Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 179973 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #285 -: Април 02, 2015, 09:50:47 am »
Брадавиците и кокошите тръни са резултат, от активен папилома вирус.

boio67

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #286 -: Април 02, 2015, 10:48:43 am »
Здравей,
Светльо
и аз бих искал да пробвам този извлек.
за тези 25 лв. какво количество получаваш , за колко дни стига "сиропа"?
« Последна редакция: Април 02, 2015, 10:51:46 am от atos »

Неактивен макс1962

  • Активен
  • **
  • Публикации: 253
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #287 -: Април 02, 2015, 01:37:19 pm »
И защо не отворихте нова тема за "сиропа"?

teslov:

  • Гост
Вода срещу фармацевтичните компании
« Отговор #288 -: Април 02, 2015, 06:32:55 pm »
Започнах тази тема с убеждението ми, че тези вещества са давали по-добри резултати за здравето на хората, отколкото лекарствата на съвременната фармацевтична индустрия.
Но в последно време, мисля че пътят към по-добро физическо здраве, минава неминуемо през периодични, правилно провеждани изчистващи процедури. В тази връзка, горещо ви препоръчвам метода на лечение само с вода на Димитър Станев. Накратко, човекът на 47 години е бил инвалидизиран поради над 20 хронични болести и се е очаквало в скоро време да си замине. По някаква случайност, до него достига информация за самолечение само с вода. Водата се ползва за пиене и за клизми. Клизмите са особено важни, тъй като се изхвърлят всякакви паразити от храносмилателната система, а също токсините, които се отделят от тялото през този период. Димитър Станев успява да се освободи от всичките си болести.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #289 -: Април 02, 2015, 11:25:27 pm »
Да ви отговоря преди да съм направил каквото и да било друго- утре ще ида до човека и ще му взема номера. Ако го даде(а е почти сигурно че ще го даде) ще можете да се обадите и разберете лично с него. Доколкото знам има и сайт. Всичко каквото ми каже и позволи да напиша ще напиша за да установите контакт с него! Той ще е на сметка да има повече клиенти, а сайта ще се обогати, а аз все още съм втрещен!!! :o

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #291 -: Април 03, 2015, 08:59:05 pm »
Телефона на лечителя (щото той казва, че е лечител, а не билкар) е 0878691298 Васил. Попитайте го за антипаразитната му програма. От това дето сме говорили, я е измислила една жена, която се е заразила нейде в Африка от много рядка гадост. В състава имало 2-3 билки дето ги няма тук в България и неговата работа(на бай ми Васил) била да отсее важните билки дето ще свършат работа и да прибави заместители на тези дето не могат да се намерят тук, "а това" казва той "хич не е лесна работа и няма да кажа рецептата на друг, освен на децата си" но поне човек може свободно да си купи шишенце от 100 грама, като се капе по 20 капки в чаша вода и се пие сутрин и вечер преди ядене и струва 25 лева. Това е, което мога да кажа- толкова инфо ми пусна човека.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #292 -: Април 03, 2015, 09:57:12 pm »
svetlio760 благодаря ти много за информацията. Ще поръчам тази настойка от Бай Васил и ще я пробвам. Ще споделя обезателно.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #293 -: Април 08, 2015, 05:20:51 pm »
А това е фейсбука на лечителя: https://www.facebook.com/vasil.damianov.12