реплика!
Ако ти направиш нещо, което ти е струвало няколко десетки твои заплати. За направата, на което ти си се лишавал от почивката си и малките удоволствия. Дали ще го подариш на някой, който дори с едно болтче не ти е помогнал. Да не говорим, че дори не го и познаваш! Ако отговора е "да", значи все още нищо не си направил!
Но дори и да го публикуваш, знаеш кой ще го направи: не обикновените хорица, а онези собственици на слънчеви централи, с панели ПРИЛИЧАЩИ на фотоволтаични! За да произвеждат още по-евтин ток, и да правят по-големи печалби!
Докато този свят се ръководи от парите - ние трябва да се съобразяваме с този факт!
Успех!

Velektra

  • Гост
Но дори и да го публикуваш, знаеш кой ще го направи: не обикновените хорица, а онези собственици на слънчеви централи, с панели ПРИЛИЧАЩИ на фотоволтаични! За да произвеждат още по-евтин ток, и да правят по-големи печалби!
Докато този свят се ръководи от парите - ние трябва да се съобразяваме с този факт!
Успех!
Добре де, тогава, защо въобще трябва да правим някакво устройство за СЕ?
Нито ще можем да го продадем, нито да го произвеждаме, нито да го покажем дори.
Ако само ще ми спести парите от ел. ток, то не си заслужава.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Ние нашите устройства трябва да си ги направим. Те са коз! Вижте ги иранците - Кеше направо размъти мозъците на световната олигархия от ужас с възможностите на неговите разработки. Това е Коз! Северно-корейците пък са твърдо решени всички до един да загинат, но да следват Великите си водачи от династията Ким... които спят с пръст на "червеното копче" ... - това е Коз!
Другите дето се репчеха се споминаха скоропостижно - Джон Кенеди, Андрей Луканов, Саддам, Кадафи, Чаушеско, бай Тошо, Осама... щото си нямаха баш Козове... а предателят Горби го мажеха с мед и масло докато не им поднесе целият СИВ на тепсия - да си го кълцат на воля... И сега къде е Горби ?! ... търка креслата на банкерите прецакан със собствените си козове отвсякъде!
Вижте им само световните мутри! Някои от тях са дотолкова нагли, че ти се хилят направо в лицето като тикви на Хелоуин:
https://www.google.bg/search?q=%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%84%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%80&client=firefox-a&hs=5IE&rls=org.mozilla:bg:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=WKQYUpOaDcfPsga7vYFI&ved=0CIUBEIke&biw=1014&bih=652
Всичките ми приличат на някакви уродливи влечуги... заври, крокозъбери, караконджоли!!!
Демокрация!!! - ха-ха! - ще допусне някой да има ДЕМОКРАЦИЯ!!!
Въпреки, че сама по себе си демокрацията е добре замислена, кофти са нейните днешни креации... много кофти!
« Последна редакция: Август 24, 2013, 04:24:17 pm от Maistora52 »

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Добре де, тогава, защо въобще трябва да правим някакво устройство за СЕ?
Нито ще можем да го продадем, нито да го произвеждаме, нито да го покажем дори.
Ако само ще ми спести парите от ел. ток, то не си заслужава.
Ако хората с парите изкупят твоето устройство - супер, уредил си живота си. Ако ли не - произвеждай ток, продавай на енергото и не бъркай дълбоко в канчето на другите, че стават нещастни случаи. За някои страни енергетиката е в ранг на държавна политика.
Майсторе, това което казваш е вярно, но логиката в случая е по-скоро житейска. Ти хвърляш пари, време, нерви лишаваш се от почивка, а г-да капиталистите (хиените) стоят отстрани, потриват с ръце и очакват някой да им поднесе плячката на тепсия. Е, няма как да стане безплатно! 

Неактивен vesod

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 59
Хубаво започна филма, ама свърши напудрено и розово :) . Половината пари за филма да бяха отделили да репликират устройство за свободна енергия, щеше да е по- добре.
Предполагам повечето от вас са гледали този филм, ако ли не, приятно гледане.

http://hdbox.bg/w/uc-a40edf6d?set_accept=1


GTV

  • Гост
 Някога в един друг форум бях написал че ВИСОКОТЕХНОЛОГИЧНОТО ОБЩЕСТВО СЪЗДАВА ВИСОКО-ТЕХНОЛОГИЧНИ ОТПАДЪЦИ и някои хора се чудеха как така нови продукти могат да се третират като отпадъци. Но фразата  ЧЕ НИ ПРОБУТВАТ БОКЛУЦИ е известна от няколко поколения. Началото на филма като че ли доказва това. Сега бих допълнил че Високотехнологичните отпадъци могат да бъдат и МНОГОФУНКЦИОНАЛНИ, стига да излезеш от контекста. Дошло е време да мислим многопластово и извън контекста.
  Поздрави.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
ЕДМ, умен мъж си, а се заяждаш все едно ти е спорт и ти тренираш да не загубиш форма!!! Ще ти трия мненията и постовете, които не са по темите или съдържат обидни или хапливи забележки. Въздържай се от лични отношения на публични места - не ти прави чест! - Опитваш се с "подли провокации" да окепазиш имиджа на целия форум... Аз лично теб да съм те засегнал с нещо? - моля? - да, за всеки случай изразявам извиненията си! Но и ти трябва да направиш същото! - дръж се възпитано, защото тук не е съдебна зала и ние не сме подсъдими. А кой какво прави със своите идеи, дали и как ги реализира на практика, дали и как ще ги сподели, дали са истински или не, не ти дава правото да търсиш нечия сметка. Ти, например, защо не публикуваш свои разработки тук... а само приказваш и клеймиш с махленски квалификации... направи си, моля те, съответните изводи!
...
Чудесен линк даваш vesod. Филмчето е изключително поучително и много в тон с темата.
...
... а иначе форумът не е мой и възпитанието ми ме възпира от плещене на глупости и простотии!
...
   Майсторе, няма какво да умуваме - решението е живот в комуни. Я вижте в Швейцария комуната Метернита - имат си "Тестатика" (ток без пари), имат си собствена телефонна мрежа и даже телевизия май. И освен това са обещали да раздават по един генератор на комуни, подобни на тяхната.
Имат си, братко Иване. Защото това е Швейцария... а не циганията на България, особено като в някои Сливенски квартали, от които имам преки впечатления...
И аз от доста време обмислям идеята за комуните, но все стигам до заключението, че тук е България, а повечето от българите имат убийственият навик само да хулят, не съзнавайки, че точно това е първата и основна причина за повсеместно скотският ни живот!
...
Дилема:
Битието определя Съзнанието...
или
Съзнанието определя Битието


« Последна редакция: Август 25, 2013, 04:49:22 am от Maistora52 »

Неактивен vesod

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 59
Ето сайт с много филми, повечето имат и субтитри.

http://kolibka.org/2.html

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
  Майсторе, аз избягвам да гледам дълги видеа в "тубата", но това го изгледах - http://www.youtube.com/watch?v=nuNjr9pz2mU
Точно по темата е и е доста интересно, макар че е леко религиозно насочено, но информацията е полезна.