Автор Тема: КФС – коректор на функционалното състояние  (Прочетена 38994 пъти)

Dex

  • Гост
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #15 -: Февруари 05, 2011, 02:20:05 pm »
Ще ви дам поле за експерименти.
Купете си феритен пръстен. Аз ползвам такъв с диаметър 8мм. Сложете го на метална пластина свързана към плюса на генератор на цифров сигнал с честота примерно 10000 херца. На пластината сложете някакви билки, от чийто ефект смятате, че имате нужда.
Пуснете генератора за 5 минути. След това си окачете пръстена на връв, така че да стои на нивото на четвърта чакра. Носете го поне 2 месеца. Не мокрете пръстена и го презареждайте на 2 седмици.
Не е задължително даже да ползвате билки или бикови тинктури или извлеци. Можете само да им напишете имената на листче и него да сложите на пластината. Аз ползвам номерата на няколко билкови еликсира на Хлебаров. Какви са резултатите при мен, няма да споделям, нито ще навлизам в теории, само ще кажа, че от 6 месеца си нося пръстенчето и не смятам да се разделям с него. Постановката е лично мое изобретение. Успех .

Петрунка

  • Гост
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #16 -: Февруари 05, 2011, 08:33:48 pm »
Фактът, че повече от година знам за КФС, но ги купих чак сега, вече говори и за моето все още неопределенно към  тях отношение. След време ще съобщя за резултатите, каквито и да са. Работата е там,  че от  октомври 2003 година съдбата ми даде шанс да променя живота си, и благодарение  на 4 капсули със 100% натурални  два продукта,  и  две супени лъжици с вода, обогатена с йони на йод – ежедневно,  аз считам,  че моят организъм сутрин получава най-необходимото  и ми дава възможност да живея без  химии и лекарства, и надявам се, още дълги години. Но това е друга история.

За водата:  ЗА ДА ПОМОГАТЕ  НА СВОЯ ОРГАНИЗЪМ ДА СЕ ЧИСТИ ОТ ТОКСИНИ 4 пъти – сутрин след сън, около 12 ч.,  около 16 ч. и около 20 ч.  трябва да се изпиват  по 2 чаши вода, с интервал  между  тях от  30 минути. Тези умни-разумни съвети са се появили много преди  Кольцов да  е разработил своите  КФС.  В дадения случай той предлага под празната чаша да се държи пластина, докато се налива водата, или просто чашата да постои няколко минути на тази пластина, за да може водата да се структурира.
Здраве и късмет!

http://kfst.ru/vazhny-li-patenty-i-sertifikaty.html#more-133         патенти

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 534
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #17 -: Февруари 05, 2011, 09:38:26 pm »
...... благодарение  на 4 капсули със 100% натурални  два продукта,  и  две супени лъжици с вода, обогатена с йони на йод – ежедневно,  аз считам,  че моят организъм сутрин получава най-необходимото  и ми дава възможност да живея без  химии и лекарства........

Петрунке, кои са тия 100% натурални чудодейни продукти?


За водата:  ЗА ДА ПОМОГАТЕ  НА СВОЯ ОРГАНИЗЪМ ДА СЕ ЧИСТИ ОТ ТОКСИНИ 4 пъти – сутрин след сън, около 12 ч.,  около 16 ч. и около 20 ч.  трябва да се изпиват  по 2 чаши вода, с интервал  между  тях от  30 минути. Тези умни-разумни съвети са се появили много преди  Кольцов да  е разработил своите  .....

Ша' ма извиниш, ама от години пия споменатото от теб количество вода, дори в повече, но не съм забелязал изчистване на токсините, дори няма никакви индиции. Казвам го, защото от 10-тина години редовно гладувам по 3-5-10-25 дни и съм наясно що е туй изхвърляне на отрови от организма.

Не се заблуждавай с водата и токсините. Мой колега пие по 3-4 л. вода дневно, дори повече, а е пълен с токсини. Човек, който живее здравословно и няма токсини си личи по телосложението, кожата и т.н...............вероятно с пиенето на водата сутрин трябва да се спомене и да не се закусва, първата храна да е на обяд. Трябва да не се пуши, пие, дисциплина в храненето и т.н.

Ако човек не пости, забрави за изхвърляне на токсините.............лесно няма.....

Петрунка

  • Гост
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #18 -: Февруари 06, 2011, 12:11:49 am »
Ох! Даже не знам какво да напиша. Аз съм едно стройно водолейче почти на 62.  Моята приятелка  непрекъснато пости, но нейните килограми са два пъти повече от моите. Токсините провоцират ръст на мазните клетки и тъкани. В такива случай  щитовидната  жлеза непълноценно работи поради дефицит на йод… Аз не закусвам. Да,  с водораслите и коластрата  сутрин изпивам  две чаши вода. Да, храната трябва да бъде от 12 ч. до 20 ч.,  и главното е  към парчето месо да има три пъти повече салати. Но аз нямам никакви ограничения, и вечер мога и много късно да ям.
Ако човек има силен имунитет и вирусите не го плашат, т.е не боледува  – за мен това е критерий, че  клетките и междуклетъчното пространство са чисти, без токсини. Всички човешки страдания са заради интоксикацията на организма. Водата просто помага да се изкарват. Добавяйте и сок на лимон - токсините имат кисъл профил, а лимонът и всички растителни продукти - алкален.

Dex

  • Гост
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #19 -: Февруари 06, 2011, 09:57:40 am »
 По въпроса за йодът, който беше споменат, искам да кажа, че е абсолютно безполезен, ако се приема без Селен. Приемът на Йод, винаги, трябва да бъде заедно със Селен иначе не се усвоява. И се чудя що за лаици са тези хора, които предлагат разни добавки, а даже на знаят, как да бъдат комбинирани, за да има ефект.
Цитат
Всички човешки страдания са заради интоксикацията на организма
Интоксикацията е следствие, а не причина. Първото, което се интоксицира е вашата душа. След това, тази интоксикация соматизира на физическо ниво. Така душата ни "говори" на нейния си език, че нещо не е наред в начина ни на мислене.Това е причината, двама души да имат еднаква диета, а да им се отразява различно. Това е и причината всяка терапия или метод, да са дискредитирани, защото не работят на 100%, при всички хора в частност "КФС".

Seeker

  • Гост
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #20 -: Февруари 06, 2011, 05:12:07 pm »
В такива случай  щитовидната  жлеза непълноценно работи поради дефицит на йод…

За тези нужди съществува йодираната сол, във всеки български магазин я има. Но ако е извън БГ може да има проблем с доставката. Хапчета с йод се ползват при радиоактивно облъчване, за изчистване на вредния йод.
По отношение на храненето ще ви дам един пример с племе от долината на Амазонка. Децата се хранят три пъти на ден, мъжете - два пъти, а жените - веднъж, вечер. Само бременните и кърмачките - два пъти. Едно ядене е по 150-200 грама общо храна - колкото е един стомах. Съвременният човек е машина за унищожаване на храна и ресурс. Има над какво да се замислим.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 534
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #21 -: Февруари 06, 2011, 05:46:00 pm »
По отношение на храненето ще ви дам един пример с племе от долината на Амазонка. Децата се хранят три пъти на ден, мъжете - два пъти, а жените - веднъж, вечер. Само бременните и кърмачките - два пъти. Едно ядене е по 150-200 грама общо храна - колкото е един стомах. Съвременният човек е машина за унищожаване на храна и ресурс. Има над какво да се замислим.

АБЦолютно правилно! Когато попитали Пол Брег, колко храна трябва да се приема на един прием, без да се преяжда, той отговорил: Толкова, колкото се побира в двете Ви шепи!

Ако човек спазва дори само това, вероятно няма да му е необходимо и да пости.......

vitan

  • Гост
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #22 -: Февруари 06, 2011, 06:13:12 pm »
Когато попитали Пол Брег, колко храна трябва да се приема на един прием, без да се преяжда, той отговорил: Толкова, колкото се побира в двете Ви шепи!
АБЦолютно правилно! Стига това да е сурова храна (или само храна), а не изделие на химико-хранителната промишленост…

batplamen

  • Гост
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #23 -: Февруари 06, 2011, 07:23:37 pm »
Готварската сол е NaCl + йод+ .... +.... + .... . Химичното съединение NaCl е горчиво на вкус.

Seeker

  • Гост
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #24 -: Февруари 06, 2011, 08:11:48 pm »
Химичното съединение NaCl е горчиво на вкус.
Вкуса на NaCl e солен. Ако съдържа MgCl става горчив. Затова  Черно море е солено на вкус и от него се добива сол . А океанската вода е горчива,защото съдържа  MgCl и не става за добив на готварска сол. Преди 6-8 хил.години покрай Варна е имало добив на сол от морето, чрез изпаряване, и се е рразменяла за злато. Оттам и Варненското златно съкровище.

Петрунка

  • Гост
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #25 -: Февруари 06, 2011, 10:59:18 pm »
Радвам се, че сме на една вълна за храненето.  Пол Брег  казва, че закуската трябва да се заслужи и  куп  други  положителни съвети. Имаше нещо и за солта.

Но за йодираната сол се разминаваме.  Англия, Европейският Съюз, Америка, Канада, Полша   вече я ограничават до минимум. Първо, защото не всички обичат солено, значи се лишават от дневната си доза. Второ, може би най-важна категория - бременните жени и кърмачки,  имат нужда от двойна доза на йод, и  излиза, че трябва да се тъпчат с  двойно повече йодирана сол?  Защо да не се използва качествена вода, обогатена с йони на йод, която е без цвят, без миризма, абсолютно безопасна  и без противопоказания?   Само една супена  лъжица на ден е достатъчна за пълноценната работа на щитовидната жлеза на възрастните, за бременните - две,  за  бебетата - по една-две капки, за децата - по чаена лъжичка.   Уверявам ви, че вирусите няма да са толкова страшни. Споделям  собствен опит.

vitan

  • Гост
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #26 -: Февруари 06, 2011, 11:12:12 pm »
Аз пък си сглабям картинката по друг начин. Искаш йод? Н.п. Рупаш орехи и тям подобни сурови храни.

Защо ограничават солта. Може би разчистват терен за химико-хранителната индустрия…?! Например, защо не можете да си наситите жаждата с Кока-кола?!? Ами защото в нея има сол. Не можете да си наситите жаждата с нещо солено. Е не е чак толкова, но сладкото надделява. Не го пише на етикета? Някой да иска да осъди тая компания в съда? Аз не… А сладкото е произведено от (ГМО) соя: глюкозо-фруктозен сироп. Фруктозата натоварва черния дроб, защото само той може да го разгражда. За разлика от глюкозата, която я „рупат” дори и вирусите.

Не вярвате? Документален филм на високо ниво в kolibka.com – заглавието беше нещо от сорта: Захарта, сладката отрова или подобно (там няма много филми за захар)…

Неактивен gotiniq7

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 409
  • Пол: Мъж
  • Домашен екпериментатор
    • Документална видеотека
  • Скайп: zarov_inc
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #27 -: Февруари 06, 2011, 11:54:13 pm »
Филма се казва   "Захарта: Горчивата истина"  Ето линк в замунда -  http://zamunda.net/details.php?id=213225&hit=1   

Seeker

  • Гост
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #28 -: Февруари 07, 2011, 08:24:37 am »
Мисля че истината е в принципа: "Количеството прави отровата."   

vitan

  • Гост
Re: КФС – коректор на функционалното състояние
« Отговор #29 -: Февруари 07, 2011, 08:33:00 am »
Да, това трябва да е било: Sugar - The Bitter Truth / Захарта - Горчивата истина (2009). Филм и субтитри в колибката:

http://kolibka.com/download.php?sid=8388
http://kolibka.com/download.php?mid=8388
 
Човек може да поеме доста голяма доза отрова, но е почти беззащитен, ако го тровят всеки ден по малко. Явно собствената аларма има праг на чувствителност, а дори и малко – отровата си е отрова….