Автор Тема: Еликсирът на безсмъртието и младостта  (Прочетена 206923 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Това е един филм с ретроспекция на търсене от лекари/учени на елексира на безсмъртието и младостта. Напълно възможно и реално е да са продължи живота на човек, като този в библейските времена. Много интересен филм!!! Всички лекари, които са се занимавали с това ги е последвала участта на изобретателите - безследно изчезнали, мистериозно загинали, ограбени от секс агенти и т.н.

Руски лекар-изследовател е успял да продължи живота на мишки до 5 пъти. Очакванията са през следващите 5 год. този срок да нарастне до 10 пъти. Това означава, че препаратът приложен на човек ще увеличи животът му до около 1 000 год. Паралелно с това се слага край на всички инфекции и началото на супер имунинет.  Този филм не е окултизъм, нито е религия, това си е чиста наука.

Кой ли ще се възползва от елексира?  :D      Вероятно, след като ГМО си свърши работата, това което ще остане може да преживява до 1 000 год.

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1288729

Прикачен торент-файл:
« Последна редакция: Май 05, 2011, 12:17:29 am от altium »

Неактивен Радeв

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 640
  • Пол: Мъж
  • Скайп: Radoslav_Debian
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #1 -: Май 05, 2011, 12:02:39 am »
Безсмъртието физически е невързможно, окултните ложи го търсят. Аз знам че опитват с окултни практики да задържат астралното тяло и АЗ-а на даден човек на земята и да го вселят в клониран плод. /проблема е че се вкарват и едни други същества ..../
 И това далеч не са теории на конспирацията. Церемониите в окултните ложи не са случайни, лошото е че не работят за правилните сили. Повечето хора там са по бизнес съображения, без да разбират езотериката.
Това е доказано така на местно ниво, примерно в моя град. Имам достоверна информация от познати на мой познат.
Правомерно ли е да живеем повече от колкото трябва? - категорично НЕ, това е безкрайно ариманическо.
Севрюкова беше казвала че хората от средата на 21-ви век ще живеят по 180 г. Това е напълно постижимо, при правилно духовно и културно развитие на човечеството /доколкото остане до тогава, защото ще има чистка!/.
Този духовен импулс, междувпрочем ще излезе точно от нас Българите и славянския народ.
Имам приятели и познати с които разискваме тези въпроси на сбирки /и въобще езотеричните причини за случващото се по света и у нас/, всеки който проявява интерес към езотеричното християнство - Антропософия може да се включи.
« Последна редакция: Май 05, 2011, 12:17:33 am от altium »

smsi-h

  • Гост
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #2 -: Март 16, 2012, 02:39:54 pm »
“Живая Матрица” – фильм о скрытых возможностях человеческого организма


<a href="http://static.video.yandex.ru/lite/newfresh2000/dnh0ugnhwa.3108" target="_blank" class="new_win">http://static.video.yandex.ru/lite/newfresh2000/dnh0ugnhwa.3108</a>

Съжалявам, че не намерих по-подходяща тема за този филм, но нека бъда простен! Филмът касае най-прогресивните възгледи на медици, физици и биофизици за организацията на човешкото същество. Обогатете общата си култура със знанието, което ни дават откритията на квантовата физика и интердисциплинираните с нея други науки.

Приятно гледане!

Източник: http://planeta.moy.su/blog/zhivaja_matrica_film_o_skrytykh_vozmozhnostjakh_chelovecheskogo_organizma/2012-03-16-16496

Неактивен getca

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • https://t.me/BGfreeman
    • http://analogov.com
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #3 -: Март 18, 2012, 08:43:05 pm »
Прикачвам торент файл за директно теглене на филма от руски тракер без регистрация. Качеството е много добро с резолюция 852х480, 30кадъра/сек, кодек XviD, руско аудио MP3, 192Kbps.

Може и директно в YouTube
<a href="http://www.youtube.com/v/uNSKhcx8svs" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/uNSKhcx8svs</a>
« Последна редакция: Март 18, 2012, 08:53:05 pm от getca »

giunal

  • Гост
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #4 -: Февруари 03, 2013, 09:51:16 am »
В момента чета една много полезна книга за самолечение и обезпаразитяване.Понеже с течение на годините може би, повече от 20 години в усилията си за материален просперитет и осигуряване на добър жизнен стандарт за семейството си, бях занемарил изцяло собственото си тяло. Но с течение на времето една по-една болестите започнаха да ме спохождат и да стават хронични. За това от година и нещо здраво съм наблегнал на здравословният начин на живот и билколечението. Стандартната медицина я оставям за в краен случай.:)
Мисля че, предоставената информация ще бъде много полезна за всеки който иска да си оправи здравето и подобри енергетиката на своето тяло.За мен книгата е безценна, в нея са дадени много практически рецепти и добре обосновани подходи за билколечение и Обезпаразитяване на организма. За съжаление имам само трета част и ако някой има другите две части нека да ги предостави тук за всеобщо ползване. Единственото което дразни е малко претупаният превод от руски. Но това не е болка за умиране. На интересуващите се приятно четене.!!! Книгата се казва "Бялата книга на живота" трета част.


Ако все пак книгата я има някъде из форума, моля да ме извините!!! Не съм търсил!!!!
« Последна редакция: Февруари 03, 2013, 09:59:48 am от giunal »

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #5 -: Февруари 03, 2013, 01:59:34 pm »
Здравей giunal,

намерих книгата на руски и я прикачам по-долу. И между другото книгата е в 5 части, а не в 3.

giunal

  • Гост
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #6 -: Февруари 03, 2013, 03:05:13 pm »
Да и аз разбрах че е в пет части!!! А български превод няма ли??

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #7 -: Февруари 03, 2013, 04:44:23 pm »
Намерих я само на руски. Български превод не успях да открия.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #8 -: Февруари 03, 2013, 09:58:32 pm »
Аз едвам износвам тия години дето са ми дадени, вие ме карате да се мъча още 1 000  ;D А това и да бъде избистрено и приложено няма да стане! Телата ни са увредени от ваксини, храни- ментета тъпкани с боклуци, кемтрейлси, фалшиви лекарства, стрес от начина на живот и още ред гадости, така че бих казал, колкото му е писано на човек!
Четох за един японец умрял 1957-ма година на 300 години- тогава е било възможно заради това, че гореописаните боклуци ги е нямало. Сега това, което споменавате, с което удължават живота на мишките е вещество, което се отделя в организма при екстремно дълго гладуване. Ако не бяха телата ни изкуствено отслабени най- вероятно щеше да сработи, но сега съм песимист за всичко що е медицина! Все пак стискам палци- веществото е синтезирано и може да се пробва, но кога и как ще стигне до нас, е друга тема, а ние можем да си го направим сами, само с дълги периоди на глад, ако не умрем преди това я от анорексия, я от нещо друго! 

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #9 -: Февруари 04, 2013, 06:48:19 am »
svetlio760, я погледни тук какъв начин да удължат живота са открили: http://hicomm.bg/science/genetici-otkriha-nachin-da-udyljat-prodyljitelnostta-na-jivota-do-800-godini.html

giunal

  • Гост
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #10 -: Февруари 04, 2013, 07:28:42 am »
Искам да попитам някой приемал ли е това:-
Еликсир на младостта – това е древна рецепта от чесън и лимон, известна като средство,
укрепващо имунната система, очистващо кръвта и съдовете, отстраняващо запъхтяването, полезно
при отклонения в теглото: прясно изстискан сок от 24 лимона се смесва с 400 г смачкан с различен
способ чесън, удобно е с блендер в част от самия сок в половин литров пластмасов съд от кисело
мляко, и се помества в буркан, желателно с широко гърло. Отгоре бурканът се покрива с лека тъкан
или марля, завързва се и се поставя на хладно място. След 24 дни средството е готово. Може да се
почне приемането и по-рано, но ефектът ще бъде по-малък, чесънът може да пречи на съня, което не
става след пълния срок на получаване на настойката. Преди приемане сместа се разклаща.
«Еликсирът на младостта» обикновено се приема един път дневно преди сън: 1-2 чаени лъжички от
сместа в половин чаша вода, разбърква се и се изпива. Може приемът да варира, да се пробва да се
взема сутрин на гладно, през деня между приеманията на храната и вечер един час преди лягане и да
се стараете да отработите дозата по вътрешното усещане и съня. В началото на приема в стомаха
може да започне революция от разтревожените от еликсира паразити. Позитивно въздействие върху
организма не се чувства веднага, а примерно от 14–20-тия ден. Еликсирът чисти съдовете в целия
организъм и което е особено важно, в мозъка, сърцето, подобрява се съня, изчезва умората и
вялостта, тялото се напълва с лекота и енергия, подмладява се кожата. Силата на ефекта зависи от
качеството на чесъна, в него, по възможност, не трябва да има нитрати. Затова, прочитайки тези
редове, не губете време, купете добър чесън и лимони, направете тази изключително проста смес и
след 24 дни започнете да я приемате. Ефектът значително се усилва на фона на приема на чай от
джинджифил, лимонов сок и мед (рецептата е приведена по-горе) – не в един прием, разбира се.
Еликсира може да се съчетава с приема на други очистителни препарати

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #11 -: Февруари 05, 2013, 02:59:18 pm »
Miromad, прочетох статията! Внимавай, хлъзгава е- тези два гена, които са премахнали какви са що са и откъде са! Това пак е някаква генна модификация, те така зарибиха хората и по флуора в пастите за зъби- флуора бил голяма работа- укрепвал емайла на зъбите и правил още купища полезни неща! А флуора участва в състава на атомните бомби, а в концлагерите на Третия Райх са експериментирали с него върху концлагеристи и са установили, че хората стават по- апатични и по- покорни! Сега всички си мием зъбите с него и се чудим защо властта ни е обяздила и защо боледуваме от рак! Аз лично не бих позволил да махат гени от моята собствена ДНК....!!! За другите не знам!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #12 -: Февруари 05, 2013, 03:27:27 pm »
giual, Извинявам се, че пълня форума с песимизъм, убеден съм че описаната комбинация ще има благоприятен ефект върху доста неща и вероятно върху кръвоносните съдове, но имай в предвид, че пазарът е пълен с лечителски книги, пълни с лечителски рецепти и за сега нито една от тях не е докарала безсмъртие или подмладяване на някой! Чувал съм десетки, дори стотици случаи на излекуване от рак, но и за рака има стотици рецепти, а и видовете рак също са стотици! Мисълта ми е, че човешкият организъм се нуждае от комплексен подход за правилното си функциониране и не може комбинация- чудо да го направи машина и да му реши всичките метаболитни проблеми идващи с времето. Хората живели над 100 години имат нещо общо и това е липсата на стреса какъвто го познаваме днес- това дава стабилност на нервната система, а тя дава стабилност на сърдечносъдовата, а двете заедно на всички останали- тоест всичко в телата на тези хора е било в съвършен баланс и хармония и запазването му е било цел и философия на живота им! Това те не са го постигнали с хапче или билка- те са се калявали, гладували, тренирали, яли храни,които сами са си изкарвали, живели в планина или друга чиста природна местност, и най- вече не са били изложени на нашия стрес! А сега твърде много хора над нас мислят как да ни скъсят живота и го постигат, защото нас ни мързи да платим цената на свободата преди всичко и после и на здравето и дългия живот! Така че не се обиждайте и не убивайте вестоносеца, ами се позамислете!
Една много хубава мисъл забелязах във филма "Аватар"-"Всичко, от природата, взимаме назаем и един ден трябва да го върнем"! Това може да се каже и за живота- В крайна сметка кой и защо ни го дава, кой ни го взима и какво правим ние с него?   

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #13 -: Февруари 05, 2013, 04:21:23 pm »
svetlio760,

Като чета постовете ти, особено последния, имам чувството, че съм ги писал аз. Подкрепям напълно. Комплексният подход е най-правилната рецепта. Ако вземаме някакъв елексир за "продухване" не кръвоносните съдове, то той няма да прочисти вътрешните органи. А пречистването на клетъчно ниво е само черз глад и т.н.

Всъщност тук темата за "елексира" не е някаква конвенционална холистична рецепта. Става въпрос за такъв елексир, който наистина чудодейно възстановява изцяло здравето и води до много дълъг живот или безсмъртие, като в приказките.

Много учени са работили в тази насока и казват, че има резултат, но реални доказателства към настоящия момент няма, само твърдения. Например един руски учен е създал безсмъртна клетка. Не дава подробности. Подобни технологии се изучават и за космонавтиката.

Безсмъртието теоретично е възможно. Казват това може да стане с промяна на генетиката. Тези, които са клонирали днешния ариец от маймуна са го направили смъртен и с ред други недостатъци - умишлено .........

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Еликсирът на безсмъртието и младостта
« Отговор #14 -: Февруари 05, 2013, 06:16:19 pm »
EDM, радвам се, че сме на едно мнение и това, което не споменавам, за което ти пишеш в първият пост, също го приемам! Вероятно учените са достигнали до някъде, а може би до края, и са намерили еликсира, аз искам да спомена тук за хербалайф продуктите(с риск да ме отчетете като реклама) които се доближават доста до най-доброто, което може да се измисли- балансирани до милиграма изцяло естествени вещества, които са предназначени да въздействат комплексно на клетъчно ниво на целият организъм!
 В началото са замислени като лекарство за рака, а по- късно при разрастване на фирмата и артикулите се разнообразяват и подобряват. Няма да видите реклама на тези неща, защото политиката на фирмата я изключва- употребата им и въздействието са рекламата. Големият проблем е цената им- ние тук не можем да си го позволим и за това в България не са популярни!
Аз смятам, че това е най- близкото нещо, което е измислено до този момент- действително лекуват трудно и неизлечими болести и подмладяват и то използвайки природата от цял свят. Не съм техен агент или нещо такова- просто споделям опит от наблюденията които имам върху тях...
Но определено са далеч от панацея!