Автор Тема: Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина  (Прочетена 360951 пъти)

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
veni, бъркаш за канабиса. Точно наркотичния ефект се търси. Не се шашкай от това, че марихуаната се води наркотик. Тя е безвредна, приятна и не води до пристрастяване, освен психологическото пристрастяване към нещо приятно, като например да ядеш сладки неща.
Не знам кой е писал в онази тема, но там има откровенни глупости, като пушене на див канабис и масло от семки. Активното вещество е THC и то се натрупва само в женските растения на марихуаната и то когато тя цъфне. Ако ще правиш нещо полезно за баща си, то е масло от истинска, нека я нарека наркотична, марихуана. Аз лично съм употребявал години наред и причината да спра е защото цената и стана необосновано висока, а и закона за притежание на марихуана стана много строг. Забеляза се и една тенденция. Преди време марихуаната не беше толкова силна. Например преди пушехме "трева", като свивахме цяла цигара от марихуана. В последните години на пазара взеха да излизат някакви много концентрирани марихуани, като последно пуших марихуана която беше толкова силна, че трябваше да си свивам цигара с тютюн, като в нея има само малко стрита марихуана, която се събира на върха на остър нож.
Цените много поскъпнаха и за да правиш масло за 1 месец на баща ти, вероятно ще трябва да купуваш марихуана за 100-150лв/месечно. Маслото се приготвя, като се разтапя чисто масло, а в него се добавя добре стритата марихуана и 1-2 чаши вода. Това се бърка на слаб огън около час. После го изцеждаш в съд и го слагаш в хладилника да се отдели маслото от водата. Водата се изхвърля и имаш масло с канабис (THC).
https://www.youtube.com/watch?v=bnuBa4BBlh0

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
veni, дали "искат" не е въпрос за обсъждане:)
Затова ти казах да го "натресеш"...харесало ти е и му го вземаш, толкоз!

Неактивен RUS

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 336
  • Трябва ни БЕЗПЛАТНА енергия.
Ще се опитам да опиша с аналогия причината за рак.С две думи човешкото тяло има огромни резерви и поносимост към външни въздействия.Но статуса на тялото пряко зависи от състоянието на съзнанието като изключим разбира се недъзи и дефекти по рождение.Когато съзнанието се ''отрови'' от всевъзможни илюзии които нямат нищо общо с естествения ред на планетата се получава разнобой между това накъде отива съзнанието и реалната среда в която живее и съществува тялото.Когато се изчерпят резервите на тялото за поносимост спрямо този разнобой настъпва критичния момент в който се отключват възможностите за рак на ниво генетични мутации.Както се казва ''крепостта'' пада предадена отвътре.
В моя скромен опит с раково болни всички без изключение живеят в дисхармония  с планетата ни,поставят на първо място в съзнанията си неща които просто нямат място там априори.И в много от случаите в тези хора се наблюдава че им е заседнала като ''рибешка кост'' случка,разочарование с което не могат да се справят,простят или просто надживеят.И тази заседнала в съзнанията им ''рибешка кост'' отравя мислите и живота им.Не след дълго тялото не издържа на тази системно вливана отрова от негативизъм и се стига и до болестите като рак и много други.Никакви наркотици или лечение не са в състояние да изтикат ''рибешката кост'' .Да се лекува следствието без да се отстрани причината като цяло не е най-добрия подход.
Де факто мнозина от тях изправени пред избора за живот или смърт кардинално се променят,изтрезняват много бързо от всякакви глупави илюзии за човешко щастие и цели и в резултат се връщат към живота отново.
Други обаче които са крайно егоцентрични и невъзприемащи каквото и да е като идея си остават вкопчени в собствените си илюзии и си отиват от белия свят с отровени съзнания дори до последния им миг.
Голям парадокс е и също че такива хора от най-близките си не възприемат каквото и да е като нова идея или цел.Но ако един чужд човек се  появи и е убедителен в своето изложение (примерно оздравял от рак ) всичко се възприема моментално.
В завършек преглъщането на ''рибешката кост'' заедно с лечение на тялото по метод избран съзнателно от болния - било с кленов сироп,било с билки по рецепти на Димков или друго ще има успешен завършек и оздравяване.
Ако болния не може да излезе навън може да се помисли как природата да влезе при болния.Това са гледки,миризми,звуци...дори и една птичка ще е от полза.Друго си е да шава и чурулика птичка наоколо пред това човек да е сам в мислите си.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Подкрепям позицията за акцент по премахване на причината, отколкото подтискане на последствията, още повече с наркотици, които могат да имат и странични неблагоприятни ефекти.

Неактивен nedbmw

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 37
Напипали сте истината за рака. До същите заключения е стигнал преди време и немеца др. Дирк Хамер http://www.spiralata.net/kratce/index.php/zdr-lekuvane/318-gnm

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Причината за ракът, са инфрачервени излъчвания от далечни мъглявини. Тези излъчвания, създават болестни клъстери в лимфата, т.е. това са кодове на болест. Както водата се структурира, така и лимфата има същото свойство, понеже е с голям процент вода. Това са резултати от изследванията на група руски учени. Истината е че всяка болест си има свои болестни клъстери в лимфата, които постоянно подават информация на клетките и микрофлората. Как да изчистим ВСИЧКИ болести? Има начин. Като си сменим лимфата!
https://www.youtube.com/watch?v=TI6JGYquch4
Има и видео с отвратителен звук, на българка, която се е излекувала с метода от трети стадий на рак и заедно с това са изчезнали и всичките и болести. Изгубих линка към това видео, но това е без значение. Методът явно работи. Заимстван е от някакво племе.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Интересен метод на лечение. Създаване на изкуствена рана, която има функцията да сълзи лимфа. Така демек се сменя лимфата. Добре ще е обаче да се види някакъв опит на хора и резултата.

Тук има също едно интересно видео на лекар, който казва най-важните неща при лечението на рака, и не само, това важи за всички заболявания: https://www.youtube.com/watch?v=83HncFVU51U

В книгите на Малахов е спомената американска статистика на продължителността на живота на лекарите - с 10 г. по-кратък от този на пациентите. Във видеото се потвърждава, че средната продължителност на лекарите е 57 г. Това е така, защото лекарите разчитат на знанията си от университета и считат народната медицина за ерес. Да не говорим, че не си падат по здравословния начин на живот. Познавам няколко лекари с жълтясали пръсти от цигари. 
« Последна редакция: Септември 05, 2015, 12:17:01 am от RUS »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Една интересна статия за алтернативното лечение на рака:

"Има групи хора на Запад, които практически не боледуват от рак. Това са членовете на “Комитет 300″, прочутите семействата Ротшилд, Варбург, Опенхаймер, Рокфелер и т.н., твърди известният руски писател Георгий Сидоров."

http://www.bradva.bg/bg/article/article-71208#.VqJ6XSqLTWI

Неактивен kall

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 129
Само ще кажа, сайта, от който е последната статия, е от сорта на Не новините, т.е. това са майтапи, писани като сериозни новини:-)
« Последна редакция: Май 12, 2016, 09:57:04 pm от atos »

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 918
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
За тези колеги които владеят в определена степен Англииски, препоръчвам този филм:

https://www.youtube.com/watch?v=_dhlp8jSiiU

В него се предоставя богата информация (толкова богата, че е необходимо да се гледа няколко пъти за цялостно осъзнаване на данните) относно на това как влияе завишената киселинност върху човешкия организъм, и как с помощта на неутрализиране на тази киселинност, посредствум промяна на хранителният режим, и преминаване към алкалност, организмът се саморегулира и "излекува" (ако може ката да се каже, по-скоро връщане към нормална функционалност) от всички тъй наречени автоимунни болести, включително и рака ( както и да се дефинира като заболяване ):

Надявам се филма да е полезен на тези които се интесуват от пълноценно здраве (и съответно, дай-боже, дълголетен живот), както е полезен на мен, като вече две години 95% от храната ми е зелено-салатна, и съответно сурова. Безпроблемно спрях млечните продукти, макар че при първите 2-3 седмици усещах желание за консумация, но след това всичко отмина, и сега консумирам сирене или кисело мялко 2-3 пъти в годината, и даже сиренето започна да ми мирище неподходящо отблъскващо. За съжаление все още употребявам кафе, 2-3 пъти в седмицата, но имам намерение един ден (по-близък отколкото далечен) и него да откажа решително, по начин както е направил Тесла.
Както се споменава във филма, когато организма започва да се алкализира, тогава наистина започват да се наблюдават физиологични процеси който могат да се дефинират като изчистване, възобновяване и енергизиране (засилване) на организма.

В допълнение само ще спомена, че когато го гледах за първи път, даже го бях пуснал на звук без да го следя, точно на около 00:59 минута когато заговаря един доктор от Тексас, как pH се свързва с клетъчния електрически потенциал и как това влияе върху възможността за самопоптравата на клетъчната структура, се заинтересувах много и останалото е просто история. От консумация на сирене 2-3 кг. и допълнително 4-5 кг кисело мляко на месец аз преминах тотоално на диета без млечни продукти почти изцяло само на салати, и както вече споменах, си позволявам малко млечни произведения основно кисело мялко, само по празници.


Пожелавам здраве и дъглогетие на всички.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Лечение с хипертермия на тялото до 44 гр/С: http://bradva.bg/bg/article/article-79894#.VxybXTCLQ2w

Методът е на руски професор Алексей Сувернев от гр. Новосибирск , но се прилага и у нас от Д-р Асен Янчев от Варна.

В САЩ има частни клиники, които лекуват с хипертермия 60 гр./С всички видове заболявания на простатата напълно и завинаги.

http://www.aif.ru/health/life/32745

http://www.nedug.ru/news/%D0%BF%D0%BE%D0%BF%D1%83%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D0%BE_%D0%BE_%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%8C%D0%B5/2012/4/20/%D0%93%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B8%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B0#.VxyhOTCLQ2w

http://www.43gradusa.ru/?p=65

kostq

  • Гост
Здравейте!
Да споделя и аз резултати след една година борба с тази гадост!  >:(
На 05.05.2015г. влезнах в болница по спешност, поради силно главоболие, едвам пазех равновесие и имах затруднения в говора. Още същата вечер минах на скенер, а на 07.05 вече са ми отворили кратуната.
След около месец хистологията беше категорична - глиобластом мултиформе -злокачествен.
След няколко месеца направих ЯМР, на който се откриха нови лезии с малки размери. Междувременно започнах котешка стъпка по схемата която е пуснал #Vitan. Не съм спирал да я приемам. Успоредно пия всяка сутрин по глътка  сок от бъз. А наскоро намерих и медицинска неръждавейка, та си направих кана за активирана вода Преди няколко дни бях на ново изследване (ЯМР). Новооткритите находки от предишното ги няма, което според мен не се дължи на химиотерапията! Странното е, че лекарите от екипа който ме лекува, не казаха нищо. Дори останах с впечатлението, че се разочароваха от това което видяха в последния ЯМР. Само ме насочиха към Радио хирургия в София, за консултация, тъй като не можели да си обяснят някои неща в резултатите! Засега продължавам с Котешката стъпка, и след консултацията в София ще пиша пак.
Благодаря за споделените знания mazeto.net, Специални благодарности на Vitan за синтезираната информация, търсенето на която можеше да отнеме повече време от колкото разполагах преди година.

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Здравей, пожелавам оздравяване като препоръчвам да наблегнеш на сока от бъз за който е известно, че спасява от ухапване от отровна змия и може да има и други оздравяващи ефекти. Здраве желая

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Цитат
Преди няколко дни бях на ново изследване (ЯМР). Новооткритите находки от предишното ги няма, което според мен не се дължи на химиотерапията! Странното е, че лекарите от екипа който ме лекува, не казаха нищо. Дори останах с впечатлението, че се разочароваха от това което видяха в последния ЯМР
Ще ми е интересно да знам. Разочарованите доктори знаеха ли за твоето "самолечение" със котешката стъпка.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Мани ги, Радико...преди година се бях притеснил от нещо и отидох да си направя снимка на скенер.
Платих си, разбира се...докторът беше недоволен, че "никой специалист не ми е назначил скенер", което ме озадачи като отношение!
Тезата му беше, че едва ли не, ако не умирам, нямам морално право да се сканирам?!? Това, при положение, че въпросният скенер бездейства поне по 6-7 часа на ден!
След като излязоха снимките (всичко беше чисто), той направо се запени от яд, сякаш беше недоволен, че съм здрав!

Нищо не му казах, но направо бях шокиран от подобна реакция...ЛЕКАР...