Автор Тема: Уникален филм - тороиди, НЛО, Свободна енергия, изобретатели, извънземен Разум  (Прочетена 77315 пъти)

Неактивен gotiniq7

  • Moderator
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 409
  • Пол: Мъж
  • Домашен екпериментатор
    • Документална видеотека
  • Скайп: zarov_inc
THRIVE е нестандартен документален филм от ново поколение, който вдига булото на истината какво РЕАЛНО се случва в света, следвайки пътя на парите. И така разкрива, че силите контролиращи почти всеки аспект от живота ни са съсредоточени в ръцете на дузина кукловоди. Разглеждайки най-различни революционни явления в науката, съзнанието и активизма, Thrive предлага РЕАЛНИ решения, които ни дават силата да възвърнем контрола над живота и бъдещето ни.

http://zamunda.net/details.php?id=304159&hit=1   или онлайн   http://www.star07.in/videogallery.php?video_id=130


Неактивен Радeв

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 640
  • Пол: Мъж
  • Скайп: Radoslav_Debian
Благодаря!
Страхотен филм! ;)

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Истината, такава, каквато е. Но посланието в края на филма, да не се убива гъсеницата, а да се чака да изяде всичко и сама да се превърне в пеперуда, ме навежда на мисълта, че филма е създаден именно от тези, които олицетворяват гъсеницата. С други думи, не правете нищо срещу това, защото нямате никакъв шанс. Да ама не, начини много и те го знаят, всичко е въпрос на време и то много малко време. За да се срине шибаната банкова система, просто вложителите трябва да си изтеглят спестяванията в много кратък срок и то в злато, защото след колапса хартийките, които ще им дадат, няма да имат никаква стойност. След това такива мошенически организации, като федерален резерв, международен хайдушки фонд, фондови борси, световни банди " банки ", трябва да се закрият и затрият от лицето на земята. Всяка държава трябва да има една или няколко национални банки и никакви частни банки, фондове, борси в световен мащаб. Ама някои ще каже, ами как да се национализират капиталите на частните банки, ами те са си ги заработили. Да ама не , те са си ги откраднали или написали тези цифри някъде в компютрите си и си мислят, че някои им е длъжен и ще трябва да плаща, няма такова нещо, отдавна спряхме да ядем доматите с колците.....
« Последна редакция: Август 23, 2013, 01:37:22 pm от Maistora52 »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Много извънземни и илюминати в тоя филм  :D.  Радостното е, че някои скептици започват да разбират, че земята не е плоска, не е центъра на вселената и слънцето не се върти около нея.

Собствениците на Проктър Енд Гембъл са типичните илюминати, и техен родственик е направил тоя филм. Това разбира се не пречи да е състрадателен и човечен. Самият Дейвид Айк черпи информацията си именно от илюминати. Някои от тях не са съгласни с глобалния план.

На мен ми направи впечатление, че пръскането със самолети на определени етноси в САЩ не е от вчера.
« Последна редакция: Август 23, 2013, 01:39:46 pm от Maistora52 »

emilvtc

  • Гост
На мен ми направи впечатление, че пръскането със самолети на определени етноси в САЩ не е от вчера.

Какви ги говориш ?!?

То и един наш съфорумец (бивш за съжаление и срам за модераторите) се опитваше да привлече вниманието ни към този проблем и в България, а-ма вече не е част от форума ни ...
Жалко, човека имаше ниво и идеи ...

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Колега,
аз подължавам да работя по въпроса и все още пиша във форума, щото явно съм нахален  :) Някой трябва да си държи главата вън от пясъка, тя истината не може да се скрие - достатъчно е да се погледне нагоре. Като се позатопли времето, активността по пръскането се засили значително. До месец ще имам резултати от последните експерименти и ще ги публикувам тук, стига да не ги изтрият като глупости админите. Венсеремос!  ;D
Поздрави
« Последна редакция: Март 26, 2012, 10:18:08 am от caduceus »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Този филм http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qtPM0mlnbtU#t=3556 е толкова широко спектърен, че иска неколкократно гледане... има дублиран превод на руски, пределно разбираем е и ще ви отвори очите като палачинки!!!
Изтеглете си го защото в най-скоро време може да го "изчезнат"!
А следният линк http://www.thrivemovement.com/ е неговия главен сайт.
« Последна редакция: Август 23, 2013, 01:41:20 pm от Maistora52 »

Неактивен fade

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 103
Спокойно, филма се върти повече от година, аз лично имам копие от преди повече време май... трябва да погледна. Никой няма да го изчезне! :) Иначе филма е направен наистина с много красиви SG ефекти. Абе личи си, че е наследник на фамилията Гембъл.  ;D Прави му чест обаче, че ги ползва за благовидна кауза тези пари макар и да изглежда леко наивистична тази изява! В целият филм, който между впрочем е повече от два часа са събрани какви ли не факти, малко смущаващо обаче е тълкуванието на някой от тях, още повече изводите които се правят. Това разбира се е лично мнение,  надявам се да няма проблем с това, че го изразявам.

ПП, Прилагам линк към пълната версия с Руски субтитри
http://www.youtube.com/watch?v=qtPM0mlnbtU&list=PLED97AFA83A4B77B8&index=8

« Последна редакция: Август 22, 2013, 12:18:08 am от fade »

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Филма е твърде наивен и глупав защото не оценява правилно фактите поради изкривяването и подменянето им. Ето примерно както посочва колегата fade по отношение на смущаващото интерпретиране на факти. Друг важен момент е погрешното схващане, че проблемите на човечеството, като глада, бедноста и т.н. щели да се решат с помоща на тора, което е пълна глупост и безумие, няма да коментирам и да се задълбочавам в темата за проблемите на човечеството (засегнати във филма) защото те просто не влизат в темата . Според мен този филм е направен за да промива мозъци и смятам че именно това е неговата основна цел и послание, ясно е като две и две. :)

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
А защо да го гледаме с руски субтитри, като ако го достъпим от сайта на автора (менюто MOVIE) можем да си пуснем български такива?

Да, невероятна каша от тези и идеи е - смесица от филма Цайтгайст (Zeitgeist) и още няколко други. Но това е гледната точка на автора и съмишлениците му... никой да не се чувства задължен "да им се връзва"...  По принцип не обичам хора с психическата нагласа, че "някой друг им е виновен" за всичко. Нали основната идея е да сме адаптивни? А това може да стане при всякакви условия, дори и при концлагерски... Някой наскоро беше писал, че изобретателят на Тестатика направил първия й работещ прототип в затвора - от канчета и тел! Ето на такива хора - огромно ЕВАЛА! Нищо няма да спре човешкия дух и прогрес, особено пък (финансовите, дезинформационни и всякакви) шмекерии на разни малоумници, мечтаещи си за световно господство (над какво?)...

Идеята с тора ми се струва интересна... Дори тези дни, четейки преводната статия от поста на колегата hyparh си мислех, дали кълбовидната мълния не е тор/солитон?

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Твърденията за наивност, глупавост, изкривяване на факти, безумие и прочие нелепи определения може да подсказва само житейска незрелост. Възможно е даже или да не е изгледан целия филм, или съответният "критик" да е подставено лице, длъжно да оплюе най-безразборно основната цел втъкана в целия филм - Възможността за Разцвет на човечеството.
Боже, Боже, колко още нещастни люде има по Земята! - с промити мозъци!
Нищо лично! Пред фактите и Боговете мълчат! - нищо, че правото им да плещят простотии остава!
Сещайте се в усамотение за какво иде реч!

Неактивен fade

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 103
Майсторе понеже споменаваш за Богове и факти, предполагам, че след следният цитат:

"Участието в ПРОЦЪФТЯВАНЕ не означава, че хората които са дали интервю са съгласни с всички изводи които са направени във филма. Ние също може би не сме съгласни във всичко в техните мнения.
Всеки от тях е внесъл важен принос, в разбирането на ситуацията и ние сме благодарни на всички.

Фостър и Кимбърли Гембъл!"

който може да бъде видян в 2:08:40 на филма.
Този цитат от авторите би трябвало да ти е достатъчен,  ти също в усамотение да седнеш и да си помислиш малко, преди под въздействие на емоциите  с лека ръка, да квалифицираш някого като незрял или пък с промит мозък!

П.П. Направих си труда да го преведа специално за теб! ;)
« Последна редакция: Август 22, 2013, 05:53:51 pm от fade »

@praktik

  • Гост
Филмът е една много обещаваща концепция за бъдещето  :)
« Последна редакция: Август 23, 2013, 01:33:48 pm от Maistora52 »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Филма вече съм го изгледал три пъти, изчел съм всички текстове и продължавам да твърдя, че е уникален. Оставено е на зрителя да си направи съответните асоциации включвайки въображението си на пълна скорост.
Сериозно се замислям, дали тия най-едри "риби" - Рокфелеровци, Ротшилдовци, Моргановци, Гембъловци и останалите - не са се изпокарали, и сега всеки гледа как да окепази другите, та да им затрие бизнеса... И да остане един единствен накрая - световен лидер на Новия Световен Ред...
Ха-ха!
Смятам да се "заиграя" с тия ултра-разбойници, и после пак "да броим пилците"... вече съм се пробвал няколко пъти с по-дребни "риби", и резултатите бяха шокиращо (за самия мен) успешни ...
...
Съвсем друг е въпроса с тороида, тороидалните вихри, петте+едно идеални (платонови) тела, древните символи, НЛО, немските летящи чинии, Никола Тесла, Джон Бедини, Трой Рийд, Минато, Стенли Майер, Джон Сърл, Стефан Маринов, Стефан Найденов, принцеса Даяна, Людмила Живкова ... и още...
и още цялата плеада търсачи и изобретатели на Свободната Енергия... сиреч ние тук във Форума... дето непрестанно ни дебнат какво правим или вече сме направили...



« Последна редакция: Август 23, 2013, 02:36:51 pm от Maistora52 »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
О-о! - ято редки птици прелетяха край нас!!!
 8) 8) 8)
Сложни станаха нещата... "заигравките" със съответните не са в аспект комуникация с тях. Когато говоря за тях, говоря с много прикрити намеци... поради посочени и във филма откровено ясни причини...
Видно е, че ако на "съответните" нещо им "убива в обувката" веднага взимат мерки и "камъчето" бива изхвърлено твърде често дори с ярост - напр. т.нар. "сжатие лаборатории" или по-деликатно споменатите "давления" с цел гениите да замълчат - пример: Джон Бедини, Ст. Найденов, Дж. Сърл и др.
Това е вид "абдикация"... А ако много "шават" или "приказват" - направо "изчезват" - преди да са си "преброили пилците"... пример: Ст. Майер, Тр. Рийд, Ст. Маринов  и др.
"Наесен", за мен не е в сезонен аспект... Въобще и нямам намерение да абдикирам... Въпреки, че цяло лято вече копах, дълбах, и пр. строителни мероприятия свързани с направа на 1+1 гаражи, работата ми по моите разработки "AMAG - Tornado" продължават... но-о! Може би ще покажа устройствата само външно... и те вече ще носят съвсем друго название...
Например "магнито-електрични ПРЕОБРАЗУВАТЕЛИ" ... или пък "електро-магнитни ПРЕОБРАЗУВАТЕЛИ" ... или пък "енерго-преобразователи"... и изобщо няма да се говори за Свободна Енергия или каквото и да е от сорта... ВЪПРЕКИ!!!
ВЪПРЕКИ!!! ... ВЪПРЕКИ!!!
ВЪПРЕКИ!!!
« Последна редакция: Декември 14, 2014, 09:08:35 am от Maistora52 »