Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 295533 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #285 -: Март 26, 2017, 01:46:25 pm »
Значи, аз съм голям късметлия.  ;D
Магиите се развалят лесно, стига да си го решил, преди да се родиш  ;)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #286 -: Март 27, 2017, 08:57:09 pm »
При мен е с хелий. Каква е мощността на твоята?
При мен е с аргон, имам и неонова. Сега се прави хелиевата.
Колегата който изработи електрическата част на машината, каза че лампата излъчвала около сто радиочестотни вата. Аз държах да не е много мощна, защото съм виждал с по 200-250 и ми се струва, че това минава границата на потенциална вреда. По-важно е другото, което излиза от моя модел - това, което се захранва от оргонните бустери. Всеки който иска и може поне чат-пат да усеща енергията, ще се убеди при докосване на екрана - при моята машина най-добре в областта на златния филтър. Включваш се към фантомния енергиен ефект и почва да върви по ръката суров оргон във вид на вълна, водеща до леко изтръпване  :)
Това всъщност лекува - не радиовълните, не електромагнитен резонанс - а енергиен такъв! Особено когато има отражатели и полето се напомпи между тях. При нормалните машини ефектът е доста по-слаб, тъй като разчитат на минималното количество генериран оргон при биенето на двете честоти - носеща и модулираща.
Поздрави!

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #287 -: Юни 03, 2017, 11:17:26 am »
teofilius колко инчова ти е лампата. Тази е 8 инч. с отдалечени електроди и ефекта с нея е доста добър.
А другата е 5 инч.

Асене, това с отражатели не мисля че помага. Тази енергия се влияе от интерференция и дифракция.
Дай конкретни резултати от лечение. Жена с оперирани яйчници правила химеотерапия, втори път оперирана за метастазии и януари месец нови метастазии. Светвах я три месеца на 2 май скенерът показа следното:
Нови метастазии няма /като две са били в линфни възли/, едната е намаляла с 4 мм /умира/. Другите обаче на скенера регистрират увеличение. При по детайлно наблюдение се установи от специалист, популацията от ракови клетки е възпалена, затова е с увеличен обем. Винаги умират първите клетки, затова процеса е доста бавен.

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #288 -: Юни 03, 2017, 11:18:56 am »
Тази е 8 инча

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #289 -: Юни 04, 2017, 05:53:44 pm »
Около 7-8 см е растоянието между електродите и долу-горе такъв диаметър.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #290 -: Март 30, 2021, 06:37:18 pm »
Много може още са се пише по темата, но в тъпня със заглавие "Генератор на д-р Royal Raimond Rife"
няма да пиша, от уважение към електрониката като наука (раздел на електротехниката, раздел на физиката)...
Такъв генератор няма. Има генератор на: Колпиц, Хартли...

Обаче какво пише caduceus в своя форум (през 2-3 месеца наглеждам за сензации):

"Считано от 5-ти април 2021 г. се налага да актуализираме цените за услугите на Център за възстановителни технологии - Ловеч, както следва:
Сеанс на Дотто ринга - 30 лв /за 30 мин./
Сеанс на Райф машината - 70 лв /за 70 мин/
Последователен сеанс на двете машини - 80 лв /20% отстъпка от единичната цена, за общо 100 мин./
Сеанс на Модулния енергизатор - 30 лв /за 30 мин./
Експресна диагностика на организма с уред Lifeexpert Profi:
- за клиенти провеждащи общи терапевтични сеанси на Дотто и Райф машините /времетраене около 10 мин на теста, вкл. подготовката и тълкуване на резултатите в общ план плюс копие на отчета на Е-поща- всичко 30 мин/ - 30 лв;
- само диагностика, без провеждане на терапия /времетраене около 10 мин. на теста вкл. подготовката и тълкуване на резултатите в общ план плюс копие на отчета на Е-поща - всичко 30 мин./ - 50 лв.

Всички клиенти, записали се до този момент остават на старите обявени цени - 50 лв за общ сеанс на Дотто и Райф машината, 20 лв за диагностика за тях. За външни клиенти, само диагностика - 40 лв

Цените остават доста ниски спрямо подобните в сектора, защото идеята е да може хора със средни доходи да си ги позволят. Освен това машините ни са уникални и нямат аналог като действие и резултати. Например, за сравнително здрав човек са му необходими само два комбинирани сеанса за да се запази ефекта от тях в рамките на една година и да е в добра форма. За по-слаби организми и такива със сериозни и хронични здравословни проблеми са необходими 4-5 комбинирани сеанса - което е наистина нищожно време, цена и времеви ангажимент за да се постигнат видими добри резултати.
Всеки може да прецени какви са другите опции и дали го устройват - например една стандартна терапия на биорезонансен апарат е 10-15 сеанса, понякога по 1,5-2 часа всеки. Да не говорим за резултатите от тях . ако ги има въобще.

Бъдете здрави! /но все пак, не чакайте това да стане от самосебе си - трябват и действия :-)/

ПП
Допълнителни услуги /по споразумение, в зависимост от обема и спецификата на работата/:
– корекция на енергийно поле /отваряне на запушени меридиани и аурични области/
- прекъсване на енергийни нишки, неутрализация на въздействие от разстояние
- възстановяване на запушени основни енергийни канали /Земя – Небе/, нормализация на засегнатите чакри
- дистанционна диагностика на хора – канали, партньорска съвместимост но 3 показателя /емоционална, ментална и физическа/, основни дарби и възможности за професионално развитие
- дистанционна диагностика на места за геопатогенни зони /през Гугъл сателитна снимка, или снимки на жилище, офис и др.
- директна диагностика на място за геопатогенни зони, подпочвена вода, разломи и мрежи на Хартман и Кюри
- провеждане на семинари и индивидуално обучение по приложна енергетика и ментална радиестезия"

Апропо, това е толкова Райф, колкото аз космонавт. Няма такъв лаптоп, който да ти подаде M.O.R.s честоти.
За другото и не споменавам.

И 70 минути със "Райф" никак, ама никак не намирам за безопасно.
« Последна редакция: Март 30, 2021, 06:57:25 pm от VITAN »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #291 -: Май 05, 2021, 09:44:27 pm »
Оригиналната райф лампа, модел 1939 г. - прикачен файл. Че нещо зачезна от нет-а...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #292 -: Май 06, 2021, 01:11:24 pm »
Един размер на алуминиевият анод горе във файла липсва
(десният тук на снимката). Би трябвало външният диск да е 21,6 мм.
-

И малко тема за размисъл, когато става дума за еднополярни импулси:
-

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #293 -: Май 07, 2021, 09:58:44 am »
Здравейте!
Понеже се споменават мои постове във форума ми, мисля е редно да се даде и линк - а който може да разбере, ок.
Темата е доста обширна но има ценна информация от разработването на нашия /казвам нашия защото не съм участвал в работата само аз, а още 5-6 души/ модел на Райф машината. Те всъщност вече са няколко и имаме доста натрупан практически опит, който мога да споделя ако има поне малък контрол върху троловете в този форум. . Линкът е следния:
http://www.garaja.net/viewtopic.php?f=4&t=138&start=380
Не ползваме Панотрон лампи поради няколко причини, а машините са доработени за максимална ефективност - и да, всъщност са донякъде различни от оригиналния Райф, за който твърдя че НЯМА никъде работещ /липсва малка добавка за проникващо поле от д-р Албърт Еъбрамс, основа на оригиналната Райф машина/. Нашите са правени по схемата на инженер Филип Хойланд и следват принципа на свързаните резонанси, ползван от американската група Райф подлезователи.
Поздрави!

ПП
Ето как изглеждат нещата на практика:
http://www.garaja.net/viewtopic.php?f=4&t=265&start=20


Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #294 -: Май 07, 2021, 10:03:53 am »
Ооооо комерсанта шаман се появи - как си измамнико? Върви ли бизнеса - облъчваш ли лелките?  ;D

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #295 -: Май 07, 2021, 10:30:33 am »
montanar много грубо, бъди малко по снизходителен. Това има връзка с предната тема, оцеляват най приспособимите, не мислиш ли че caduceus добре се е приспособил към този свят?

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #296 -: Май 07, 2021, 10:35:13 am »
Това никой не му го спори - но това не изменя същността на начинанието му - и това че е изманик също - просто все още не е нанесъл достатъчно поръжения за да развълнува някой по-силен хищник .... дребно безобидно шаманче .....

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #297 -: Май 07, 2021, 11:13:49 am »
Темата е доста обширна но има ценна информация от разработването на нашия /казвам нашия защото не съм участвал в работата само аз, а още 5-6 души/ модел на Райф машината.
Райф принципа не работи с ляво въртящи торсионни полета. 1-ва лъжа.

Не ползваме Панотрон лампи...
2-ра: не Панотрон, а Фанотрон.

... а машините са доработени за максимална ефективност...
3-та: Да ве, преборихте глисти, кърлежи, КОВИД-19, рак и с'еква зла гадъ!

... и да, всъщност са донякъде различни от оригиналния Райф
4-та: Донякъде?!? Колко скромно.

/липсва малка добавка за проникващо поле от д-р Албърт Еъбрамс, основа на оригиналната Райф машина/
5-та: Какъв пропуск на д-р Райф!! Нямал проникващо поле...

Нашите са правени по схемата на инженер Филип Хойланд...
6-та:  Тоя, де бе опростачил накрая оригиналният принцип на лечение в последните си машини, за да не му копират хардуерното решение?!
(че не ми е под ръка филма, да си направя 100% справка)
До колкото съм разбрал и от Хойланд сте много далеч.

...и следват принципа на свързаните резонанси, ползван от американската група Райф подлезователи.
7-ма: Няма принцип на свързани резонанси. До колкото се сещам искате да кажете "биене" на честоти, драги ми подлезователи.

П.п. Не сте в час, но или не ви е изгодно да влезете, или подчакровото лявовъртящо поле не ви оставя на мира. Или по-скоро и 2-те.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #298 -: Май 07, 2021, 03:06:43 pm »
Нищо конструктивно не казвате пичове... само едни голи плювки както можеше да се очаква от този конкретен човешки материал :)
Имах желание да ви кажа примерно как избегнахме тая скъпа канадска лампа и я заменихме с българска - но трябва да разбирате принципа на този 45 градусов електрод, а не се вижда такъв момент  ;D
Просто не сте на ниво, скъпи тролове - и вместо някакво уважение и респект към хора които работят и правят нещо на практика, вие цапате... Но то като скочиш в селския кенеф злато няма да намериш, скъпи лайненца.
А хората които са идвали при мен и ме познават лично, имат свое мнение дали нещата ни работят. И доколко.
Айде със здраве, драскайте си на воля! От мен толкова.


Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #299 -: Май 07, 2021, 03:24:33 pm »
Лека ти пръст шамане ..... Изчезвай в вигвама си се друсай на воля ...