Автор Тема: Проекти на Кадуцеус  (Прочетена 4086 пъти)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Проекти на Кадуцеус
« -: Юли 11, 2011, 12:45:48 pm »
Уважаеми колеги,
тъй като се убедих, че във форума има доста хора, които освен че са специалисти в своите области са и с открит ум за нови неща, давам кратък списък на моите проекти. По някои работя, по някои още не - но имам виждане как и защо. При желание за сътрудничество, можем да действаме в екип и нещата да напредват по-бързо, което е от полза за всички.

ПРОЕКТИ НА КАДУЦЕУС

- Гасене на огън чрез обратен од заряд /+ носеща вълна от ел.магнитен, звуков и др. вид/. Пулсиращо + ел. поле, честотна хармонизация и гасяща противовълна.
- Тръстер на база тор вортекс, спинери – VTOL и авто приложения. Спирачен  и ускорителен асистънс, компенсиране на центробежния момент при завой, притискане към пътя при ниско сцепление.
- Спойлери на база шаубергерови вортекс генератори – намаляване на въздушния джоб
- Вортекс геометрия на Л. Игина при самолети и подводници. Оптимизиране на корабен булб чрез вортекс генератори.
- Катализно активирани горивни смеси, од заредени водни микроклъстерни субстанции.
- Непряко катализиране изгарянето на въглеводороди чрез концентрация на од поле.
- Преобразуване на отпадъчни води чрез суперактивирани и структурирани суспензии.
- Въздушни и водни каталитични филтри – зеолит, активен въглен, биметални структури.
- Обезсоляване на морска вода чрез двойноциклично движение и имплодери.
- Од хармонизатори на околната среда, активирани Спърлинг антени, кембъстъри.
- Концентратори и управляемо усилване на од поле, промишлени приложения и в бита.
- Възстановяване на ДНК чрез концентрирано од поле, практическа геронтология.
 
Поздрави

 

Неактивен Orenda

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 147
Re: Проекти на Кадуцеус
« Отговор #1 -: Юли 11, 2011, 06:21:47 pm »
Аз с удоволствие ще се включа с какавото мога, Просто пиши какво ти трябва, ако е в във възможностите ми ще ти помогна

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Проекти на Кадуцеус
« Отговор #2 -: Юли 11, 2011, 11:52:25 pm »
Orenda
Благодаря, идеята е ако има някой който работи реално /или наистина иска да го направи/ по тези или подобни теми, да обединим усилия. Не за обща консумация на всички във форума. Например, виждам че ти се занимаващ с Пантон, може да ти пратя малко смес да тестваш - т.е. ето, включваш се в темата за катализно активирани горивни смеси. И т.н.
Поздрави
 

Неактивен kaisersoze

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 28
Re: Проекти на Кадуцеус
« Отговор #3 -: Юли 12, 2011, 08:52:47 am »
Аз се включвам с горивото на Краснов. Следващата седмица най - вероятно ще имам възможност да дойда до Ловеч. Имам някой идеи, но искам да обсъдим.