Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 357910 пъти)

kostq

  • Гост
Ще ми е интересно да знам. Разочарованите доктори знаеха ли за твоето "самолечение" със котешката стъпка.
Не знаеха.
Сега изчаквам резултати от една консултация! Онкокомисията е от  специализирана клиника. Когато ме изненадат, ще пиша пак тук! В най-обобщен вариант беше това: " Консултацията ви струва едни пари, ама сега трябва второ разчитане на ЯМР (прочита който занесох на хартия и диск според мен беше достатъчен) , което ще струва още едни пари. Та както казах - чакам....

velkov92

  • Гост
Здравейте казвам се Иван преди време попаднах на супер нов продукт който ми беше препоръчан от познат който го е използвал за лична употреба и останах много доволен от резултата това е сайта на продукта дано помогна и на някой друг : http://www.cbdoil.bg/

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Свърши ли рекламата? Само толкова ли?

ckopax

  • Гост
Свърши ли рекламата? Само толкова ли?
Добре е, че има някакви алтернативи, но недоказани на практика!
Това означава две неща;
първо: реклама и печалбарство
второ: неразбиране и самовнушение
 И двете са според мен реакция на слаби хора, които нямат място в този форум защото логото му още не е сменено :).

А защо модераторите ги толерират, това е също въпрос, на който трябва да се отговори!
Извинявам се, но така мисля и ако бях съучастник по някаква причина, поне бих представил епикриза или документ на истинност ;).

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
хвърлих едно око на сайта посочен от господин velkov92 Имам силното чувство, че той не е просто доволен клиент а ако се обадя на посочения в сайта тел. ще ми вдигне именно той. Както и да е. Имаме си раздел купувам продавам, но като гледам как са обяснени нещата в посочения сайт... Дори и ножа да е опрял на кокла вече, пак бих се замислил дали да ползвам точно този продукт. От сайта единственото нещо което става ясно е, че продукта се добива от сортове коноп не съдържащи тетраканабинол. Сиреч от обикновен коноп, такъв дето го има много и то диворастяш и по северна България. В сайта  са писали че:
Цитат
Ние нямаме право да даваме медицински или здравословни съвети за употребата на CBD, затова ви призоваваме да направите собствено проучване или да се консултирате с професионалист.

Ми да го направят тук във форума, тук тази забрана не важи. Да пишат, ще питаме, ще отговарят. Ако помислите им са чисти ще го направят. Едва ли обаче.   

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Всичко нахвалено без да е подкрепено с доказателства е вредно. Защо?
Ами ако човек наистина има нужда и се подведе по реклама с недоказани резултати, то той ще загуби ценно време, което може да му коства живота или пък друга алтернатива-лечение, която пък може да му го спаси.
Ето защо колеги, никак не ми харесват подобни печалбарства и реклами, защото това е спекулация с живота и здравето на хора изпаднал в най-голямата беда.
Който спекулира и не че търси да помогне на някой, а да се облагодетелства от нуждаещи се о животоспасяване, като им набутва непроверени медикаменти и терапии, да знае, че съществува закон на кармата, та да си направи добре сметката, каква е целта му на рекламата...

Може да напишеш: ето, тук продават масло от канабис примерно, но да твърдиш, че някой ти го казал и на теб ти е помогнало, без да опишеш от какво и как и за колко време...е трудно се хваща вяра на такива твърдения...трябва да си доста наивен и простоват...

Гоголова

  • Гост
Здравейте,нова съм,снощи се регистрирах и бързам да споделя и питам.Съпруга ми се бори с рака от 3г.след химия е в ремисия но,рака беше тръгнал по гръбнака по точно беше тръгнал да руши единия прешлен...оперираха да вземат материал от метастазата и да видят вида и от къде е тръгнал...оказа се че идва от белия дроб,малко туморче и голяма беля на гръбнака с адски болки.Та за момента няма никаква прогреия даже се смали и застопори,но остана болката в гръбнака.През всички 3г не е спирал да пие сироп от Бъзак,Натанал изпи 30 шишета по време на химията показателите му бяха отлични.сок от Дебелец,сода с лимон,Куркума със сурово козе мляко...всичко това три години и мога да кажа,че е добре ходи си на риба и си живее както преди диагнозата.....само тази болка в кръста.Ако някой е минал през това и се е справил с болка в ставите Моля споделете

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор


Да увеличи в ударни дози употребата на кромид лук + праз в храната.

Методи за вътрешно хармонизиране и антистрес процедури + пиене на чай от лавандула за това.

Активна работа с положително самовнушение като метод за препрограмиране на дейността на мозъка - често мислено произнасяне на словесните формули "Ще оздравея" и "Ще се подобри положението ми"


Гоголова

  • Гост
Благодаря! :)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
От месец два се каня да го споделя но все като съм на компютъра мисля за други неща и не му идваше ред.
Моя позната се излекува напълно със корени от глухарче. Сега има няколко вида рак причинени от няколко различни вируса, не знам подробности относно действието на глухарчето в различните случай, но поне при един действа доказано.
П.П. Ако искаш подробности пиши лично съобщение.

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
 А защо не споделиш подробностите пред всички?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Ами защото това са доста лични неща. Не съм изрично упълномощен да ги разгласявам. 

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
А накъде без физиотерапия?
Повишаване кръвообръщението помага за излекуването на болните участъци. Това е един много полезен за домашна употреба уред. Прави масаж на тялото без да се ангажира някой друг. Фоумролера е изключително полезен за гръбнака и мускулите - разтяга ги. Прави толкова хард масаж, както никои ръце не могат. Използва се тежестта на цялото тяло. Аз го ползвам ежедневно, като се сетя или го видя.
http://www.decathlon.bg/p/8348800_relefen-foumroler.html#/17-254-_

Гоголова

  • Гост
Съгласна съм с масажа,но в неговия случай..ъпсурд.Лезиите са направили прешлена като паяжина,свети на скенера има опасност от счупване ако не го пази

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Гоголова, препоръчвам постоянен прием на колаген с естествен произход (има много видове вече в аптеките) и консултация с кадърен диетолог!
Това ти го казвам, като човек който има сериозна дискова херния (вече около 8 години).
Болшинството хора изобщо не вярват, че те са "това, което влиза в тялото им", което е доста късогледа концепция!
Повечето болести организмът си ги лекува само с подходящия хранителен режим!
Отделно може да се прилагат народните "Рецепти на Ванга"...

Физиотерапията е полезна, но трябва да е строго съобразена с възрастта, моментното състояние на костната структура и общия статус.
Масаж - добре, но трябва да е ежедневен и повърхностен...т.е. да засяга само повърхностно кожата (засилвайки кръвообращението), не дълбок.