Форум > Продавам/купувам, магазини за електроника, магнити, части и др.

Оптимизатори на горивния процес от Caduceus

(1/85) > >>

caduceus:
Здравейте колеги!
Преди време обещах тук, че ще направя най-добре работещия магнитен горивен оптимизатор на пазара - дотолкова, доколкото тази технология позволява. Това вече е факт. За разработката му са пожертвани две и половина години тестове, десетина междинни варианта /пари не смятам/ и общо над 60 хил. изминати км. Представям ви "К1", производство, ноу-хау и патентни права на "Кадуцеус-БГ" ЕООД. Ефективност - най-малко 20-25 % икономия на гориво в зависимост от колата, техническото и състояние и вида гориво. Не говоря за повече, въпреки че на дълъг път е точно така. Работи на бензин, дизел и газ /на течната фаза/, наблюдаваните разлики в икономията са от порядъка на 5-7 %.  Външният вид до месец ще е подобрен радикално поради леене с шприцформа на основните детайли от ПП. Сори за леките неравности, но мисля засега е по-важно да работи и да ви пести гориво. Размери - 12/9/4 см, за директен монтаж се изисква 12-13 см прав участък на тръба с диаметър 10 или 12 мм /двата най-разпространени гумени горивопровода/. При монтаж на газова течна фаза трябва да се уплътни малко тръбата с неметал - изолирбант или др., за да легнат излъчвателните пластини на оптимизатора плътно върху повърхността. Кога се усеща ефекта - след 30-40  км. се наблюдава повишена мощност, намален шум от ДВГ, по-добро ускоряване и силно намалено количество на вредните газове от ауспуха. След около 200-300 км. ефектът е налице в пълен размер.     

Кое е важно при монтаж?
1. Стрелките да сочат направлението в което тече горивото по горивопровода захранващ ДВГ /не обратния  :)/
2. Стрелките да са на далечната от ДВГ страна. Ако оптимизаторът лежи отгоре, те също са отгоре. Това е необходимо поради вградения отражател на негативната съставка на полето /не е опасна за здравето, но намалява общия заряд на мотора при спрял автомобил/.

Какво се случва при неправилен монтаж? По т.1 - няма ефект. По т.2- има, но е намален. Ако се следва точно приложената в кутията инструкция, няма как да се сбърка.

Малко снимки:
http://www.prikachi.com/images/725/3505725b.jpg
http://www.prikachi.com/images/733/3505733G.jpg
http://www.prikachi.com/images/742/3505742y.jpg

ПП
Всеки оптимизатор е с един месец гаранция за връщане на стойността. Ако решите, че не ви върши работа в тоя срок и е цял, т.е. няма опити за разглобяване и прочие простотии - сумата се възстановява безусловно. Не че ще го направи някой същия, има си методика. Срок на годност - неопределен, всичко е капсулирано и няма какво да му стане - стига да не го удряш с чука :) Може да се мести от кола на кола без проблем, за две минути. Режеш св. опашки, разделящ двете привличащи се части на оптимизатора, събираш на новия маркуч, пак две опашки и край.   
Промоционална продажна цена за форума - 150лв/бр. Устройството се изкупува за около три-четири изразходени резервоара от реализираната икономия. Който иска, да даде данни и пращам по куриер с наложен платеж. Куриерските са за сметка на купувача. Ел. поща за контакти:   caduceus_bg@abv.bg

ENJOY!

Поздрави

   

donhuann:
Браво дано работи,ама 150 лв си е сума,поне за мен  :-\  дай да го пробваме и ако работи наистина.......тогава да говорим за пари,ама като го гледам колко е голямо не ми се вярва да струва повече от 20-30 лв. ;D ;D ;D

kaisersoze:
Поздравления Caduceus !!!. Ей така се прави. Имаш вече първата поръчка от мен. !! Пожелавам ти голям успех с начинанието !!!
Личните данни ти ги пускам на лично.

caduceus:
kaisersoze
Благодаря, утре го изпращам. Писах ти и на лични

donhuann
При мене и още двадесетина коли работи, предполагам и на твоята също ще е така. Работя по този начин просто защото при десетина раздадени нито един не е платен засега - и не искат да ги върнат също  :) А относно размера - направо ме озадачи  :o Аз гледах да  направя оптимизатора по-малък, за да е лесен монтажът... Спестявах всеки възможен сантиметър, естествено без да падне ефекта. Специално за теб ще направя един поне метър дълъг  ;D Ама къде ще го монтираш не е ясно

Поздрави

lubitel-art:
Супер, поздравления.
относно : "икономия на гориво в зависимост от колата, техническото и състояние и вида гориво".Явно има разлики при различни автомобили -би ли пояснил малко къде се наблюдава по-голям ефект - бензин, дизел, стари, нови или някакви зависимости.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия