Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 357649 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Госпожо спирридонова. Само да ви обърна внимание:
Пиенето на гроздов сок е безползно защото раствератрола се съдържа изключително и само в ципата на гроздето. Във виното го има защото се получава спиртен извлек от ципата. Аз като си правя вино не мачкам гроздето а го мелям с машинка за месо много бавно е но така е гарантирано по добър и качествен извлек. И задължитлно в комбинация с аспирин.

Margarita Spiridonova

  • Гост
 Радико-Благодаря много за пояснението .Е няма как,  щом е така, ще го ударим на винце .Да става весело.Само да не ми стане навик  ;DА сега сериозно .Наистина ще  си поставя за цел да прибавя към менюто си  колкото ми е възможно по честа употреба на вино+ аспирин както казахте  .  Искам да попитам какво да бъде  минималното количество вино , и аспирина в него ли се разтваря или се пие отделно. Благодаря

Неактивен lpoik

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 192
Това лечение с виното го практикувам всяка вечер,но не съм слагал аспирин.Вчера сложих един директно във виното за проба,не разбрах промяна на вкуса.Имам си голяма асма и то предимно Отел(червен) правя си всяка година вино.За пиене е малко тежко,затова не бива да се прекалява,но по една чаша от 200г.е добре. Успех на всички в лечението.

smsi-h

  • Гост
Може да се позапознаете със скритите страни на истината.

Онкология – процветающий бизнес - https://www.kramola.info/vesti/metody-genocida/onkologiya-procvetayushchiy-biznes

Статията е Отрывок из книги Бориса Гринблата "ДИАГНОЗ - РАК: Лечиться или жить?».

Едно допълнение от мен по отношение на виното. Само червеното грозде натрупва в обвивката си ресвератрол, и то когато изпадне в положение да се бори в процеса на напълване и развитие на зрънцата срещу различни микроорганизми. Т.е. ресвератрола е естествена защита на гроздето, негов имунен отговор. Да, ама нали ако не пръскаме гроздето, микробите ще го изядат и за нас няма да остане нищо. А сега де... Как да направим така, че хем да има грозде наесен за нас, хем да е преболедувало, с цел да прсъстват наесен в него полезните вещества?

Ми много просто. От последното лято нашето грозде не го пръскаме с разни медносъдържащи препарати и разни други химикали.  Пръскаме единствено със сода бикарбонат, на 15 литрова пръскачка се слагат максимум по 10 грама. Целта е водата да стане алкална. В това е цялата тайна, повишена алкалност. А за налято баща ми се зарече да изхвъри даже и содата от употреба. Решил е да пръскаме гроздето с разтвор на дървесна пепел, успоредно с което и ще се наторява гроздето с микроелементи от пепелта.

Между другото... Преди няколко години в този форум имаше една тема, в която един биохимик, софиянец, поразказа интересни нещица по отношение на ферментациите. Обаче, най-фрапиращото за бен беше твърдението му, къде се намира най-мощния природен антиоксидант, който е свободно достъпен и практически е безплатен, и въпреки това, свръхефективен. Вече не помня как се казваше веществото. Фрапиращото за мен е, че този антиоксидант се намира единствено в утайката на виното, която почти винаги се изхръля или пък влиза в казана за ракия и в него  му се вижда работата.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
smsi-h
Допълнението ти е много точно. Поради същите причини съм изтъкнал по нагоре, че е желателно да се пие вино от устойчиви сортове грозде който не се нуждаят от пръскане. А те не се нуждаят от пръскане защото могат и сами да се защотят, тоест имат много раствератрол в ципата си.
Сега относо дозировката тов а е много трудно да се каже категорично дори от доктор, но все пак ако поразсъждаваме малко???
Много отдавна отдавна, а в някой села по северозападна България все още се практикува:
За закуска една голяма паница надробен хляб залят с чаша вино. Хората практикуващи тази "диета" въпреки подигравателното отношение на други към нея обикновено доживяват до дълбока старост в пълна кондиция и работоспособност. Разсъждавайки върху този факт стигам до две заключения:
Първото естествено е, че по една чаша сутрин и вечер е много добра доза.
По интересно обаче е второто което е свързано с ролята на хляба.
Пропуснах да спомена, че тази "попара" се прави със стар твърд хляб и понеже виното не е топло не успява да го размекне много. Налага се човек да си дъвче сериозно.
Много от активните съставки на растителната храна не могат да достигнат или достигат в доста малки количества до организма на човека. Причината е, че в стомаха се отделят вещества инхибитори които ги унищожават. Такъв е случаят със витамин "С" примерно. Напълно възможно е да е така и със активните вещества във виното.
Повечето от тях, включително и рествератрола са спиртен извлек. Това означава, че имат някаква слаба връзка, дали валентна, дали дисоциативна но я има. Алкохола има свойството да навлиза в организма и през лигавицата на усната кухина. Раствератрола който е свързан с него ще премине и той теглен от връзката "макар и слаба" Извода е, че докато дъвчеме попарата даваме възможност на активните вещества на виното да проникнат в организма ни заобикаляйки инхибиторите в стомаха. Значи или попара или пиене бавно на малки глътки с максимално дълго задържане в устата на всяка глътка по една чаша сутрин и една вечер. Аспирина прдваритлно разтворен в чашата, и това по гореописаните причини. Ако влязат двете вещества по еди и същи път ще действат гарантирано едновременно. Това е моето мнение по въпроса, дали съм взел под внимание всички фактори не мога да съм сигурен, но ми изглежда напълно логично.

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Също така много мощен анти оксидант е червеното цвекло.Може би е най-доброто. Почиства целия организъм, дробове, бъбреци, стомах, кръвоносни съдове. Подтиска, дори напълно унищожава раковите клетки.

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Посочих червеното цвекло, защото е достъпно и на добра цена. А за най-мощен,, рако убиец "се ползва гъба от бреза, но трябва да се купи от Русия. Тука я нямаме. За съжаление.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Ооо мисля че я бях забравил тая гъба. Мойте съболезнования за руските националисти, но в родопите расте по добра. Продава я една баба от Асеновград Мъжът и беше един от най известните билкари в България но почина преди 2-3 години над 90 беше тогава лека му пръст. сега жена му и дъщеря му продължават. Имат страшо много лекове за много болести.

Неактивен mirkata

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 35
  • Пол: Мъж
  • Невинен
Много нови и интересни неща за лечение научих от тази тема. Дано не ми потрябват някога....

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Ооо мисля че я бях забравил тая гъба. Мойте съболезнования за руските националисти, но в родопите расте по добра. Продава я една баба от Асеновград Мъжът и беше един от най известните билкари в България но почина преди 2-3 години над 90 беше тогава лека му пръст. сега жена му и дъщеря му продължават. Имат страшо много лекове за много болести.
Радико, дай някакви координати?

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
На скоро бе дадена Нобелова награда за медицина за разработването на нови стратегии за потискане на спирачките на имунната система, които могат да се използват за лечение на ракови заболявания. Тази статия обаче показва интересна гледна точка и най-вече в нея се говори официално за методи дискутирани тук във форума.
https://dnes.dir.bg/na-fokus/patologat-d-r-aleksov-pred-dir-bg-balgarin-razraboti-imunoterapiyata-mnogo-predi-nobelistite-alisan-i-hondzho

Коментарите оставям на по-запознатите от мен.

Неактивен Altium

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 172
  • Неведоми са пътищата на глупака.
На реален доктор, завеждащ отделение и занимаващ се с реално лекуване и изследване в областта на рака по-може да се вярва отколкото на врачки и билко-лечители със съмнителна история, а и повечето от тях даже са без медицинско образование.

А и като се има предвид, че др. Хулда Кларк е починала от рак, която нали уж се водеше най-голямата лечителка на рак с алтернативни методи и беше гуру за определена група хора (хора неспособни да оценяват трезво околния свят), то да ме извиняват почитателите на алтернативна медицина, хомеопатии и всякакви други небивалици...! :)

Неактивен plamen59

  • Неактивен
  • Публикации: 3
До Витан.
За какъв вид рак става въпрос?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Д-р Райф казва следното:
- раковите вируси са около 400 щама (ако не ме лъже паметта).
- те се появяват първо в кръвта (привет на разнасящите ги Запъри).

Няма никакво значение какъв е бил, къде е заседнал в началото. И да се премести от едно място на друго, то никак не е станал друг вид. Всеки над 40 години има ракови клетки. Въпрос на имунна система е, тя да си ги чисти овреме. А имунната система е нещо колкото изключително сложно, толкова и просто... Но това е друга тема.

Мисля съм споменавал тук, ако не в другият форум - една билкарка, преборила рака започва от чай за чистене на кръвта...

Неактивен plamen59

  • Неактивен
  • Публикации: 3
Трябва ми контакт с РЕАЛНО излекувал се от рак на простатата с костни метастази.