Автор Тема: Контрол на климата, HAARP и земетресенията в Япония, Хаити, Китай, Чили  (Прочетена 243459 пъти)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
EDM electronics
Видя ли днеска прахоляка африкански?
При нас е много як. Все едно си го ръсил със слоница.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Здрасти колега,
В моя край няма от тоя прахоляк. Но вчера ми направи неприятно впечетление на чистото синьо небе, как самолети ораха непрестанно и ръсеха, ръсеха...цял ден. И днес, както и предполагах беше мрачно и дъждовно. Забелязал съм, че тези пръскания водят до дъжд. Нали сме приятели на НАТО и САЩ - самолетите са техни.

rpavlov

  • Гост
Не за първи път много ситен пясък от Сахара се вдига високо, минава Средиземно море и са отлага по България и къде ли не.
Просто днес беше повечко. Все пак това е нормално, непрекъснато сме посипвани с нещо, затова копаят по няколко метра надолу, за да извадят стари стени и градове.

angelmr

  • Гост
Не за първи път много ситен пясък от Сахара се вдига високо, минава Средиземно море и са отлага по България и къде ли не.
Просто днес беше повечко. Все пак това е нормално, непрекъснато сме посипвани с нещо, затова копаят по няколко метра надолу, за да извадят стари стени и градове.

До колкото съм попадал на информация, обикновено сахарския пясък се предвижва на запад и пада над амазонската джунгла. С което я и наторява. :) В редки случаи се завърта на север и тогава достига и до нас. Та няма за какво да се оплакваме от малко безплатен тор за земеделието ни. ;)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
http://30dumi.eu/2013/07/haarp-misterioznata-programa-e-zakrita/
Май вече е време да се приключи тази тема и да се прати в историята, или в кошчето.


Неактивен gotiniq7

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 409
  • Пол: Мъж
  • Домашен екпериментатор
    • Документална видеотека
  • Скайп: zarov_inc

zxsec

  • Гост
Днес попаднах на това:
HAARP, военното изследователско съоръжение на САЩ ще бъде закрито
http://hicomm.bg/military/haarp-voennoto-izsledovatelsko-syoryjenie-na-sa-sht-shte-byde-zakrito.html/

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Някой "професор" може ли да обясни това явление от самолетния двигател - някой му викат черния кемтрайлс, други викат гори масло, изтънели сегментите в буталата на двигателя, спекли се гумичките на клапаните и т.н., интересно ми е да чуя и някакво друго обяснение: https://www.youtube.com/watch?v=JeR5AD1weeQ
Тук има специалисти по визуален спектрален и физико-химичен анализ, сигурен съм.
https://www.youtube.com/watch?v=8M9oo1jTvvo&spfreload=5

Някои от кадрите с черния дим са снимани и в България.
Стани член на НАТО и ето ти черна дъга от американски самолети. Предай народа си за експерименти на ония, които са пуснали две атомни бомби само преди 71 г. Убили са мигновено 200 000 души, още 4 пъти по толкова от радиацията, изтрепали са цялото коренно население на колонизирания и заграбения континент Америка.
Когато в България робството е било забранено със закон, американците тогава го приемат при тях, като иновация и нещо много хубаво, та го практикуват и до ден днешен.
« Последна редакция: Октомври 30, 2016, 08:55:30 pm от EDM electronics »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Как ми требе едно таков HAARP да го е*а за облачните дни.

Правиш впечатление, като "най-адекватно и логично" мислещия във форума. Ти откъде се взе, направо къртиш с въпросите и изказванията си.  ;D :D ;D

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Ми не знам, EDM, ама те съветвам да си направиш следния мислен експеримент:
Гледаш хоризонта. Слънцето преди малко е залязло зад него, но все още небето над теб е ярко осветено. В този момент пред тебе (пред погледа ти) прелита БЯЛА птица, но така че тя вече е в сянка (т.е. Слънцето не я огрява директно), на фона на светлото небе. Какъв цвят ти изглежда птицата?

Друго упражнение: същата ситуация, но над теб на небето има перести облаци, които току-що залязлото и кървавочервено Слънце огрява изотдолу. Какъв е цветът на "коремчетата" им? ... Ти и съмишлениците ти можете да ги кръстите "розов кемтрейлс" (или червен, или кървав, оранжев - както ги виждате там).

И едно въпросче - защо буреносните облаци изглеждат тъмни/черни/сиви? Нима в тях водата е мръсна? Или и дядо Боже ни "ръси" отгоре?

В една тема днес следобед писах за мимите... Според мен имаш сериозна склонност към подобни "простудни" заболявания.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Не ми се спори на тема Кемтрайлс, всеки да си прави сам изводите. Но имайте предвид, че оня който е имал смелостта и желанието да пусне две ядрени бомби, да ръси с ДДТ и т.н. хербициди цял Виетнам, да го залее с напалм, няма да има ни най-малки филантропски сантименти, да пуска черни химически следи в продажна България. Как казваше Бойко Борисов /големии пич, тешкар/ - там, при големите началници! Той човека си има началници...зад океана, а не са началниците неговия народ...

Само за размисъл: при кой пътнически самолет е забелязвал някой някога черни следи от ъгъла на светлината?

По отношение на гадаенето:
Не позна. Изключително рядко боледувам от настинки и вирусни инфекции. Поддържам имунитета си със спорт, правилно хранене и гладуване. Тази света троица не дава възможност да развиеш банални заболявания - настинки и вирусни инфекции.
Не ми се хвалеше, защото не е добре човек да се хвали по здравословни теми, да се самооценява /дявола имал уши/, но Пировесо ти ме принуди. Честно казано исках да разбереш, че не си познал за мими или там не ги разбирам твоите понятия...

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Колега EDM, исках простичко да ти кажа, че всяко нещо, било то и бяло, изглежда тъмно ("черно") ако е в сянка и същевременно се гледа на фона на светлото, директно осветено от Слънцето небе.
Можеш лично да го провериш като завриш силно една тенджера с вода в сянката на дома си, в ярък слънчев ден и погледнеш парата на фона на небето. Точно какъвто е случая с въпросния клип (сега нали разбираш, че надписи като "часа" и "мястото" всеки може да сложи всякакви...)
Та "черният кемтрейлс", всъщност е бял, само че гледан при определени (рядко-случващи се) условия, и колкото е "черен", толкова е и "кемтрейлс".

Мимите са психическо, или по-скоро идеологическо понятие, а не физическо. Това е склонността на съзнанието ти да допуска паразитни идеи, като кемтрейлса, и да им позволява да избуяват, пренебрегвайки нормалната логика. Срещу това нито спорта, нито лечебното гладуване ще ти помогнат, нито това колко пич си... Евентуално би ти помогнала определена хигиена на съзнанието (да не казвам "душевна хигиена", че ще прозвучи психиатрично) - която е едно от нещата, много силно пренебрегвани от нашето пост-материалистично общество.
Искрено се надявах, че с годините тихомълком си се отказал от подобни идеи, я под предлог, че "на американците са им свършили парите да пръскат" или нещо подобно, но уви...

Относно самия кемтрейлс - макар че на американците изобщо не им пречат никакви скрупули да го направят, смятам че надълго и нашироко сме обсъждали тук безсмислеността, невероятно трудната техническа (и обществено-диверсионна) организация на подобно начинание, ниската успеваемост и съмнителния ефект. Ако ще ни тровят или генно-модифицират - могат да го направят много по-успешно, евтино и ефективно чрез кока-колата, храните или другите боклуци, които ни пробутват. Ако се опитват чрез подобни аерозоли да влияят на климата, то самолетите изобщо не биха могли да осигурят трайно и достатъчно концентрирано покритие по този начин...

Та ако избереш да продължаваш да циклиш по тази и подобни теми - знай че е вредно за теб самият най-вече, не че на мен или на някой друг ще му накривиш шапката.
Иначе по гео-политическите теми и тези, свързани с електрониката проявяваш завидна прозорливост, вещина, талант и т.н.
Пази се от вредни/паразитни мисловни водовъртежи и циклажи! Те губят времето ти и разпиляват енергията ти.

Неактивен prp

  • Активен
  • **
  • Публикации: 208
    • Free Gary McKinnon
Според него явно, че след като някой си мисли че може да има СЕ е толкова малоумен да му пробута глупави опорни точки като Харп и кемтрейл конспирации мисли потребителите на форума за глупаци демек  ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
.......мисли потребителите на форума за глупаци демек  ;D
Няма да обобщавам за всички, както си го направил ти, но ако ти е интересно конкретно за теб, не те намирам за умен. Ако самоопределяш себе си заедно с останалите за глупак, то аз нямам нищо против, възприемам те и като такъв, щом си рекъл, макар, че виждананията ни по тоя въпрос почти съвпадат.  :D