Автор Тема: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus  (Прочетена 298456 пъти)

Неактивен Pegas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 136
  • Пол: Мъж
  • Всичко е една голяма лъжа!!!
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #405 -: Ноември 05, 2019, 06:26:10 pm »
caduceus,предлагам да ми дадете едно от ващи у-ва да изпитам след което да дам безпристрастното си мнение в форума относно това-работещи ли са технологиите ти или тц.
След което ест. ще ви върна у-вото

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #406 -: Ноември 05, 2019, 09:17:11 pm »
Монтана, забравяш ягодите, които като ги поливаш с оргонясана вода и стават по 2 кила едната.
Кембъстърите, които дори закупени в миналото, ни отървават от лошия кемтрейлс доживотно!
Или приставката за душ, която кара жена ти да отслабва...
А най- ме изкефи това със златото, което ти влиза в ДНК-то, прави нещо като скелет и от това живееш вечно... (В действителност златото е тежък метал, който дори само заради огромната плътност на атомите си е несвъместим с живота. И не е силно токсичен като оловото, живака и кадмия само защото е химически доста инертен...)
Това с 10 000-те химични елемента също изби рибата... и показа, че гоорещият тези неща изобщо и хал-хабер си няма за какво приказва. Точно както и в другите области на науката (и дори на елементарната логика), по които твърди, че е компетентен.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #407 -: Ноември 05, 2019, 09:19:21 pm »
Кузмов
Ето и първа част - за който му е интересно  :)
https://www.youtube.com/watch?v=qKewLR03jEA&t=881s

Пегас
Благодаря за предложението. Не знам откога сте във форума колега и дали помните че имаше навремето една такава анкета от потребители, купили си първите ми проточни оптимизатори К1. Тази анкета е изтрита по неясни причини, но в нея имаше 22-23 гласували реално видяли с очите си как работят нещата - и 19-20 от тях бяха с положително мнение че има ефект и са доволни, 1-2-ма нямаха ефект, а 1-2-ма с обратен /минаваха им колите в тих авариен режим с предваритено зададени параметри на горивната смес в резервната таблица на горивната карта на компа, без светкане на лампи и прочее - поради наличие на блокираща програма, основно при VW пр-во след 2000 г./
Всичко това е дъвкано и показвано от много хора и то отдавна. Няма никаква нужда да се прави нов цирк и да доказвам наново на някакви потребители в даден форум кое какво е, при положение че имам реален оборот от К3 /последния зонов, модулен модел оптимизатор/. Нито имам нерви, нито желание.
Сложил съм в комплекта гаранционна карта и инструкция с един месец гарантирано връщане на сумата за покупката, след реален тест на клиента. Караш и виждаш. Това е съвсем достатъчно според мен и НЯМА НИТО ЕДИН КОЙТО ДА СЕ Е ОПЛАКАЛ ЧЕ НЕ Е СПАЗЕНО СТРИКТНО.
Така че, ако колата Ви е подходяща като марка, модел, гориво и година на производство - което винаги уточнявам предварително по телефона за да няма грешки /иначе просто  не продавам оптимизатор/ и е в нормално техническо състояние, няма проблем да ти продам един комплект, пък ти после едва ли ще ми го върнеш като видиш какво се случва  :)
Това е. Анкети и проби са в минало време - и то много минало.
Поздрави!

ПП
Сега виждам че и Весо е писал някакви глупости  :) Когато правихме тестовете с ягодите на 50 дка капково напояване се установи, че растенията стават изключително здрави и устойчиви на климатични проблеми, с мощна коренова система. Тая година никой нямаше добра реколта, само тези хора със моята система имаха нормален добив и агрономът им каза че никога не са имали такива здрави растения. Издържаха на поройни дъждове, град и какво ли не още което съсипа другите  :)
Така че Весо, не се прави на много умен щото си гол теоретик - а аз говоря факти и неща които съм видял на практика. Точка.
И не съсипвайте тролчета темата както обикновено, това са неща за други теми в които съм писал и може да прочетете ако искате - и имате някаква макар и минимална светлинка в тъпите кратуни  ;D

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #408 -: Ноември 05, 2019, 09:46:17 pm »
caduceus определено вече си ми любимец човече  ......
Като се прибера ш се постарая да се сдобия с продуктите ти и вярвай ми ш те съдя до дупка за мошенничество мойто момче.

Като нещата ш са доста публични и открити .....

един въпрос относно гаранцията.
съгласно нея:
Цитат
Производителят  „Кадуцеус
-
България”  ЕООД  при  поискване  на  купувача
безусловно възстановява стойността на устройството в едномесечен срок от покупката, ако не е нарушен външният му вид и цялост
   

Това включва ли лепенките на 3М ако са използвани?

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #409 -: Ноември 06, 2019, 12:50:43 am »
имам реален оборот....
Думи, като "оборот", "капитал", "ДДС' и прочие банкерски термини, нямат място в свободната (разбирай безплатна) енергия!
Вие с какво се различавате, да речем от производителите на битова техника, които поставят клас А+++ на всякакви боклуци? Да не мислите, че е безплатно, напротив вече сте си го платили х2, а ви касаят някакви 3-5лв. на година. Но иначе, ви сочат с пръст, че заради вашето разхищение сте причинител на глобалното затопляне. Тогава какво да кажем за ГИГАватовите сървари (от тези за лична изгода) на гугъл и фесбук? Те и затова се ръгат в такива проекти.
Та и вашето е същото - да не дишат децата ви смог - ПЛАТЕТЕ!

ПП. Сетих се още нещо. С вашите "хартишки' за дизеляк, дали ще ме пуснат в центъра на Франкфурт?
« Последна редакция: Ноември 06, 2019, 01:07:13 am от mind »

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #410 -: Ноември 06, 2019, 02:45:34 am »
Извинете ме за отклонението, но ми писна в която и тема да вляза да гледам простотии и плюене от някои потребители с видимо нестабилно психическо състояние и голямо желание за самоизява! За някой явно е въпрос на живот и смърт да се изходи по голяма нужда във всяка тема. Админите къде са...

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #411 -: Ноември 06, 2019, 06:29:26 am »
Ха-ха, имал финансови резултати... Ми той и Гад Зееви имаше, и Николай Банев - също, че дори и телефонните измамници имат, и то не лоши ;)... Джебчийките по морето - също...

То май това е единственото, което имаш...

И споко, портретът ти НЯМА да виси в никакви кабинети, и то не за друго, а просто защото не си част от световната научна общност. А за да си част от нея, трябва да пишеш статии (с описания на идеите и откритията си, както и с експериментални резултати от тях), да ги публикуваш в научни списания на съответната тематика, други изследователи да ги четат, репликират, потвърждават и да те цитират, По броя на цитатите и по авторитета на списанията, в които публикуваш работите си, се пресмята т.нар. "импакт-фактор", който е сравнително обективна оценка за приноса ти в дадената област... Ако приносът ти е изключително голям, или си основоположник на някаква нова област на познанието, те предлагат за Нобелова награда (която е по-скоро престиж, отколкото пари) и така...
Без да преминеш през това, всичките ти твърдения са просто едни голи фрази, висящи в нищото,

Монтана е прав - ако се даде публичност на гешефтите ти, сигурно много хора, които досега са търсели грешката за неработещите ти устройства у себе си, ще пропищят в ефир. Така че очаквай ефекта на доминото....

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #412 -: Ноември 06, 2019, 08:35:33 am »
Хакер
Прав си човече... Аз спирам да се занимавам с идиоти, мазане на задници с крем както монтанар предпочита  ;D /абе ходи по жени бе момче, верно малко по-скъпо излиза от това да дрънкаш по форумите но стига с тези гейски работи  ;D/ и прочее простотии.
Който разбрал - разбрал. Но тука са се събрали напоследък една дружинка хора за освидетелстване, както каза и една позната психоложка писала за малко докато и беше забавно.
Пийте хапченцата, момчета - че работата не е добре хич!  Аз отивам да работя.

Неактивен Pegas

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 136
  • Пол: Мъж
  • Всичко е една голяма лъжа!!!
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #413 -: Ноември 06, 2019, 09:19:11 am »
Здравейте г-н caduceus,
От бая време съм в форума-чакам да взема СЕто..Стария ми ник е Вектор,бях блокнат та се наложи нов рег...
Още преди имах интерес към вашите у-ва,но от многото плюене в форума се разколебах !
Но форума знае че не съм гей,и ако все пак се навиите да ми пратите ваш уред за да тествам - то аз ще дам своето РЕАЛНО мнение по въпроса-без да крия ИСТИНАТА
А ако работи,то аз самия ще разпространя истината сред близки и познати-т.е. ще реклламирам вашите продукти!
Поздрави!

Неактивен ventsy74

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 422
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #414 -: Ноември 06, 2019, 11:19:57 am »
Не сте прави, момци.
Все пак портрета на кадуцея виси на дисплея на телефона ми. Е виси, по скоро стърчи. Странното е какво изобразява. 🐷

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #415 -: Ноември 06, 2019, 11:22:59 am »
Това не е ли Pegas, опс пегаса беше кон, а това тук е козел.

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #416 -: Ноември 06, 2019, 01:43:41 pm »
  caduceus, смятам, че уж като интелигентен човек, персоналните обиди и думи, като кретени, идиоти, посерковци и прочее са непознати за теб, но явно не е така. За това получаваш официално предупреждение за изгонване от този форум лично от мен, в качеството ми на администратор.
  Относно твоите оптимизатори и всякакви чудодейни нещица които произвеждаш, рекламираш, продаваш, щом ти се получава, дерзай. През всичките години на пребиваване на твоята персона във форумното пространство и четейки писанията ти, мога да кажа само, че ти силно и дори фанатично си вярваш, което само по себе си не е лошо. Лошо е когато се премине една определена граница, знаеш предполагам коя. В опитите си винаги да бъда безпристрастен, съм търсил мнения на много хора, притежавали вашите изделия, изчел съм доста автомобилни форуми в, които са дискутирани вашите оптимизатори, за ваше съжаление и мое дори, нещата никак не са оптимистични. По моя груба преценка, едва 10% от хората закупили от вашите оптимизатори, споделят позитивни резултати, при това в доста мъглява форма. Естествено, това няма да ви откаже да произвеждате и продавате, каквото и да е на който и да е.
Питам се обаче, какво трябва да се случи за да разберете, че мястото ви не е в този форум, където явно Ви познават твърде добре.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #417 -: Ноември 06, 2019, 02:16:38 pm »
Пегас
Нали виждаш че няма смисъл от упражнението... нещата са предрешени предварително.
Димелсофт
Не си прав защото съдиш по нагласи от последните няколко години - откогато си тук. Може да прочетеш теми отпреди десетина и повече и вероятно ще мислиш другояче. Освен това не гледай едностранчиво - винаги когато съм казал нещо по-остро съм бил предизвикан с лична обида или нещо подобно с несъпоставима тежест.

Очевидно е - тук хората са съвсем различни от тези в началото и затова повече няма да пиша, за да не дразня стандартните люде, явно мнозинство от активно публикуващите.

Останете си със здраве - и дано някой ден разберете /макар и малко поне/ за какво е ставало дума в тази тема и в другите в които съм взел участие.
Явно никакви доказателства, тестове и протоколи не могат да пробият стената от тотално невежество, злоба и идейна импотентност, царящи в този форум.
Всичко хубаво и успех във всичко друго, с което се занимавате /не в троленето/.

Неактивен ventsy74

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 422
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #418 -: Ноември 06, 2019, 03:29:17 pm »
Dymelsoft
Не гонете Кадуцея от форума. Сигурен съм, че ще промени езика си. Интелегентен човек е. За мен е ценен, понякога пуска някоя фраза, която ме кара да се замисля.

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #419 -: Ноември 06, 2019, 03:32:05 pm »
Здравейте,
Енергийно поле, подсъзнание и душа е едно и също, различни школи и различни определения. Да може да се правят корекции на биополето/душата, но каква е цената? Цената е загуба на бъдеще сиреч смърт. Това го пиша от личен опит, защото леко по неволя станах екстрасенче. Вместо да се говори за " магии и дупки" по-добре да се говори за любовта към Бога и хората. Ако устройствата на колегата caduceus имат биоефекти дискусията трябва да се води усилват ли любовта или я намаляват, а не работят ли или не? Това е да коментираме една котка лови ли мишки или е черна или бяла? Пак повтарям дискусията трябва да се води около любовта, ако не се видели любов нищо не се видели, видели сте чист дявол, сиреч материален и енергиен разрушител от гръгски.