Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 357640 пъти)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Здравей колега plcsoft,
Нищо ново под слънцето, пост и молитвата, сега звучи като суровоядство. Всеки има глава на раменете и сърце в гърдите да направи преценка. Пак повтарям физическо, психическо здраве и съдба са едно. Разглеждането на физическото здраве даже и психическо без съдбата е споделяне без сериозна стойност, за мене.

Ами така го напиши бе, човек! Да се разбере! А не със свърхзагадачни недомлъвки и накрая, ама този какво иска да каже!? Ние сме си по-обикновени хора, не боравим с хиперабстрактни изрази и понятия. На нас ни дай, по-земно обяснение!  :) :)

Причината съм я посочил. Просто не разбираш, какво е миазъм и какво прави. Това е големия бич на човечеството, а не замърсената храна! Първия миазъм се активира от първата ВАКСИНА! И стигнах до извода, че целта на заговорниците е да активират миазмите в хората, с различни средства. Само един, на 500 човека, няма миазми. Това е сериозен процент от хората.
Затова и чистачът на миазми, беше първия катализатор, който си взех! Аз лично имах туберкулинов миазъм, наследен по майчина линия от дядо ми, който миазъм обаче беше слабо активен и се изразяваше в определени психологични особености, като силно желание за пътуване на къси разстояния.


Да това е нещо ново за мен!

  Защо става така с лимона? Заради по-горе посочената таблица от колегата? Добре се справяте с интернет, но дори когато го ядете, не ви ли киселее това рН-10. Преписано е на много места, но не е вярно. Самата лимонена киселина е с рН-2.2. Препоръка от доктор, доцент, професор , съветски академик....за здравето на стомаха пиите лимонов сок.
   

Мога да споделя моят опит с лимоновият сок. Ако ти е интересно, де. Първо правиш два генерално грешни извода относно pH на лимона(плод) и лимонената киселина(извлека от химически процес). Да в сока на плода от лимон се съдържа лимонена киселина но, там има много други субстанции който правят плодовият лимонен сок алкален. Имам закупени pH лентички и съм го мерил. Прясно изцеденият лимонов сок даже разреден с вода има pH над 8. А създаденият по-химичен път лимонена киселина има ниско pH защото е изкуствен продукт във който киселината е някакъв процент а останалото са добавки също изкуствени. Колегата който писа че, получавал разтройство, най-вероятно има замръсена чревна флора. Аз преди около година в продължение на 3 месеца пиех редовно сутрин на гладно чаша пресен лимонов сок от един лимон с вода. През първата седмица имах разтройство. Но след това разстройството премина и ми действаше тонизиращо и ободряващо. Нещо като кафето но, без обратният ефект на интоксикация от кофеина. Просто се чувстваш бодър и след два три часа без невроза организма ти преминава в нормално състояние. Няма го йо-йо ефекта като при изкуствените релаксанти и стимулатори.
Втората ти грешка идва от първата и се нарича неправилно вменени шаблони на социума. Това са щампи който се вкарват в съзнанието ни и от там нататък си правиш изводи използвайки тези шаблони, а не от личен Опит. Демек лично видях, преживях и научих! Дано съм бил полезен! Айде, лека вечер.     

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Малко уточнение - защото виждам че колегата е писал за "...свърхзагадачни недомлъвки" и "хиперабстрактни изрази и понятия" - ако това касае казаното в моя пост, се извинявам.
В края на краищата, има Гугъл и по ключови думи всеки който иска ще се запознае с нещата. Другото е мързел и незаинтересованост - а на големи хора да сдъвкваш до лесносмилаема каша инфото, е по-скоро незачитане на интелекта им /ако има такъв де  :)/.
Говорим за вещество, което тотално обновява клетките и усилва имунната система до степен нищо - абсолютно нищо, да не може да я пребори. Замърсяване, ГМО и прочее не играят въобще - само при тотална физическа щета върху тялото то се предава. Възможно е възстановяване на органи, израстване на откъснати крайници и т.н. както при гущерите и амбистомата. Това не е суровоядство, чистене на програми и прочее детски забавления!!! Това е съвсем, съвсем друго и безкрайно по-мощно. Затова не сте чували за него, то е пазено от дълбока древност в най-голяма тайна от нормалните хора /т.нар. от елита "профани"/.
kraslas
Колега, явно не искаш да разменим информация - уви, тогава както си е прието по български, всеки ще работи за себе си. Което е жалко, но може би правилно предвид темата. Желая ти успех!
Поздрави!
 

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
caduceus - вметката беше адресирана до МИ68. А иначе са ми интересни тези твой теории. Но, мисля че, доста ги "оргонизираш" нещата. Аз действам на принципа- Всеки сложен процес има просто обяснение.
« Последна редакция: Януари 28, 2017, 08:43:55 pm от plcsoft »

paparosko

  • Гост
Като става дума за здравето, мога да ви препоръчам книгата "Здравето е в главата, а не в аптеката" от Александър Свияш.
В нея са описани: причините за болестите, алгоритъма за оздравяване и работата за постигане на здраве.
Нормалното състояние на всеки човек е да бъде здрав и да се радва на живота, а това зависи от самия него.

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274


Мога да споделя моят опит с лимоновият сок. Ако ти е интересно, де. Първо правиш два генерално грешни извода относно pH на лимона(плод) и лимонената киселина(извлека от химически процес). Да в сока на плода от лимон се съдържа лимонена киселина но, там има много други субстанции който правят плодовият лимонен сок алкален. Имам закупени pH лентички и съм го мерил. Прясно изцеденият лимонов сок даже разреден с вода има pH над 8. А създаденият по-химичен път лимонена киселина има ниско pH защото е изкуствен продукт във който киселината е някакъв процент а останалото са добавки също изкуствени. Колегата който писа че, получавал разтройство, най-вероятно има замръсена чревна флора. Аз преди около година в продължение на 3 месеца пиех редовно сутрин на гладно чаша пресен лимонов сок от един лимон с вода. През първата седмица имах разтройство. Но след това разстройството премина и ми действаше тонизиращо и ободряващо. Нещо като кафето но, без обратният ефект на интоксикация от кофеина. Просто се чувстваш бодър и след два три часа без невроза организма ти преминава в нормално състояние. Няма го йо-йо ефекта като при изкуствените релаксанти и стимулатори.
Втората ти грешка идва от първата и се нарича неправилно вменени шаблони на социума. Това са щампи който се вкарват в съзнанието ни и от там нататък си правиш изводи използвайки тези шаблони, а не от личен Опит. Демек лично видях, преживях и научих! Дано съм бил полезен! Айде, лека вечер.   
   Благодаря за урока. Дълго и увлекателно написан. За съжаление грешен. Ха сега виж какво си написа, какви са ти личните опити и кои са ти социумите.
   Ако още твърдиш, че си прав заповядай в понеделник в лабораторията ми и си вземи 500 лв на които да се обзаложим, защото тука, като напиша нещо, че е неправилна вярата ви и източниците и като се започнат едни мъдрувания и поуки, та да се изприщиш. Първа грешка, втора грешка...просто да си пишем. Хайде като е така, да продължаваме да остроумничим. Лимоената киселина си я има в лимона, без никакви допълнителни технологии и извлеци. Хубаво е когато хората се интересуват от нещо и искат да придобият знания, но много зависи както от тях самите, така и от учителят им. Ако продължа по поста ти, да те питам, въпреки , че вече си го показал, че ти е неизвестно, каква е разликата между естествената и синтетична лимонена киселина? И не само при нея. Сигурно и за  оцетната ще ми кажеш, че синтетичната е някакъв процент, а другото са някакви си химии. Нищо подобно. И за да ти обясня и да си дам сам отговор на горните въпроси, ще кажа само, че синтетичните и естествените имат почти едни и същи свойства. Няма такива, едната да е киселина, а другата основа. Различават се по нещо друго, но там вече е по-сложно, ката за първокурсници. Различни са по строеж. Лявовъртящи, дясновъртящи, помолете PiroVeso да ви ги обясни, ако ви е интересно. Не съм искал да се заяждам с който и да било, писах в предния пост само, за да подскажа отново, че не всичко писано и преписвано от интернет е истина.
   И понеже пак започнахте темата с храненето, да се впиша малко в нея. Първо уточнявам, че не го разбирам. Това е цяла наука, която за мен е изключително сложна. Ако вземем нещо по-лесно и добре изучено, като необходимостта от йод. Всеки знае за щитовидната жлеза и функцията й. Тук само да вметна, преди време даста хора пиеха една хлорна гадост ММС, за пречистване и незнам още за какво, но йодът е много по добър от него и в миналото дори го предписваха против чревни разтройства. Та така, след като сме убедени, че има нужда от този микроелемент, проверямаме в кои храни се съдържа, необходимите ни дневни количества и ...ядем. Обаче оказва се не само това. За да може да се усвой този йод е необходим селен. Знаем примерно, че бразилският орех е много богат на селен и две ядки на ден са достатъчни. След това обаче, за да може селена да се усвой е необходимо съответното количество цинк. Добре ядем спанак и си го доставяме. И понеже е модерно и полезно ядем с тях пълнозърнест хляб или ленено семе или каквито и да е други храни съдържажи фитати. И всичко отива по дяволите, защото фитатите блокират усвояването на цинка, както и на калция, магнезий, мед, желязо....За това има понятие несъвместими храни. Кое с кое може и с кое не е много сложно. За това има някакви измислени опростени варианти. За тези хора които се хранят разделно и няма първо второ и трето, този въпрос донякъде е решен. Яде една храна, няма лоши взаимодействия с другите, но понякога взаимодействията са задължителни, както при йода.
  Темата вече не отговаря на заглавието си и е добре да се премести.
  И за да има нещо поне малко общо с рака, да спомена, че фитатите, които имат доста неблагоприянти деиствия, като както споменах блокират усвояването на някои микроелементи, спомагат обаче за намаляване на кръвната захар, антиоксиданти са, антидепресанти, а притежават и противоракови съставки. Извинявам се на plcsoft, ако съм бил по-остър.

kraslas

  • Гост
kraslas
Колега, явно не искаш да разменим информация - уви, тогава както си е прието по български, всеки ще работи за себе си...
Асене, пий сода за хляб братле  ;)
Помага не само против киСЕлини  ;)

Р.Р.  Питоне, Велик си  ;D, имам чувството, че си от Бургас  ;D

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536

  Извинявам се на plcsoft, ако съм бил по-остър.

Не съм учител и няма защо да се извиняваш! Просто споделяме опит и кой как ги вижда нещата от своя "балкон" :), това е.
 Ти подхождаш диферинцирано(разглеждаш нещата като отделни субстанции ) а, аз се опитвам да ги обясня интегрирано(демек като цялостен процес). Елементарно е. Освен това говоря от личен опит(той ми е интересен) а не щампите на социума. А ти описваш нещата както са те научили. Едва ли си пил лимонена киселина дълго време!?
Но ако подходим практично към въпроса за лимонената киселина и се хванем на бас за същите 500 лева. Нека да видим какво ще стане ако ти пиеш само лимонена киселина в продължение на някакъв период от време, а аз си пия лимоновият сок. Мисля че, тогава ще почустваш разликата!
 Искам да вметна че, не се заяждам а го казвам като насока за разсъждение към Криворазбраната цивилизация!  ;)
« Последна редакция: Януари 29, 2017, 04:46:22 pm от atos »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Малко инфо за амброзията, макар и в научно-популярен стил  :)

http://www.astrofenomen.com/%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5/

ORME /ORMUS/ субстанциите работят по същия начин, така че вероятно те са подобни по енергийна стойност за организма.

Сайтът на Бари Картър:
http://www.subtleenergies.com/ormus/index.htm

Малко инфо за Дейвид Хъдсън:
http://www.halexandria.org/dward467.htm
Има и двучасово видео в което той лично разказва историята - за който има търпение и желание:
https://www.youtube.com/watch?v=0IgYp4Noz90

Понеже темата е за практически резултати при лечение на рак, той има точно такива - с минимално количество от ORME субстанция, със забележителен успех.

kraslas
Содата си е сода, амброзията - нещо по-друго  :)

Поздрави!

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Кой може да потвърди, реални резултати, при този? Кадуцеус, ти на този, ще му пратиш ли злато, за да ти го превърне в прах?

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Много бърз отговор, което води до извода че не си прочел или видял /да не говорим разбрал/ нищо от материалите. В такъв случай, просто не си заслужава да отговарям или коментирам.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Добре, като добиеш личен опит, може да споделиш. Аз не разбирам английски, но само си преведох коментарите. Както винаги бягаш по тъча, а най-близката мисъл на човек, като види твоя ентусиазъм, с който споделяш подобни неща е, "Що Кадуцеус, още не се е сдобил с амброзията"? Има си и отговор, но ще го задържа за себе си.

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Не съм учител и няма защо да се извиняваш! Просто споделяме опит и кой как ги вижда нещата от своя "балкон" :), това е.
 Ти подхождаш дефиринцирано(разглеждаш нещата като отделни субстанции ) а, аз се опитвам да ги обясня интегрирано(демек като цялостен процес). Елементарно е. Освен това говоря от личен опит(той ми е интересен) а не щампите на социума. А ти описваш нещата както са те научили. Едва ли си пил лимонена киселина дълго време!?
Но ако подходим практично към въпроса за лимонената киселина и се хванем на бас за същите 500 лева. Нека да видим какво ще стане ако ти пиеш само лимонена киселина в продължение на някакъв период от време, а аз си пия лимоновият сок. Мисля че, тогава ще почустваш разликата!
Искам да вметна че, не се заяждам а го казвам като насока за разсъждение към Криворазбраната цивилизация!  ;)
   Радвам се, че не се сърдиш. Все пак от това не зависи живота на никой и място за сръдни не трябва да има.
За първото подчертано, може всеки да вижда нещата различно, поради различната си осведоменост, знания, интуиция, но в края на краищата истината е само една.
   Не диференцирам и не интегрирам нищо. Може да не съм се изразил правилно или да не си ме разбрал правилно. Често се случва, когато някой си мисли, че е прав и не иска да приеме друго мнение, въпреки доказателствата, които му се предоставят. За киселината писах, защото тя е една от основните съставки.
А създаденият по-химичен път лимонена киселина има ниско pH защото е изкуствен продукт във който киселината е някакъв процент а останалото са добавки също изкуствени.
[/quote
  Това си е също твое творение. Вече го писах и ще го повторя за затвърждаване, няма такова нещо. Колкото и да е изкуствена мисля, че се получаваше от захар с помощта на бактерии. Както и да е, чистотата и е почти 100% и нищо друго не и влияе на рН-то. И за да я оставим вече на мира, ще кажа пак, не диференцирам в случая. Нямам нужда от парите ти, но, ако настояваш да ми станеш дарител вземи един лимон, за да няма спекулации, че моят е по-кисел и заповядай утре. Ако си съгласен, ще ти изпратя телефонът се на ЛС. Понякога хората могат да се убедят, само когато им бръкнеш в джоба. За да те предпазя, погледни снимката, която направих преди 2-3 мин. Ако и това не те убеждава...залагаме.
    Долното оцветено от цитатът ти, мисля, че се отнася за тебе. И кой, какво е практикувал и учил, мисля, че не е от съществено значение. Важно е какво може и знае. Една хартиика, не прави притежателят и химик, както и една топка за тенис намерена в парка, не прави притежателят и тенисист.
   От практична гледна точка мога да изброя още твърде много битовизми, които вървят в интернет и между самите хора, но нямат нищо общо с истината, както е с лимона. Друго е за солта на киселото зеле. Тя не го запазва. Няма нужда от 4%, както мнозинството га прави. Няма нужда и от претакане, защото бактериите за фелментацията му не са любители на кислорода. Следващото е за напитките, но сега нямам време. Успех.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
А ето и от мен!
На първата снимка се вижда оцветяването на лентичката в сиво. Това е измерено директно от чашата която съдържа жива вода и лимонов сок.
На втората снимка се виждат двете лентички от ляво е лентичката която е напоена с чист лимонов сок а, от дясно лентичка от чашата. Открий разликите! Съжалявам за качеството на снимките но камерата на телефона ми е с такава резолюция.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
В действието на лим. сок има химични реакции и не се разчита изолирано, на Ph-то на лимона. При попадане в стомашния тракт, лим. сок образува хидроксилни групи, които са най-мощния алкализатор, защото се свързват с недоокислените метаболити, при което тялото с лекота ги изхвърля. Резултатът е повишаване на Ph на тялото.

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
А ето и от мен!
На първата снимка се вижда оцветяването на лентичката в сиво. Това е измерено директно от чашата която съдържа жива вода и лимонов сок.
На втората снимка се виждат двете лентички от ляво е лентичката която е напоена с чист лимонов сок а, от дясно лентичка от чашата. Открий разликите! Съжалявам за качеството на снимките но камерата на телефона ми е с такава резолюция.

   Добри са снимките. Нямаш тълкуване, освен, че си забелязал, че има разлика :). Това е шега, не заяждане, но понеже не казваш, че лимона е кисел и има ниско рН, а не 10, както е в интернетската ти таблица, изпращам ти номера си.