Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 357768 пъти)

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
В действието на лим. сок има химични реакции и не се разчита изолирано, на Ph-то на лимона. При попадане в стомашния тракт, лим. сок образува хидроксилни групи, които са най-мощния алкализатор, защото се свързват с недоокислените метаболити, при което тялото с лекота ги изхвърля. Резултатът е повишаване на Ph на тялото.
Хитър си ти Един  :). Горе-долу, така стоят нещата, за това го е написал и PiroVeso. Не се съмнявам, че той го знае, но...лека провокация, за тонус, да не губи концентрация. Той така и не ме удостои с отговор, но може би не е прочел, а и няма нужда.
    Поздрави на всички.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
   Добри са снимките. Нямаш тълкуване, освен, че си забелязал, че има разлика :). Това е шега, не заяждане, но понеже не казваш, че лимона е кисел и има ниско рН, а не 10, както е в интернетската ти таблица, изпращам ти номера си.


Тълкуването съм го направил по-горе, в писанията си(чети и проумявай). Всъщност тълкуването не ми е толкова интересно а и въобще не ме интересува(ако ме питаш това). Нито съм химик нито пък имам намерение да ставам(минало е времето). Писах и пак ще го повторя - За мене е важно едно - практическото приложение и ползите за МОЯТ ;) организъм.  Другото го оставям на тебе, явно ТИ си "спеца" по деференцирано едностранчиво мислене. И въобще не ми пращай телефона си.Няма за какво да ти се обаждам. Всеки що годе мислещ човек знае че, лимонената киселина е с ниско pH(логично е, защо трябва да се обяснява). Нали е КИСЕЛИНА!!! И правиш ли разлика между зрели лимони и изкуствено узрели :) лимони?? Като опиташ истински узрял лимон и това, което го купуваш от супермаркета или бакалията, ще усетиш и разликата. Това е все едно да изядеш една зелена слива(джанка) и да си мислиш, че ядеш напълно узрял плод!? :D  Не желая повече да влизам в полемика с теб. Мисли каквото си искаш!!! Имам по-важни неща с които да си губя времето. ;D ;D
Лека вечер!

Забравих да добавя! Интернетската ми таблица, не е моя. Взел съм я от Интернет! ;D Но от две години я ползвам и за сега ми върши чудесна работа. А за по-придирчивите и с по-високи изисквания нека да си направят труда, да си направят собствена достоверна таблица и нея да си ползват. Като са толкова претенциозни и знаещи. Да оставят на нас по-незнаещите да ползваме каквото има. Като в поговорката. Намерил, та и кусури търси!!! :) :)
« Последна редакция: Август 23, 2017, 12:16:24 pm от atos »

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Тълкуването съм го направил по-горе, в писанията си(чети и проумявай). Всъщност тълкуването не ми е толкова интересно а и въобще не ме интересува(ако ме питаш това). Нито съм химик нито пък имам намерение да ставам(минало е времето). Писах и пак ще го повторя - За мене е важно едно - практическото приложение и ползите за МОЯТ ;) организъм.  Другото го оставям на тебе, явно ТИ си "спеца" по-деференцирано едностранчиво мислене. И въобще не ми пращай телефона си. Няма за какво да ти се обаждам. Не желая повече да влизам в полемика със тебе. Мисли каквото си искаш!!! Имам по-важни неща с който да си губя времето. ;D ;D
Лека вечер!
  Благодаря! Лека и на тебе. Няма какво да си мисля. Знам, че си достатъчно интелигентен, за да се занимаваш и с по- важни или поне по приятни неща. Не съм искал да те засегна, само предупреждавам да не се предоверявате на всичко написано.

Неактивен burgas61

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 24
Здравейте,
Ако имате желание прочетете в този български сайт http://www.mmsbulgaria.com
темата за „Киселинност срещу алкалност – живот или смърт”, или „pH заблудите” от 28 май 2015г.
Тя ще ви даде много отговори:)

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Молба към модераторите, заключете тази тема и напълно я изтрийте докато някой не се е отровил!!!!!

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Като става дума за здравето, мога да ви препоръчам книгата "Здравето е в главата, а не в аптеката" от Александър Свияш.
В нея са описани: причините за болестите, алгоритъма за оздравяване и работата за постигане на здраве.
Нормалното състояние на всеки човек е да бъде здрав и да се радва на живота, а това зависи от самия него.

Благодаря за книгата. Смях се и четох. Четох и се смях. Много добър стил на боравене с думите. С тънка и деликатна ирония Свияш излага проблемите и отправя предизвикателства към нашата зомбирана от социума кратуна.  ;) ;D

Ружка

  • Гост
Re: Лечение на рак
« Отговор #186 -: Февруари 13, 2017, 05:33:01 pm »

...
...
Рецептата с котешката стъпка също работи на 100%. Мой приятел се излекува от рак за 6 м. + строга диета!

Със здраве!

Вашият приятел сигурно имал начален стадий рак?

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Здравейте,
Ако имате желание прочетете в този български сайт http://www.mmsbulgaria.com
темата за „Киселинност срещу алкалност – живот или смърт”, или „pH заблудите” от 28 май 2015г.
Тя ще ви даде много отговори:)
Колега, за съжаление това са пълни глупости... Ти пробвал ли си (лично!) да си алкализираш организма, да пиеш зелен чай и други силни антиоксиданти като Q10 и да наблюдаваш ефектите? Ако го беше направил поне веднъж, и през ум нямаше да ти мине да пускаш линкове към подобни "писания"... Ами италианският алтернативен доктор Antonio Simoncini, който лекува тумори директно с разтвор на натриев бикарбонат в кръвта?

Точно в тази тема не е мястото за неуместно невежество, шеги или някакви контра-конспиративни конспирации, защото много отчаяни хора я четат и някой ще вземе да се подведе... Един вид наш дълг е да постваме само проверена информация, а не да разтягаме (чужди) локуми.

Между другото, есента приятел ме запозна с един отличен препарат на основата на Алое Вера. Наскоро го приложихме на наша позната, претърпяла операция и химиотерапия. За два месеца подейства отлично - много бързо възстановяване от операцията, от последствията от химиотерапията, регулира ѝ стомаха, който беше сериозно разстроен от процедурите, а на последното изследване докторите останали изненадани от маркерите и резултатите от лечението ѝ - всичко в нормата!
Разбрах и каква грешка съм допускал, когато преди 12 години мъчех майка ми с Алое Вера, обаче приготвен неподходящо от една търновска лечителка (с всичкия алоин вътре...) - чак тръпки ме побиват като си помисля...
Бих дал повече информация, но е комерсиален и да не прозвучи като реклама, а и той си го разпространява по някакви негови си схеми (подобно на бай Васил от Стара Загора с неговите противопаразитни илачи). Така че ако някой се интересува - да ми пише на лични.

Tomika

  • Гост
 Реални резултати за лечение на рак на яйчниците. Яйчниците са отстранени и е направена химиотерапия. След
три месеца, разсейки и нова операция. След още три медеца нови разсейки, като две са в лимфни възли.
Февруари започнах лечение с лампата на Райф. Постепенно се увеличиха времената на процедурите, всеки ден. На 02.05.17г. е направен контролен скенер. Нови метастазии  няма, едната е намаляла с 4мм /умира/.
Но другите са се увеличили като обем. Оказва се, че са възпалени преди да умират. Увеличих процедурите до 3ч. 40мин. всеки ден. Борбата е дълга и трудна и резултата е на лице.
« Последна редакция: Юни 20, 2017, 07:01:44 pm от atos »

Margarita Spiridonova

  • Гост
Здравейте .От скоро следя темата .Моята история е следната.През месец май  2016 ми поставиха диагноза Рак на яйчника .Бях оперирана на 28 .06. 2016 .Резултатите от истологичните изследвания са Рак на яйчника 3-ти стадий - АГРЕСИВЕН .Последва предложение за тежка химиотерапия- ВЕДНАГА,  която аз отказах.След като вече бях изчела страшно много материали по темата  ,реших, че е време за се заема сама със себе си .Изработих си програма на базата на всичко прочетено ,коeто сметнах че ще ми допадне и помогне. След 4 месеца направихме BRCA тест за генетична предразположеност към рак на гърдата и яйчниците -леля ми също е с рак  на яйчника .Зачакахме резултатите  ,които се получават след около 2-3 месеца .При едно  къщно почистване малко преди да си взема резултатите  се ударих в горната част на гърдата ,където посиня и след няколко дена напипах та това място бучка около 1 сантиметър .Записах си час за лекар и ме изпратиха на мамография .Казаха ми,че от удара се е получила киста, но е добре да ми направят биопсия за всеки случай ,понеже вече имам установен рак .Междувременно получавам и резултатите от BRCA теста,  който се оказа ПОЛОЖИТЕЛЕН .    През всичкото това време аз стриктно спазвам програмата си за здравословно хранене .Правя си редовно изследванията на туморни маркери CA 125 , след като ми бяха отстранени яйчници и матка .Резултатите баха в нормите -повече от добри . В крайна сметка с лекарят ми  решихме, че е по-добре да направим отворена биопсия за да сме сигурни и да вземем целият материал от гърдата . На 15.3 .2017 направихме операцията и на 28. 03.2017 втора,  понеже резултата беше киста с диаметър 1,2 см и върху тази киста Раче с диаметър 0,3 см ,или  3 милиметра -АГРЕСИВЕН.На втората операция ми бяха отстранени най-близките лимфни възли,  които се оказаха за щастие чисти .Отново ми предложиха химиотерапия, но отново отказах .Направихме Сцинтиграфия на костите -там всичко е наред .Черен дроб в отлично състояние -Слава Богу .В момента се чувствам прекрасно.Последните ми резултати са много добри и продължавам  със самолечението. Искам да добавя, че според мен може би от най-голямо значение е психологичното състояние . Аз се чувствам по-добре от всякога и реших, че няма смисъл да седна да оплаквам сама себе си .Напротив започнах да се занимавам с много нови за мен неща . Направих много нови познанства и живея без да мисля и да се притеснявам  ИЗОБЩО . Само положително мислене и така . Ще се боря до край и СМЯТАМ ДА ПОБЕДЯ .Програмата която следвам е
 сутрин на гладно -
10 капки кислородна вода в чаша вода
30 минути по-късно 1 чаена лъжичка сода +сок от половин лимон разтворени в чаша вода
30 минути по-късно - 2 супени лъжици конопено масло ,1 чаена лъжичка кайсиево масло
закуска 150 гр извара +3 с л ленено семе  и 2 филийки пълнозърнест хляб
2 часа след закуската 1 чаша прясно изцеден сок от зелени зеленчуци -спанак  житни поници чушки зеле краставици
Обяд
30 минути преди обяда  10 капки кислородна вода в 1 чаша вода
зеченчукова салата  със заливка от счукан чесън, зехтин и куркума +2 филийки пълнозърнест хляб
2 часа след обяда - 500 мл прясно изцеден сок от плодове -грозде ,праскови ,диня ,сини сливи
2 часа след това - 500 мл прясно изцеден сок от моркови +1 кафяна лъжичка зехтин
Вечеря
30 минути преди вечеря -10 капки кислородна вода в 1 чаша вода
30 минути по-късно - 2 супени лъжици конопено масло ,1 чаена лъжичка кайсиево масло,1 чаена лъжичка масло от черен кимион
Пасирани зеленчуци -домати +1 скилидка счусан чесън и зехтин  ,или  зеле с моркови ,лимонов сок, куркума,  1 чаена лъжичка спирулина ,  2 филийки пълнозърнест хляб
1 банан

През целият ден се пие много вода .
 
Изключих от менюто си захар и всички видове подсладители, млечни продукти,  месо, животински мазнини. Нищо пържено и готвено .Понякога си позволявам готвени боб, леща, грах

Неактивен MrDeath

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 44
  • Пол: Мъж
Здравей Марги,

Съжалявам за лошите диагнози, но поздравления за силната ти воля за преобразуване. Хранителната програма, която си избрала е супер! Ограниченията на които си се подложила също, но нека не са ограничения, а наистина промяна на живота. Лошо е да възприемаш, че се ограничаваш по някакъв начин. Психологичното състояние наистина е много важно.

Аз лично нямам опит в борбата с рак, но бих ти препоръчал да погледнеш разни теми за гладуване (сухо, мокро).
Ето няколко примера:
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=1328.0
http://gladuvane.com

Това е страхотно силно пречистване и мисля, че би ти помогнало. Но отново: не забравяй състоянието на духа!
Въпреки че нямам опит с рак (дано и да нямам), имам доста опит със сухото гладуване и реални резултати. Дано съм бил полезен!

Margarita Spiridonova

  • Гост
 Здравей  MrDeath
Благодаря ти много за материала, който си ми изпратил. Всяка информация е ценна за мен и разбира се, смятам да опитам методите за сухо и мокро гладуване. Тези дни тъкмо се чудех дали да  не пробвам и аз с лечебен глад . Чела съм доста добри отзиви и мисля, че това само ще ми помогне . По пътя, по който съм избрала да вървя- имам предвид  лечението с нетрадиционни методи, в никакъв случай не смятам, че се ограничавам от нещо. Точно обратно - вярвам, че това е правилният начин на живот и го разбирам от начина по който се чувствам-чувствам се страхотно, както никога да сега. Ще се боря, ДА ..Желая ти всичко най-добро  и най-вече ЗДРАВЕ ..Няма по-ценно нещо от него . :)
« Последна редакция: Август 23, 2017, 02:00:31 pm от atos »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
 locco, това предложение изглежда разумно, но за жалост, човек трябва да разполага с лична биолаборатория, за да го приложи!
Всяка жива тъкан, "извадена" от тялото, така или иначе умира за минути!
Няма как да се осъществи подобно изследване, без да се поддържат изкуствено живи подобни клетки продължително време, а самият метод на поддържането им, дали няма да е в "контра" на илачите?
Да, в клинична лаборатория би могло да се тества, но едва ли някой "доктор", ще ти уйдиса на акъла, смятайки те за невежа, а себе си - за светило в науката...

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Туморните клетки извадени от първия документиран случай на рак преди петдесет и повече години още са живи не вярвам да гинат лесно де.
Именно - поддържани в лабораторни условия. Ако имаш лично предложение към Margarita Spiridonova, пиши и на лични, да не пълним темата с хипотези и непроверени неща!

Margarita Spiridonova

  • Гост
Здравейте .Не съм писала отдавна и реших да споделя резултатите  контролните прегледи ,на които се подлагам всеки 6 месеца . Правих компютърна аксиална томография на коремните органи ,мамография и ултразвук , рентген на бял дроб ,пълна кръвна картина ,туморни маркери, биохимични кръвни изследвания.Всички резултати са много добри .Слава Богу .Все повече се убеждавам ,че съм постъпила правилно като се лекувам само с народни средства . На седмото небе съм от щастие . Дай Боже на всички само поводи за радост