Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 179993 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #270 -: Април 04, 2013, 02:23:24 pm »
Там, където се правят критериите участват толкова много пари, че свят ще ти се завие! И въпреки това при хомеопатията това работи- правят се експерименти на продуктите с контролирани условия и контролни групи. На едните се дава плацебо, на другите конвенционален продукт който лекува, а на третите хомеопатията, която предстои да излезе на пазара. Не знам какво повече от това! Народната медицина, билките и билковите продукти, прабаба ми не ги е проверявала в лаборатории, но вършат работа. Сега, когато същите билкови продукти се проверяват с проверените критерии, се оказва, че са точно това, което прабаба ми казва че са! Е к`во- да тръгна по форумите к`ат тебе и да размахвам официална, конвенционална, доказана наука и критерии или просто да взема Мента, Лайка, смрадлика и прополис и да направя вода за уста и да излекувам афтите на детето?

angelmr

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #271 -: Април 04, 2013, 02:37:55 pm »
Там, където се правят критериите участват толкова много пари, че свят ще ти се завие! И въпреки това при хомеопатията това работи- правят се експерименти на продуктите с контролирани условия и контролни групи. На едните се дава плацебо, на другите конвенционален продукт който лекува, а на третите хомеопатията, която предстои да излезе на пазара. Не знам какво повече от това!

Добре де, нали точно това търся? Статия в която са цитирани подобни резултати и в която някой е застанал с името си, а след това някой друг го е проверил и е повторил резултатите? Ако имаш подобна литература с радост ще я прочета.
А за критериите не си съвсем прав. Там няма контакт с парите. Критериите са математически. Работи/не работи.

stoyan7

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #272 -: Ноември 03, 2013, 03:25:36 pm »
Чета публикацийте от около  седмица.Едва  сега  приключих  и виждам  отдавна  не е активна.Понеже  не съм  го пробвал, тръгнах и аз като Майстора  да си го  направя  сам.Намерих  от ибей  натриев  хлорит  за  450гр.  около  48лв.Само не  знам  дали  ще е проблем при  влизане  в страната да го конфискуват като  незаконен внос.Ако някой може -  да  каже.
Искам  да питам  EDIN
 1. дали  продължава да пие  от  еоксида  и какви  са впечатленията му?

2. при  положение че цената  му  е  10.56лв.  не  е  ли малко  множко  30лв.  за  доставка?

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #273 -: Юни 17, 2014, 02:26:47 pm »
Гледам, че темата е неактивна дълго време, та да кажа- от тоо Еоксид дето е по 10.56 май малко се увлякох- пих, пих и се алергизирах :-*Пих го за щяло и нещяло и не действа на всичко и като всяко изкуствено химично съединение, организма го недолюбва. Сега го вземам само при диарии, устни промивки и вагинални промивки. (Дължа да отчета, че вагиналните промивки не са на мен ;D) Течността става жълта и няма никакъв зелен нюанс, което ме води към мисълта, че може да не са съвсем същите пропорции и от там да идва проблема, така, че бих препоръчал да се вземе оригинала за 30 лева!
« Последна редакция: Юни 17, 2014, 08:39:46 pm от Maistora52 »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #274 -: Юни 17, 2014, 02:41:57 pm »
Грешно тълкуваш симптомите друже. Това дето му викаш алергия е детоксикация. Взимай по-на рядко, за да може тялото, да се справя с токсините. Това е моето мнение.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #275 -: Юни 17, 2014, 05:23:16 pm »
svetlio760, един съвет:

За щяло и нещяло не бива да се пие какъвто и да било антибиотик, било то синтетичен или натурален. Защо?
- Ами за поддържането на микрофлората в организма в умерен растеж се грижи изцяло имунитета. Когато имунитета е слаб, растежа става масивен и има опастност микроорганизмите да нанесат непоправима или трудно поправима вреда на тъканите. Когато без причина се взема антибиотик, той замества имунинета. След това той или спира да работи както трябва или пък работи когато не трябва и предизвиква автоимунитет - алергии и т.н. Нарушава се симбиозата. Така или иначе тези микроорганизми живеят у всеки човек, тялото е тяхната планета. Но едни боледуват, а други не и това зависи от имунната защита. Колкото и антибиотик да се приема, ако не се работи и с имунитета ефекта ще е кратковременен. Поради тази причина се е разболял създателя на ММС от пневмония, въпреки че е приемал ММС нон-стоп.

Според мен, без да се натрапвам, не бива да се прекалява за щяло и нещяло с тези неща, а само при по-сериозни случаи или да се провежда противопаразитно лечение профилактично веднъж годишно. Паралелно с антибиотиците трябва да се работи с имунинета. Основното при него е психологичното състояние на човека. То включва предимно натрупания стрес през години в самите клетки - именно в клетките по цялото тяло се записва стреса и от там къде са лошите записи-спомени, боледуват различни органи и т.н.. Именно това състояние определя около 70% от имунитета. Пример:

Моя позната-приятел стоматолог ми разказа, как неин пациент - алкохолик, мизерник, непукис и т.н. ходил при нея да му лекува горен зъб с гангрена - опасна ситуация. Същият се появил чак след една година - тогава се сетил, че трябва да ходи при зъболекаря. Когато му отворила зъба, коренът му бил умъртвен от само себе си - без да му поставя арсеник. Тъп, спокоен и здрав  ;D

Искам да споделя една книга, която наскоро открих, съдържа страхотна информация за корена на всички здравословни проблеми: "Лечебният код" от Д-р Лойд и Д-р Бен Джонсън. Авторите участват във филма "Тайната".
Авторът на книгата - лекар се е опитвал да лекува съпругата си, болна от пс. депресия години наред безуспешно. Открива техника-код с който премахва натрупания стрес в клетките под формата на лоши спомени, след което имунитета вече функционира нормално и не са му необходими никакви лекарства. Твърди че изцелението е трайно - завинаги. Примери много в книгата. Познавам хора, които са се излекували с тази проста техника от неизлечими болести, но аз лично все още не съм експериментирал. Все не намирам време да пробвам, макар че прочетох книгата през януари.

Препоръчвам!


Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #276 -: Юни 18, 2014, 12:04:51 am »
Споко бе хора, не съм умрел ;D, не се оплаквам, просто споделям опит- целта е да не правите кат мен! Спрял съм го, иде лято, аз съм спасител, следва море и голееми прочиствания! Все пак благодаря- коментарите ви са градивни! ;)

Кемоксайд

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #277 -: Март 23, 2015, 04:29:14 pm »
Здравейте, казвам се Зоя Велкова и продавам Еоксид 0,75% разтвор хлорен диоксид, но  никога не съм го продавала за пиене, продуктът е предназначен за дезинфекция на питейна вода. Дозата, която се препоръчва от MMS  10 мг/л е убийствена. Нали знаете, че от дозата зависи, дали едно вещество ще бъде лекарство или отрова - в случая е ОТРОВА!!!!!!!!!
Световната здравна организация допуска за постоянна употреба доза от максимум 0,7 мг/л.

Неактивен макс1962

  • Активен
  • **
  • Публикации: 253
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #278 -: Март 26, 2015, 12:41:19 pm »
Признавам, че не можах да прочета всичките 19 страници. Поне не подробно и задълбочено. Четох и другаде по темата. Така и не разбрах къде между " О, чудо!" и пълното отричане е истината. Има ли някой, който да е минал през процедурата както трябва и да има ЛИЧНИ впечатнения?  Защото ми омръзна да чета мнения от рода на " На баба ти Злата шурея ми каза....."

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #279 -: Март 26, 2015, 10:19:14 pm »
Темата се е обсъждала и на други места и общо взето е доста противоречиво положението. Аз съм доста скептичен... :o

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #280 -: Март 27, 2015, 09:55:26 am »
Аз пих Еоксид. Не е отровен, но има по -добри методи.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #281 -: Април 01, 2015, 09:15:48 pm »
Един билкар от родния ми град Стара Загора е успял да постигне един невероятен спиртен извлек, който мори всичко!!! Буквално! Вземам вече трето шишенце и ми прочисти организма от всичко- антипаразитна програма! И уж е антипаразитна програма, а дори брадавиците ми намаляха! Със сигурност знам че има всичко горчиво вътре- жълта тинтява, пелин, орех, карамфил, кой знае защо канела и още не знам какво! Не казва повече билки гадината, пази си го да не му падне цената и въпреки това пак ще си го купя! 25 лева струва и ако някой иска да се прочиства или лекува от каква да е бактерия или дори вирус да обажда- ще го свържа! Аз съм втрещен от това направо!!!
 Друго всичко си е както си тряя, но да пиеш нещо през устата и то билково и да ти лекува брадавици.... те такова животно нема!!!!
 Ешерихия коли- това е една гад, която си стои в стомаха и помага, но понякога мутира и слиза към бъбреци, пикочополова система и прочие и си нямате представа колко е ината!!! Умори ми я за две седмици!!! Казвам това защото представа нямам как така- нормалното е да убие всичките бактерий, защото между мутиралата и полезната има разлика колкото между канал и река да речем! С брадавиците същата работа- брадавицата си е твоя собствена клетка част от организма ти!!! Отде знае таа билка кво да убие и кво да остави.....???!!!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #282 -: Април 01, 2015, 09:24:16 pm »
Светльо, когато има такава избирателност,самата билка не убива бактериите, а създава най-добрата среда в организма, при която той сам се справя с тези неща!
Иначе досега да си се скъсал от стомашно разстройство...:)
Когато няколко дена вземаш силен антибиотик например, той унищожава вредни и полезни бактерии и храната предизвиква разстройство, понеже не може да се разгражда добре.
Затова после се налага да вземаш и пробиотик за възстановяване на чревната микрофлора.
Ако в твоя случай не е така, преполагам, че този "илач" би имал и антионкологично действие:)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #283 -: Април 02, 2015, 08:37:32 am »
Един билкар от родния ми град Стара Загора ................ако някой иска да се прочиства или лекува от каква да е бактерия или дори вирус да обажда- ще го свържа! Аз съм втрещен от това направо!!!
 

svetlio760 дай някакви координати на тоя изобретател. Ще го пробвам и ако наистина е така както го рекламира, що да не се лекуваме с това чудо при нужда.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #284 -: Април 02, 2015, 08:51:25 am »
svetlio760
По теорията на един мой приятел с голям опит с унищожаване на вируси, бактерии и други гадинки брадавиците също се получават от вируси. Така, че като се унищожи конкретния вирус се унищожава и брадавицата.