Автор Тема: Оргонен експеримент с растения и вода  (Прочетена 19415 пъти)

Неактивен Meltdown

  • Неактивен
  • Публикации: 5
  • Пол: Мъж
Оргонен експеримент с растения и вода
« -: Август 10, 2011, 05:29:14 pm »
Здравейте. Нов съм в този форум и това е първата тема, която пускам тук.

Искам да споделя с вас опита и резултатите от експериментите ми с жизнената енергия (оргон, чи, прана, од, етер и т.н.). На снимките по-долу ви представям 3 растения. Средното е поливано със заредена вода или директно зареждано с биоенергия от Велцов чи-генератор (модел JU99 CE + енергиен усилвател Pbt2400, който фактически утроява мощността на генератора). Повече информация за съответните устройства има в следващите постове.

Генерираната чи е с честота 7,83 Hz (Шумановия резонанс). Резултатите са от 10 дневен експеримент.

На снимките са 2 парчета лед. Едното (вляво) е от заредена вода посредством структурна връзка (предавателна диаграма), поставена върху източник на оргон (генератор, оргонит или оргонна тръба).

От Администратора: редактирах грамотно поста и прикачих снимките, които бяха дадени като препратка от някъде си, а практиката е показала, че след време такива препратки изчезват и снимките съответно стават невалидни.

За обща култура: снимки се прикачат с бутона "Вмъкни изображение" който е третият отляво на дясно на долният ред бутони, излизащи, когато пишеш или редактираш поста си.



« Последна редакция: Август 30, 2011, 08:37:17 pm от altium »

emilvtc

  • Гост
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #1 -: Август 29, 2011, 12:30:22 am »
Много впечатляващо !!!

Може ли да дадеш повече инфо относно устройството за обработване на водата?
Как може да се направи такова?

Неактивен Радeв

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 640
  • Пол: Мъж
  • Скайп: Radoslav_Debian
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #2 -: Август 29, 2011, 09:51:35 am »
Здравей, и поздравления!
Аз нямам опит в тази област, и моя въпрост е като на emilvtc. Можеш ли да споделиш как може да си направим най-просто оптимални уреди.
Благодаря!

emilvtc

  • Гост
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #3 -: Август 30, 2011, 09:40:01 am »
?!? Никой ли няма инфо по въпроса що е то "Велцов чи-генератор (модел JU99 CE + енергиен усилвател Pbt2400" ?
"Генерираната чи е с честота 7,83 Hz (Шумановия резонанс)" ?!?

Порових из нета и попадам само на сайтове за продажби и на доста неграмотни обяснения в тях  :(

Някой може ли да даде някаква сламка (линк, книга, филм или др.) по темата ? ( инфото може да е на английски, руски или испански )

Меко казано ми се струва малоумно да дам $99 на някакви китайци за нещо, което нямам идея върши ли въобще някаква работа ...
Опита ми с поръчки от китай е отчайващ и реших повече никога да не правя тази грешка.

По скоро бих инвестирал малко време и пари от моя страна, за да се създаде репликация на нещо работещо или пък с общи усилия да създадем нещо работещо ...


Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #4 -: Август 30, 2011, 01:39:08 pm »
В сайта на Велц има подробни обяснения на технологията - прочетете. Също и на български.

В Гугъл като напишеш "Велц генератор", на първо място излиза българската версия на дистрибутора:  http://www.zhivaenergia.com/

http://www.welz.us/ - Сайта на Велц

Не искам да им правя реклама, защото за мен тия уреди са скъпи - макар че работят. Има далеч по-евтини и лесни за направа радионични генератори, но това е отделна тема за разговор. Както казах, не е занимание като за хоби, защото е опасно. Има пряка връзка и обща основа с магията, която за съжаление вирее много - и то в негативния си аспект в България.

Най-общо казано, ползва се оргонит /органичен материал с метална пудра и др. добавки/, който се облъчва със настройващо и усилващо ефекта импулсно електрическо поле. Има трансмитерни елементи които предават въздействието независимо от разстоянието.

Ако нямате методика на измерване на оргонния заряд и знания в областта, по-добре не се занимавайте. Малка аналогия - никой например не работи с радиоактивни материали без гайгеров брояч, нали? Има и негативни полета с лош ефект върху здравето. С нож можеш да режеш хляб, но и да се порежеш  ;)

Все пак ако искате нещо по-безвредно, направете си пирамида или др. пасивен концентратор, бутнете цветето вътре или зареждайте вода и поливайте
Поздрави
 
« Последна редакция: Август 30, 2011, 08:30:57 pm от altium »

Неактивен Meltdown

  • Неактивен
  • Публикации: 5
  • Пол: Мъж
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #5 -: Септември 16, 2011, 11:38:38 pm »
Здравейте. Аз използвах точно чи-генератор, JU99 CE, а Pbt2400 е енергийния усилвател, направен от специален супер-оргонит. За съжаление тези устройства са доста скъпи и то не само за нашия джоб. Иначе вършат чудесна работа. Дано завбъдеще цените им паднат и станат по-достъпни :) Както и да е, вие можете да постигнете сходни на моите резултати, като използвате парче оргонит. Оргонит можете да си направите сами от лесно намиращи се съставки, като например ситни метални стружки, разтворени в органична матрица (епоксидна смола, полиестерна, дори парафин или восък за свещи върши добра работа!) В центъра на оргонитната матрица може да се постави кварцов кристал. Пробвал съм с планински кристал, розов кварц, аметист. И с трите вида кристали работи доста добре. Кристалите играят ролята на "филтри" и пречистват до извества степен вредните вибрации на застоялата чи (ша чи, Deadly Orgone DOR). Но оргонитът не генерира чи, той само я абсорбира от околната среда и я пречиства в позитивна. След като направите оргонит, можете да зареждате вода с него, просто като поставите една чаша върху него. Можете да заредите растение. Наскоро бях направил мой експериментален оргонен бластер или "облакосмукач". За него използвах рязани алуминиеви стружки, смесени със разтопен парафин от свещи. В тази матрица поставих алуминиева тръба, в която имаше планински кристал. Около тръбата, бях навил дълга жица във вид на намотка. Жицата бях свързал с двата електрода на един зепер (от ония на Хулда Кларк, които генерират високочестотни ел.импулси за лечение на някои болести) Като резултат от това, акумулираната чи (оргон, прана, од, етер, тахион и т.н.) се "разтрептява" и излиза през изходната тръба пулсираща със същата честота, каквато е честотата на генерираните ел.импулси ! Ако някой проявява интерес към тази сфера нека ми пише :)
« Последна редакция: Септември 18, 2011, 12:15:39 pm от mzk »

vitan

  • Гост
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #6 -: Септември 17, 2011, 08:54:37 am »
Оргонитите са тънка история. Аз направих такъв с малки кварцови парчета от една лампа, но ефекта беше противопоказен и изхвърлих оргонита. Растението откъм „джджата” упорито съхнеше. Сещам се за някой мои малки грешки, но тая материя я препоръчват като методика, близка до магиите. Ама трябвало да му се внушава нещо на оргонита, точно 3 пъти да се активира и пр.

При магиите се прави абсолютно точно това и това, за да има такъв и такъв резултат. [ Ако отгоре разрешат разбира се :) ] Нещо като да разредиш лекарство 40 пъти с вода. Защо не 39 или 41 пъти – казва ли ти някой, смееш ли да попиташ!?

Пуснах на оргонита, когато се втърдяваше Вивалди: 4-те годишни времена (пролет и лято, доказано влияе добре на растения), ама не 3 пъти (що не си падам по магиите). Медта ми бе мини изрезки от меден проводник. Е, беше лакиран проводник, но по моему не би трябвало да пречи. И разни други малки отклонения от методиката…. Но нещото работеше определено в обратна посока. Така че, каквото и да правите, проверете го на растение. За каквато и цел да го използвате, вреди ли на цветята, защо да е полезно за вас?!

Неактивен Meltdown

  • Неактивен
  • Публикации: 5
  • Пол: Мъж
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #7 -: Септември 17, 2011, 09:28:26 am »
След като си използвал кварцови кристали от лампа, то те са силно наситени с изгоряла оргонна енергия (Deadly Orgone, DOR, "лоша" ша чи) !!! Лампите, особено флуоресцентните, мониторите, телевизорите (без значение дали са с кинескоп или плазмени), датчиците за дим на таваните на помещенията и много други са мощни източници на застояла оргонна енергия. Това е причината продължителната работа в помещения с такива устройства да води до бърза и лесна умора на хората, болести, главоболие и т.н. В случая ти си направил оргонен акумулатор (оргонит), но за трансформатор (кристал) си сложил такъв, който "изхабява" и трансформира и позитивната акумулирана в ша чи, тъй като кристалите са едни от естествените природни акумулатори на този тип енергия, редом с водата и органичната материя. Ако искаш да направиш качествен оргонит, използвай закупен от магазина планински кристал (във всички индийски магазини продават), ако имаш познат миньор го попитай дали има, в много планински местности също продават (срещу Бачковския манастир примерно). Те са чисти и наситени с позитивна оргонна енергия, и могат ефективно да чистят изхабената и вредна оргонна енергия (ша чи) в позитивен оргон (чи). Но оргонитът е акумулатор на жизнена сила, не е генератор ! Както много хора се бъркат и както из нета има сумати глупости по тази тема. Оргонитът не генерира чи, чи се генерира по точно определен начин, където има намесени пулсиращо напрежение, намотки и т.н. Единствено пулсиращата нова чи, която е генерирана е най-ефективна за противопоставяне на електромагнитното замърсяване, причинено от повечето електронни уреди. А колкото за това дали е полезна  биоенергията за нас, ще кажа, че Земята е най-големият генератор ! Тя произвежда благодарение на въртенето си и "рециклира" изгорялата оргонна енергия и за нейна сметка генерира нова плодотворна чи, иначе животът би се задушил. :)
« Последна редакция: Септември 17, 2011, 09:30:33 am от Meltdown »

Неактивен Meltdown

  • Неактивен
  • Публикации: 5
  • Пол: Мъж
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #8 -: Септември 17, 2011, 03:37:07 pm »
Преди време като си писахме с Карл Велц, той ми разказа, че е изобретил ново уникално устройство. Нарекъл го "DOR Generator" или генератор на изхабена "застояла" оргонна енергия или "ша чи" на езотеричен език. Когато го тествал, в помещението, където било разположено устройството имало освен него и още 5-6 души. При включването на устройството той, както и останалите веднага започнали да чувстват силни болки областта на главните групи лимфни възли както и главоболие,отпадналост. При включването на чи-генератор, който произвежда позитивна чи (оргон) болката бързо изчезнала и всичките се почувствали много по-добре и много по-тонизирани. До колкото съм чел има теория за етиологията (произхода) и патогенезата на рака и левкемиите, че те именно се дължат на "застой" на жизнената сила, породен от постоянно облъчване с DOR (Deadly orgone). Тази случка с генераторът на ша чи, потвърди съмненията ми относно този тип заболявания, тъй като при левкемиите и лимфомите се наблюдава бластна злокачествена пролиферация на левкоцити или лимфоцити първо именно в лимфните възли (из учебник по вътрешни болести) !!! Това доказва връзката на биоенергийната технология и с медицината. Колкото до замерването на оргонната енергия, съм чел, че с Гайгер-Мюлеров брояч се засичала, но не съм изпробвал и не мога да потвърдя.

Редактирано от мен. mzk. Изчистил съм абзаца за магиите.
« Последна редакция: Септември 18, 2011, 12:18:56 pm от mzk »

amigo_max

  • Гост
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #9 -: Ноември 03, 2011, 10:55:36 pm »
Здравейте на всички! И аз както и Meltdown съм нов, абсолютно нов във форума. Искам по новобрански да се обърна към Meltdown, както и всики желаещи да ме просветлят с отворите си на моите вероятно досадни въпроси: оргонитът или по-точно облакосмукача "работят" ли т.е. видим ли е ефектът? В каква степен ефективността зависи от изработката? Някаква препоръка за абсолютно начинаещ, но съобразена с препоръката на caduceus да си играе с ножа. Започнах да събирам парчетата от медните проводници от кабелите с които пускам ел. инсталацията у дома. Има ли съотношение на медните тръби, дължина/диаметър, принципно как би трябвало да е дължината дължина?
Най-вече въпросът ми е има ли някъде систематизирана информация на български, нещо като "от А до Я" - какво е оргонната енергия и има ли тя почва у нас... шегувам се. За какво и как да си направим оргонен концентратор?
Благодаря!

striking

  • Гост
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #10 -: Април 15, 2012, 03:42:05 pm »
Meltdown бих желал да те питам нещо, но теб май те няма вече...

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #11 -: Април 16, 2012, 09:02:31 am »
striking
Ако смяташ, че мога аз да ти помогна, питай. Може и на лични. Темата е свързана пряко с практическите ми експерименти с растения и кембъстинг, доста данни съм публикувал тук. Обаче да знаеш, че кемтрейлс, клоуд и кембъстърите не са много популярни в този форум, според админите това са глупости  :)  А водоактивиращата ми система за напояване, работеща на подобни принципи е в раздел Купува-продава  :o
Поздрави

Неактивен Meltdown

  • Неактивен
  • Публикации: 5
  • Пол: Мъж
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #12 -: Май 12, 2012, 10:46:17 pm »
Ако някой се интересува и има въпроси към мен относно тази технология, може спокойно да пита тук във форума :)

goody

  • Гост
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #13 -: Май 12, 2012, 11:00:14 pm »
Имам питане. На работа имам едно импулсно зарядно, на което пиковете минават над 10000 ампера. Навих плюсовия кабел около една бутилка "Банкя" за 12 часа, след което поливах едно растение 3 дни и то умря! Какво съм направил и защо умря???

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Оргонен експеримент с растения и вода
« Отговор #14 -: Май 13, 2012, 12:03:52 am »
Може да е от преполиване, да е изгнил корена.