Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 180030 пъти)

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #45 -: Май 18, 2012, 02:25:27 pm »
Питам се, кой ли си имал предвид, че тук все за отравяния и изгаряния се говори? А можеш ли да ми посочиш поне един случай на отравяне или изгаряне с MMS, ама не сега да го търсиш в Гугал, а предполагам щом си седнал тънко да се драчиш, вече отдавна си го намерил. Някой няма ли да спомене ползите? - или този някой от д'е пък да знаЙ.

@EDM, само ще цитирам мой познат лечител-екстрасенс "Когото съм лекувал - никой не се е оплакал!!!... Бог да го прости!!!"
Умната!!!

« Последна редакция: Май 18, 2012, 02:28:06 pm от Bat_Vanko »

Физик

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #46 -: Юни 04, 2012, 01:37:20 pm »
Докога ще чакаме отговор на въпроса, зададен от mi68? 8)

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #47 -: Юни 04, 2012, 02:10:59 pm »
За какво ти е отговор колега? Има ли някакво огромно значение? Ако има ще си позволя аз да отговоя. Няма двойка. Правилно си е написано.

Физик

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #48 -: Юни 04, 2012, 08:30:16 pm »
Ние говорим за онова, което има двойка, моето момче. А не говорим за онова, което няма двойка.

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #49 -: Юни 05, 2012, 10:45:38 am »
Абе колега физик ли си химик ли си не знам, ама като говориш за нещо и тврдиш, че Знаеш за какво товориш, защо питаш тогава. Нещо ти се губи врзката между въпросите и мисълта. Човека ти го е написал и аз като си нямам работа пак ти го казвам, ама ти ..НЕ. "Ние си говорим за друго". Ами говорете си и като си го Знаете не питайте, че нещо връзката с кораба майка е лоша.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #50 -: Юни 05, 2012, 06:04:37 pm »
Колега piton2012, няма смисъл да се обясняваш - нито ще те чуят, нито разберат. А най-интересното е, че съответните колеги-ентусиасти още не са започнали да пият бълвоча, а вече ги друсат последствията (в умствено отношение) от употребата му!

Което пък доказва хипотезата ми, че в природата нищо не става случайно - когато нещо се задава, то постепенно набира сила и скорост като потенциална/вероятностна вълнá, увличайки все повече енергия със себе си. При това са възможни ефекти като пре-ехото при електронната обработка на аудио-сигнали, т.е. понякога (част от) резултатите изпреварват причината :)

Аз лично бих пробвал MMS примерно на терминално-болен човек, дето и без друго си е тръгнал да си ходи... Дали ще ритне камбаната от заболяването си или от MMS-a - най-много да му спестим малко мъки, а и никой няма да тръгне да рови и да ни съди при такава диагноза... Пък ако случайно чудото стане - оцелим дозата и избием повече увредени клетки, отколкото читави, тогава Voila! - вече можем да кажем, че и оргонът е помогнал ;)

Физик

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #51 -: Юни 06, 2012, 08:58:39 am »
Питонче, аз май не съм те питал тебе нищо конкретно. И айде улево, мойто момче... Ако има някой, който да отговори нещо смислено - да го направи.

Физик

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #52 -: Юни 06, 2012, 09:01:02 am »
Веско, ти прави какво си искаш. Аз питам, след като формулата е с двойка, защо си я написал без? Понимаеш?

Физик

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #53 -: Юни 06, 2012, 09:17:30 am »
Виж отговор 42. Въпросът не се върти около белината. А за какво се използва NaClO2 нещо не става ясно по какво точно си "личи" от "темата".

Физик

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #54 -: Юни 06, 2012, 09:31:00 am »
HClO 3 + HCl → HClO - 2 + HOCL HClO 3 + HClO 2 → 2 Clo 2 + Cl 2 + 2 H 2 O HOCL + HCl → Cl 2 + H 2 O
2 NaClO 2 + 2 HCl + NaOCl → 2 Clo 2 + 3 NaCl + H 2 O
5 NaClO 2 + 4 HCl → 5 NaCl + 4 Clo 2 + 2 H 2 O

Не знам на кои "терминално болни" го препоръчваш, но ако никога не си употребявал това нещо, значи живееш в Тибет. Но тук, все пак, става дума за ММС и не е лошо да се обсъди сериозно тази тема. Не да се отхвърля категорично, нито да се приема с ентусиазъм. Ако не можете да обсъждате логично, не е нужно и да се опитвате да го правите.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #55 -: Юни 06, 2012, 10:32:47 am »
@ Физик,
разликата между лекарството и отровата е в дозата и ... самохипнозата ! Така, че ако имаш достатъчно добро самовнушение и л...а от индиански вожд вършат работа!
!!! Умната !!!

Физик

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #56 -: Юни 06, 2012, 07:05:41 pm »
Ванко, въпросът тук е свързан с "действието" или "бездействието", с "вредата" или "полезността" на ММС върху човешкия организъм. Не сме в час по химия в прогимназията. За да се констатира това въздействие, би трябвало да се направи правилен анализ. Един спокоен и умен анализ, където логиката да преобладава. Не си говорим за индианци, надявам се, че всички сме минали този период.

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #57 -: Юни 06, 2012, 10:29:52 pm »
Прекалено се отклонявате от темата "колеги" аман от спамери,  не виждам някой да споделя опит, само заяждане виждам и за да спра писането на глупости относно колко е опасен ММС. Факта, че ви пиша този текст означава, че не е отрова, защото аз съм взимал ММС и съм абсолютно добре.


« Последна редакция: Юни 12, 2012, 01:34:42 pm от altium »

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #58 -: Юни 07, 2012, 10:43:17 pm »
@sheki,
знаеш,че всеки организъм има различна чувствителност (свръх чувствителност) към различните химикали и лекарства! За това, че ти си още жив можеш да благодариш на онзи горе! Някой друг може да няма този късмет!
!!! Умната !!!

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #59 -: Юни 07, 2012, 11:48:12 pm »
Бат Ванко същото важи и за всяко лекарство произведено от фармацефтична компания.  Ама в тази тема май само си правим игра на думи...