Форум > Мошеници и изгонени потребители от форума

Gravity Control Technologies СА МОШЕНИЦИ ОТ КЛАСА!

(1/1)

Potrebitel:
http://www.gctspace.com/main.html

Гадините взели парите и изчезнали! Нямат продукт налице. Половин милион.

teofilius:
Само половин милион? - това е нищо щом само толкова малко са взели :))) Аз с половин милион с електрогравитация ще изкарам сателит в орбита, че и по-далече. Сега работя по радио управляем малък модел. Вертикалната тяга ако не я докарам да е достатъчно ще компенсирам със хоризонтална тяга и голяма скорост и пак ще докарам нужната скорост за излизане в орбита.  Голямата ирония и смях, е че ще го постигна с твърде малко пари и тук стоят въпросите за това електрониката да издържи на високите температури от слънчевата радиация в близкия космос и да имам радиоуправление за поне 1000 километра. Няколко камери също ще дойдат добре. :)))) Напълно съм сериозен :) 

caduceus:
За половин милион може много неща да се направят - особено в България  :)  За тия пари ще излязат и няколко души с антигравитационни платформи като на Гребенников, поне две технологии за тотално подмладяване, както и системи за етерна мигновена връзка независимо от разстоянието. Да не говорим за контрол върху климата, хармонизиране на околната среда и т.н. "дреболии" Тук имаме технически гении колкото щеш - горното не го казвам на шега. Беден човек - жив дявол  ;D

mzk:
И един мармот увива шоколада в станиол.
Заключвам темата.

ПС: утре от 11:00 на "Попа" (София) ще има протест срещу сондажите за шистов газ.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия