Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина

<< < (51/62) > >>

dymelsoft:
На скоро бе дадена Нобелова награда за медицина за разработването на нови стратегии за потискане на спирачките на имунната система, които могат да се използват за лечение на ракови заболявания. Тази статия обаче показва интересна гледна точка и най-вече в нея се говори официално за методи дискутирани тук във форума.
https://dnes.dir.bg/na-fokus/patologat-d-r-aleksov-pred-dir-bg-balgarin-razraboti-imunoterapiyata-mnogo-predi-nobelistite-alisan-i-hondzho

Коментарите оставям на по-запознатите от мен.

Altium:
На реален доктор, завеждащ отделение и занимаващ се с реално лекуване и изследване в областта на рака по-може да се вярва отколкото на врачки и билко-лечители със съмнителна история, а и повечето от тях даже са без медицинско образование.

А и като се има предвид, че др. Хулда Кларк е починала от рак, която нали уж се водеше най-голямата лечителка на рак с алтернативни методи и беше гуру за определена група хора (хора неспособни да оценяват трезво околния свят), то да ме извиняват почитателите на алтернативна медицина, хомеопатии и всякакви други небивалици...! :)

plamen59:
До Витан.
За какъв вид рак става въпрос?

VITAN:
Д-р Райф казва следното:
- раковите вируси са около 400 щама (ако не ме лъже паметта).
- те се появяват първо в кръвта (привет на разнасящите ги Запъри).

Няма никакво значение какъв е бил, къде е заседнал в началото. И да се премести от едно място на друго, то никак не е станал друг вид. Всеки над 40 години има ракови клетки. Въпрос на имунна система е, тя да си ги чисти овреме. А имунната система е нещо колкото изключително сложно, толкова и просто... Но това е друга тема.

Мисля съм споменавал тук, ако не в другият форум - една билкарка, преборила рака започва от чай за чистене на кръвта...

plamen59:
Трябва ми контакт с РЕАЛНО излекувал се от рак на простатата с костни метастази.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия