Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 181631 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #60 -: Юли 04, 2012, 10:13:39 am »
Здравей колега sheki!

Реших да ти отговоря тук във форума, не на "лични", въпреки, че се бях отказал вече да пиша в този форум.

Ще ти споделя само част от личния си опит с ММС, тъй като това ще предизвика особено раздразнение на някой многознайковци-теоретици в защита на собственото си его и самооценка за свръх ерудиция, без да имат какъвто и да е практически опит.

При употребата му, както вътрешно, така и външно не съм забелязал някакви странични ефекти, освен официално публикуваните, камо ли някакви увреждания - напротив! Това което съм забелязал е единствено и само положителен ефект. Перпарата е изключителен антибиотик, като кислородната вода, с тази разлика, че няма това изгарящо действие. Все пак не съм имал някакъв сериозен здравен проблем за да споделя чудесата които му се приписват, но ето какво установих с ЛИЧЕН ОПИТ:

ММС убива мигновено аденовирусите и всички бактерии в устната кухина и носа. Унищожава мигновено микроорганизмите, които причиняват пърхут и той си отива за 1-2 дни. Унищожава мигновено всички бактерии под мишниците, гъбичките по краката - край на миризмата. Прекрасен антисептик е за рани. При наранявания на тялото с ръждив пирон и подуване на участъка, само с 2-3 напръсквания с комбинация от ДМСО мигновено спада отока и унищожава в дълбочина инфекцията - вероятно бактерията причиняваща тетанус /ранева инфекция/. Лекува хронично-дългогодишно хипертрофирали сливици /с промивка директно в каналите на сливиците/ и ги възствановява напълно за кратък период от време. Унищожава всички микроорганизми по зъбите причиняващи различните видове и стадии инфекции, особено след добавка на ДМСО.

Подчертавам: добавянето на ДМСО увеличава в пъти ефективността на действие на ММС. ДМСО е приносител на ММС надълбоко в тъканите и вътре в самите клетки. Тази добавка се е употребявала и във фармацевтиката, но прекалено положителния ѝ ефект я прави комерсиално непригодна - намалява количеството на основната лекарствена субстанция. Добавката на ДМСО влияе по-добре при борба с вирусите, тъй като те нормално живеят не вън, а именно вътре в клетките, набавяйки си строителен материал - ДНК за репродукцията си.

И накрая: Твърди се, че ММС е способен да убие всички онези вируси, които нормално организма не може или пък ако може, то самият организъм трябва да се постави в екстремни условия на ръба на непоправимо увреждане. Това са вируси като ХИВ, Хепатит "В", Хепатит "С", Херпес и мн. други вируси причиняващи автоимунни заболявания, като ревматоидния артрит например. Не пожелавам никому да доказва горните твърдения!- но нека те да бъдат само информация - знание.

Колега sheki - Успех!
« Последна редакция: Юли 04, 2012, 11:09:27 am от EDM electronics »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #61 -: Юли 10, 2012, 12:20:50 am »
Когато фактите говорят - .................................! - http://www.mmsbulgaria.com/

Излекувани от тежки инфекции българи - благодарение на MMS.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #62 -: Юли 10, 2012, 11:53:18 pm »
Въпреки, че сам си пиша в темата, целта е да разсея съмненията за ефективсотта на MMS, провокирани от колеги от форума, които вече просто няма какво да кажат.

До мен беше адресирано писмо от читател на форума, който също е имал намерение да сподели резултата от MMS, но след като е прочел мненията на някой тук се е отказал, не желае да убеждава никой насила и да влиза в спор. С негово разрешение, ще публикувам писмото му, като спазя желанито му да не разкривам самоличността му /естествено/.

ЦИТАТ:
Пиша за да потвърдя ефективността на препарата.
По някаква причина се заразих с дизинтерия. В тежка форма за малко да си ида от този свят.
Висока температура гърчове разстройство отпадналост до степен близка до загуба ба съзнание.
Агония от 5- 6 часа не знам как издържах. После 3 дена има мускулна треска от гърчовете.
Боляха ме дланите и върха на пръстите, дето бяха стиснати в юмрук.
Не можех даже да говоря.
Бърза помощ не си мръднаха пръста. Добре че беше баджанака да ми помогне със съвет.
Пих ММС първия път 2 капки и до половин час температурата почна да спада после 4 капки .
И окончателно си замина слезе до 35,6 а съм бил червен като домат. Не знам колко е била . Мерих я чак след като се почуствах добре и можех да мърдам и да се изправя. За 3 дни почнах да ходя и чак до 3 седмици ми се правяхя стомаха и червата . Дадох и на жената и нейната температура смъкна от раз, на тъщата беше съвсем в началото тя изобщо не я изкара . След дълги дебати дадох и на щерката на 5 год щото 1 седмица в болницата не можаха да и свалят температурата и си играят на тото 2 а жената беше против, но като я убедих и  дадох само 1 капка и до там. Почна да се оправя.
Това е моя опит надявам се да е потвърдил още веднъж твоето убеждение в действието му за добро. хубавото от цялата работа е че свалих 6 кила и сега задържах теглото си и се чувствам много по добре.
Имам и още едно свидетелство. Когато започнах да го пия за първи път за около седмица като започнах с 1 капка на всеки час, на другия ден по 2 капки ми се махна хремата. Постоянно смърках лете и зиме а нощем спях с отворена уста защото не можех да дишам през носа изобщо. Все едно имах щипка. Сега не ми тече носа и си дишам спокойно и през двете ноздри и нощем дишам през носа за първи път в моя живот.

На скоро си ужулих крака и по стечение на обстоятелствата почна на бере. Пръснах от препарата само 2 пъти по схема описана в нета е не беше приятно първата вечер ме щипеше доста, но на втората почна да ме сърби. Което значи, че зараства. На третия ден си имаше здрава и суха коричка. Без превръзка съм и вече нося обувки без да ме притеснява, очаквам скоро и коричката да падне.


п. п.
Може да публикуваш това, но моля не споменавай ника ми не искам в никой да влизам в спор да убеждавам. Ти сам рабираш защо.
Аз с идеята за споделяне се регистрирах в форума , но като гледам съм отвратен. Пиша само на лични на който преценя за да избегна конфликти и все пак да споделя впечатления и да обменя информация. Ще ти кажа само, че който има очи вижда и който има уши слуша. Който има сърце разбира. С другите не се хаби не им е дошло времето ако изобщо дойде.


Ще кажа на бърборковците /едва се сдържам да ги назова поименно/ компетентни по всички теми, че това са доказателствата които търсят. Те така и не намериха и не представиха опровергаващи доказателства от тяхна страна за вредите от MMS, които така подробно - "научно" с формули описаха. Усещам ги от разстояние, че вече се съмняват в неаргументираните си твърдения и съм убеден, че при нужда тайно, без да споделят публично ще употребяват MMS, след като узнаха на какво е способен. Но де'т се вика:  "Има грешка, има и прошка"

Поздрави и благодарности на човека, който сподели опита си за форума!

Неактивен MrDeath

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 44
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #63 -: Юли 11, 2012, 12:51:35 pm »
Престъпна е баба ти!
Нищо лошо за жената де! Просто така е лафът.
Не мислите ли, че е доста силно да се говори за "самоубийство" и грехове? Факт е, че доста хора са го употребявали това нещо и не са умрели!

Сега за реакцията на FDA - ами всеки може да отиде на сайта им:
http://www.fda.gov/Safety/MedWatch/SafetyInformation/SafetyAlertsforHumanMedicalProducts/ucm220756.htm
и да прочете глупостта, която са сътворили. Ужасяващи последици с мигновено смъртоносно действие, свеждащи се до гадене, повръщане и диария. Признаците на обезводняване не ги слагам, щото са следствие от повръщането и диарията. Тези хора да са вдигали висока температура, да ги е болял оток, глава... Завиждам и на здравето, щом едно подрискване или повръщане ги ужасяват толкова! Честно! При това са си го написали в прав текст, че "може" да предизвика такива неща. Абе то и ракията ги предизвиква. Това мога да го докажа на всеки невярващ и ще повЕрва със сигурност. Само да не се отплесне темата в разсъждения за вредата от битовият алкохол.

Второ: Аз също не съм лекар, нито химик, но съм експериментатор и затова мога да предложа сравнително безопасен тест. Купувате си белина и въпросното ММС. Изравнявате концентрациите на 28% и мажете (външно) едната ръка с белината, а другата с ММС. Третирате така по схемата на ММС (през час, като се оставя да изсъхне). Наблюдавате прилики и разлики. Записвате. Споделяте. Последното, ако сте поне малко честни и доста смели. Аз поне няма да се смея на никой, който е твърдял нещо, а после си признае грешките. Че кой не греши! Вярвам че този експеримент е достатъчно реален и достатъчно безопасен. После химиците да умуват какво точно се получава и има ли двойка, или няма! BTW това с двойката така и не го разбрах. Според мен уравнението си е изравнено и двойки не му трябват. Явно е нещо очевидно и ще съм благодарен, ако някой ме светне на лични какъв е проблема. Благодаря!

Сега по темата. Аз също се сдобих с това ММС. Понеже една сутрин се оказах с изкълчен глезен, се образува оток. Сега мажа с ММС + ДМСО, всяко от които би трябвало да е много ефективно дори самостоятелно, но уви! Ефектът е 0, а отокът си е оток. Освен това боли. Ще пробвам и за някои други дребни болежки и ако все още има желание в този форум - ще споделя. Като цяло съм здрав, мисля достатъчно очистен, без сериозни проблеми. Кога гладувам, кога спортувам, кога си пийвам, кога не - това е! Доволен съм си от здравето и като така - не ме инересуват нито ММС, нито белини, нито други хлорни и взривяващи се субстанции.

Хайде всички със здраве и не се карайте!
Не знам дали можете да си прочетете писаниците, но не изглеждат прилично.


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #64 -: Юли 11, 2012, 09:38:18 pm »
MrDeath, никой никога не е твърдял, че MMS лекува травми, счупвания, навяхвания, изкълчвания и т.н.
Нещо бъркаш инфекциите с травмите. Може да обработваш рана вместо с кислородна вода, без да ти изгори тъканите наоколо.

Реших повече да не пиша в тази тема, но почти всеки ден ми пишат хора, които имат положителен резултат и са доволни от употребата на MMS, та обещах да публикувам още една от многото споделени практики:

ЦИТАТ:
EDM electronics,
Ако искаш сподели още 1 анонимно за ММС у форума, но анонимно!
Аз също не желая да споря по тази тема. Трудно е да се убедят онези, които са преднамерени.
И така: MMS лекува тежки жлъчни кризи така, все едно в бърза помощ са ти сложили инжекции и систтеми. Има-няма от няколко пъти по 2-3 капки. А ако са 4 капки - трепе и чревни паразити. Очевидец! Всеки който яде предимно зарзават не е застрахован от не добре измити неща...
ММС-1, няколко по няколко капки 2-3 активирани действат на жлъчна криза така, както ако отидеш в бърза помощ да ти лекуват кризата. 4 капки трепят и чревни паразити . Доказано!
Но моля те поствай анонимно, не ме указвай като източник, нямам намерение да привличам негативна енергия.

fantom4e

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #65 -: Юли 12, 2012, 09:27:05 am »
Престъпна е баба ти!
Нищо лошо за жената де! Просто така е лафът.
Не мислите ли, че е доста силно да се говори за "самоубийство" и грехове? Факт е, че доста хора са го употребявали това нещо и не са умрели!
Понеже е към този пост, който не се хареса на администратора и го изтри, ще отговоря:
За това е форум да обменяме мнения, смятам се даже за прекалено отворен към "чужди" мнения и смятам, че бих могъл да си променям, както мойто така и изказвайки се да променям на колегите мненията (ако).
Самоубийство се класифицира, ако си го правиш сам без чужда намеса и влияние.
Поста ми беше в смисъл (който убягна на някой), че подържайки тази насока има реална опасност да бъдете обвинени в убийство!
Иначе ми е ясно, безплатна реклама и стръв за нещастни и страдащи хора.
Поздрави!

Неактивен MrDeath

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 44
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #66 -: Юли 12, 2012, 10:54:53 am »
Твърди, твърди и още как! Само ДМСО би трябвало да помага много. Твърди се и за устната кухина, сливици, зъбен камък...
Но ще видим! Рано е още за резултати. Ще дойде и това време.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #67 -: Декември 05, 2012, 03:46:14 pm »
Темата е изоставена, значи - всички са здрави, или поне не се оплакват! Браво!
Хайде сега, момчета, кажете откъде може да се набави Натриев Хлорит? Лимонтозу-то ще си го купя от бакалията! Питам за Натриев Хлорит, а не за ММС, който го продават на цени като за трой-унция злато. И не да ме шмекеросват с готварска сол или пудра захар, а точно Натриев Хлорит. Поръчвах го от две лаборатории - отговор: - не можем да ви продадем, не сте оторизирано лице!
Видно е, че разни мошеници са сложили ръка върху този химикал, с мерака да спечелят от препродажби на дребно и прочие.
Хайде сега, кажете ОТКЪДЕ да се поръча... а, и колко струва, например 500 грама?
Поздрави! Особено на EDM electronics - за отличните му мнения и постове тук!
« Последна редакция: Декември 06, 2012, 07:06:34 am от Maistora52 »

fantom4e

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #68 -: Декември 05, 2012, 04:28:09 pm »
От всеки магазин за химикали...
http://www.acros.com/Ecommerce/msds.aspx?PrdNr=22323&Country=NULL&Language=bg
 
не знам дали е в някакъв списък (забранителен, оведомителен и т.н.)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #69 -: Декември 05, 2012, 04:56:50 pm »
Сигурно и безопасно MMS аз купувам от тук:  http://www.mmsbulgaria.com/

Заявявам: пил съм MMS и щом още пиша тук, значи съм жив и по-здрав  ;D - противно на някой прогнози  ;D

Не е добре човек да се хвали със здравето си, най много да каже - не се оплаквам. С две думи бих казал: страхотен антибиотик в пъти по-безвреден от онези в аптеките или въобще безвреден. Добре е да се разбере, че MMS не е хлорна вар след гасенето с кисилината, също, че имунните клетки убийци - глобулините, убиват патогените /бактерии и вируси/, като ги изгарят чрез продуциране на хлор диоксид. Или хлор диоксида се произвежда по естествен път от имунната система.

Ако при пиенето се чувства отпадналост, гадене, това означава само едно - мъртви патогенни организми. След време това чувство изчезва и човек разбира и усеща, че онова срещу което се е борил вече го няма. Въпреки което, ако става въпрос за хронични инфекции, след определена почивка пак се продължава, защото все ще се намери кътче в организма, където хитрите и свръх умни микроорганизми да се скрият, докато премине опастността, при все още слабия имунитет и тогава е възможен рецидив.

Бих дал на умните следния съвет: Не слушайте псевдо лекари и плямпала-теоретици, а слушайте патила и практици! Не се увличайте в теории по парапсихология в които се твърди, че единствено позитивно мислене, гладуване и вяра могат да лекуват. Аз съм провел стотици гладувания /от кратки 3-7 дни до продължителни по 25 дни/ в продължение на 10-12 год. и въпреки всичко не успях да прогоня загнездели се надъблоко микроорганизми.
Малахов препоръчва всяка година противопаразитно лечение, дори два пъти годишно, въпреки прочистващото гладуване. А той не е никак проЗД човек и бих казал голям лекар, успял на първо място да излекува себе си. Колко лекари могат да се похвалят с това? Същото бих казал и за проф. Столешников. Това са хората на които трябва да се вярва.

Много мога да напиша по тази тема, но не виждам особен смисъл. За хората здравето е най-безинтересната тема, липсва им каквато и да било здравна култура, която е най-важна според мен. Хората са вещомани, материалисти и се развиват в тази посока, а здравето си оставят в ръцете на непознати - аз ги наричам заблудени некадърници.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #70 -: Декември 06, 2012, 09:22:11 pm »
EDM electronics
Споделям изцяло идеята, че повечето болести и проблеми на човек идват от паразити. Примерно на кучетата и котките си даваме периодично противопаразитни препарати, а ние с какво се различаваме чак толкова от тях. Същите бозайници сме си или поне близки  :).  Опаразитяваме се и ние от всякъде.
Има един друг подход за изчистване от паразити: от идеите на Райф и Хулда Кларк е честотното токово въздействие върху паразитите.

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #71 -: Декември 06, 2012, 09:58:10 pm »
Добавям трети подход, чрез мисълта-медитация, молитва т.е. духовни практики.
« Последна редакция: Декември 06, 2012, 10:11:01 pm от mi68 »

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #72 -: Декември 07, 2012, 03:47:37 am »
Темата е изоставена, значи - всички са здрави, или поне не се оплакват! Браво!
Хайде сега, момчета, кажете откъде може да се набави Натриев Хлорит? ...
И аз като колегата ЕДМ го взимам от http://www.mmsbulgaria.com/  май е прекалено голяма разправия да го набавиш от другаде пък и цената не е чак толкова фрапираща 25лв за 150мл.  Такова шишенце трябва да има във всяко домакинство, просто няма място за сравнение с никакво лекарство.

Ctah

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #73 -: Декември 07, 2012, 08:31:36 am »
valex, паразитите се убиват чрез ВЪНШНИ честоти (не със запер)
Например една стара камбана би унищожила повече гадове, отколкото електронните подобия!
Това го казвам от опит, честно... мога да дам пример!
Хулда е копирала нашите християнски обичаи, като кукерството и нестинарство
Честотата наистина лекува, но трябва да знаем каква, за какво ;)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #74 -: Декември 07, 2012, 09:28:51 am »
От горните постове виждам, че има все пак правилно мислещи българи.
Над 90% от заболяванията се причиняват от парзити - според мен. Но причината не е в самите паразити. Тях така или иначе ги има и ако не днес, то утре е възможно да влязат в нашия организъм. Въпросът е ще намерят ли подходяща почва за развитие на поколение, за масирани растежи. Нормално е в човешкия организъм да живеят бактерии в симбиоза, без да причиняват болести. Този фактор зависи от имунитета. Той е ограничителя.

По принцип във вселената няма незаето пространство. А каквото в макрокосмоса, такова и в микрокосмоса - това е основен принцип. Ако човека се опитва да завладее тотално една планета и да ѝ екслоатира всички възможни ресурси, като всеки се опитва да вземе повече за себе си и да остави по-малко на останалите, неговото поколение да се множи, а не това на останалите - те такава е и аналогията с човешкия организъм, като планета на паразитите. В тази борба оцелява по-силния, обикновено това е по-умния. Ще подчертая, че паразитите макар и микроскопични, са с изключителен интелект. Те усещат по-добре от човека промяната във времето, дни напред, и му го съобщават, като му напомнят чрез болката - за тях започва пир. Те усещат химическите атаки и се крият на по недостъпни места. Правят капсули, които са непробиваеми за имунните клетки и издържат в тях до 25-30 дни, след което вече трябва да се хранят, изпускат вещества /нещо, като стелт технология  :D/, които заблуждават имуните клетки и стават неоткриваеми и т.н. и т.н.

Но има и паразити, които не са живи биологични организми, а са нано роботи, те са машини. Това са вирусите. Те не се хранят. При подходяща температура и влажност могат да бъдат в летаргия безкрайно - безсмъртни са. Това което правят е да произвеждат себеподобни, като ползват строителен материал от клетките, предимно гени. Тяхната цел е да се самовъзпроизведат колкото се може в повече, като оставят след себе си трупове от клетки, колкото се може повече. Моето лично мнение е, че те са създадени изкуствено. Не са със земен произход, но вече се произвеждат и на земята.

Защо е необходимо човек да е образован в тази насока?
Преди всичко ще се справя с инфекциите по най-правилния начин. Няма да взима амидофен за да си сваля изкуствено температурата, а напротив ще я увеличава с горещи душове. При 38" става най-бързото продуциране на имунни клетки. Няма да взима антибиотици, които правят резистентни цялата микрофлора в организма и стимулират хроничните инфекции, а също и нахранват отлично всички гъбички, които са основния причинител на рака.

Предвид макро политическата и икономическа обстановка, твърде вероятно е в бъдеще да избухне пандемия, не по естествен път. Плановиците на тези "хуманни" процеси заявяват, че няма страшно от това, човечеството нямало да се затрие, една част от хората щели да оцелеят, щели да се справят. Аз мисля, че ММС една такава хипотетична възможност - например.
ММС се справя с всички видове паразити. Той не действа, като отрова. Той ги мачка физически, все едно да размажеш хлебарка с чехъл.  :D

За зепера на Хулда Кларк: личната ми практика показва, че не може да утрепе и най-простата бактерия!