Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина

<< < (40/62) > >>

lpoik:

 Margarita Spiridonova-Радвам се за вас,че сте се излекували,но бихте ли споделили с какви народни средства сте се лекували.Благодаря.

Margarita Spiridonova:
  Здравейте lpoikл.Рано е да се каже че съм се излекувала но съм сигурна че съм на прав път.Изискват се много сили търпение и най-вече ВЯРА за да победим Рака . Някъде на предната страница се намира моята история но ще я павторя .
През месец май  2016 ми поставиха диагноза Рак на яйчника .Бях оперирана на 28 .06. 2016 .Резултатите от истологичните изследвания са Рак на яйчника 3-ти стадий - АГРЕСИВЕН .Последва предложение за тежка химиотерапия ,  която аз отказах.След като вече бях изчела страшно много материали по темата  ,реших, че е време за се заема сама със себе си .Изработих си програма на базата на всичко прочетено ,коeто сметнах че ще ми допадне и помогне. След 4 месеца направихме BRCA тест за генетична предразположеност към рак на гърдата и яйчниците -леля ми също е с рак  на яйчника .Зачакахме резултатите  ,които се получават след около 2-3 месеца .При едно  къщно почистване малко преди да си взема резултатите  се ударих в горната част на гърдата ,където посиня и след няколко дена напипах та това място бучка около 1 сантиметър .Записах си час за лекар и ме изпратиха на мамография .Казаха ми,че от удара се е получила киста, но е добре да ми направят биопсия за всеки случай ,понеже вече имам установен рак .Междувременно получавам и резултатите от BRCA теста,  който се оказа ПОЛОЖИТЕЛЕН .    През всичкото това време аз стриктно спазвам програмата си за здравословно хранене .Правя си редовно изследванията на туморни маркери CA 125 , след като ми бяха отстранени яйчници и матка .Резултатите баха в нормите -повече от добри . В крайна сметка с лекарят ми  решихме, че е по-добре да направим отворена биопсия за да сме сигурни и да вземем целият материал от гърдата . На 15.3 .2017 направихме операцията и на 28. 03.2017 втора,  понеже резултата беше киста с диаметър 1,2 см и върху тази киста Раче с диаметър 0,3 см ,или  3 милиметра -АГРЕСИВЕН.На втората операция ми бяха отстранени най-близките лимфни възли,  които се оказаха за щастие чисти .Отново ми предложиха химиотерапия, но отново отказах .Направихме Сцинтиграфия на костите -там всичко е наред .Черен дроб в отлично състояние -Слава Богу .В момента се чувствам прекрасно.Последните ми резултати са много добри и продължавам  със самолечението. Искам да добавя, че според мен може би от най-голямо значение е психологичното състояние . Аз се чувствам по-добре от всякога и реших, че няма смисъл да седна да оплаквам сама себе си .Напротив започнах да се занимавам с много нови за мен неща . Направих много нови познанства и живея без да мисля и да се притеснявам  ИЗОБЩО . Само положително мислене и така . Ще се боря до край и СМЯТАМ ДА ПОБЕДЯ .Програмата която следвам е
 сутрин на гладно -
10 капки кислородна вода в чаша вода
30 минути по-късно 1 чаена лъжичка сода +сок от половин лимон разтворени в чаша вода
30 минути по-късно - 2 супени лъжици конопено масло ,1 чаена лъжичка кайсиево масло
закуска 150 гр извара +3 с л ленено семе  и 2 филийки пълнозърнест хляб
2 часа след закуската 1 чаша прясно изцеден сок от зелени зеленчуци -спанак  житни поници чушки зеле краставици
Обяд
30 минути преди обяда  10 капки кислородна вода в 1 чаша вода
зеченчукова салата  със заливка от счукан чесън, зехтин и куркума +2 филийки пълнозърнест хляб
2 часа след обяда - 500 мл прясно изцеден сок от плодове -грозде ,праскови ,диня ,сини сливи
2 часа след това - 500 мл прясно изцеден сок от моркови +1 кафяна лъжичка зехтин
Вечеря
30 минути преди вечеря -10 капки кислородна вода в 1 чаша вода
30 минути по-късно - 2 супени лъжици конопено масло ,1 чаена лъжичка кайсиево масло,1 чаена лъжичка масло от черен кимион
Пасирани зеленчуци -домати +1 скилидка счусан чесън и зехтин  ,или  зеле с моркови ,лимонов сок, куркума,  1 чаена лъжичка спирулина ,  2 филийки пълнозърнест хляб
1 банан

През целият ден се пие много вода .
 
Изключих от менюто си захар и всички видове подсладители, млечни продукти,  месо, животински мазнини. Нищо пържено и готвено .Понякога си позволявам готвени боб, леща, грах. Пия чай от корените на глухарче, чай от котешка стъпка ,чай от коприва .

epwpixieq-1:
Браво на вас Маргарита, поздравления за силата която имате да следвате инстинктите си, както и за постоянството което прилагате в самолечението. Надявам се повече хора да видят и последват вашият пример. Химиотерапията е бавно убийство и трябва да бъде забранена също както и радиационното облъчване на раковите клетки, но във свят които се управлява от мафията на корпоративните интереси оплетени с монопола на правителствата, по друг начин наречено корпоративен фашизъм, това няма да се случи. Всичко което се прави с много пари в "медицината", носи много смърт. Така единствения шанс на хората е да вземат свободата си във собствените си ръце и направят като вас, да се образоват (ако могат да осъзнаят познанието разбира се) и да имат волята да следват на практика това което са разбрали.  Пожелания за късмет и да продължавайте вървите по пътеката на природното здравеопазване.

lpoik:
Margarita Spiridonova-Много благодаря за рецептата.Не съм погледнал,че сте я писали в предните постове(за което се извинявам).Искрено ви желая успешно излекуване.Благодаря.

Vector:
Канабиноидите премахват рака...много изследвания го доказват.
А канабиса не е легален за болните до колкото знам?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия