Автор Тема: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus  (Прочетена 298497 пъти)

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #390 -: Ноември 04, 2019, 05:13:51 pm »
 ;D технически въпос - мажеш ли оптимизатора с кремчето си преди да го продадеш на клиентите - да им влиза по-лесно......

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #391 -: Ноември 04, 2019, 06:10:16 pm »
Явно ще се ходи до Монтана...  ???
ЕДМ
Почисти моля те простотиите на тоя самозабравил се хейтърски елемент.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #392 -: Ноември 04, 2019, 06:35:45 pm »
Не е лошо теб да те почистят - щото си менте 100%

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #393 -: Ноември 04, 2019, 08:14:26 pm »
;D технически въпос - мажеш ли оптимизатора с кремчето си преди да го продадеш на клиентите - да им влиза по-лесно......
Слагайте по едно
да не се развращават децата, после що ходели на гей-парад...  :o :'( :P

Неактивен Vetap

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 423
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #394 -: Ноември 04, 2019, 11:56:06 pm »
Този украинец удари Кадусея в земята https://www.youtube.com/watch?v=mahXbGoJ9UI
Ето я тайната на пирамидите. Едва ли не колата излита след инсталирането на пирамидката ;)

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #395 -: Ноември 05, 2019, 08:59:46 am »
 ;D за майтапа го изгледах и това ........
Тия заплеси или си вярват или са прекрасни артисти - през цялото време го чаках да се захили на глупостите де говори ама найсе  ;D

Мани пирамидите - ма виде ли че че и лепенки има ......... :D

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #396 -: Ноември 05, 2019, 09:08:15 am »
Според мен пирамидите са по-доброто решение, още повече никой не знае кой и как ги е построил, и от къде се е вдянала тази геометрична форма.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #397 -: Ноември 05, 2019, 09:17:48 am »
Ех тия пирамиди ....... :)

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #398 -: Ноември 05, 2019, 09:49:45 am »
Тоя сигурно кара най-евтиния камион в Русия...

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #399 -: Ноември 05, 2019, 12:39:45 pm »
Омаловажаване, осмиване и оплюване са изпитани манипулаторски техники на троловете  :) Благодаря ви, че се показвате така явно на хората които виждат и разсъждават сами.
Аз дадох реални данни и протоколи, а вие наскачахте като ужилени маймуни  ;D ;D
Явно мечтаете децата ви да живеят в смог и мръсотия - а това е доста странно...
Защото искате или не искате, ДВГ ще са основен елемент в транспорта още десетки години - въпреки заблудите на псевдоеколозите, че електромобилите ей сегичка, десетина годинки най-много и ще ги сменят тотално  ;D
Не разбирате ли бе идиоти - това е ЕВТИНОТО И БЪРЗО, НЕЗАБАВНО РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА СЪС СМОГА ДЕТО ГО ДИШАТЕ!!!
Колелото се върти - и то се върти мощно, та никакви злобарски клечици за зъби мушкани в спиците от такива лайна като вас не могат да го спрат.
Защото дразнителите историята ще ги забрави... а ако това което съм направил с дългогодишен труд се развие и внедри масово /а то е неминуемо, ако е налично поне малко чувство за самосъхранение/, тогава моят портрет ще виси на стените на всеки технически ВУЗ  :)
Разбрахте ли, посерковци...  Дрънкайте сега на воля, времето си тече и нещата вървят напред независимо от вашето мнение - и слава Богу!


Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #400 -: Ноември 05, 2019, 01:18:31 pm »
caduceus ма ти верно си се взел много на сериозно  ;D ;D ;D
Успокой се - некой инфаркт ш си докараш - нема да свършат баламите, споко! ;)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #401 -: Ноември 05, 2019, 02:04:32 pm »
Мисля, че прекалихте доста с отношението си спрямо колегата caduceus, доста!

Помня го във форума още преди да се регистрирам в него, много преди вие да се появите.
Доколко нещата му работят и доколко не, какво значение има това за вас, той коментира ли вашите неща, дето не сме ги виждали, колко са работоспособни?
Той си е избрал това направление за работа, което не е разбираемо от всеки, вкл. и от мен. Аз също не вярвам в работоспособността им, но си оставям една вратичка, че може и да греша, защото не съм се убедил лично, а само предположил и не знам всичко.

Това разбира се не дава на никого право да го подиграва, защото видно е интелигентен човек и работи, той винаги е работил. И да, предприемчив е. Колко от вас имат собствен бизнес? Знаете ли колко е трудно да бъдеш капиталист? Какви жертви изисква това?

Освен това трябва да отчетем речника на caduceus, който винаги е кефил, макар и да сте няколко срещу него, той ви е натрил  :D. Личи, че е чел книжки навремето, не е лапал мухите и не е гледал тавана в училище  ;). Така, че му отдайте нужното уважение, иначе ще общувате с тъпунгери.

Какво сте го заяли, кЪт гУрчива крастЪФцЪ?
Престанете и да го наричате мошеник. Ако има балами, които търсят някой да ги излъже, то ако не е той, някой друг ще ги излъже. Вие вместо тях предполагайки не се жалвайте, нека някой от неговите клиенти ви каже, че е мошеник. Отидете при него и се убедете лично, преди да говорите и квалифицирате.

То бива човек да си направи майтап, да подметне понякога, но това вашето вече е неприемливо за добрия тон.

Ще ме накарате в качеството ми на ГЛОБАЛ /и Теленор/ МОДЕРАТОР да ви НАТРИЯ!

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #402 -: Ноември 05, 2019, 02:27:37 pm »
Не знам за вас но за мен науката е  на базата на знания да може да се интерполира някакъв ефект от комбинирането им......
В случая с Сaduceus знанията дори да ги има не са особено здрави и емпирично оправдани а са чиста форма лъжа.....
Тъй като съм привърженик на истината в най чистата и форма не допускам подобни елементи да твърдят че правят нещо - то спора точно от там тръгна - че аз поздравих EDM за творението му щото е реалистично и работещо и Каду се изтъпани с своите си глупости и колко е велик ...... за това и кипнах аз - точно зарад истината .....
Ивинете но човек който ми продава:
неутрализатор за телефони
Мощно зареден с жизнена енергия козметичен крем за лице и тяло
биологично активно, силно заредено с жизнена енергия златно масло
мишка с неутрализатор на вредното излъчване от нея
концентратор и насочен излъчвател на позитивна жизнена енергия /оргон, прана, чи/ци, биоелектричество/
и прочее откровенни глупости да ми се изкарва велик и че е хванал бога за шлифера - е нЕма да стане......

Още повече че при поставяне на конкретни от мен въпроси относо прословутата чудо кутиика бях определен като кретен и прочее определения.

EDM electronics уважавам те крайно много но поне според мен е глупаво да се толерират елементи де са откровенни мошенници. Това говори зле за имиджа на форума като сериозна платформа за сериозни знания и наука.


Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Оптимизатори на горивния процес от Caduceus
« Отговор #403 -: Ноември 05, 2019, 04:07:32 pm »
Към ГЛОБАЛ ТЕЛЕНОРА: Вие като безпристрастен МОДЕРНИЗАТОР е добре да определите и кое е първично-кокошката или яйцето.
троловете  ....като ужилени маймуни.... 
Не разбирате ли бе идиоти ..... от такива лайна като вас не могат да го спрат.......
Разбрахте ли, посерковци... 

Също така моля ГЛОБАЛА да ни уреди и с някое по-представително кадро да го завещаем на внуците.
  моят портрет ще виси на стените на всеки технически ВУЗ 

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193