Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 357765 пъти)

Неактивен lpoik

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 192

 Margarita Spiridonova-Радвам се за вас,че сте се излекували,но бихте ли споделили с какви народни средства сте се лекували.Благодаря.

Margarita Spiridonova

  • Гост
  Здравейте lpoikл.Рано е да се каже че съм се излекувала но съм сигурна че съм на прав път.Изискват се много сили търпение и най-вече ВЯРА за да победим Рака . Някъде на предната страница се намира моята история но ще я павторя .
През месец май  2016 ми поставиха диагноза Рак на яйчника .Бях оперирана на 28 .06. 2016 .Резултатите от истологичните изследвания са Рак на яйчника 3-ти стадий - АГРЕСИВЕН .Последва предложение за тежка химиотерапия ,  която аз отказах.След като вече бях изчела страшно много материали по темата  ,реших, че е време за се заема сама със себе си .Изработих си програма на базата на всичко прочетено ,коeто сметнах че ще ми допадне и помогне. След 4 месеца направихме BRCA тест за генетична предразположеност към рак на гърдата и яйчниците -леля ми също е с рак  на яйчника .Зачакахме резултатите  ,които се получават след около 2-3 месеца .При едно  къщно почистване малко преди да си взема резултатите  се ударих в горната част на гърдата ,където посиня и след няколко дена напипах та това място бучка около 1 сантиметър .Записах си час за лекар и ме изпратиха на мамография .Казаха ми,че от удара се е получила киста, но е добре да ми направят биопсия за всеки случай ,понеже вече имам установен рак .Междувременно получавам и резултатите от BRCA теста,  който се оказа ПОЛОЖИТЕЛЕН .    През всичкото това време аз стриктно спазвам програмата си за здравословно хранене .Правя си редовно изследванията на туморни маркери CA 125 , след като ми бяха отстранени яйчници и матка .Резултатите баха в нормите -повече от добри . В крайна сметка с лекарят ми  решихме, че е по-добре да направим отворена биопсия за да сме сигурни и да вземем целият материал от гърдата . На 15.3 .2017 направихме операцията и на 28. 03.2017 втора,  понеже резултата беше киста с диаметър 1,2 см и върху тази киста Раче с диаметър 0,3 см ,или  3 милиметра -АГРЕСИВЕН.На втората операция ми бяха отстранени най-близките лимфни възли,  които се оказаха за щастие чисти .Отново ми предложиха химиотерапия, но отново отказах .Направихме Сцинтиграфия на костите -там всичко е наред .Черен дроб в отлично състояние -Слава Богу .В момента се чувствам прекрасно.Последните ми резултати са много добри и продължавам  със самолечението. Искам да добавя, че според мен може би от най-голямо значение е психологичното състояние . Аз се чувствам по-добре от всякога и реших, че няма смисъл да седна да оплаквам сама себе си .Напротив започнах да се занимавам с много нови за мен неща . Направих много нови познанства и живея без да мисля и да се притеснявам  ИЗОБЩО . Само положително мислене и така . Ще се боря до край и СМЯТАМ ДА ПОБЕДЯ .Програмата която следвам е
 сутрин на гладно -
10 капки кислородна вода в чаша вода
30 минути по-късно 1 чаена лъжичка сода +сок от половин лимон разтворени в чаша вода
30 минути по-късно - 2 супени лъжици конопено масло ,1 чаена лъжичка кайсиево масло
закуска 150 гр извара +3 с л ленено семе  и 2 филийки пълнозърнест хляб
2 часа след закуската 1 чаша прясно изцеден сок от зелени зеленчуци -спанак  житни поници чушки зеле краставици
Обяд
30 минути преди обяда  10 капки кислородна вода в 1 чаша вода
зеченчукова салата  със заливка от счукан чесън, зехтин и куркума +2 филийки пълнозърнест хляб
2 часа след обяда - 500 мл прясно изцеден сок от плодове -грозде ,праскови ,диня ,сини сливи
2 часа след това - 500 мл прясно изцеден сок от моркови +1 кафяна лъжичка зехтин
Вечеря
30 минути преди вечеря -10 капки кислородна вода в 1 чаша вода
30 минути по-късно - 2 супени лъжици конопено масло ,1 чаена лъжичка кайсиево масло,1 чаена лъжичка масло от черен кимион
Пасирани зеленчуци -домати +1 скилидка счусан чесън и зехтин  ,или  зеле с моркови ,лимонов сок, куркума,  1 чаена лъжичка спирулина ,  2 филийки пълнозърнест хляб
1 банан

През целият ден се пие много вода .
 
Изключих от менюто си захар и всички видове подсладители, млечни продукти,  месо, животински мазнини. Нищо пържено и готвено .Понякога си позволявам готвени боб, леща, грах. Пия чай от корените на глухарче, чай от котешка стъпка ,чай от коприва .

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Браво на вас Маргарита, поздравления за силата която имате да следвате инстинктите си, както и за постоянството което прилагате в самолечението. Надявам се повече хора да видят и последват вашият пример. Химиотерапията е бавно убийство и трябва да бъде забранена също както и радиационното облъчване на раковите клетки, но във свят които се управлява от мафията на корпоративните интереси оплетени с монопола на правителствата, по друг начин наречено корпоративен фашизъм, това няма да се случи. Всичко което се прави с много пари в "медицината", носи много смърт. Така единствения шанс на хората е да вземат свободата си във собствените си ръце и направят като вас, да се образоват (ако могат да осъзнаят познанието разбира се) и да имат волята да следват на практика това което са разбрали.  Пожелания за късмет и да продължавайте вървите по пътеката на природното здравеопазване.

Неактивен lpoik

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 192
Margarita Spiridonova-Много благодаря за рецептата.Не съм погледнал,че сте я писали в предните постове(за което се извинявам).Искрено ви желая успешно излекуване.Благодаря.

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Канабиноидите премахват рака...много изследвания го доказват.
А канабиса не е легален за болните до колкото знам?

Неактивен prp

  • Активен
  • **
  • Публикации: 208
    • Free Gary McKinnon
Поздравявам г-а Спиридонова за решението да се подложи на операция. За съжаление това е най-ефективното лечение на това заболяване до момента и да пожелая здраве и дълголетие. Също съм забелязал че всички активни спортисти успешно са се излекували и дори от по напреднал стадий например Луис Армстронг, Мартин Петров и други. Разбирам, че не всеки е роден спортист но е много важно да се спортува дори когато времето не е подходящо не ползвам асансьор и винаги изкачвам стълбите пеш до шести етаж, може да изглежда незначително но все пак е нещо. Половин минута може да спестите с асансьор но губите много. Също една позната с двойна масектомия всяка сутрин тича в парка и вече от 10 години е здрава.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Ти не знаеш, какво говориш, ама простено ти е.

Margarita Spiridonova

  • Гост
 Г-н или г-жа edin,пояснете моля Ви за кого се отнася вашият коментар .Ако е за мен  Ви уверявам, че много добре знам какво говоря . prp- имате право за спортуването .Аз съм бивша спартистка ,но по принцип никога не съм преставала да спортувам .Чувствам се прекрасно. Физичското ми натоварване е точно колкото е било винаги .Работя даже и на нивата ни през лятото .Не съм се залежавала нито един ден,  дори и след операция . Нямам намерение да се предам лесно и без бой  ;)

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Мила, драга Маргарита... може би по пара-вероятна случайност, днес си копирах от едно място следните текстове...
Прочетете ги внимателно и направете своите изводи... Мисля, че всичките болести, които ни спохождат по-често в последните десетилетия и столетия произхождат от ...  следва конспиративна теоретична хипотеза....
Копиран текст:

"Нито едно живо същество не може да съществува без силицият - академик Вернадский.
Когато силицият в нас стане нула процента, ние умираме.
Защо това не се говори на хората, а се препоръчва да приемаме калций?
Доста неща са изтрити от учебниците по медицина, когато Ротшилд поема в ръцете си фармацевтичната индустрия.
В червата и на здравите хора има паразити до 1-2 килограма. Те много обичат да изяждат силицият в храната ни.
Затова всеки ден трябва да приемаме три пъти по - голяма доза от него, за да остане 1/3 и за нас.
При болните от атеросклероза винаги има много ниско съдържание на силиций в стените на кръвоносните съдове / Лепгнер /. При доставянето му веднага спира развитието на атеросклерозата и започва възстановяването на съдовете.
Без силициев диоксид, кварц не може да има работещи компютри.
У нас той играе главна роля в предаването на информацията между мозъкът и останалите органи . След осемкратно използване той се извежда от организма ни. И трябва да се внася отвън.
Недостигът му пречи на усвояването на останалите 70 микроелемента.
Здравият човек има 4.7% силиций в себе си.
В кръвта и в червата, при достатъчно наличие на силиций, са налице колоидни разтвори. Те "връзват" замърсяванията и имат способността да “прилепват” към себе си вируси и патогенни организми, които след това биват отвеждани от организма. Благодарение на тази притегляща сила от кръвта и червата могат да бъдат отведени: вируси на грип и други, предизвикващи възпаление на черния дроб, артрит, ревматизъм, плесен, кандида (чумата на нашето време, причиняваща най-различни симптоми, напомнящи ангина, инфекции на носа, гърлото, горните дихателни пътища, храносмилателния тракт, бъбреците, пикочните канали, гениталиите). Това означава, че хиляди болести не биха могли да се развиват в човешкото тяло, ако нивото на силиций е коректно.
лавната причина за недостиг на силиций в човешкия организъм са паразитите: глисти, гъби, бактерии и вируси. Всички те използват нашите органи и кръв, като среда за живот и растеж. За да предават на своето потомство генетична информация за вида си, паразитите се нуждаят от силиций, който (бъдейки елемент с пиезоелектрически свойства - бел. авт.) е способен да трансформира енергия. Паразитите крадат силиция от нашия организъм, тъй като се нуждаят от него за да живеят и да се размножават. Консумирайки силиций в огромни количества, те значително намаляват неговото количество в човешкото тяло. В резултат на това настъпват нарушения в предаването на информация между мозъка и тялото и организъм губи контрол върху жизнените функции. На мястото на здрав, екологичен ред, се появява хаос.
   
Наскоро умря Сергей Данилов,който е един от 90 % от хората,които пропагандират алкализирането на тялото чрез пиене на сода,умря от рак.Представям ви мнението на д-р Л.Ермоленко за содата.Когато пием сода се включват буферните системи на крьвта.Те са-хемоглобинова,белтьчна,бикарбонатна и фосфатна.Когато постьпват повече алкалии,трябва да се задьржат в крьвта киселинитеТова става като пьрво се забавя дишането и то става по-повьрхностно.По този начин от организма се отделя по-малко СО2 и се натрупва вьглена киселина.След това се включват бьбреците,те сьщо отделят по-малко киселини,и се натрупва оксалова киселина,която води до подагра.В такива условия в бьбреците се образуват карбонатни и фосфатни камьнисьщо така се намалява отделянето на киселини през кожата-през потните  и мастните жлезии те губят своята бактерицидна активност./развиват се гнойни вьзпаления по кожата/Ето до какво води алкализирането на организма.
Когато содата попадне в стомаха се образуват СО2,Н2О и сол.Те силно дразнят стомашната лигавица,понеже в стомаха РН е много кисело-от 0,5 до 2,5.Нарушава се разграждането на белтьците,от това страда главно имунитета ни.Напр.интерфероньт,който е белтьк-той разпознава чуждите клетки-вируси,бактерии,гьбички и след това Т-кильрите ги убиват.Част от содата алкализира крьвта.Всяка клетка се намира в междуклетьчната течност.До нея достига от едната и страна капильр,който донася О2,хранителни в-ва,хормони.РН е 7.36 в артериалната крьв,а от другата страна на клетката е малко по-ниско,тук преминава СО2,отходните в-ва от дейността на клетката.Ако пием сода тук РН се повишава и тези вредни в-ва не преминават вьв венозната крьв,за да се отнесат в черния дроб за обезвреждане.Те се отнасят най-често в жлезисти органи,кьдето се образуват тумори.
Когато пием лимонов сок,тази кисела течност разтваря калция от калцираните ни сьдове,той се свьрзва в калциев карбонат,отделя се СО2 исе получава лимонно кисел калций,който е разтворим и се извежда с урината.Калчият е алкален елемент и попаднал в крьвта повишава РН ,но това е благоприятно за сьдовете ни,само трябва да приемаме много силиций с храната,за да се помести той на своето място в сьдовете,за да еластични и неизвити като калцираните.За около 2 месеца приемане на плодови  кисели сокове,този калций се разтваря и сьщото се отнася и за бьбречните,жльчните камьни,сьщо и в червата,кьдето има много фекални камьни,които ни тровят.А холестериновите плаки се премахват чрез рибено масло.Институт по обща патология в Москва кьм МА-правени са 40 год.опити с мишки и за 2 месеца плаките изчезват.,сьщо болни хора се хранят с рибено масло,полиненаситени растителни мазнини се наблюдава сьщия ефект. за 2 месеца.

Какво е необходимо да приемаме ,за да имаме здрава сьединителна тькан?
1.Това са 5 аминокиселини-главно глицин,след това аланин,пролин,валин,лизин.
2.Пет микроелемента-цинк,сяра,мед,магнезий,силиций.
3.Витамин С-Капилярите се сьстоят от 1 ред епителни клетки.Те достигат до всяка клетка,за да моге крьвта да донесе кислород и хранителни в-ва,които се изливат в муждуклетьната течност.Те преминават в клетката през малки отвори.Именно тези отвори непрекьснато се поддьржат от вит.С,да не станат по-големи повреди,празнини,през които до се изсипят еритроцити в междуклетьтната течност-това е крьвоизлив в сьответният орган,т.е. инфаркт.Вит.С е основният ни антиоксидант,който има много свободни електрони,които отдава непрекьснато за вьзстановьването но повредените капиляри.Говорим за естественият вит.С в храната,а не за синтетичният.Затова,който има крьвотечение от венците,всьщност има тотална недостатьчност на вит.С на всички сьдове в организма си.
Тук се отнася даже и костната тькан,която сьщо е пронизана от сьдове.Ние имаме километри сьдове,затова трябва всеки ден да имаме в храната си вит.С..,който ги ремонтира,като се движи в крьвта/водоразтворим е/ и отдава свободните си електрони и капилярите остават еластични и не се разкьсват.Ако ни се образуват синини при натиск вьрху кожата,то това е тотален недостиг на вит.С и това води право до повреждане на сьдовете,а ако синината не минава за 5 дни,то е нарушена микроциркулациятаШампион по сьдьржание на вит.С е черният орех,сьщо зелен лук,магданоз,копьр,киви,плодове,шипка,чили и т.н.
4.Вит .В-/биотин/-намира се в спирулината/водорасли/
5.Вит.А-жизненонеобходим за сьединителната т-н.
6.Вит.Е,фолиева киселина.
Сьрдечните клапи са построени на 100 % от колаген.
Проф.Дадали дава шокиращи данни за затльстяването у децата и младите хора,и за недостига на някои вещества -дефицит на вит.С има у 70 % от населението,фолиева к-на-у 80 %,йод-70 %/раждат се дебили от такива майки/ ,да не говорим за децата у нас,които са агресивни,в 70% не заят какво четат.Вминалото се правеше йодна профилактика в училищата,тогава не им трябваха дебили/желязо-40%.

Обикновените клетки в организма се делят ,като ДНК се удвоява,получават се 2 ядра,след това и цитоплазмата се дели на две,получават се две клетки.Сьществуват и стволови клетки,които произвеждат епителиалните клетки-в кожата,черен дроб,панкреас ,черва,бял дроб и т.н.Когато до стволовата клетка не достигне кислород,тя не умира като обикновените клетки.Най-напред тя спира  произвежда  нови клетки,което е основната й функция.В този момент стволовата клетка става ракова-започва да се дели като произвежда свои копия безкрайно,понеже тя е безсмъртна/нормалните клетки се делят около 50 пъти и умират/,храни се от околните клетки и тькани.Стволовата клетка има само 1 спирала ДНК.За това откритие Ото Вартбург получава Нобелова награда/всички ракови клетки живеят анаеробно,т.е. без кислород/.Имунната с-ма не я унищожава,защото тя е наша клетка.Каква е врьзката между РН и рака?Причината за рака е  една-недостатъчното обезпечение на клетката с кислород.,а за това главната причина е в храната.Тук основният болестен фактор е калцият,който пречи на клетката да диша,а главният наш убиец са белтьците,гл .животинските в храната/за дезаминирането на аминокиселините се изразходват много Н+ йони,което премества РН в алкална посока/.Наепример крокодилът яде месо веднъж на 1/2 година и после го преработва дълго време,а вълкът на 2 седмици,а  ние се тъпчем непрекъснато.Ракът не иска да ни убива,това е защитен наш механизъм ,за да оцелеем,т.е. да се избавим от причините,довели ни до кислородното гладуване на клетката.Как се променя РН през деня-към вечерта РН става кисело 6.9,а през нощта започва да се повишава/статистически тогава към 3 часа умират най-много хора,т.е. при алкално РН,а сутринта РН е алкално.Хората искат да пият кафе,трябва им енергия при алкално РН.
Какво е Н+/това са протоните/в нашата храна,това са киселините,които се намират в плодовете.Причини за кислородно гладуване на стволовата клетка:
1.Една от косвените причини е повреждането на мембраната на еритроцита-вируси,гъбички,паразити изяждат силиция ,който е върху мембраната,свързан с белтък и се абсорбират тези патологични агенти,те изяждат и хемоглобина.
2.Гъста кръв-85% от нея е течната й част,а 15% са формените елементи.Диаметърът на еритроцита е 5 микрона ,а на капиляра е 3 микрона,т.е.ако еритроцитите са слепени като монетни стълбове в кръвта,те не могат да стигнат до клетките,и имаме хронично кислородно гладуване на клетките/когато клетката загуби външния си /-/електричен заряд,тя се слепва за другата клетка до нея,която има отвън /+/заряд.-при дефицит на силиций.
3.В плазмата има много токсини и шлаки,които препятствуват транспорта на кислород.
4.По-малко вода в плазмата.
5.Ако еритроцита достигне в капиляра до клетката,трябва мембраната й да е здрава,да не е зашлакована,за да влезе О2 в клетката.
6.Когато О2 влезе в клетката,трябва да има АТР/аденозин трифосфорна киселина,неин предшественик е коензим Q10 ."


Дано и без редакция да Ви е от полза!
Желая Ви само и единствено ЗДРАВЕ!

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Г-н или г-жа edin,пояснете моля Ви за кого се отнася вашият коментар .Ако е за мен  Ви уверявам, че много добре знам какво говоря . prp- имате право за спортуването .Аз съм бивша спартистка ,но по принцип никога не съм преставала да спортувам .Чувствам се прекрасно. Физичското ми натоварване е точно колкото е било винаги .Работя даже и на нивата ни през лятото .Не съм се залежавала нито един ден,  дори и след операция . Нямам намерение да се предам лесно и без бой  ;)

Естествено, че коментарът е към prp и генералното му заключение, че операцията е най-ефективното лечение, което е нелепо. Към вас нямам забележки.

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Maistora52  БРАВО!!
Откаде намери този материял? Знаех на 80% от изложеното, но другите 20%ми станаха ясни едва сега.Някак си ми убягваха. По точно за силиция.
За което Благодаря!

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Ако искате да набавите силиций, вземайте шуслерова сол, момер 11. Аз си я пия чат пат. Тая сол ми оправи едно сухожилие, а докторчетата ми викаха, "дай да ти ръгаме кортизон". Абе викам си, що не вървите на майната си и си взех сол номер 11 и сол номер 3. За месец не остана и помен от болката, а като клекнех, едва се изправях. Болеше ме цяла година преди това. 

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Майсторе, Преди време четох някаква книга за кислородната вода и ползите от нея. Та пича(мисля че се казваше Неумивакин) разправя че при повишаване на въглеродния двуокис в кръвта се повишава еластичността на кръвоносните съдове, което спомага за по доброто снабдяване на клетките с кислород. Аз си направих аналогия с пранаямата, която всъщност прави точно това. И резултата от нея е че се чувствам пълен с енергия, явно от повечето кислород, който достига по надълбоко.
 А материала който си намерил е много интересен!!!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Майсторе , МТМ
Спесиало в чстта си за рака този материал е пълна глупост което ме навежда на мисълта, че най вероятно и с останалата част положението е същото.
Госпожо Спиридонова.
Във описният от вас метод на лечение липсва нещо във важността на което съм се убедил. Ще си позволя да ви дам един съвет спазването на който абсолютно с нищо няма да ви навреди. От неспазването му обаче в 30% няма да загубите нищо но в останалите 70% изхода ще е летален за вас.
Преди да продължа бихте ли се запознали с този текст:
https://www.bb-team.org/articles/2745_resveratrol-resveratrol
После може да се поинтересувате и какво е това Диплоидни и най вече тетраплоидни клетки.
Диплоидните ракови клтки ги убива както корена от глухарче така и котешката стъпка та дори и методите на химиотерапията. Не така обаче стоят нещата с тетраплоидните клетки. Поради четворно осигурената си ДНК те са изключително издръжливи. за момента са известни май само два начина за справяне с тях. Единият беше някакво китайско вещество до кото така или иначе нямаме достъп а другият е комбинация от раствератрол и аспирин, Демек червено вино и аспирин. Тази комбинация обаче действа САМО на тетраплоидните клетки и задължително се използва с другите описани от вас методи. Ако сте върл противник на алкохола купете си таблетки раствератрол. и ги пийте. Ако предпочитате естествените начини. Вино и аспирин. Най добре вино от сортове грозде нямащи нужда от пръскане. Това, че гроздето е устойчиво на болести означава че в кората му има много рествератрол. Това са така наречените директни сортове като "Отел" "Липа" "Молдованка" от които "кой знае защо" е забранено да се произвежда индустриално вино.  :o

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Радико силиций, селен, салицилова киселина и както и да го наричаш в общи линии е едно и също нещо. Вино плюс салицилова киселина,, аспирин". Както и да е.