Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 357600 пъти)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
EDM electronics
По нашия край на тази билка старите хора и викаха "раково биле"
Моята баба знаеше много неща, ама кой да учи? Казваше, че за всяка болка си има билка, но не ги знаем всичките.
« Последна редакция: Септември 28, 2014, 03:19:58 am от atos »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Преди няколко години мой приятел лекар ми сподели /под секрет, за да не го уволнят  ;)/, че пациент си е излекувал крака от гангрена /или начална форма на гангрена/ с външно и вътрешно приложение на котешка стъпка.
Никое от приложените скъпи лекарства нямали ефект. Тайно му било подшушнато за "котешката стъпка". Така човекът се излекувал напълно от тежката инфекция.

Ksurnev, трябвало е повече да слушаш баба си. Такива знания е задължително най-малкото да се предават в семейството.

Моят дядо имаше един много хубав лаф за властта: "Властта е слез от коня да се кача аз" - добре съм го запомнил.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
EDM electronics
Напълно си прав за котешката стъпка. Искам само да добавя че, доцента "не беше професор" едва не го съдиха за нарушение на лекарската етика защото излекувал няколко човека от рак" Другото е че, Котешката стъпка може и да се пие пак действа но в началото предизвиква гадене и трябва да се почне с малки постепенно повишаващи се дози. 

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
    Няма да спорим за титлите / 90% незаслужени /, но "доцента" си е професор, както каза EDM electronics.
Казва се Иларион Янчев. За него се изписа и изговори много. Който иска да чете, но едва ли има много смисъл. Цялата работа е, че не професора е открил билката. Тя е известа от поне 1000 години преди Христос. Използвала се е за заздравяване на рани тъй като има силно регенеративно действие. Котешката стъпка / Clinopodium vulgare / е изследвана в много страни, но заключенията насякъде са слаб антитуморен ефект . Приносът на г-н Янчев е може би в концентрацията. Така си мисля поне аз. Ефектът може да е слаб, но той прави силно концентрирани разтвори, които все пак имат ефект 
/ поне при плъховете които инжектират директно в тумора /.
   Има и друг българин с изобретение на противотуморно лекарство. Ако го има във форума нека администратора изтрие това.
    Той се казва Продан Христов и е създател на хваленото и оплюто лекарство "Антималигноцит" или СН23. Получено е при екстракция на листа от Лопен / Verbascum densiflorum или Verbascum thapsiformae / и един от видовете Божур /Paeonia officinalis /. Точната рецепта автора не дава.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
   
   Има и друг българин с изобретение на противотуморно лекарство. Ако го има във форума нека администратора изтрие това.
    Той се казва Продан Христов и е създател на хваленото и оплюто лекарство "Антималигноцит" или СН23. Получено е при екстракция на листа от Лопен / Verbascum densiflorum или Verbascum thapsiformae / и един от видовете Божур /Paeonia officinalis /. Точната рецепта автора не дава.

Знаем го и него.
Не, няма го във форума. Но за какво пък да го има? Защо да му правим реклама? Нека си носи рецептата и да си я запази за себе си. Чака и той големите пари. А колко човешки живота може да спаси досега, ако не беше сребролюбието му.
За мен е лош човек. Как се нарича този, който като знае как да помогне на умиращи хора, но не го прави, защото чака някоя фармацевтична компания да му плати, възприемайки себе си за особено просветен - илюминиран?
Правя съпоставка с него и италианеца д-р Тулио Симончини.

Този факт няма да остане ненаказан от природните закони.

angelmr

  • Гост

Кленов сироп + сода бикарбонат бях уверен, че работи. Имаше новина наскоро, която казваше, че запалили частна клиника във Варна, прилагаща алтернативно лечение на рак по метода на някакъв италианец. Приказвах с моя приятел химика и той ми каза, че вероятно при по-висока температура между глюкозата и бикарбоната стават някакви естери. Вируса налапва глюкозата, а прикачената молекула бикарбонат го скапва. Раковата клетка е с много кисел характер и нейния механизъм за регулировка на pH-то е разбит. Содата бикарбонат има основен характер. Италианеца казва, че рака бил продукт на гъбички. Да, ама не. Рака си е вирусно заболяване, а вирусите биват убивани от имунната система (книгата за д-р Райф). Лошото е, че и гъбичките и имунната система се хранят с едни и същи неща (справки филма „Аерозолни престъпления”)… А гладна мечка хоро не играе. Така че, пазете си имунната система. Може още да се пише, но за сега толкова.


Извинявайте, но вашия приятел химик, да не е с гимназиално образование? Макар че дори и химик с гимназиално образование ще знае че няма как да има естерификация между сода (натриев карбонат) и въглехидрат. Описанието за киселинността няма връзка с реалността. Всяко съединение с кисел или алкален характер ще се наложи да премине през частите на храносмилателната система променящи средата от силно кисела към силно алкална. Така че за да се прекара чувствителен към киселинността препарат през тези части, се налага да се приложат някои специални техники като микроинкапсулация. Около активния компонент се създава защитна среда, която да го защити от силно киселата среда в стомаха.
А за рака и вирусите, не съм медик, но наистина има вируси причиняващи тумори до колкото съм чел. Обаче основната причина за заболеваемост от рак в момента е химическа. Излагането на въздействия (химикали или евентуално радиация, но случаите са редки) атакуващи генетичния материал директно повишава вероятността клетките да се побъркат и да започнат да се делят неконтролируемо. А с такива химикали около нас е пълно. Най-разпространения подобен химикал е кислорода от въздуха. ;) Едва след това те могат да бъдат атакувани от имунната система. Във всеки човек има не едно или две огнища на туморни клетки. Но имунната система се справя с тях. Проблемите идват, когато въпросната имунна система отслабне.

angelmr

  • Гост
    Няма да спорим за титлите / 90% незаслужени /, но "доцента" си е професор, както каза EDM electronics.
Казва се Иларион Янчев. За него се изписа и изговори много. Който иска да чете, но едва ли има много смисъл. Цялата работа е, че не професора е открил билката. Тя е известа от поне 1000 години преди Христос. Използвала се е за заздравяване на рани тъй като има силно регенеративно действие. Котешката стъпка / Clinopodium vulgare / е изследвана в много страни, но заключенията насякъде са слаб антитуморен ефект . Приносът на г-н Янчев е може би в концентрацията. Така си мисля поне аз. Ефектът може да е слаб, но той прави силно концентрирани разтвори, които все пак имат ефект 
/ поне при плъховете които инжектират директно в тумора /.
   Има и друг българин с изобретение на противотуморно лекарство. Ако го има във форума нека администратора изтрие това.
    Той се казва Продан Христов и е създател на хваленото и оплюто лекарство "Антималигноцит" или СН23. Получено е при екстракция на листа от Лопен / Verbascum densiflorum или Verbascum thapsiformae / и един от видовете Божур /Paeonia officinalis /. Точната рецепта автора не дава.

Има много вещества със силен или слаб противотруморен ефект. Проблема е, че раковите клетки не се различават от нераковите особено много, така че противотуморните лекарства избиват и останалите клетки и са силно отровни, ако се приложат в такива дози, че да унищожат тумора. От десетилетия основна посока в развитието на противотуморните изследвания са методите чрез които лекарството да се приложи селективно на туморните клетки без да засегне останалите. Така че сигурно десетки билки лекуват рак. И още стотици синтетични субстанции. По-интересното е как въпросното лекарство ще достигне конкретно тумора.

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
angelmr, не разбирам за какво е последният ти пост. То може и философски камък да има, ама ние не знаем къде е. Освен това, кой убива нормалните клетки? Химиотерапията. И колкото и да си приличат клетките, те все пак са доста различни. Ако следваме твоята логика то сърцето и бъбрека е едно и също нещо, защото е изградено от клетки. Мисля, че д-р Райф достатъчно добре го е наблюдавал, здравите клетки си остават здрави, а раковите умират под въздействието на едни и същи лъчи. А за това колега, как лекарствата да достигнат до съответния тумор без да засегнат нищо друго по пътя си...ще чакаме отговор от теб. Може би както Паул Ерлих преди 100 г. трябва да инжектираме зайчетата и да проследяваме кое в-во на къде отива.
Поздрави

angelmr

  • Гост
Ами че нали се говори за растителни екстракти лекуващи рак??? Е за това коментирам, че е вид химиотерапия. И принципите на лечението по този път са в равна степен да се подтиска развитието на тумора и да се стимулира имунната система на организма. Не съм запознат подробно с действието на котешката стъпка, но доколкото съм чел, тя има типичния ефект на химиотерапевтичните агенти подтискащи развитието на раковите клетки. А именно при проблема с подтискането, лекарствата не различават лесно туморните клетки от здравите клетки в съответния орган. Честно казано моята изследователска работа е свързана с втората част на проблема, но няма нищо общо с туморите, така че няма да е коректно да я коментирам в тази тема. Само искам да спомена, че стимулирането на имунната система е мястото, където има може би по-голям потенциал отколкото в търсенето на естествени и изкуствени химиотерапии.

Цитат
А за това колега, как лекарствата да достигнат до съответния тумор без да засегнат нищо друго по пътя си...ще чакаме отговор от теб.

Извинявай, не се занимавам със създаване на терапевтични препарати. Нека някой друг да го прави това. :) И ще го направи. Не със зайчета, в молекулярната биология се използват по-прецизни техники. Но не е в моята област, така че извинявай, че не мога да кажа подробности, освен това, че се целят в конкретни молекули.
« Последна редакция: Март 14, 2013, 07:32:29 pm от Maistora52 »

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
  Погледнато по този начин си прав. Може чайчето от котешка стъпка да се приеме за химиотерапия, но поподне ли човек в Онкологията....Там няма чайчета. Най-често използваните "билки" са: Циклофосфамид-алкилиращ агент- разрушава генетичния материал на туморните клетки, а също така и нашата имунна система. Действа неселективно, намалява левкоцитите, предизвиква косопад, висока температура и т.н.
Метотрексат- забавя клетъчното делене, но също така може да предизвика главоболие, оплешивяване, скапване на черния дроб, нарушение на бъбречната функция, гадене, повръщане, импотентност и т.н.
Паклитаксел - няма нужда да изреждам повече. И до колко ефикасно е това лечение? За имунната система също съм съгласен с теб, а и повечето колеги от форума говорят и предоставят материали точно в тази насока. Съжалявам, че трябва да го кажа, но човечеството е просъществувало хиляди години без съвременната ни химия, фармация, молекулярна и микробиология, високи технологии, професори и академици. Днес съществуваме въпреки тях. Съвременната наука е оринтирана само към печалби и е силно контролирана. Предлага ни се един начин / действащ против нас и скъпо струващ/ за лечение, на каквото и да е заболяване. А те са много повече, съществуващи хилядолетия. Човек може да си избере иглотерапия, акупресура, остеопатия / лекуване с ръце /, хомеопатия, /различни режими на хранене, дишане, упражнения от индииската и тибетска медицина /. Природата също е дала предостатъчно. Накрая побеждава мързела и рекламата. Най-лесния и модерен начин- хапчето.
Това искат те. Монополите.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
http://30dumi.eu/2013/09/kajsievite-yadki-spasenie-ot-sma-rtonosna-bolest/
Доста интересен материал по темата. Някой от нещата в него не са неизвестни за определени колеги, но има и такива на които ще е от полза. 

Неактивен Сашо

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 67
Здравейте, искам да попитам някой знае ли билката "котешка стъпка"дали помага при рак на кожата и как трябва да се прилага. Много ще съм ви благодарен за информацията... от един месец на баща ми му откриха рак на кожата, предстои му операция на 26-ти септември, ще изрежат болното място, което е една не заздравяваща раничка на гърба с големината на нокът, но се страхувам да няма разсейки, та искам да се подготвя с алтернативни методи, не съм привърженик на химиотерапията. Искам да добавя, че освен рака баща ми има и Паркинсон. Благодаря предварително.
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 06:57:38 am от Maistora52 »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Едва ли има кой да ти каже нещо категорично освен да чуеш "категорично" отхвърляне от определени хора с неясни комерсиални интереси.
Във всички случаи едно е сигурно: вреда от лечението няма да има, е, освен ако преди това до партидата с билки не е имал достъп друг такъв човек.
Много внимавай с произхода на билката. От опит ти казвам не я взимай от търговската мрежа. 
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 06:58:42 am от Maistora52 »

Неактивен Сашо

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 67
Благодаря, баща ми е билкар-любител, така че ще може сам да си я набере.
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 06:59:05 am от Maistora52 »

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Ракът на кожата се лекува с мехлем (концентриран извлек) от hemp (индийски коноп, марихуана).
Има много клипове и интервюта в тубата на напълно излекувани хора с преди това огромни проблеми.
Колегата zdravkotd ме беше питал преди време как да направи екстракцията, но не знам докъде е стигнал с неговия случай. Гледам не се е логвал от лятото на 2012 г., та вероятно там случаят е вече приключил.
Можеш да се опиташ да направиш запитване към него все пак.

Или търси в гугъла "hemp oil" заедно със "skin cancer", "naphta" и т.н.

Ако четеш английски - виж тук:
http://www.cureyourowncancer.org/testimonials.html
Ако ли не - казвай да помагаме с каквото можем...
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 07:00:27 am от Maistora52 »